![]() |
|
Devin Townsend – Enter The City - Wersja do druku +- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl) +-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9) +--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49) +--- Wątek: Devin Townsend – Enter The City (/showthread.php?tid=77986) |
Devin Townsend – Enter The City - santosz - 14.03.2026 08:36 AM więcej nowych utworów pod koniec maja RE: Devin Townsend – Enter The City - kajman - 14.03.2026 07:58 PM Ostatnio z Devinem było mi nie po drodze, ale temu kawałkowi dam siedem. RE: Devin Townsend – Enter The City - neo01 - 14.03.2026 07:58 PM Momentami trochę za bardzo pompatycznie, ale generalnie całkiem nieźle to brzmi. |