Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #101
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
A to jest utwór, który w zasadzie kojarzy mi się wyłącznie z Rodowicz. Na pewno słyszałem to także w wersji tego duetu, ale kompletnie tego nie pamiętam.
Nota bene Twojej postaci też nie, ale ogólnie mało co z tej płyty pamiętam (chociaż w moim topie kilka utworów z niej było).

Do mojego top 10 nie załapał się utwór z mojego podium w topie Turnaua na forum LP3, ale ogólnie wszystkie utwory w dziesiątce tutaj były albo w dziesiątce tam albo zostały nagrane już po tamtym topie. W dziesiątce są dwa utwory z trzech, które uważam za faworytów w topie (trzeciemu życzę jak najgorzej).
02.03.2026 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
neon.ka napisał(a):Nawet myślałam, że to ich własny utwór.
Maryla nagrała go na płycie z 1982 roku (ale w 1978 utwór śpiewał Mieczysław Hryniewicz w filmie pod tym tytułem).
02.03.2026 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 26 105
Dołączył: May 2008
Post: #103
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
aaa faktycznie był film Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.03.2026 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
AKT! napisał(a):Brak: Rattus Norvegicus Song
Podałem namiar więc prosiłbym, żeby go wrzucać.
02.03.2026 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 34 950
Dołączył: Dec 2014
Post: #105
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
Wrzucone, wcześniej pomyślałem, że to coś z Radia Nowy Świat może być...
02.03.2026 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 947
Dołączył: Feb 2023
Post: #106
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
(02.03.2026 05:27 PM)neon.ka napisał(a):  Ja na pewno w swojej dziesiątce zmieściłabym wspomnianą wcześniej "Twoją postać".
Z przyjemnością.

Twoja postać
02.03.2026 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 520
Dołączył: Dec 2009
Post: #107
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
neon.ka napisał(a):Np. dlatego, że sam chciał playlistę dodać (może w innej formie), albo w późniejszym czasie, albo miał jeszcze jakiś inny pomysł.
Kajman i playlisty? No, nie żartuj Icon_razz2
02.03.2026 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 475
Dołączył: Feb 2008
Post: #108
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
barb42 <serce> i szczere podziękowania. Icon_smile2

(02.03.2026 09:22 PM)neo01 napisał(a):  Kajman i playlisty? No, nie żartuj Icon_razz2
Możliwości jest dużo - kolejna jest taka, że umówił się, że ktoś dla niego ją zrobi. Icon_smile2 Ale postawmy już kropkę.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.03.2026 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 520
Dołączył: Dec 2009
Post: #109
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
W każdym razie nie było opcji, żeby się obraził, bo niby o co.
Wiadomo, że kajman nie robi playlist, dlatego taka pomoc jest bardzo wskazana.
Więc dzięki jeszcze raz i nie ma co tak się krygować Icon_smile
02.03.2026 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #110
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
Nie potrafi. Nawet z korzystaniem ma problemy.
02.03.2026 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 520
Dołączył: Dec 2009
Post: #111
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
No wiem, chociaż wydaje mi się, że to jest naprawdę łatwe i intuicyjne, ale rozumiem, że skoro nie korzystasz to też nie masz potrzeby, żeby się w to zagłębiać.
02.03.2026 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #112
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
neo01 napisał(a):łatwe i intuicyjne
Może i łatwe, ale na pewno nie intuicyjne.
No i korzystam. Niechętnie wprawdzie. Na przykład Dżem słuchałem (bo na chomikach nie ma).
02.03.2026 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 34 950
Dołączył: Dec 2014
Post: #113
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
ZAMYKAM PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ
03.03.2026 07:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 475
Dołączył: Feb 2008
Post: #114
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
Może jednak można tworzyć podwójne miejsca? Icon_wink2
Jestem bardzo zadowolona ze swojej dziesiątki ale pod warunkiem, że będzie się składać z 12 piosenek. Icon_wink2 Od miejsca 13. już jakoś przeboleję, że są bez punktów ale wyżej nie ma opcji...

A przy okazji napiszę, że Turnau mistrzem rewelacyjnych połączeń i wykorzystań instrumentariów jest i basta.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
03.03.2026 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 507
Dołączył: Jun 2007
Post: #115
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
neon.ka napisał(a):Może jednak można tworzyć podwójne miejsca?
A może można wybrać system głosowania od 12 do 1 na dwanaście utworów? No niestety i tego i tego nie. U mnie 11 utworów musiało być koniecznie w top 10. No więcej też bym przyjął, ale te 11 się wybijało.
04.03.2026 07:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
obserw99 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 038
Dołączył: Nov 2018
Post: #116
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
Zagłosowałem. Trzeba było podjąć męską decyzję. Uff. Ciężko było z 20 jego absolutnych kilerów wybrać te punktowane 10. Poziom Topu bardzo wysoki. Brak słabych utworów, które zwykle wyłączam do 30 s. Do tego poczekalnia wyszła mi bardzo długa.
06.03.2026 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 478
Dołączył: Sep 2017
Post: #117
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
Mój kandydat do czołowej piątki ostatecznie wylądował gdzieś na 28. miejscu. Także ten, także tego.
Z drugiej strony obecność tylko jednej piosenki w top 10 mogę uznać za niespodziankę. I to niewielką.
Mam też nadzieję, że nie będzie minimalnych różnic punktowych, bo głosy z czołowych pozycji mógłbym równie dobrze przyznać w dowolnej kolejności. Są to kompozycje na tyle od siebie różne, że nie jestem w stanie stwierdzić, którą lubię bardziej. Każdą kocham z innego powodu.
Czy ja właśnie powiedziałem "kocham"? No to chyba mówi samo za siebie Icon_wink

Aczkolwiek żeby nie było zbyt pięknie, to dodam łyżkę dziegciu i powiem to głośno:
Błagam, żeby tylko nie wygrała sanah xD
11.03.2026 06:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 759
Dołączył: Aug 2008
Post: #118
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
EVENo napisał(a):Błagam, żeby tylko nie wygrała sanah xD
hahaha

Nie, to niemożliwe moim zdaniem. Zagłosowałbym w Topie Sanah, ale nie tutaj.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2026 06:43 PM przez Miszon.)
11.03.2026 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 151
Dołączył: Jul 2021
Post: #119
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
EVENo napisał(a):Błagam, żeby tylko nie wygrała sanah xD
W tym towarzystwie głosujących, to (raczej) niemożliwe.
11.03.2026 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 478
Dołączył: Sep 2017
Post: #120
RE: Mychartsowy Top Grzegorza Turnaua
Miszon napisał(a):Nie, to niemożliwe moim zdaniem.
Przypomniała mi się trochę sytuacja ze Sweet Sounds of Heaven w topie Gagi. Wiadomo, my tutaj to zupełnie inna bańka, ale sam Turnau raz mówił, że wyrosło już całe pokolenie, które kojarzy go tylko z tego, że śpiewał z sanah. Liczby na Spotify to bezlitośnie potwierdzają Icon_razz2
11.03.2026 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości