Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felieton dźwiękowy
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
A nie chce mi się już tłumaczyć. U logopedy byłem, nie zostanę dopuszczony na antenę ze względu na złą barwę głosu, taki się już urodziłem i nic to nie zmieni. Co z tego że od paru lat rozwijam się w kierunku radiowca, marzę o tym, jak jednego dnia to wszystko prysnęło przez jednego logopedę. Trudno, pogodziłem się już z tym.
06.12.2010 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
Chyba za wcześnie się poddajesz Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2010 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
Możesz robić reportaże przecież. Tam nie trzeba się odzywać Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.12.2010 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Miszon napisał(a):Możesz robić reportaże przecież. Tam nie trzeba się odzywać Icon_smile2 .
Super... to mnie w ogóle nie interesuje. To już lepiej odpuścić sobie tą branżę.
06.12.2010 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
W tym tygodniu dla odmiany coś innego:

W najbliższą sobotę w warszawskim akademickim Radiu Kampus 97,1FM startuje nowa audycja "Świeży Towar" w godzinach 11.00-12.00. Audycję tą prowadzić będzie Piotrek Pustoła, a będzie dotyczyć nowych zespołych, które dopiero wchodzą na tą drogę wydawania płyt, koncertowania, często bez żadnego jeszcze dorobku.

Najbliższa sobota 11 grudnia należy do mnie, ukażą się moje dwa długie reportaże:
1. z zespołem Voodoo Code - ten zespół jest u mnie na szczycie Paweł TOP
2. z Lakescape, czyli projektem jednego z naszych forumowiczów. Icon_smile2

Zapraszam serdecznie:
Najbliższa sobota, 11 grudnia w godz. 11.00 - 12.00. Warszawa 97,1FM, pozostali na http://www.radiokampus.waw.pl .
07.12.2010 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
 
Miszon napisał(a):Możesz robić reportaże przecież.
Paweł napisał(a):Super... to mnie w ogóle nie interesuje.
Paweł napisał(a):moje dwa długie reportaże
A jednak? Icon_smile2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.12.2010 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
Super...ale to że coś obecnie robię nie znaczy, że chcę to robić do końca życia.
09.12.2010 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Ale ty jesteś maruda. Większa ode mnie! Nie dość, że masz co robić i jest to ciekawe zajęcie, to co chwila zmieniasz zdanie, raz robisz felieton, raz nie. Nie wiemy tak naprawdę czy chcesz byśmy cię słuchali, czy nie. Więcej zaplanowanego, stanowczego działania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.12.2010 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #29
 
Bo Ty bardzo biurowo do tego podchodzisz. Napisałem, będę miał chęci, czas wolny to sobie będę tu robił własne felietony, napisałem że mogą się stale ukazywać, a mogę kiedy będę miał chęci... więc o co chodzi? Icon_eek2 (to jest pytanie retoryczne niewymagające odpowiedzi)
10.12.2010 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Felieton muzyczny Paweł 17 9 890 18.09.2013 11:33 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości