Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #101
RE: Zmiany
prz, nie pisz już tu swoich lewicowo-pacyfistycznych poematów Icon_biggrin, nie ciągnijmy tego. Ustaliliśmy, że coś zaczniemy działać. Nie zmuszaj nas wedle swoich przekonań do obopólnej miłości na siłę. Nie potrzeba nam tego nieosiągalnego obecnie składnika, aby się dogadać.

prz_rulez napisał(a):Czy naprawdę muszą być jakieś strony, czy nie możemy wszyscy być jednością?
Nie sądzę. Napisałem już, że zbyt wiele rzeczy zostało napisanych, nie tylko w ostatnich dwóch dnia. Nie jest to jednak problemów, żeby usiąść do stołu i przedyskutować pewne kwestie.

prz_rulez napisał(a):. Natomiast prawdopodobnie ucieszyłby się, gdyby ludzie z mychy przeszli do niego. No, może poza pewnymi jednostkami.
Ja myślę, że Astrolog, który po odejściu z forum wziął w los swoje ręce, założył forum i delikatnie mówiąc mało go obchodzi co tutaj się dzieje. Są za to osoby, które pewnie chętnie wróciłyby na mycharts, ale z powodu konkretnych osób nie chcą wrócić, obserwują tylko listy swoich znajomych.


prz_rulez napisał(a):Pabloyd został zrównany z błotem, natomiast nikt (poza nim samym, oczywiście) nie chce zwrócić uwagę na treść tych wiadomości. Zauważcie, że sam Sebastos wcale nie wytłumaczył (jeśli to zrobił, to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu), jak mieliśmy rozumieć te komentarze ani też im nie zaprzeczył.
Sprawa zostanie/ła wyjaśniona na sebastosie. Znasz już treści, więc może odwołasz to.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2012 12:34 PM przez saferłel.)
15.04.2012 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #102
RE: Zmiany
Nie wiem, czy lewicowe, ale pacyfistyczne na pewno. I dobre relacje wcale nie są takie trudne, to tylko ludzie uwielbiają wszystko utrudniać. Bardzo proste:
Moderatorzy dochodzą do ugody z Rado
Rado nie inwigiluje innych użytkowników i zaczyna słuchać próśb innych użytkowników
Pabloyd wyjaśnia sprawę rzekomego spisku, dostarczając dowodów, albo przyznając się do kłamstwa. W przypadku kłamstwa powinien otrzymać OSTATNIĄ W HISTORII FORUM amnestię
Listoholik przeprasza wszystkich, których obraził, podobnie wszyscy inni, którzy mają coś na sumieniu w kontekście forum.
Zostaje stworzony dokładny regulamin. Nawet, jeśli miałby określać listę 1000 słów i wyrażeń, których nie można by było użyć.

Albo ja jestem idiotą, albo ludzie po prostu lubią toczyć spory.
Tyle miałem do powiedzenia, dziękuję za uwagę.
15.04.2012 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #103
RE: Zmiany
To bardzo rozsądne, ale i utopijne, bo ludzie wolą iść w zaparte niż przyznać się do błędu.
Poza tym nie da się wyzerować czyjejś opinii o kimś. To nie jest tak, że nagle sobie wszystko wyjaśnimy i będzie ok. Niestety.

Ale dobrze, zróbmy ten new deal. Chociaż wszyscy wiemy co z nowego ładu wyszło w Stanach po wielkim kryzysie - gówno, które ciągnie się do dziś i stopniowy upadek imperium amerykańskiego

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2012 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
RE: Zmiany
(15.04.2012 09:32 AM)prz_rulez napisał(a):  1. Nie sądzę, żeby Sebastos chciał zniszczyć to forum. Natomiast prawdopodobnie ucieszyłby się, gdyby ludzie z mychy przeszli do niego.
2. Natomiast nie uważam, że treść ujawnianych wiadomości nie jest ważna. Idąc tym tropem, nie odkryto by wielu afer i nieprawidłowości na świecie.
3. Należę do tego typu osób, które są zwolennikami jak największej jawności i równości w każdym miejscu, więc w sieci także.
1. Ja też bym się ucieszył, gdyby ludzie z mychy przeszli do niego. I ucieszyłbym się, gdyby ludzie z Sebastosa tu wrócili (i doszli nowi). Nota bene próbowałem do czegoś takiego doprowadzić.
2. Ale żadna z tych afer nie wzięła się z negatywnych opinii pewnych osób o innych umieszczanych w wiadomościach prywatnych.
3. Ale wszystkie nagany itp są jawne. A przebieg dyskusji na temat ich dania nie jest moim zdaniem aż tak istotny. Co więcej, gdyby brało w niej udział dodatkowo kilkanaście osób z forum to dojście do jakiś decyzji byłoby znacznie utrudnione.
I jeszcze jedno. Jeżeli jedna osoba nazwała drugą sk... to chyba niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, żeby wszyscy o tym wiedzieli i czytali na ten temat kilkanaście postów dyskusji. Moderatorzy komentarz wycinają, zwracają uwagę autorowi i wystarczy.
15.04.2012 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #105
RE: Zmiany
Poczytałem trochę.
Nie opowiem się po niczyjej stronie. Każdego z tego forum znam raczej z "dobrej" strony. Pewnie dlatego, że często omijam kłótnie. Raz zdarzyło mi się wdać w taką z saferłel'em, ale szybko sobie wszystko wyjaśniliśmy. O Listoholiku czytałem już wiele. Doszedłem do wniosku, że widocznie zamydlił mi oczy, bo zawsze na końcu postów umieszcza ";)", a ja nic złego o Nim napisać nie mogę. Nie wiem czy namiętnie wymieniacie się wiadomościami na gg, nie wnikam w wasze zażyłości, ale trochę irytuje mnie chęć wciągnięcia nowych użytkowników w "wasze" zgrzyty z przeszłości. Obojętnie z której strony wynika ta inicjatywa. Sami psujecie wizerunek forum, ciągnąc te dyskusje na przestrzeni lat. Muzyka, która miała łączyć ludzi na tym forum, zeszła na drugi plan. Na pierwszym za to pojawiły się takie właśnie tematy. Może i nie powinienem nic pisać, ale szkoda mi, że musiałem stać się tego świadkiem.
15.04.2012 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #106
RE: Zmiany
kajman napisał(a):Nawet jeżeli Ci nowi to będą Ci sami moderatorzy tylko wybrani ponownie? Też nie będziesz im przeszkadzał?

Malo prawdo podobne żeby byli ci sami moderatorzy moderatorów na tą chwilę wystarczy z 3 maksymalnie 4 osoby.
15.04.2012 05:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #107
RE: Zmiany
(14.04.2012 09:42 PM)saferłel napisał(a):  
pabloyd napisał(a):Tych rozsądnych jest większość i oby się zwięli do roboty
Cztery osoby - Listoholik, emigrant, pabloyd, rado.
skąd w Tobie Pawle tyle nienawiści i podłości?
Nie interesuje mnie żadna poważniejsza funkcja. Nie potrafisz się po prostu przestać w tym temacie i odzywać i pogodzić, ze czas wybrać nowe władze? Zauważyłem, że w tej chwili to już tylko Tobie coś tu nie pasuje. Ludzie chcą normalnie funkcjonować. Przeszkadzasz w tym!
15.04.2012 05:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
RE: Zmiany
emigrant napisał(a):skąd w Tobie Pawle tyle nienawiści i podłości?
Daj spokój. Te słowa w tym wątku nie mają już żadnego znaczenia.

emigrant napisał(a):Nie potrafisz się po prostu przestać w tym temacie i odzywać i pogodzić, ze czas wybrać nowe władze? Zauważyłem, że w tej chwili to już tylko Tobie coś tu nie pasuje. Ludzie chcą normalnie funkcjonować. Przeszkadzasz w tym!
A co mi teraz nie pasuje? Co ja takiego piszę ''cały czas''. Kończę odpowiadać tylko na posty innych. Co do nowego ładu na forum, to zapewniam Cię, że działam.

emigrant napisał(a):Ludzie chcą normalnie funkcjonować. Przeszkadzasz w tym!
Nie wypowiadaj się za innych.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2012 05:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #109
RE: Zmiany
Czytam i oczom nie wierzę...
Musiałem czytać ten temat na kilka podejść, bo po pierwsze za dużo tego (a przeczytałem każde jedno zdanie), a po drugie za bardzo się denerwowałem i musiałem sobie robić kilkugodzinne przerwy. I dopiero teraz mam przeczytany cały wątek.
Niech nikt nie śmie pomyśleć, że mój brak wcześniejszego odezwania się w tym temacie był spowodowany tym, że nie wiem po czyjej stronie stanąć czy że bałem się zabrać głos. Zresztą niektórzy już sami mnie ustawili tam gdzie chcieli.

Czytałem kolejne posty i szczęka coraz bardziej była przyciągana do ziemi. Nie wierzyłem w to co czytam. Niektórzy chyba potwornie mocno poobijali sobie w ostatnim czasie głowę i stracili rozum.
Pabloyd, czy mnie też zaliczasz do tej "sitwy"? Pisałeś o całym gronie obecnych moderatorów, nie o konkretnych osobach, więc rozumiem, że mnie też włączałeś. Bardzo mi miło.
Jak musi wyglądać umysł, w którym są tworzone takie teorie, jak ta wysnuta przez pabloyda??
Niektóre partie polityczne mogłyby tu zrobić niezły połów i to od razu na wysokie stanowiska, patrząc po tym jak niektórzy w tym wątku w nieprawdopodobny sposób odwracają kota ogonem.

Działania moderatorów w zamkniętym dziale? To wszystko było dla dobra forum. Poświęcaliśmy swój własny czas dla forum! Dyskutowaliśmy o wszystkim, nie chcieliśmy by dawanie ostrzeżeń czy inne tego typu decyzje były podejmowane pochopnie. I co? I nic, bo administrator uważał nas jedynie za szmaty do wycierania kurzu z kątów. Nasze zdanie było gówno warte. Cesarz Rado I miał zawsze decydujący głos, nawet jak wszyscy pozostali byli jednogłośni w przeciwnej do niego opinii.
Moje zdanie na temat pracy rado jest jednoznaczne.
A jeśli ktoś upublicznia prywatną korespondencję to powinien być natychmiastowo ukarany.
A jeśli administrator miałby odtajnić dział, którzy wcześniej był dostępny tylko dla kilku osób, to moim zdaniem natychmiast powinien zostać pozbawiony dożywotnio swojej funkcji i dziękować, że na tym się skończyło.
Wyobrażacie sobie sytuację, że nagle właściciel serwera pocztowego upublicznia Waszą pocztę elektroniczną? Wchodzicie na stronę, wpisujecie login użytkownika i macie pełen dostęp do jego prywatnych wiadomości. Co Wy na to? Tak wolno?
A w jaki sposób rado dowiedział się o wiadomości, która go skłoniła do założenia tego wątku? Nie doczekaliśmy się wyjaśnienia. Mydlenie oczu jakimiś uprawnieniami do działu nic nie da. To chyba właśnie zadanie administratora, by dobrze poustawiać prawa dostępu. Rado po prostu przeczytał prywatną korespondencję innych osób. Czy to nie jest karygodne?!
15.04.2012 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #110
RE: Zmiany
ku3a napisał(a):Rado po prostu przeczytał prywatną korespondencję innych osób. Czy to nie jest karygodne?!

Zastanów sie co ty człowieku piszesz? po pierwsze nie znam waszych hasel, takze wejście do waszych profili jest nie mozliwe. po drugie baza danych jest szyfrowana, co uniemozliwia przeczytanie treści.

Co do nowych Modertatorow, nie ma opcji żeby byli poprzedni moderatorzy ponownie, jesli tak ma byc to to forum poprostu likwiduje. Poza tym dlaczego zawieszeni moderatorzy tak zaciekle chcą być nimi dalej.
15.04.2012 06:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 768
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #111
RE: Zmiany
Remo napisał(a):Muzyka, która miała łączyć ludzi na tym forum, zeszła na drugi plan. Na pierwszym za to pojawiły się takie właśnie tematy. Może i nie powinienem nic pisać, ale szkoda mi, że musiałem stać się tego świadkiem.
Odnoszę niestety takie samo wrażenie jak Remo od Wielkanocy forum muzyczne mycharts przekształciło się w Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi połączone z Show Jerry Springera. A to co dzieje się w muzyce aktualnie na świecie już chyba mało kogo tu interesuje.Icon_sad

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
15.04.2012 06:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #112
RE: Zmiany
(15.04.2012 06:23 PM)Szymek79 napisał(a):  
Remo napisał(a):Muzyka, która miała łączyć ludzi na tym forum, zeszła na drugi plan. Na pierwszym za to pojawiły się takie właśnie tematy. Może i nie powinienem nic pisać, ale szkoda mi, że musiałem stać się tego świadkiem.
Odnoszę niestety takie samo wrażenie jak Remo od Wielkanocy forum muzyczne mycharts przekształciło się w Rozmowy w Toku Ewy Drzyzgi połączone z Show Jerry Springera. A to co dzieje się w muzyce aktualnie na świecie już chyba mało kogo tu interesuje.Icon_sad
Interesuje.
Dziś oglądałem koncert ... Lady Gagi i mi się bardzo podobał. Serio! Szkoda że bilety poszły jak świeże bułeczki ale ... jest jeszcze lista oczekujących ...Icon_lol
15.04.2012 06:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #113
RE: Zmiany
rado napisał(a):po pierwsze nie znam waszych hasel, takze wejście do waszych profili jest nie mozliwe
po pierwsze, to "niemożliwe", a nie "nie możliwe". liczba błędów w Twoich postach jest porażająca. (i naucz się, że "bynajmniej" i "przynajmniej" to nie są synonimy).
a po drugie to nie ośmieszaj się. myślisz, że ja urodziłem się wczoraj i nie wiem na jakiej zasadzie takie rzeczy funkcjonują? nasze hasła nie są Ci tutaj do niczego potrzebne.
rado napisał(a):jesli tak ma byc to to forum poprostu likwiduj
O! I to jest właśnie kwintesencja Twojego podejścia, nic więcej nie trzeba dodawać. Znasz historię o królu Salomonie który miał zdecydować której z kobiet oddać dziecko? Ty zdaje się jesteś tą kobietą która bez mrugnięcia wzięłaby połówkę dziecka.
rado napisał(a):Poza tym dlaczego zawieszeni moderatorzy tak zaciekle chcą być nimi dalej.
Chyba coś Ci padło na oczy (zresztą to widać; i chyba było tak od początku). Ty w ogóle czytasz to na co odpowiadasz? Gdzie ja napisałem, że w ogóle chcę być jakimś moderatorem przy Tobie jako administratorze??
15.04.2012 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #114
RE: Zmiany
ku3a napisał(a):po pierwsze, to "niemożliwe", a nie "nie możliwe". liczba błędów w Twoich postach jest porażająca. (i naucz się, że "bynajmniej" i "przynajmniej" to nie są synonimy).
a po drugie to nie ośmieszaj się. myślisz, że ja urodziłem się wczoraj i nie wiem na jakiej zasadzie takie rzeczy funkcjonują? nasze hasła nie są Ci tutaj do niczego potrzebne.

Słuchaj, jak masz tu kogokolwiek oceniać jak pisze bo brakuje ci argumentów do dyskusji, to sobie daruj. I tym samym przestała mnie bawić zabawa z cała kliką byłych moderatorów którzy walczą o uprawnienia. Co do haseł to jesteś głupszy niż myślałem, skrypt jest w 30 kilku procentach zmodyfikowany także komentarze zachowaj dla siebie.
15.04.2012 06:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #115
RE: Zmiany
KWOTY OTRZYMANE OD OSÓB KTÓRE WPŁACIŁY NA UTRZYMANIE FORUM ZOSTANĄ IM ZWRÓCONE W PEŁNEJ KWOCIE NA KONTA Z KTÓRYCH WPŁYNĘŁY.

FORUM ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE

NIE BĘDĘ TOLEROWAŁ DALSZEGO CHAMSTWA PO STRONIE BYŁYCH MODERATORÓW,
15.04.2012 06:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 076
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #116
RE: Zmiany
Słucham?!
15.04.2012 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #117
RE: Zmiany
Najlepiej tak zakończyć problem.
brak słów...
15.04.2012 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #118
RE: Zmiany
rado, jesteś prostakiem.
dziękuję za wypowiedź.
15.04.2012 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #119
RE: Zmiany
JA NIE WIDZĘ PROBLEMU, ALE BEZCZELNOŚĆ NIE KTÓRYCH PRZECHODZI NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA, ROBIENIE UWAG JAK KTO PISZE CZY DANY WYRAZ JEST SYNONIMEM CZY TEZ NIE. TO PRZESADA NIECH SOBIE KAŻDY PISZE JAK UMIE I JAK UWAŻA.

Już była cisza, ale nadal się dyskutuje o tym czy i kto będzie moderatorem, kto i kogo lubi czy nie lubi. Ja się z tego raczej wypisuje. Tylu deklarowało wpłaty a skończyło się na 5 osobach. Mnie stać żeby to otrzymywać, ale ja mam jeszcze słuchać uwag nie których osób, Nie podoba się admin który Wam to utrzymuje od 2 lat to trudno, zawsze są darmowe serwery ograniczone pojemnością lub podające dużą dawkę reklam.

Nie spotkałem się z tak trudnymi ludźmi (co nie które osoby).
15.04.2012 07:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #120
RE: Zmiany
ku3a napisał(a):rado, jesteś prostakiem.

Ja tobie nie ubliżyłem,
15.04.2012 07:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: