Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 105 z 14.11.08
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
 
kajman napisał(a):ale Clowns brzmi mi zupełnie inaczej niż poprzednie ich nagrania. Na razie wystarczyło to tylko na poczekalnię, ale do Top50 nie brakowało aż tak dużo.
ja chętnie zobaczyłbym to nagranie w top 50, może za tydzień :?:
kajman napisał(a):30. N. 1 NIE MANIPULUJ - Voo Voo
płyta mnie niestety nie zachwyciła, na mojej liście Leszek zagościł tylko na 2 tygodnie; ale to nagranie również dla mnie jest jednym z najlepszych na płycie
kajman napisał(a):34. 25. 3 NATTURA - Bjork
krótko: szkoda , że spada Icon_frown

[Obrazek: kleschko.png]
15.11.2008 03:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 105 z 14.11.08 - kajman - 14.11.2008, 08:12 PM
[] - bear - 14.11.2008, 08:21 PM
[] - p.u.r.h. - 14.11.2008, 10:11 PM
[] - ku3a - 15.11.2008, 02:07 AM
[] - saferłel - 15.11.2008, 02:48 PM
[] - kleschko - 15.11.2008 03:16 PM
[] - abd3mz - 16.11.2008, 01:55 PM
[] - kajman - 20.11.2008, 10:58 AM
[] - kajman - 20.11.2008, 11:04 AM
[] - kajman - 20.11.2008, 11:06 AM
[] - kajman - 20.11.2008, 11:27 AM
[] - kajman - 20.11.2008, 11:30 AM
[] - ku3a - 20.11.2008, 11:40 AM
[] - kajman - 20.11.2008, 11:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości