Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris (/showthread.php?tid=12812)



Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Szymek79 - 23.09.2011 10:18 AM

"We Found Love" to singiel zapowiadający szósty studyjny album który ukaże się 21 listopada (Remo się ucieszyIcon_wink ). Producentem nagrania jest Calvin Harris, czyli Rihanna jeszcze mocniej zamierza uderzyć w brytyjski rynek. Poprzednia płyta "Loud sprzedała się w 5mln kopii w samej Wielkiej Brytanii uzyskując status 5x platyny.






RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - mike - 23.09.2011 01:11 PM

Jak widzę "Calvin Harris" to ogarnia mnie przerażenie. On niszczy wszystko do czego się dotknie.
A ten utwór nie zachwyca.


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - michal91d - 23.09.2011 01:21 PM

mike napisał(a):Jak widzę "Calvin Harris" to ogarnia mnie przerażenie.
u mnie jest taka reakcja gdy widzę David Guetta lub PitbullIcon_lol


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Szymek79 - 23.09.2011 01:21 PM

mike napisał(a):Jak widzę "Calvin Harris" to ogarnia mnie przerażenie. On niszczy wszystko do czego się dotknie.
myślę że Brytyjczycy się z tobą nie zgodzą.

mike napisał(a):A ten utwór nie zachwyca.
ja na razie nie mam zdania bo defakto go jeszcze nie wysłuchałem w całościIcon_wink


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Remo - 23.09.2011 02:52 PM

Pan Harris to mniejsze zło, a Rihanna to hamburger. Tyle


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - bugman - 23.09.2011 04:03 PM

najlepsze to jebut od 0:48 co za kaszana. umcyk umcyk.no kurde to juz obrzydliwa amberla lepsza. nie podoba mi sie ten numer.

i w ogole kolejna plyta rok po wydaniu od ost plyty, nie ma to jak spece od merketingu, ale czy jej nie za duzo.... ?ilez mozna. to juz zgaga daje od siebie odpoczac a ruhana straszy z kazdego zakatka medialnego


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Tkk_Bolly - 24.09.2011 03:00 PM

Love it


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Marek - 24.09.2011 08:26 PM

(23.09.2011 10:18 AM)Szymek79 napisał(a):  "We Found Love" to singiel zapowiadający szósty studyjny album który ukaże się 21 listopada (Remo się ucieszyIcon_wink ). Producentem nagrania jest Calvin Harris, czyli Rihanna jeszcze mocniej zamierza uderzyć w brytyjski rynek. Poprzednia płyta "Loud sprzedała się w 8mln kopii w samej Wielkiej Brytanii uzyskując status 5x platyny.



LOUD sprzedało się w ilości 4 milionów na świecie,czemu okłamujesz nas??


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Szymek79 - 24.09.2011 09:25 PM

Marek napisał(a):LOUD sprzedało się w ilości 4 milionów na świecie,czemu okłamujesz nas??
taką znalazłem informację mój błąd w zupełności niezamierzony a jakoś nie miałem czasu na sprawdzenie tej informacji w innym źródle ale twoja wartość też jest błędna bo podałeś stan na kwiecień obecnie jest to już 5mln (też nie do końca sprawdziłeś). Być może to była ilość podana z singlami z "Loud". W samej Wielkiej Brytani 1,5 mln drugie tyle w USA. Zawsze mnie to dziwi że osoby które nie słuchają jakiegoś rodzaju muzyki najwięcej na jej temat mają do powiedzenia.

Ps. A informacja pochodziła z Interii
http://muzyka.interia.pl/pop/news/rihanna-znajduje-milosc-z-fanami,1698762,50


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Tomekk - 25.09.2011 03:00 PM

Do tańczenia w sam raz.Icon_wink
ale na dłuższe przesłuchiwanie raczej zbyt nużące.
Rihanna chyba co 2 miesiące wydaje singla.
Kolejny album już w tym roku? myślę, że będzie już znacznie gorszy i nie powtórzy sukcesu "Loud".
nagrywanie w pośpiechu nie daje zbyt imponujących rezultatów.


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Tkk_Bolly - 25.09.2011 03:05 PM

(25.09.2011 03:00 PM)Tomekk napisał(a):  ale na dłuższe przesłuchiwanie raczej zbyt nużące..
Słucham nałogowo od wczoraj i moje odczucia są odwrotne


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - prz_rulez - 30.09.2011 12:47 PM

1. Utwór nie wydaje mi się zły, ale...
2. ...bardzo się ucieszyłem, że na "Loud" były odmienne stylistycznie utwory niż "Only Girl". Tak więc nie chciałbym, aby Rihanna stała się wokalistką elektroniczną...


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - Szymek79 - 20.10.2011 03:46 PM






RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - AKT! - 22.10.2011 05:01 PM

Takie sobie, przeciętna łupanka, krok w złą stronę. A na ostatniej płycie Rihanna miała już przecież przebłyski fajnego popu. Ale taka już jest Rihanna - to produkt, który ma zadowolić wszystkich, dlatego czasami się sprawdza, a czasami nie, jeśli ktoś wie czego szuka w muzyce i jest dla niego czymś więcej niż tylko tłem.


RE: Rihanna - We Found Love feat. Calvin Harris - michal91d - 05.11.2011 07:41 PM

Czy tylko mi się wydaje czy po prostu Rihanna niszczy dobre melodie?





Cover lepszy niż oryginał według mnie