RE: Mychaklasa 2019/2020
Terminarz
Post będzie uzupełniany w miarę jak będzie znana kolejność meczów w danej kolejce.
Kolejka 1.
19 lipca, 18:00 Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
19 lipca 20:30 ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk
20 lipca, 15:00 Raków Częstochowa – Korona Kielce
20 lipca 17:30 Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
20 lipca 20:00 Piast Gliwice – Lech Poznań
21 lipca, 15:00 Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków
21 lipca, 17:30 Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
22 lipca, 18:00 Wisła Płock – Górnik Zabrze
Kolejka 2.
26 lipca, 18:00 Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
26 lipca, 20:30 Lech Poznań – Wisła Płock
27 lipca, 17:30 Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
27 lipca, 20:00 Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
28 lipca, 15:00 Korona Kielce – Legia Warszawa
28 lipca, 17:30 Cracovia Kraków – ŁKS Łódź
28 lipca, 17:30 Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
29 lipca, 18:00 Pogoń Szczecin – Arka Gdynia
Kolejka 3.
2 sierpnia, 18:00 Arka Gdynia – Korona Kielce
2 sierpnia, 20:30 Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
3 sierpnia, 17:30 Raków Częstochowa – Cracovia Kraków
3 sierpnia, 20:00 ŁKS Łódź – Lech Poznań
4 sierpnia, 15:00 Wisła Płock – Lechia Gdańsk
4 sierpnia, 17:30 Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
4 sierpnia, 17:30 Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
5 sierpnia, 18:00 Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Kolejka 4.
9 sierpnia, 18:00 Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
9 sierpnia, 20:30 Lech Poznań – Śląsk Wrocław
10 sierpnia, 15:00 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
10 sierpnia, 17:30 Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
10 sierpnia, 20:00 Cracovia Kraków – Korona Kielce
11 sierpnia, 15:00 ŁKS Łódź – Piast Gliwice
11 sierpnia, 17:30 Wisła Płock – Legia Warszawa
12 sierpnia, 18:00 Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Kolejka 5.
16 sierpnia, 20:30 Wisła Kraków - ŁKS Łódź
17 sierpnia, 15:00 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
17 sierpnia, 17:30 Arka Gdynia - Lech Poznań
17 sierpnia, 20:00 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
18 sierpnia, 15:00 Piast Gliwice - Wisła Płock
18 sierpnia, 17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
18 sierpnia, 17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
19 sierpnia, 18:00 Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Kolejka 6.
23 sierpnia, 20:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
24 sierpnia, 15:00 Cracovia Kraków - Arka Gdynia
24 sierpnia, 17:30 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
24 sierpnia, 20:00 Raków Częstochowa - Lech Poznań
25 sierpnia, 15:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce
25 sierpnia, 17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
25 sierpnia, 17:30 ŁKS Łódź - Legia Warszawa
26 sierpnia, 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Kolejka 7.
30 sierpnia, 18:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze
30 sierpnia, 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
31 sierpnia, 15:00 Wisła Płock - ŁKS Łódź
31 sierpnia, 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
31 sierpnia, 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
1 września, 15:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
1 września, 17:30 Lech Poznań - Cracovia Kraków
1 września, 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Kolejka 8.
13 września, 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock
13 września, 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
14 września, 15:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia
14 września, 17:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań
14 września, 20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków
15 września, 15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
15 września, 17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
16 września, 18:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice
Kolejka 9.
20 września, 18:00 Piast Gliwice - Raków Częstochowa
20 września, 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
21 września, 15:00 ŁKS Łódź - Arka Gdynia
21 września, 17:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce
21 września, 20:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
22 września, 12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków
22 września, 15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
22 września, 17:30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa
Kolejka 10.
27 września, 20:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław
28 września, 15:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock
28 września, 17:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
28 września, 20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań
29 września, 12:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice
29 września, 15:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
29 września, 17:30 Wisła Kraków - Cracovia Kraków
30 września, 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Kolejka 11.
4 października, 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia
4 października, 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
5 października, 15:00 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
5 października, 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków
5 października, 20:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
6 października, 12:30 ŁKS Łódź - Korona Kielce
6 października, 15:00 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
6 października, 17:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa
Kolejka 12.
18 października, 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
18 października, 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice
19 października, 15:00 Korona Kielce - Wisła Płock
19 października, 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
19 października, 20:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
20 października, 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
20 października, 17:30 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
21 października, 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Kolejka 13.
25 października, 18:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
25 października, 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin
26 października, 15:00 ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
26 października, 17:30 Piast Gliwice - Korona Kielce
26 października, 20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
27 października, 12:30 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
27 października, 15:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
27 października, 17:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków
Kolejka 14.
2 listopada, 15:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin
2 listopada, 17:30 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
2 listopada, 20:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań
3 listopada, 12:30 Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
3 listopada, 15:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice
3 listopada, 17:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa
4 listopada, 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock
4 listopada, 20:30 Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Kolejka 15.
8 listopada, 18:00 ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
8 listopada, 20:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
9 listopada, 15:00 Wisła Płock - Cracovia Kraków
9 listopada, 17:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze
9 listopada, 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia
10 listopada, 12:30 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
10 listopada, 15:00 Lech Poznań - Korona Kielce
10 listopada, 17:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Kolejka 16.
22 listopada, 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock
22 listopada, 20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice
23 listopada, 15:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa
23 listopada, 17:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
23 listopada, 20:00 Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
24 listopada, 15:00 Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
24 listopada, 17:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
25 listopada, 18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
Kolejka 17.
29 listopada, 18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
29 listopada, 20:30 Wisła Płock - Lech Poznań
30 listopada, 15:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
30 listopada, 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
30 listopada, 20:00 Legia Warszawa - Korona Kielce
1 grudnia, 12:30 Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
1 grudnia, 15:00 ŁKS Łódź - Cracovia Kraków
1 grudnia, 17:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Kolejka 18.
6 grudnia, 18:00 Korona Kielce - Arka Gdynia
6 grudnia, 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
7 grudnia, 15:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
7 grudnia, 17:30 Lech Poznań - ŁKS Łódź
7 grudnia, 20:00 Lechia Gdańsk - Wisła Płock
8 grudnia, 12:30 Cracovia Kraków - Raków Częstochowa
8 grudnia, 15:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
8 grudnia, 17:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Kolejka 19.
13 grudnia, 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
13 grudnia, 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
14 grudnia, 15:00 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
14 grudnia, 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań
14 grudnia, 20:00 Legia Warszawa - Wisła Płock
15 grudnia, 12:30 Piast Gliwice - ŁKS Łódź
15 grudnia, 15:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków
15 grudnia, 17:30 Jagiellonia - Lechia Gdańsk
Kolejka 20.
19 grudnia, 18:00 ŁKS Łódź - Wisła Kraków
19 grudnia, 20:30 Lech Poznań - Arka Gdynia
20 grudnia, 18:00 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
20 grudnia, 18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce
20 grudnia, 20:30 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
21 grudnia, 15:00 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
21 grudnia, 17:30 Wisła Płock - Piast Gliwice
21 grudnia, 20:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Kolejka 21.
7 lutego, 18:00 Arka Gdynia - Cracovia Kraków
7 lutego, 20:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
8 lutego, 15:00 Korona Kielce - Górnik Zabrze
8 lutego, 17:30 Lech Poznań - Raków Częstochowa
8 lutego, 20:00 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
9 lutego, 12:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
9 lutego, 15:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
9 lutego, 17:30 Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Kolejka 22.
14 lutego, 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia
14 lutego, 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
15 lutego, 15:00 ŁKS Łódź - Wisła Płock
15 lutego, 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
15 lutego, 20:00 Raków Częstochowa - Legia Warszawa
16 lutego, 12:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
16 lutego, 15:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
16 lutego, 17:30 Cracovia Kraków - Lech Poznań
Kolejka 23.
21 lutego, 18:00 ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
21 lutego, 20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
22 lutego, 15:00 Arka Gdynia - Raków Częstochowa
22 lutego, 17:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
22 lutego, 20:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków
23 lutego, 12:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin
23 lutego, 15:00 Wisła Kraków - Korona Kielce
23 lutego, 17:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Kolejka 24.
28 lutego, 18:00 Raków Częstochowa - Piast Gliwice
28 lutego, 20:30 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
29 lutego, 15:00 Wisła Kraków - Wisła Płock
29 lutego, 17:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
29 lutego, 20:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków
1 marca, 12:30 Korona Kielce - Lechia Gdańsk
1 marca, 15:00 Arka Gdynia - ŁKS Łódź
1 marca, 17:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Kolejka 25.
3 marca, 18:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze
3 marca, 18:00 Wisła Płock - Raków Częstochowa
3 marca, 20:30 Cracovia Kraków - Wisła Kraków
3 marca, 20:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
4 marca, 18:00 ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin
4 marca, 18:00 Śląsk Wrocław - Korona Kielce
4 marca, 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
4 marca, 20:30 Piast Gliwice - Arka Gdynia
Kolejka 26.
6 marca, 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
7 marca, 15:00 Arka Gdynia - Wisła Płock
7 marca, 17:30 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
7 marca, 20:00 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
8 marca, 12:30 Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
8 marca, 15:00 Wisła Kraków - Lech Poznań
8 marca, 17:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice
9 marca, 18:00 Korona Kielce - ŁKS Łódź
Kolejka 27.
29 maja, 18:00 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
29 maja, 20:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
30 maja, 15:00 ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
30 maja, 17:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków
30 maja, 20:00 Lech Poznań - Legia Warszawa
31 maja, 15:00 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
31 maja, 17:30 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
1 czerwca, 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce
Kolejka 28.
5 czerwca, 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice
5 czerwca, 20:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
6 czerwca, 15:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
6 czerwca, 17:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań
6 czerwca, 20:00 Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
7 czerwca, 12:30 Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
7 czerwca, 15:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
7 czerwca, 17:30 Wisła Kraków - Legia Warszawa
Kolejka 29.
9 czerwca, 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
9 czerwca, 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze
9 czerwca, 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce
9 czerwca, 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
10 czerwca, 18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa
10 czerwca, 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław
10 czerwca, 20:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia
10 czerwca, 20:30 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Kolejka 30.
14 czerwca, 18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków
14 czerwca, 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Płock
14 czerwca, 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
14 czerwca, 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
14 czerwca, 18:00 Korona Kielce - Lech Poznań
14 czerwca, 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
14 czerwca, 18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
14 czerwca, 18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź
Kolejka 31.
19 czerwca, 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
19 czerwca, 20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce
20 czerwca, 15:00 Wisła Płock - Arka Gdynia
20 czerwca, 17:30 Piast Gliwice - Lech Poznań
20 czerwca, 20:00 Raków Częstochowa - Wisła Kraków
21 czerwca, 12:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
21 czerwca, 15:00 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
21 czerwca, 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Kolejka 32.
23 czerwca, 18:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa
23 czerwca, 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
23 czerwca, 20:30 ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
23 czerwca, 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock
24 czerwca, 18:00 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
24 czerwca, 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
24 czerwca, 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin
25 czerwca, 19:00 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Kolejka 33.
26 czerwca, 18:00 Raków Częstochowa - Arka Gdynia
26 czerwca, 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce
27 czerwca, 15:00 Wisła Płock - ŁKS Łódź
27 czerwca, 17:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice
27 czerwca, 20:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
28 czerwca, 15:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
28 czerwca, 17:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań
29 czerwca, 18:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
Kolejka 34.
3 lipca, 18:00 ŁKS Łódź - Wisła Kraków
3 lipca, 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia
4 lipca, 15:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
4 lipca, 17:30 Lech Poznań - Legia Warszawa
4 lipca, 20:30 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
5 lipca, 15:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
5 lipca, 17:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
6 lipca, 18:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze
Kolejka 35.
10 lipca, 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock
10 lipca, 20:30 Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
11 lipca, 15:00 Arka Gdynia - ŁKS Łódź
11 lipca, 17:30 Legia Warszawa - Cracovia Kraków
11 lipca, 20:00 Wisła Kraków - Korona Kielce
12 lipca, 12:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
12 lipca, 15:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
12 lipca, 17:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Kolejka 36.
14 lipca, 20:30 Arka Gdynia - Górnik Zabrze
14 lipca, 20:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
14 lipca, 20:30 ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
14 lipca, 20:30 Wisła Płock - Korona Kielce
15 lipca, 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
15 lipca, 20:30 Cracovia Kraków - Lech Poznań
15 lipca, 20:30 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
15 lipca, 20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Kolejka 37.
18 lipca, 17:30 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
18 lipca, 17:30 Wisła Kraków - Arka Gdynia
18 lipca, 17:30 Raków Częstochowa - Wisła Płock
18 lipca, 17:30 Korona Kielce - ŁKS Łódź
19 lipca, 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
19 lipca, 17:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków
19 lipca, 17:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
19 lipca, 17:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2020 02:13 PM przez dannar.)
|