Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1701
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
A ja ciągle nie mam pojęcia czego będziemy słuchać przez kolejne 3 tygodnie Icon_biggrin3
Znaczy mam typ ale jest on zbyt oczywisty... Icon_wink2
No i chyba wolałbym coś innego Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
27.04.2026 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 947
Dołączył: Feb 2023
Post: #1702
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(27.04.2026 08:02 PM)Yacy napisał(a):  A ja ciągle nie mam pojęcia czego będziemy słuchać przez kolejne 3 tygodnie Icon_biggrin3
Znaczy mam typ ale jest on zbyt oczywisty... Icon_wink2
No i chyba wolałbym coś innego Icon_razz
Antonina Krzysztoń?
27.04.2026 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 500
Dołączył: Jun 2007
Post: #1703
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
barb42 napisał(a):Antonina Krzysztoń?
Nie stawiałbym na tak bardzo niszowego wykonawcę.
Swoją drogą nie wiedziałem, że tyle płyt nagrała. Myślałem, że sporo mniej niż 10.
27.04.2026 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 700
Dołączył: Jan 2015
Post: #1704
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(27.04.2026 08:05 PM)barb42 napisał(a):  
(27.04.2026 08:02 PM)Yacy napisał(a):  A ja ciągle nie mam pojęcia czego będziemy słuchać przez kolejne 3 tygodnie Icon_biggrin3
Znaczy mam typ ale jest on zbyt oczywisty... Icon_wink2
No i chyba wolałbym coś innego Icon_razz
Antonina Krzysztoń?

O Łał, ale chyba jednak zdecydowanie niszowa
27.04.2026 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 500
Dołączył: Jun 2007
Post: #1705
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Było już sporo niszowych wykonawców.
27.04.2026 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 504
Dołączył: Dec 2009
Post: #1706
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Ale ta byłaby naprawdę mocno niszowa.
27.04.2026 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 475
Dołączył: Feb 2008
Post: #1707
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(27.04.2026 07:53 PM)barb42 napisał(a):  
(27.04.2026 07:28 PM)neon.ka napisał(a):  A jednak Ty cały czas piszesz o czymś innym, a ja o czymś innym. Icon_wink2 Ale to nic.
1. (...) I to pisanie "o czymś innym" równoznaczne jest, żeby nowi gracze mogli zgłaszać szybciej, ale wtedy gra nie będzie sprawiedliwa.
2. Wiem o czym piszę, bo byłam nowym graczem bez żadnych forów i rozumiałam, że muszę trenować w każdym meczu, aby formą dorównać zawodowcom.
3. Zmieniłam podejście do zabawy, skoro nie mogłam zmienić jej reguł. C'est la vie. Icon_wink
1. Tak, dla mnie ktoś, kto się dopiero włącza do zabawy mógłby czekać na swoją kolej krócej, niż "starzy wyjadacze" (a więc mieć większe fory), i nie uważałabym tego za niesprawiedliwe (a od teraz mogę się już w jakimś sensie uważać za tego starego wyjadacza Icon_coolIcon_smile ). Nie zawsze sprawiedliwość rozumiana jako "wszyscy mają po równo" (a nie uważam, że na tym sprawiedliwość polega Icon_smile2 ) powinna być najważniejsza, to takie podejście mocno rozumowe, a w niektórych sytuacjach można postawić na coś innego niż rozum Icon_smile2 - to oczywiście tylko moje subiektywne podejście.
2. No a ja nie uważam, że koniecznie musiałaś zagrać tyle samo meczy, co zawodowcy. Owszem, tak samo często jak oni, ale mogłoby ich być mniej.
3. Oczywiście c'est la vie. Ale swój pomysł i swoją myśl wydobyć z siebie mogłam, nie spotkałam się z poparciem - cóż, c'est la vie. Icon_smile2

(27.04.2026 08:02 PM)Yacy napisał(a):  A ja ciągle nie mam pojęcia czego będziemy słuchać przez kolejne 3 tygodnie Icon_biggrin3
Znaczy mam typ ale jest on zbyt oczywisty... Icon_wink2
No i chyba wolałbym coś innego Icon_razz
I co to było? Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2026 07:41 PM przez neon.ka.)
28.04.2026 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1708
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Też na eS. Icon_smile2 Ale nie z Polski. Icon_wink2.
Także dla mnie wybór jest o wiele lepszy.
Kilkanaście lat temu SDM byli u mnie w 1 lidze. Teraz troszkę się to zmieniło ale nadal często wracam do starszych utworów. I do najnowszych Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
28.04.2026 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 34 949
Dołączył: Dec 2014
Post: #1709
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
PLMT po głosowaniu w topie Bajmu:

1. neon.ka - 170 pkt ***
2. Dobromiera/Noemi - 167 pkt
3. Szymek79 - 166 pkt
4. santosz - 162 pkt ***
5. gioconda2 - 159 pkt
6. Aro - 157 pkt
7. Gary - 156 pkt
8. Yacy - 152 pkt
9. thestranglers - 144 pkt
10. Kuba1201 - 143 pkt
11. miszony - 143 pkt
12. meni - 141 pkt
13. AKT! - 137 pkt
14. Dyfeomorfizm - 136 pkt
15. youdah14me - 134 pkt ***
16. prz_rulez - 125 pkt
17. Kalypson - 124 pkt
18. tomas585 - 122 pkt
19. barb42 - 122 pkt
20. wwas - 121 pkt
21. rafalowski - 120 pkt
22. wojtek - 119 pkt
23. obserw99 - 117 pkt
24. parzymiech - 116 pkt
25. adameria - 115 pkt
26. michal_paszcza - 110 pkt
27. EVENo - 110 pkt
28. Miszon - 108 pkt
29. ku3a - 107 pkt
30. stokrotka - 104 pkt
31. Gansenrozes - 99 pkt
32. neo01 - 99 pkt
33. Sundrajta - 99 pkt
34. kajman - 95 pkt
35. deFranco - 92 pkt
36. Starless - 90 pkt
37. jogosz - 90 pkt
38. Lilian - 90 pkt
39. Tomekk - 84 pkt
40. mike - 78 pkt
41. stavanger - 69 pkt
42. Rincewind - 67 pkt
43. bear - 66 pkt *
44. waldek - 60 pkt
45. Monika - 58 pkt
46. piotreklp3 - 53 pkt
47. TomaszBr - 50 pkt
48. mateusz - 45 pkt
49. inżynierek - 43 pkt
50. Brite - 42 pkt
51. JOLTfan - 38 pkt
52. kacper130700 - 36 pkt
53. drabina46 - 36 pkt
54. Volta - 34 pkt
55. porzeczka - 30 pkt
56. czapsownik - 28 pkt
57. dannar - 26 pkt
58. dejmieeen - 26 pkt
59. furbul - 20 pkt
60. sewerynkicior - 18 pkt
61. krzych897 - 18 pkt
62. dziobaseczek - 18 pkt
63. Gaspard - 16 pkt
64. sindbad - 14 pkt
65. Melomaniak - 13 pkt
66. michal91d - 12 pkt
67. elton1985 - 10 pkt
68. tadek453 - 10 pkt
69. Kelleni - 8 pkt
70. Krzysiek - 8 pkt
71. kacper94 - 8 pkt
72. Maciuś - 8 pkt
73. Lombthorne - 7 pkt
74. Matthew - 7 pkt
75. Geephard - 6 pkt
76. Mayberryna - 6 pkt
77. violaturat - 6 pkt
78. pan Marek - 6 pkt
79. temik3 - 6 pkt
80. aob80 - 4 pkt
81. Piotr.S. - 4 pkt
82. GrzegorzN - 4 pkt
83. marsvolta - 4 pkt
84. kolej_grzesiek - 2 pkt
85. kondzio_92 - 2 pkt
86. Konrad - 2 pkt
87. kuba015 - 2 pkt
88. makkartnej - 2 pkt
89. Zmyszak - 2 pkt
90. soberTOMek - 2 pkt
91. tadzio3 - 2 pkt
92. mateusz91 - 2 pkt
93. chris975 - 1 pkt

neon.ka wybrała Stare Dobre Małżeństwo
28.04.2026 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 947
Dołączył: Feb 2023
Post: #1710
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(28.04.2026 07:39 PM)neon.ka napisał(a):  1. Tak, dla mnie ktoś, kto się dopiero włącza do zabawy mógłby czekać na swoją kolej krócej, niż "starzy wyjadacze" (a więc mieć większe fory), i nie uważałabym tego za niesprawiedliwe (a od teraz mogę się już w jakimś sensie uważać za tego starego wyjadacza Icon_coolIcon_smile ).
Dla mnie od początku jesteś starym wyjadaczem, który nie brał udziału w grze, choć mógł. Nowych graczy definiuję jako osoby, które dołączyły do forum, gdy zabawa już trwała, a oni nie mieli szansy brać w niej udziału i to właśnie ich mając na względzie zmieniono zasady, żeby dać im fory. Dodam, że nowy gracz stokrotka, podjęła się prowadzić re-topy, aby wesprzeć innych "mało-punktowców" (za co bardzo dziękuję). I to wszystko sprawia, że nie mogłam poprzeć Twojej propozycji.

PS. Skorzystam z okazji i jeszcze raz podziękuję thestranglersowi za czas, który od wielu lat regularnie spędza na przyjmowaniu, liczeniu i prezentowaniu głosów wszystkich biorących udział w zabawie. Szacun! OklaskySerce
28.04.2026 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 34 949
Dołączył: Dec 2014
Post: #1711
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Dziękuję!

Dużymi krokami zbliża się podsumowanie - zarówno dwudziestki, jak i drugiej stówy topów. Akurat złożą się te okazje na czas letni, więc mam nadzieję, że trzy tygodnie, które planuję na to poświęcić, miną Wam (przynajmniej w oczekiwaniu na nowe topy) szybko.
28.04.2026 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 500
Dołączył: Jun 2007
Post: #1712
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Dla mnie to stracony czas. Do tego często się trafiają od wykonawców, których lubię, utwory, których nie lubię. Jest spora szansa, że tak będzie u SDMu, ale na szczęście u Bajmu było świetnie.
28.04.2026 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 150
Dołączył: Jul 2021
Post: #1713
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
kajman napisał(a):często się trafiają od wykonawców, których lubię, utwory, których nie lubię.
Też tak mi się trafia, wówczas nie głosuję na te, których nie lubię, chociaż wykonawcę lubię.
28.04.2026 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 883
Dołączył: Jun 2007
Post: #1714
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(28.04.2026 09:02 PM)kajman napisał(a):  Dla mnie to stracony czas. Do tego często się trafiają od wykonawców, których lubię, utwory, których nie lubię. Jest spora szansa, że tak będzie u SDMu, ale na szczęście u Bajmu było świetnie.
a dla mnie to rodzaj wakacji od tego ciągłego "dryla" topowego - z reguły zajmuje mi to godzinę ustalenie kolejności
28.04.2026 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 500
Dołączył: Jun 2007
Post: #1715
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Mi kilka minut, ale przy tym zero emocji. Trochę więcej przy wynikach, ale to też nie to.
29.04.2026 06:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 756
Dołączył: May 2021
Post: #1716
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(28.04.2026 08:50 PM)thestranglers napisał(a):  trzy tygodnie, które planuję na to poświęcić, miną Wam (przynajmniej w oczekiwaniu na nowe topy) szybko.
nie miną, ja nie wiem po co to w ogóle jest

Karpie zjem!
29.04.2026 09:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 504
Dołączył: Dec 2009
Post: #1717
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
No właśnie - nie można by tego o tydzień skrócić?
29.04.2026 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 15 742
Dołączył: Aug 2008
Post: #1718
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Są wakacje, każdemu się należą.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
29.04.2026 10:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 19 587
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1719
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(28.04.2026 10:07 PM)Gary napisał(a):  a dla mnie to rodzaj wakacji od tego ciągłego "dryla" topowego - z reguły zajmuje mi to godzinę ustalenie kolejności
dokładnie tak. ustawienie kolejności zajmuje mi mniej, ale wakacje się przydadzą Icon_wink2 tym bardziej, że to jedyne wakacje, które mam Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"

cytat nieaktualny - szukam lepszego Icon_razz
29.04.2026 10:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 34 949
Dołączył: Dec 2014
Post: #1720
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
neo01 napisał(a):No właśnie - nie można by tego o tydzień skrócić?
skrócę właśnie do tygodnia podsumowanie dwudziestu topów Icon_lol
29.04.2026 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spis podmiotów Mychartsowych Topów thestranglers 93 13 305 04.03.2026 10:59 AM
Ostatni post: neo01
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 26 527 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 12 107 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 5 205 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  Wykresy popularności Mychartsowych Topów AKT! 4 1 234 06.08.2020 03:54 PM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania thestranglers 201 21 206 26.08.2019 06:45 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking do PLMT thestranglers 2 2 696 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 1 026 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 3 758 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy
  Nowe zasady wyboru wybierającego w Mychartsowych Topach thestranglers 16 4 816 14.09.2015 05:20 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości