Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 89 z 25.07.08
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 448
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Byłem jednak niedowiarkiem. Jak w ubiegłym tygodniu zadebiutowało na drugim , w pierwszej chwili pomyslałem że to wszystko na co stac Petera Gabriela i na szczyt jednak nie da rady wejsć. Tym bardziej sie ciesze że mnie zaskoczyłeś Icon_biggrin3 . Przyznam sie że upadek Melody Gardot jest dość dotliwy. Nie pamiętam jak było wczesniej z innymi liderami u Ciebie i jak mocno spadali z TOPU . Ale na ogół lider był zawsze silny i gdy miał słabsze tygodnie spadał dwie góra trzy pozycje.
Bardzo ciesza mnie awanse Raz Dwa Trzy - No ale to zrozumiałe. [przy okazji, jest to także jak na razie mój polski utwór biezącego roku] oraz Lipca Icon_biggrin3 .
Mój lider wciąz sie swietnie trzyma mimo 40 tygodni na Twojej liście, choc nie tak jak Pogrzeb czy MIA. Tak, to juz klasyka i niesamowita historia kilku naszych list na forum Icon_smile2 , Z nowosci w tym tygodniu ciesza mnie najwyzsza i najniższa. Icon_smile2
A w poczekalni dojrzałem rewelacyjny The Niro. Mam nadzieje, że niebawem przebije się do pięćdziesiatki. Myslałem że pojawi sie także Merz z Malcolmem a jednak nie . Chyba Cię nie wzieło a szkoda.
A na koniec leżakuje "Afterlife" kolejna perełka. To tak na pożegnanie ,chyba ....
25.07.2008 08:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 89 z 25.07.08 - kajman - 24.07.2008, 05:03 PM
[] - Listoholik - 24.07.2008, 07:09 PM
[] - koszMAREK - 24.07.2008, 07:19 PM
[] - saferłel - 24.07.2008, 07:38 PM
[] - kajman - 24.07.2008, 10:34 PM
[] - kajman - 24.07.2008, 10:35 PM
[] - Listoholik - 24.07.2008, 10:43 PM
[] - kajman - 24.07.2008, 10:48 PM
[] - kajman - 24.07.2008, 10:54 PM
[] - Listoholik - 24.07.2008, 10:56 PM
[] - Aro - 25.07.2008 08:59 AM
[] - kajman - 25.07.2008, 11:27 AM
[] - p.u.r.h. - 29.07.2008, 05:50 PM
[] - Konrad - 02.08.2008, 01:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości