Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top wszech czasów - 2012
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #181
RE: Top wszech czasów - 2012
dziobaseczek napisał(a):Icon_eekIcon_eekIcon_eek
Nie dziw się, ja w sumie raczej, to od jakiegoś czasu staram się ich nie słuchać Icon_wink

A co do Killersów, to ja nie jestem kompetentny w wydawaniu wyroków, więc się nie bulwersujcie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.08.2012 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #182
RE: Top wszech czasów - 2012
Hehe, trzeba by dać Hot Fuss do Topłyty i każdy zajmie głos w tej istotnej sprawie Icon_wink dobry pomysł?
16.08.2012 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #183
RE: Top wszech czasów - 2012
Nie wiem czy chcę przechodzić przez ten album po raz kolejny, ale dla dobra forum mogę się poświęcić ^^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.08.2012 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #184
RE: Top wszech czasów - 2012
W końcu Topłyta bez Hot Fuss to duże uchybienie Icon_wink
16.08.2012 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #185
RE: Top wszech czasów - 2012
[Obrazek: R-150-2566610-1290793116.jpeg]
15. Editors - The Racing Rats
An End Has a Start (2007)
"The Racing Rats" to kolejne wspomnienie z czasów, kiedy świadomie zacząłem poznawać niektóre zespoły. Miałem szczęście, że przy poznawaniu Editors trafiłem właśnie na ten singiel. Świetne gitarowe riffy, kapitalny refren i głos Toma - wszystko razem tworzy naprawdę dobry utwór. To jedno z tych nagrań, które chyba nigdy mi się nie znudzą.




[Obrazek: bfa861f75b78ad0c846ee052a5b76b24,4,37.jpg]
14. Snow Patrol - Chasing Cars
Eyes Open (2006)
W topie nie mogło zabraknąć mojego kolejnego ulubionego zespołu - Snow Patrol. Kilka lat temu nagrali utwór, którego na początku nie chciałem przesłuchać. Były to czasy kiedy zaczynałem śledzić światowe listy przebojów, ale sam nie wiem czemu, wydawało mi się, że "Chasing Cars" jest po prostu hip-hopowym nagraniem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że to cudowna kompozycja. Uwielbiam wersje koncertowe, gdzie kilkudziesięciotysięczny tłum śpiewa zwrotki i refren razem z Garym.





[Obrazek: 724388531955_m.jpg]
13. Robbie Williams - Angels
Life thru a Lens (1997)
Pisałem już, że Robbie przez jakiś czas był moim ulubionym wokalistą. Bez wątpienia przyczynił się do tego singiel "Angels". Jak dla mnie - jedna z najpiękniejszych popowych ballad w historii muzyki. Wielu próbowało coverować Robbiego, ale nic nie pobije szczerości i piękna oryginału.




[Obrazek: 65coffeetv.gif]
12. Blur - Coffee & TV
13 (1999)
Kolejny klasyk w moim zestawieniu, ale klasyk niezwykły, który nigdy się nie nudzi i w ogóle nie starzeje. To nic, że na początku poznania zespołu myślałem, że to Graham Coxon jest wokalistą Blur (a właściwie to myślałem, że wokalistą jest gość śpiewający "Coffe & TV", a nie konkretnie Graham, o którym nie miałem zielonego pojęcia). Nie sposób nie wspomnieć o jednym z najciekawszych teledysków w historii muzyki.




[Obrazek: asdna.jpg]
11. Katie Melua - Spider's Web
Piece by Piece (2006)
Katie Melua przed Blur - takie rzeczy tylko w tym topieIcon_lol Pisałem już o tym nagraniu przy okazji topu Katie. To właśnie piękno, emocje, klimat sprawiły, że zakochałem się w tym utworze.




Zostały tylko jeszcze dwie piątki. Macie swoje typy na podium?
16.08.2012 04:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #186
RE: Top wszech czasów - 2012
Za szybko Cię pochwaliłem Icon_cry2 Gdyby ktoś miał stworzyć jakąś moją koszmarlistę, to ta piątka byłaby niedaleko.
"Angels" jest jeszcze do przejścia w rotacji raz na X lat, Snow Patrol byli nawet w top 10 na mojej liście z tym nagraniem, ale dzisiaj go nie ścierpię. "Spider's Web" przyczyniło się bardzo do tego, że obecnie nie przepadam za Meluą, Blur chyba nie mieli wielu bardziej bezbarwnych kawałków, a Editorsów nie lubię dla zasady ^^

Przepraszam za to narzekanie; nie gniewaj się, ale trochę mnie dobił ten zestaw Icon_smile
Wierzę jednak, że top 10 lepsze Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2012 04:32 PM przez AKT!.)
16.08.2012 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #187
RE: Top wszech czasów - 2012
michal91d napisał(a):Editors - The Racing Rats
Teraz ten zespół....nie wiem co się z nim dzieje i dziać będzie. Słabo to wygląda. Natomiast ''The Racing Rats'' to był szlagier. Pamiętam doskonale. Wybrałem go na DLP chyba jeszcze zanim został oficjalnie ogłoszony jako singiel, bo na płycie podobał mi się najbardziej Icon_smile Top 3 ich piosenek na pewno, może wyżej Icon_smile

michal91d napisał(a):Snow Patrol - Chasing Cars
Da się słuchać, nie przeczę. Ale wszystkie single z tamtej płyty podobały mi się bardziej. W sumie ten album i jeszcze kolejny to okres, w którym miewałem stany lubości związane z słuchaniem ich muzyki Icon_wink

michal91d napisał(a):Robbie Williams - Angels
Ładne, ale wśród ballad Robbiego nie ma startu do ''No Regrets'', które zresztą jest chyba jego numerem 1. Dobrze wszak widzieć do nagranie w topie.

michal91d napisał(a):Blur - Coffee & TV
U mnie w top 10 Blur, więc nie mogę być niezadowolony.

michal91d napisał(a):11. Katie Melua - Spider's Web
A ten kawałek też bardzo lubię. Jeden ze sztandarowych hymnów Melui, tych, które wciąż brzmią dobrze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.08.2012 04:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #188
RE: Top wszech czasów - 2012
michal91d napisał(a):20. The Killers - Mr. Brightside
nie miałem tego na liści bo chyba Trojka wówczas tego nie grała, teraz zapewne byłoby inaczej

michal91d napisał(a):19. Coldplay - Violet Hill
praktycznie równocześnie z "Viva La Vida" weszło na moją listę i przegrał tę walkę i chyba nadal przegrywa

michal91d napisał(a):17. Muse - Starlight
jedna z pięciu piosenek Muse, która gościła na mojej liście tak, że daje radę

michal91d napisał(a):16. Keane - Somewhere Only We Know
do dziś nie wiem dlaczego to nagranie nie trafiło na moją listę a chyba wszystkie pozostałe single z płyty takIcon_sad

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
16.08.2012 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #189
RE: Top wszech czasów - 2012
Ja myślę, że na podium nie zabraknie ''Fix You'' (raczej pewny numer jeden) oraz ''Why Does It Always Rain On Me'', które też wiem, że uwielbiasz, a jeszcze go w tym topie nie było. Do tego powinien na 99% pojawić się Sigur Ros (ale nie mam pojęcia z jakim nagraniem), a czarnym koniem top 10 zostanie ''Post-Break-Up-Sex''. Nie zdziwiłbym się widząc gdzieś również Oasis czy Starsailora. Stosunkowo sporo w topie było The Verve, ale ukoronowanie w postaci ''Bitwersweet Symhpony'' jeszcze nie nadeszło. Jeśli pojawi się tu jakiś drugi kawałek z lat 80. (w co niestety wątpię troszkę) to będzie on sprawką U2....chociaż może ''With'' lubisz najbardziej. Ewentualnie ''Take On Me'' a-ha Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.08.2012 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #190
RE: Top wszech czasów - 2012
aaktt napisał(a):Przepraszam za to narzekanie; nie gniewaj się, ale trochę mnie dobił ten zestaw
dla mnie też spory zawód. Katie Melua i Robbie Williams to nie boja bajka. Piątkę ratuje The Racing Rats i Blur. Stawiam na pierwsze miejsce Coldplay - yellow, ewentualnie Sigur Ros.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
16.08.2012 05:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #191
RE: Top wszech czasów - 2012
michal91d napisał(a):14. Snow Patrol - Chasing Cars
jednym słowem szlagier i chyba już zawsze będą kojarzeni przede wszystkim z tym utworem

michal91d napisał(a):13. Robbie Williams - Angels
no i jest "Angels", cieszę się że tak wysoko bo to naprawdę dobra ballada

michal91d napisał(a):12. Blur - Coffee & TV
ok ale dla mnie za wysoko

michal91d napisał(a):11. Katie Melua - Spider's Web
zdecydowanie lepsze od największego przeboju o rowerach

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
16.08.2012 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #192
RE: Top wszech czasów - 2012
aaktt napisał(a):Przepraszam za to narzekanie; nie gniewaj się, ale trochę mnie dobił ten zestaw Icon_smile
nic się nie dziejeIcon_smile dzięki za komentarz
saferłel napisał(a):Teraz ten zespół....nie wiem co się z nim dzieje i dziać będzie
sam jestem ciekawy co szykują na nową płytę, ale zapowiada się kontynuacja drogi z poprzedniego krążka
saferłel napisał(a):Ja myślę, że na podium nie zabraknie...
typy przyjęte, zerknąłem jeszcze raz na swoją pierwszą dziesiątkę i coś sobie pomyślałem, ale nie powiem coIcon_lol

w ubiegłą środę, z powodu nieoczekiwanej awarii prądu, piątki nie było, co popsuło mi trochę plany związane z idealnie wyliczonym przedstawieniem tego zestawienia. W związku z tym kolejna piątka pojawi się już za chwilę. Mam nadzieję, że cały top uda mi się skończyć jutro w godzinach trwania lp3.
16.08.2012 05:12 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #193
RE: Top wszech czasów - 2012
michal91d napisał(a):W związku z tym kolejna piątka pojawi się już za chwilę.
I bardzo dobrze!

michal91d napisał(a):Mam nadzieję, że cały top uda mi się skończyć jutro w godzinach trwania lp3.
Ale robisz konkurencję Icon_wink. Ale mnie przeciągnąłeś na swoją stronę!

Jeśli chodzi o jakieś typy jeszcze, to tak myślę, że może jeszcze White Lies się pojawić, chyba z ''Farewell'', bo zdaje się, że ten numer był u Ciebie sporym hitem. Wygrał podsumowanie roku, o ile pamiętam?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.08.2012 05:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #194
RE: Top wszech czasów - 2012
Rozpoczyna się pierwsza dziesiątka, przy której nie miałem żadnych problemów z ułożeniem kolejności. Każde z tych nagrań coś dla mnie znaczy, każde z nich chciałbym opisać w piękny sposób, choć do tego sporo mi brakuje. Przed Wami absolutnie najlepsze i najwięcej znaczące dla mnie utwory mojego życia.

[Obrazek: coldplay.jpg]
10. Coldplay - In My Place
A Rush of Blood to the Head (2002)
Utwór, który chyba najbardziej zyskał podczas ostatnich dwóch lat mojego życia. Jeden z najpiękniejszych utworów Coldplay. Niesamowicie brzmi podczas występów na żywo. Jeden z najlepszych singli XXI wieku.




[Obrazek: snowx29x01x04xrev.gif]
9. Snow Patrol - Run
Final Straw (2004)
Choć na początku było "Chasing Cars" to właśnie "Run" jeszcze bardziej przekonało mnie do Snow Patrol. Znalazłem w tym utworze wszystko czego szukałem w muzyce. Choć w tej dziesiątce prawie wszystkie utwory brzmią pięknie na żywo to jednak wykonanie "Run" ma w sobie coś magicznego. Jeden z "ciarkotwórców".





[Obrazek: Radiohead-Fake-Plastic-Trees-150x150.jpg]
8. Radiohead - Fake Plastic Trees
The Bends (1995)
W czasach, kiedy Radiohead tworzyli melodie powstała jedna z najpiękniejszych ballad w historii muzyki. Cudowny wstęp, a do tego magicznie brzmiące smyczki, których w tej dziesiątce jest sporo, balansowanie klimatem utworu - po prostu niesamowita aranżacja.




[Obrazek: 724354828959_m.jpg]
7. Starsailor - Four to the Floor
Silence Is Easy (2004)
Jak widać, pojawienie się Starsailor w pierwszej dziesiątce dla niektórych nie jest zaskoczeniem. Jest to kolejny utwór z niesamowitą aranżacją. Znów na pierwszy plan wychodzi piękny motyw zagrany na skrzypcach. Kilka lat temu Starsailor oczarowali mnie swoją melodią i ten stan trwa do dnia dzisiejszego.




[Obrazek: Oasis-Wonderwall1-150x150.jpg]
6. Oasis - Wonderwall
(What's the Story) Morning Glory? (1995)
Kolejny pewniak w zestawieniu. Wiele razy pisałem już o swojej miłości do tego utworu. Wspomnienie lat 90., wspomnienie dzieciństwa.


16.08.2012 05:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #195
RE: Top wszech czasów - 2012
michal91d napisał(a):Coldplay - In My Place
I jeszcze jeden Coldplay - który to już ;0? W sumie zapomniałem o ''In My Place''. Nawet nie pamiętam, gdzie był w Twoim topie (może dlatego). Zasługuje na bycie tutaj bardziej niż niejedna ich pieśń.

michal91d napisał(a):9. Snow Patrol - Run
Po latach brzmi, jak idealny kawałek na RMF-owe popołudnia, ale w takim niezłym znaczeniu Icon_smile Nie słucham już raczej takiej muzyki, ale podoba mi się na pewno.

michal91d napisał(a):8. Radiohead - Fake Plastic Trees
To duża niespodzianka. Nigdy bym się nie spodziewał ich obecności w top 10 i to z tym numerem. Sensacja ;D Top 5 płyty jak nic. I ten teledysk, w starym stylu, kojarzący mi się z Pulp i ''Common People''...a może na odwrót Icon_smile

michal91d napisał(a):Starsailor - Four to the Floor
Chyba najbardziej znany kawałek Starsailora. Ale i lepszego chyba faktycznie mieli. Tak się złożyło. Świetna rzecz, naprawdę godna tak nowoczesnego TWC. I tylko szkoda, ze jednak tych ''flour-to-the-flour'' rytmów było tutaj naprawdę niewiele z akcentem na ''nie'' przy ''wiele'' Icon_razz2

michal91d napisał(a):Oasis - Wonderwall
Jak najbardziej spodziewany gość, chociaż myślałem, że pojawi się wcześniej, a tutaj będzie np. ''Live Forever'' albo ''Don't Look Back In Anger''. W sumie nie obraziłbym się, jakby jakimś cudem jeszcze tu coś od Oasis się pojawiło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.08.2012 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #196
RE: Top wszech czasów - 2012
No i od razu lepiej!! Jest wspaniały Wonderwall, genialna piosenka Starsailor, przepiękny Fake Plastic Trees, no i wisienka na torcie czyli Snow Patrol z ich niezapomnianym Run (po cichu liczyłem na Spitting Games)

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
16.08.2012 05:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #197
RE: Top wszech czasów - 2012
(16.08.2012 04:37 PM)saferłel napisał(a):  
michal91d napisał(a):Robbie Williams - Angels
Ładne, ale wśród ballad Robbiego nie ma startu do ''No Regrets'', które zresztą jest chyba jego numerem 1.

Popieram - w sumie wiadomo dlaczego Icon_wink Ale i tak chyba nikt już nie rozumie, dlaczego "Angels" nie dotarło szczyt brytyjskiej listy przebojów. Zablokowała ich "piosenka" zupełnie pozbawiona melodii (Teletubisie).

(16.08.2012 05:53 PM)saferłel napisał(a):  
michal91d napisał(a):Starsailor - Four to the Floor
Chyba najbardziej znany kawałek Starsailora. Ale i lepszego chyba faktycznie mieli. Tak się złożyło. Świetna rzecz, naprawdę godna tak nowoczesnego TWC. I tylko szkoda, ze jednak tych ''flour-to-the-flour'' rytmów było tutaj naprawdę niewiele z akcentem na ''nie'' przy ''wiele'' Icon_razz2

Joe Cockerowi często obrywa się za nadmiar wykonywanych coverów, a akurat w tym wypadku piosenka sampluje jego utwór "Woman to Woman", podobnie jak California Love 2Paca i Dra Dre, Laura Scissor Sisters i He's Unbelievable Sarah Connor (tej ostatniej skądinąd nie cierpię).
16.08.2012 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
albarn92 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 458
Dołączył: Jun 2012
Post: #198
RE: Top wszech czasów - 2012
michal91d napisał(a):15. Editors - The Racing Rats
Ech... chociaż Editorsi mnie teraz trochę wkurzają, to ten utwór zawsze będę lubił, bo kojarzy mi się z czasami liceum Icon_wink
michal91d napisał(a):13. Robbie Williams - Angels
rzeczywiście doskonały utwór.
michal91d napisał(a):12. Blur - Coffee & TV
No tak... To przecież było oczywiste. Top zdominowany jest przez soft rock, to musiała być Kawka. Nawet miałem taki pomysł, że to właśnie Coffee będzie, ale ostatecznie postawiłem w swoich typach na Tender.
Teledysk uwielbiam, chyba mój ulubiony Blurowy! Icon_smile (a co za tym idzie, pewne miejsce w topie teledysków... którego jeszcze nie ma Icon_lol Wzruszająca historia tego mleczka Icon_cry2 Ale jak byłem młodszy to i tak zawsze czekałem na pojawienie się w klipie siostry Grahama, ech... Icon_wink
michal91d napisał(a):10. Coldplay - In My Place
Jeden z moich ulubionych Koldpleji.
michal91d napisał(a):6. Oasis - Wonderwall
Niech mój nick Was nie zwiedzie, bardzo lubię Oasis! Icon_smile (z pierwszych dwóch płyt, reszta nudy)
16.08.2012 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #199
RE: Top wszech czasów - 2012
No to po kolei:
6 i 8-10 - uwielbiam
11 - przeuwielbiam Icon_wink
13 - lubię, ale w moim topie by się nie pojawiło.
14 - wolę inne ich utwory, choć i tak jest bardzo dobrze
17 - mój numer jeden z Black Holes & Revelations
19 - a to mój numer jeden z Viva La Vida... Icon_wink
20 - nie przepadam.
23 - uwielbiam
24 - j/n
25 - cudowny utwór, chyba mój ulubiony od REM
26 - kocham!
32 - uwielbiam, moja czołówka brytyjczyków
35 - Bardzo lubię
36 - ok, ale mnie nie zachwyca
37 - w moim topie piosenek z poplisty top 10 Icon_wink
39 - bardzo dobry utwór z mojego ulubionego albumu Coldplay
40 - czołówka Automatic
41 - ogółem ok utwór, ale na top nie zasługuje, mimo iż klasyk
45 - świetne
17.08.2012 11:42 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #200
RE: Top wszech czasów - 2012
saferłel napisał(a):Wygrał podsumowanie roku, o ile pamiętam?
tak, wygrał podsumowanie roku, była nawet na pierwszym miejscu po stu notowaniach, ale "Farewell..." już był w topie Icon_smile
saferłel napisał(a):Po latach brzmi, jak idealny kawałek na RMF-owe popołudnia
bez przesadyIcon_razz
saferłel napisał(a):To duża niespodzianka. Nigdy bym się nie spodziewał ich obecności w top 10 i to z tym numerem.
mówiłem, że jeszcze przynajmniej jedna rzecz Cię zaskoczy
Kordian napisał(a):Popieram - w sumie wiadomo dlaczego Icon_wink
w sumie to ja nie wiem, co Wy słyszycie w "No Regrets". Piosenka jakich wieleIcon_lol Robbie miał sporo lepszych
Kordian napisał(a):Joe Cockerowi często obrywa się za nadmiar wykonywanych coverów, a akurat w tym wypadku piosenka sampluje jego utwór "Woman to Woman"
nie słyszę wielkiego podobieństwa...
17.08.2012 12:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: