Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Foster The People - Lamb's Wool - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Foster The People - Lamb's Wool (/showthread.php?tid=50917)



Foster The People - Lamb's Wool - Szymek79 - 23.05.2020 04:16 PM

"Lamb's Wool" to nowy singiel amerykańskiej indie-popowej grupy Foster The People.

[Obrazek: 91w7Nx54mCL._SS280_.jpg]




RE: Foster The People - Lamb's Wool - dejmieeen - 23.05.2020 07:09 PM

Pierwszy album bardzo lubię i swego czasu mocno katowałem, ale obecnie ten zespół dla mnie istnieje bardziej jako ciekawostka, niż coś, czym bym się ekscytował. I ten kawałek niestety tego nie zmienia.


RE: Foster The People - Lamb's Wool - dannar - 23.05.2020 09:32 PM

(23.05.2020 07:09 PM)dejmieeen napisał(a):  Pierwszy album bardzo lubię i swego czasu mocno katowałem, ale obecnie ten zespół dla mnie istnieje bardziej jako ciekawostka, niż coś, czym bym się ekscytował. I ten kawałek niestety tego nie zmienia.
Mam tak samo, tylko słówko "album" zamieniam na "utwór".


RE: Foster The People - Lamb's Wool - dziobaseczek - 24.05.2020 08:33 AM

Właśnie pierwszy album. Pierwszy singiel był popularny, ale nie koniecznie najlepszy


RE: Foster The People - Lamb's Wool - kajman - 26.05.2020 07:43 AM

Bałem się, że to znowu będzie jakiś potworek, ale to być może najlepsze z tego, co od nich słyszałem.


RE: Foster The People - Lamb's Wool - Dobromiera - 27.05.2020 12:03 AM

(24.05.2020 08:33 AM)dziobaseczek napisał(a):  Właśnie pierwszy album. Pierwszy singiel był popularny, ale nie koniecznie najlepszy
No, ja do dziś nie mogę się zdecydować, czy lepsze jest "Pumped Up Kicks", "Houdini", czy "Helena Beat". Ale jeśli chodzi o to, co później, to zgadzam się z przedmówcami.


RE: Foster The People - Lamb's Wool - dejmieeen - 27.05.2020 08:16 AM

(27.05.2020 12:03 AM)Artur.O napisał(a):  No, ja do dziś nie mogę się zdecydować, czy lepsze jest "Pumped Up Kicks", "Houdini", czy "Helena Beat".

Też miewam takie rozterki Icon_biggrin jeszcze dołączyłbym "Call It What You Want". Ogólnie złapałem się na tym, że nie pamiętałem, jak lecą te piosenki z albumu, dopiero, jak przeczytałem teksty, to melodie zaczęły się pojawiać w głowie. Chyba muszę wrócić do "Torches", któregoś wieczoru.


RE: Foster The People - Lamb's Wool - inżynierek - 27.05.2020 08:31 AM

Imagination było dobre, ale szybko się przejadło. Natomiast ten singiel jest kapitalny i ma szansę na mojej liście rychło zadebiutować i zostać na dłużej.


RE: Foster The People - Lamb's Wool - Brite - 29.05.2020 11:26 AM

(27.05.2020 12:03 AM)Artur.O napisał(a):  No, ja do dziś nie mogę się zdecydować, czy lepsze jest "Pumped Up Kicks", "Houdini", czy "Helena Beat". Ale jeśli chodzi o to, co później, to zgadzam się z przedmówcami.

Patrząc z dzisiejszej perspektywy kierowałbym się w stronę "Helena Beat", jednak jako 11-letni dzieciak nie mogłem uwolnić się od "Houdini".
Fosterzy już zupełnie nie pociągają mnie w ten sposób, co kiedyś. "Supermodel" jeszcze bardzo lubiłem jako całokształt, ale już zaraz po jego wydaniu dostrzegałem regres.


RE: Foster The People - Lamb's Wool - dziobaseczek - 29.05.2020 11:47 PM

Faktycznie ten kawałek jest genialny