Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #223
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(19.10.2021 10:48 PM)Miszon napisał(a):  Z kolęd Pospieszalskich absolutnie rewelacyjna jest Jezusa narodzonego,
Po prawdzie to wszystkie ich kolędy są w świetnych aranżacjach i ja osobiście nie potrafię nie zacząć z nimi automatycznie śpiewać. Icon_wink2
Miszon napisał(a):Graliśmy to w kościele, był szał Icon_smile .
Ja w ogóle podejrzewam, że teraz Wasze święta rodzinne to muszą być w tym względzie bardzo radosne i angażujące. Ktoś oprócz Ciebie gra jeszcze na jakimś instrumencie? Muzykujecie?
U nas czasem pojawia się gitara, ale nasze wykonania są marnym wsparciem. Icon_cool2
(19.10.2021 10:48 PM)Miszon napisał(a):  O, jest też wspominany wcześniej Zbawiony - jak wysoko!
Dlatego właśnie to ten trafił do NL, a nie ten drugi. Icon_wink2

Yacy o Kolęda płynie z wysokości napisał(a):bardzo lubię. i Najcieplejsze Święta. dwa miesiące i będzie można posłuchać Icon_wink2
No właśnie jest tak, że ja w pełni jestem przekonana, że tego typu utwory chcę mieć w swoim topie (pamiętam, że Ty takich nie wpuszczasz), ale niestety jeśli chcę sobie go odsłuchiwać w dowolnym momencie w roku, to muszę z niego usuwać kilka pozycji. Icon_wink2 Co trochę słabe jest.
"Najcieplejsze święta" to piszesz o utworze, czy o całej płycie? Bo mi ta konkretna pastorałka akurat trochę mniej przypadła do gustu.
Yacy o Winter Games napisał(a):czyli Can't You Feel It Icon_cool Icon_lol u mnie w tym roku debiut, ale daleko...
Mam nawet tą wersję śpiewaną - ale nagraną z jakiejś kasety i w fatalnej jakości. No ale mam. Icon_wink2 (ale jednak nie za bardzo miło się jej słucha zaraz po wersji instrumentalnej...)
I trzymam w takim razie kciuki za awanse w kolejnych Twoich topach. Icon_smile2 A tak a propos - doskonały teraz mam pretekst, żeby zapytać o to, o co chcę zapytać od jakiegoś czasu - czy w tym roku to będzie szansa na zobaczenie co Ci się poukładało tym razem?

(19.10.2021 11:46 PM)ku3a napisał(a):  (...) bo jestem od bardzo dawna, tylko że sporo lat ta część moich zainteresowań była w uśpieniu. ale gdy była okazja, to wychodziła na światło dzienne Icon_wink2.
No właśnie sama też doszłam do tego wniosku pisząc mój komentarz do Ciebie. Icon_wink2 A na zlotach przecież też sporo ciekawych konkursów wymyślałeś na takie rozkminianie.

(20.10.2021 07:28 AM)kajman napisał(a):  
neon.ka napisał(a):Jednak artyści mają jakiś swój główny nurt grania
No nie wszyscy i nawet ci, którzy mają, to nie tak do końca.
Nie mówiłam, że do końca, tylko, że główny. Nie wyklucza to pobocznych.
kajman napisał(a):W dokładnie takich klimatach jest 51/679 mojego topu, ale jeżeli by rozpatrywać poetycko-liryczne to by dochodziło do połowy całości (może nawet więcej, zależy jak liczyć).
Ja sobie policzyłam i liczbę polskich wykonawców, i tych liryczno-poetyckich, ale na razie podam tylko tą drugą wartość - wyszło mi 72/463, ale fakt, że nie jest łatwo przy niektórych wykonawcach decydować, czy ich liczyć, czy nie.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
20.10.2021 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] - neon.ka - 20.10.2021 07:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 106 717 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 131 349 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości