Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.40 (1161)
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: A.40 (1161)
Dyfeomorfizm napisał(a):co do aldous harding: pamiętam że lubisz harukę nakamurę - czy istnieje szansa, że jej "call from spring" zainspirowało "bubbles" na nowej płycie harding? nie jestem ekspertem od fortepianowych miniaturek, więc może się okazać że to jakiś bardzo znany motyw, który kompletnie losowo pojawił się u obu pań, ale w sumie nie wiem gdzie i jak się mogę tego dowiedzieć, więc pytam!
sposób gry jest podobny, ale czy to ten sam motyw? znam "still life" na pamięć, ale tego nie słyszę; ta ogólna stylistyka kameralnego post-impresjonizmu to mogła być inspiracja czymkolwiek innym moim zdaniem Icon_wink no i gdyby rzeczywiście tak było, to na pewno byłby jakiś credit, a nie ma

swoją drogą haruka nakamura to facet; ja sam to kiedyś sprawdzałem, bo spotkałem się z imieniem haruka u kobiety i okazało się, że to imię jest uniwersalne płciowo

Dyfeomorfizm napisał(a):denzel curry i rex orange county łączy fakt, że single zwiastujące płyty były dużo lepsze niż sama płyta
no denzel zawsze spoczko, chociaż jest trochę mniej natchniony i/lub wystrzałowy niż go zwykle lubię
a rex mógłby sporo zwojować z tą płytą jakieś 4 lata temu, teraz brzmi to wszystko trochę od czapy; no i jest nagrana na jedną nutę, co z bólem przyznaję; ale singielek zrobił mi wiosnę, jak jeszcze była zima (w sumie nadal trochę jest)

Dyfeomorfizm napisał(a):cameron zawsze nie cieszy
czemu?

Dyfeomorfizm napisał(a):"love me more" to bez dwóch zdań najlepsza piosenka mitski
ja uwielbiałem "nobody" z którejś z poprzednich płyt, ale "love me more" nie jest dużo w tyle

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.04.2022 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
A.40 (1161) - AKT! - 12.04.2022, 05:20 PM
RE: A.40 (1161) - AKT! - 22.04.2022 12:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości