Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Taylor Swift - The Life of a Showgirl (/showthread.php?tid=76332)

Strony: 1 2


Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:49 PM

3 października Taylor Swift wydała swój dwunasty studyjny album pt. "The Life of a Showgirl". Wydawnictwo promuje singiel "The Fate of Ophelia".

[Obrazek: 51eM5w6BK1L._UX716_FMwebp_QL85_.jpg]

Tracklista:

1. "The Fate of Ophelia"
2. "Elizabeth Taylor"
3. "Opalite"
4. "Father Figure"
5. "Eldest Daughter"
6. "Ruin the Friendship"
7. "Actually Romantic"
8. "Wi$h Li$t"
9. "Wood"
10. "CANCELLED!"
11. "Honey"
12. "The Life of a Showgirl" (feat. Sabrina Carpenter)

Cytat:1. "The Fate of Ophelia"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:50 PM

Szymek79 napisał(a):2. "Elizabeth Taylor"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:51 PM

Szymek79 napisał(a):3. "Opalite"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:51 PM

Szymek79 napisał(a):4. "Father Figure"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:52 PM

Szymek79 napisał(a):5. "Eldest Daughter"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:52 PM

Szymek79 napisał(a):6. "Ruin the Friendship"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:53 PM

Szymek79 napisał(a):7. "Actually Romantic"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:54 PM

Szymek79 napisał(a):8. "Wi$h Li$t"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:54 PM

Szymek79 napisał(a):9. "Wood"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:55 PM

Szymek79 napisał(a):10. "CANCELLED!"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:57 PM

Szymek79 napisał(a):11. "Honey"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 03.10.2025 04:58 PM

Szymek79 napisał(a):12. "The Life of a Showgirl" (feat. Sabrina Carpenter)




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - kajman - 03.10.2025 05:07 PM

Po Taylor to się nic dobrego nie spodziewałem, a tymczasem płyta porządna z tylko dwoma bardzo słabymi utworami: otwieraczem (ale skoro to singiel to zupełnie mnie to nie dziwi) i utworem dolarowym. Mocne pięć mogę dać Eldestowi, jeszcze bardziej podszedł mi zamykacz, któremu dałem sześć (a bałem się, że z Sabriną to będzie coś kiepskiego). Najbardziej jednak przekonał utwór o (w moim odczuciu) jednej z najgorszych aktorek w historii kina, który zaskoczył pozytywnie tym bardziej, że po słabym otwieraczu nie liczyłem już na nic dobrego. A tutaj pewne siedem.


RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - skyy - 03.10.2025 05:34 PM

Przynajmniej teraz jest 12 utworów a nie jakieś kosmiczne liczby. Poprzedni album całkowicie przez to do zapomnienia.
Otwieracz akurat bardzo fajny. Taki sprawdzony patent na hit.


RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - neo01 - 03.10.2025 05:35 PM

Kajman znów zaskakuje Icon_smile


RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - skyy - 03.10.2025 05:44 PM

Natomiast po odsłuchu kilku utworów - uważam jak niektórzy, że Taylor przydałaby się solidna przerwa.Niech wróci z czymś naprawdę świeżym, bo jakoś od dwóch albumów to u niej jest 0 jakiegokolwiek ryzyka artystycznego.


RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Miszon - 03.10.2025 05:58 PM

Kurde, to jest jakiś patent - bierzesz 4 akordy i piszesz do nich 100 piosenek. I dzięki temu możesz co roku nawalać po kilkanaście nowych kawałków. A o pomoc w tekstach prosisz AI.


RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - Szymek79 - 06.10.2025 03:47 PM

Szymek79 napisał(a):1. "The Fate of Ophelia"




RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - skyy - 07.10.2025 12:17 AM

Przesłuchałem kolejny raz. Najbardziej wyróżniają się dla mnie - singiel z dnia premiery oraz „Wood” i „Father Figure”. Reszta średnio do mnie przemawia ale nie są to złe utwory. Więc nie wiem dlaczego tyle negatywnych recenzji się pojawiło. Być może trochę komunikacja zawiodła, bo album miał przypominać 1989 natomiast nie jest aż tak przebojowy.


RE: Taylor Swift - The Life of a Showgirl - AKT! - 07.10.2025 10:08 AM

teledysk bardzo ciekawy, dobrze wykorzystano duży budżet, ale ten singlowy number brzmi trochę jak "tower" luny z zeszłorocznej eurowizji -- ma bardziej wyrazistą puentę w refrenie i ciekawszy syntezatorowy riff, więc ogólnie wypada lepiej

płyty jak dotąd nie słuchałem, było sporo lepszych premier w ten piątek