Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Bajmu
youdah14me Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 941
Dołączył: Oct 2020
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Zgłaszam:

Już bez ciebie

A gdyby ktoś wciąż poszukiwał pomysłów, to...

Wiosna w Paryżu
Kamienny las
Wyspa bezludna

czekają!
09.04.2026 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Bajmu

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
09.04.2026 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Różowa kula na pewno też w nowej. Podejrzewam, ze wszystkie z pierwszych plyt
09.04.2026 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 475
Dołączył: Feb 2008
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Siła i lęk
Plama na ścianie

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.04.2026 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 448
Dołączył: Nov 2007
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Wyspa bezludna
Żegnaj smutku
09.04.2026 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 188
Dołączył: Aug 2007
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Most sumień

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.04.2026 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 500
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Ciekawe, czy gdybym nie zmieniał głosu to byłbym pierwszy.
10.04.2026 06:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 34 949
Dołączył: Dec 2014
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Nie, ale na pudle jesteś.
10.04.2026 08:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 188
Dołączył: Aug 2007
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Bajmu
(08.04.2026 10:42 PM)Dobromiera napisał(a):  P.S. Zabierz mnie tam
Lola, Lola

Mam dużo sentymentu do tych "późniejszych" hitów zespołu. Icon_smile
z tych nowszych jest niezła piosenka "My".
Jak nie znasz, to warto posłuchać.
Nie ma jej na żadnej studyjnej płycie, jest na The Best Of.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.04.2026 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 188
Dołączył: Aug 2007
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Zastanawiałam się nad wyborem trzeciej piosenki.
Uwielbiam płytę "Martwa woda", jest taka do śpiewania z Beatą w domu. Mnie wprowadza wręcz w nastrój wygłupów.
Chciałam wrzucić "Czaruj mnie". Myślałam też o piosence "Czary mary" której nie ma na płytach studyjnych. Myślałam też o "Wielkiej inwazji"
Ale ostatecznie nie "Wielka inwazja" - a jednak będzie "Wielka moc".

Zgłaszam utwór Wielka moc
od razu wrzucę nagranie do przesłuchania:


"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.04.2026 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 188
Dołączył: Aug 2007
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Nadrabiałam zaległą lekturę tego wątku.
Z wielką przyjemnością czytałam i ucieszył mnie Wasz entuzjazm.
youdah14me napisał(a):Mega wybór! Moja lista to jakieś 25 kawałków,
gioconda2 napisał(a):Ło matko! Nie jestem ich fanką, ale lubię:
stokrotka napisał(a):Wspaniały wybór! Rozważałam ich, ale byłam pewna, że wkrótce ktoś się zdecyduje
miszony napisał(a):W przypadku tego zespołu musiałbym mieć minimum 5 propozycji. Szkoda, że tylko dwie można dać
Wspaniale się czyta takie komentarze Icon_biggrin

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.04.2026 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 947
Dołączył: Feb 2023
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Bajmu
(09.04.2026 12:04 AM)Lilian napisał(a):  Jeśli ktoś ma ochote - zapraszam do posłuchania np. "Wielka moc", "Przepis na świat"
Pamiętam, jak Tato puszczał nam ten drugi utwór z magnetofonu szpulowego, gdy byłam jeszcze dziewczynką w podstawówce, ale w ogóle nie mam skojarzenia, że to Bajm. Muszę to naprawić.

Przepis na świat
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2026 08:48 AM przez barb42.)
12.04.2026 08:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Bajmu
równie dobrze mogłaby to nagrać Anna Jantar Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
12.04.2026 08:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 947
Dołączył: Feb 2023
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Bajmu
(12.04.2026 08:47 AM)Yacy napisał(a):  równie dobrze mogłaby to nagrać Anna Jantar Icon_smile2
Bo Giżowska odpada. Icon_lol

To jest taki top, gdzie mogłabym mieć miejsca potrójne w pierwszej dziesiątce. Przyznaję, że odpadłam z bycia fanką, gdy Beata stała się plamą na ścianie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2026 08:51 AM przez barb42.)
12.04.2026 08:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Bajmu
aż zerknąłem. tekst napisał Mogielnicki, ten który pisał i pisze teksty dla... wiadomo kogo Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
12.04.2026 08:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 947
Dołączył: Feb 2023
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Bajmu
(12.04.2026 08:53 AM)Yacy napisał(a):  aż zerknąłem. tekst napisał Mogielnicki, ten który pisał i pisze teksty dla... wiadomo kogo Icon_razz
Fanów muzyki? Icon_cool
12.04.2026 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 361
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Bajmu
(10.04.2026 08:40 PM)Lilian napisał(a):  
(08.04.2026 10:42 PM)Dobromiera napisał(a):  P.S. Zabierz mnie tam
Lola, Lola

Mam dużo sentymentu do tych "późniejszych" hitów zespołu. Icon_smile
z tych nowszych jest niezła piosenka "My".
Jak nie znasz, to warto posłuchać.
Nie ma jej na żadnej studyjnej płycie, jest na The Best Of
To już taka wręcz najnowsza Icon_wink nie zauważyłam nawet gdy wyszła, pamiętam, że już przy singlach z 2012 się znudziłam. Faktycznie "My" jest przyjemne.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.04.2026 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Bajmu
(12.04.2026 08:48 AM)barb42 napisał(a):  Przyznaję, że odpadłam z bycia fanką, gdy Beata stała się plamą na ścianie.
w Twojej ostatniej propozycji, to była taka dziewczyna z sąsiedztwa. w momencie 2:22 trudno się nie uśmiechnąć. Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
12.04.2026 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 188
Dołączył: Aug 2007
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Przepis na świat - Bajm
fajny występ na jakimś festiwalu:


"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
13.04.2026 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 742
Dołączył: Aug 2008
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Bajmu
Hehe, ale widzę że nie wysilali się udawać że to nie playback i grają i śpiewają true unplugged Icon_lol

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
13.04.2026 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości