Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna 2026
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #361
RE: Piłka nożna 2026
ale brak karnego za faul na Kamińskim to granda w erze VAR
31.03.2026 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 504
Dołączył: Dec 2009
Post: #362
RE: Piłka nożna 2026
Bo w polu karnym można więcej.
Normalnie za nakładkę jest przynajmniej gwizdek, na karnego to za mało.

Aleee mamy wyrównanie!! Icon_biggrin
31.03.2026 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 742
Dołączył: Aug 2008
Post: #363
RE: Piłka nożna 2026
Kurde, niesamowity mecz!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.03.2026 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 180
Dołączył: Nov 2008
Post: #364
RE: Piłka nożna 2026
bear napisał(a):To nie będzie ładny mecz, ale baraże się wygrywa, a nie gra.

Szwedzi pewnie oddadzą nam piłkę, a my nie będziemy chcieli w nią grać.
Ekspert.

Zwariuję przez tych chłopaków, ale niech tam.

Jakkolwiek się to skończy już wiem, że będę dumny z tej drużyny.

I łapy precz od Pana Janka.
31.03.2026 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 504
Dołączył: Dec 2009
Post: #365
RE: Piłka nożna 2026
Tego meczu po prostu (tfu, tfu) nie możemy przegrać!
31.03.2026 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #366
RE: Piłka nożna 2026
gnieciemy ich jak jakieś San MarinoIcon_eek
znaczy się zaraz nam strzelą
31.03.2026 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #367
RE: Piłka nożna 2026
ech, kolejnego gola sobie strzelamy
31.03.2026 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 504
Dołączył: Dec 2009
Post: #368
RE: Piłka nożna 2026
Gary napisał(a):znaczy się zaraz nam strzelą
I wykrakałeś! Icon_neutralIcon_rolleyesIcon_evil
Masakra jakaś, nie zasługiwaliśmy na taki wynik Icon_sad
31.03.2026 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #369
RE: Piłka nożna 2026
ale doliczenie 40 sekund za te cyrki w czasie doliczonym - ponoć jeden z lepszych sędziów świata

Co nie zmienia faktu, że sami im ten awans podarowaliśmy
Szkoda tej zmiany za Świdra - dobrze funkcjonującej z przodu machiny nie powinno się zmieniać
31.03.2026 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 742
Dołączył: Aug 2008
Post: #370
RE: Piłka nożna 2026
Doskonały mecz Polaków.

I tylko wynik nie ten…
Jakoś przy 1:2 miałem reminiscencje meczu ze Szwedami na Euro2021.
Niestety, koniec był taki sam.

Czy mieliśmy kiedyś w meczu z rywalem z dobrej półki aż 65% posiadania piłki?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.03.2026 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 180
Dołączył: Nov 2008
Post: #371
RE: Piłka nożna 2026
Nic nie boli tak jak życie.
I niezasłużone porażki.
Czyli właśnie życie.

Zbrodnią jest granie takich meczów w środku tygodnia.
Bo już wiem, że do 3 nie zasnę.

Nie napiszę dzisiaj nic mądrego (czyli w sumie jak zwykle).

To był jeden z najlepszych meczów reprezentacji, jakie widziałem.

Dziękuję za to.

Ten zespół ma przyszłość.
Dajmy Panu Jankowi budować go na spokojnie, na swoją modłę.

Bo to wszystko wreszcie ma jakiś sens.
31.03.2026 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: Feb 2021
Post: #372
RE: Piłka nożna 2026
Ja mam wrażenie, że ta porażka idealnie wpisuje się w styl odpadnięcia naszych drużyn z Ligi Konferencji. Jest styl, walka, a na końcu jakiś gol z niczego i odpadamy.Icon_cry
31.03.2026 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 180
Dołączył: Nov 2008
Post: #373
RE: Piłka nożna 2026
Turcja na mundialu, dogrywki w meczach Czechów z Duńczykami i Bośniaków z Włochami (Italia gra w 10).

Nie wiem.po co to piszę, jakie to ma znaczenie.

Wciąż nie mam siły podnieść się z fotela.


Edit: Czesi jadą na mundial pierwszy raz od 2006 roku, Duńczycy fatalne wykonywali jedenastki.
Teraz zabawa zaczyna się w Sarajewie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2026 11:31 PM przez bear.)
31.03.2026 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 504
Dołączył: Dec 2009
Post: #374
RE: Piłka nożna 2026
Włosi też nie pojadą, nie wiem, czy to jakieś pocieszenie.
Czesi również w karnych wygrywają z Danią.
31.03.2026 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #375
RE: Piłka nożna 2026
Włosi mają przerwę w mundialach jak my po Meksyku - niesamowite
31.03.2026 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 180
Dołączył: Nov 2008
Post: #376
RE: Piłka nożna 2026
I Bośnia też...

Włosi znowu poza.mundialem.

Ja nie zasnę do 3, ale Italia dzisiaj nie zaśnie wcale.
31.03.2026 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 20 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #377
RE: Piłka nożna 2026
chyba bym wolał, żeby przegrali po słabym meczu. to by przynajmniej człowiek na nich się mógł wkurzać.
a tak to taka cholerna bezsilność...
bardzo dobry nasz mecz...
sędzia niestety w najważniejszych momentach zawalił.
VAR zapił czy co?...

na pocieszenie Włosi out i Czesi z awansem.
31.03.2026 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Dec 2014
Post: #378
RE: Piłka nożna 2026
Z cyklu: nie znam się, to się wypowiem.
Ja, wiecie, oglądam mecze reprezentacji ostatnio, ale generalnie, to jestem z epoki filmu "Piłkarski poker" - Bolo łącznik, żona Łapówka, Mutra Lublin, itd.
No i mam do Was takie pytanie laika:

Czy można wydrukować mecz tej rangi? Bo okiem laika - tak to wyglądało.

A Polakom dziękuję za grę.
Zalewski - czapki z głów.
Pietruszewski - oby był nadzieją na przyszłość.
Lewy (dwoił się i troił, moim zdaniem) i Grosik - chyba najbardziej mi ich żal...
Dla mnie na zawsze będą wielkimi piłkarzami.
01.04.2026 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 742
Dołączył: Aug 2008
Post: #379
RE: Piłka nożna 2026
Szkoda Duńczyków, a Włosi śrubują swój rekord.

A Lewandowski wrzuca znowu pożegnanie między wierszami, jak po Albanii.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.04.2026 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 742
Dołączył: Aug 2008
Post: #380
RE: Piłka nożna 2026
adameria napisał(a):Post: #378RE: Piłka nożna 2026
Z cyklu: nie znam się, to się wypowiem.
Ja, wiecie, oglądam mecze reprezentacji ostatnio, ale generalnie, to jestem z epoki filmu "Piłkarski poker" - Bolo łącznik, żona Łapówka, Mutra Lublin, itd.
No i mam do Was takie pytanie laika:

Czy można wydrukować mecz tej rangi? Bo okiem laika - tak to wyglądało.
Ciekawe.
Nie zauważyłem w ogóle tematu sędziowania - ani w komentarzu, ani w studiu TV, ani w necie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.04.2026 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piłka nożna 2025 bear 1 181 44 063 24.01.2026 11:10 PM
Ostatni post: bear

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości