Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1027 - 14.11.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1027 - 14.11.2010
Bo są takie tygodnie kiedy tych nowych nagrań spływa do nas mniej i skupiamy się na tym, co poznaliśmy wcześniej. A czasem coś nas złapie zupełnie niespodziewanie. Bo że Anathema mnie złapie, to bym sie nie spodziewał. Pierwszy raz w historii pojawiają się na mojej liście. I nawet cała płyta zaczyna mi się podobać Icon_wink2. Po wielotygodniowym kryzysie do dziesiątki płyt powraca Avenged Sevenfold, ale dla zespołu chyba ważniejsze jest to, że do dziesiątki piosenek wbija się "Victim". Tempo w którym zostało to uczynione pozwala mieć nadzieję na bardzo dobre wyniki... Ale nie zapeszajmy, bo tempo "Buried Alive" było równie błyskawiczne, a skończyło się na miejscu dziesiątym... No i chyba najważniejsze - zmiana lidera. Stone Sour ustąpili miejsca od razu dwóm utworom, obydwa weszły do dziesiątki w ubiegłym tygodniu. Na początku cieszyłem się, że "You Really Got Me" jednak mi się spodobało i weszło na listę, potem miałem satysfakcję, że udało się znaleźć w pierwszej dziesiątce, a teraz? Napisać, że Metallica jest wielka, to tak jakby napisać, że Mount Everest to nie jest depresja. Metallica ma kolejny numer jeden na mojej liście!! I dla formalności dodam, że swój udział w tym ma też Ray Davies Icon_wink2. Metallica - The Kings Icon_wink2.

Notowanie 1027:

01. 05. 02. 02. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
02. 08. 02. 02. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
03. 01. 09. 09. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
04. 02. 04. 04. Iridescent - Linkin Park
05. 03. 03. 03. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
06. 04. 08. 08. Running Out - Scissor Sisters
07. 07. 35. 35. doDekafonia - Strachy na Lachy
08. 14. 01. 01. Victim - Avenged Sevenfold
09. 10. 80. 22. All Nightmare Long - Metallica
10. 06. 13. 13. Any Which Way - Scissor Sisters

11. 09. 06. Over The Love - Skunk Anansie
12. 12. 05. Na plażach Zanzibaru - Grzegorz Turnau & Sebastian Karpiel-Bułecka
13. 13. 06. Burning In The Skies - Linkin Park
14. 20. 04. Niedźwiedź Janusz - Zacier
15. 34. 02. The Sign - Red Box
16. 11. 16. Another Way To Die - Disturbed
17. 15. 08. Klenot - Vypsana Fixa
18. 17. 22. Invisible Light - Scissor Sisters
19. 18. 13. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers
20. 19. 22. Hate Worldwide - Slayer
21. 16. 09. End Of Me - Apocalyptica & Gavin Rossdale
22. 21. 09. Deserving? - Serj Tankian
23. 22. 08. Tornado - Kombajn do zbierania kur po wioskach
24. 27. 04. Well Well Well - Duffy
25. 26. 05. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
26. 23. 20. Old Mary - The Dead Weather
27. 24. 06. Not Strong Enough - Apocalyptica & Brent Smith
28. 30. 07. Remember - Dommin
29. 39. 02. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
30. 36. 08. All Night Long - Buckcherry
31. 25. 09. The Final Frontier - Iron Maiden
32. 28. 26. My Companjera - Gogol Bordello
33. 29. 19. Nothing - Qube
34. 32. 08. Money For Nothing - Plastic
35. NN. 01. Everything - Anathema
36. 31. 16. Pala Tute - Gogol Bordello
37. 33. 13. Disowned Inc. - Serj Tankian
38. 35. 14. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
39. 38. 03. Imperfect - Stone Sour
40. 45. 02. Lesson Learned - Alice in Chains
41. 37. 35. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
42. 40. 14. Czarne auto - Cuba De Zoo
43. 42. 22. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
44. 47. 03. Bring Them To Light - Apocalyptica & Joseph Duplantier
45. 41. 07. Fallen - Volbeat
46. 43. 52. Made In China - Happysad
47. 44. 21. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
48. 46. 07. Pacific Coast Highway - Hole
49. 48. 26. Grief and Pain - Acute Mind
50. 49. 11. Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

50. 18. You Just Can't Win - The Dead Weather

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1015:

01. 01. 06. 06. A Thousand Suns - Linkin Park
02. 05. 04. 04. Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta - Zacier
03. 06. 03. 03. Słabo?! - TPN 25
04. 02. 08. 08. Wonderlustre - Skunk Anansie
05. 03. 07. 07. 7th Symphony - Apocalyptica
06. 04. 16. 16. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
07. 07. 12. 12. Night Work - Scissor Sisters
08. 08. 37. 37. Dodekafonia - Strachy na Lachy
09. NN. 04. 01. Nightmare - Avenged Sevenfold
10. 09. 11. 11. Asylum - Disturbed

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 07. 07. Audio Secrecy - Stone Sour

--------------------------

11. Audio Secrecy - Stone Sour
12. ComeAround Sundown - Kings Of Leon
13. Chrystus miasta - Buldog
14. Imperfect Harmonies - Serj Tankian
15. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
16. Streets of Heaven - John Illsley
17. Postcards from a Young Man - Manic Street Preachers
18. Follow The White Mouse - Neuronia
19. World Painted Blood - Slayer
20. Women and Children Last - Murderdolls
17.11.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
Twój numer jeden gości także na mojej liście. Dawno tak nie było.
Tyle, że u mnie Metallica szanse na takie wysokie pozycje ma niewielkie Icon_razz
Jedna nowość, ale bardzo przyjemna...
nowy singiel Skunk zaczął mi się podobać, a tu już poza Top 10 Icon_confused2
17.11.2010 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Tomekk napisał(a):Tyle, że u mnie Metallica szanse na takie wysokie pozycje ma niewielkie Icon_razz
a więc... jest szansa! Icon_mrgreen
Tomekk napisał(a):nowy singiel Skunk zaczął mi się podobać, a tu już poza Top 10 Icon_confused2
trzeba było się streszczać Icon_wink2
17.11.2010 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 506
Dołączył: Mar 2008
Post: #4
Re: notowanie 1027 - 14.11.2010
ku3a napisał(a):Metallica - The Kings Icon_wink2.
Nie chzę się czepiać, ale zdecydowanie The Kinks.
ku3a napisał(a):29. 39. 02. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
40. 45. 02. Lesson Learned - Alice in Chains
Z powodu tych dwóch kompozycji buźka mi się uśmiecha Icon_smile2
Już słyszałem nową płyte My Chem i jestem w szoku! Bo takiego zwrotu to się jednak nie spodziewałem. Trzeba jednak przyznać, że całe to przedsięwzięcie ma swój urok!
18.11.2010 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
marsvolta napisał(a):Nie chzę się czepiać, ale zdecydowanie The Kinks.
to dobrze, że nie chcesz Icon_wink2. bo celowo zrobiłem takie nawiązanie Icon_wink2.
Cytat:Już słyszałem nową płyte My Chem i jestem w szoku!
ja jeszcze nie słyszałem, ale zamierzam niedługo to zrobić Icon_smile2.
19.11.2010 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Mnie jednak to You really got me. Pewnie mógłbm napisać to samo, co ty o Love shack. Ale jednak trochę lubię, także nie napiszę tak.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.11.2010 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
trzeba będzie poznać, bo tytuł tej kompozycji brzmi jak dowcipIcon_smile
Slayer, Red Box, Scissor Sisters, Behemoth na jednym zestawieniu, wielkie wowIcon_smile
It Doesn't Matter - Skunk Anansie na szczyt !!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
20.11.2010 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Cytat:Slayer, Red Box, Scissor Sisters, Behemoth na jednym zestawieniu, wielkie wowIcon_smile
Icon_wink2 Slayer i Behemoth jeszcze po emocjach z Sonisphere, a SS sam się nie spodziewałem, ale mnie mocno złapało, to nie będę przecież oszukiwać, że nie Icon_wink2.
dziobaseczek napisał(a):It Doesn't Matter - Skunk Anansie na szczyt !!
oj raczej już z tendencją spadkową... Ale 2 razy podium było zaliczone Icon_smile2.
22.11.2010 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Cytat:to dobrze, że nie chcesz Icon_wink2 . bo celowo zrobiłem takie nawiązanie Icon_wink2 .
Icon_mrgreen
no tak , kto mógłby się jeszcze nazywać Kings jak nie ten ważny dla Ciebie wykonawca. Icon_smile2 Gdyby można było obstawiać zakłady u bukmacherów , chyba tylko w pierwszym tygodniu czyli debiucie byłaby szansa na skasowanie dużych pieniędzy Icon_wink2 o ile w następnych tygodniach szli jak burza stawki malały.
Zamrożoną wyborową musiałem posłuchać kilka razy już po audycji , aby stwierdzić że to dobra rzecz.
Victim bardzo ładnie. Całkiem możliwe że to będzie Twój ulubiony utwór z płyty. Icon_smile2
ANL - dzieje się historia Icon_smile2 Rekord liczby tygodni w dziesiątce, a teraz zaczyna co raz poważniej naciskać na Don't Cry.
Piękny skok The sign. Icon_biggrin3 Znasz może płyte "Plenty" ? Icon_wink2 . Ja w każdym razie polecam.
Największy zaskoczenie to pojawienie się Anathemy.
Nadal dobre notowania dla Qube i Kombajna . Szkoda że odwołali – Colours of Autumn , bo nadarzyła się okazja zobaczyć m.in. Qube w Gdańsku .
23.11.2010 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):Gdyby można było obstawiać zakłady u bukmacherów , chyba tylko w pierwszym tygodniu czyli debiucie byłaby szansa na skasowanie dużych pieniędzy Icon_wink2
Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Victim bardzo ładnie. Całkiem możliwe że to będzie Twój ulubiony utwór z płyty. Icon_smile2
tak, jest niemała szansa Icon_smile2. "Nightmare" nieźle sobie radziło, ale potem dość szybko spadło. forma jaką prezentuje "Victim" przypomina mi trochę "M.I.A."...
Aro napisał(a):Piękny skok The sign. Icon_biggrin3 Znasz może płyte "Plenty" ? Icon_wink2 . Ja w każdym razie polecam.
nie znam jeszcze Icon_smile2. ale jak "The Sign" będzie dalej robić takie postępy to kto wie Icon_smile2.
Aro napisał(a):Największy zaskoczenie to pojawienie się Anathemy.
dla mnie też Icon_wink2.
Aro napisał(a):Nadal dobre notowania dla Qube i Kombajna . Szkoda że odwołali – Colours of Autumn , bo nadarzyła się okazja zobaczyć m.in. Qube w Gdańsku .
Qube coś nie ma szczęście do Warszawy. drugi koncert z rzędu został odwołany...
23.11.2010 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Pisałem już o tym, że spodziewam się za kilka tygodni Metallicy na pierwszym, ale w sumie nie sądziłem, że nastąpi to tak szybko. Chyba niewiele utworów tego zespołu nie było na pierwszym.
A na drugim kawałek, któremu również wróżyłem wysokie miejsce. I się sprawdziło. Teraz tylko można się zastanawiać, czy jest możliwe, że "Wyborowa" pokona "You Really Got Me". Mi Twój numer 1 zaskakująco szybko odpadł w przedbiegach, ale nie porwał mnie od początku. U mnie za to wciąż jest inna, starsza "solowa" Metallica. Icon_wink2
Happysad osiągnął rok na liście i teraz już może spokojnie spaść Icon_wink2
Widzę, że już "Pacific Coast Highway" kończy swój żywot na liście. U mnie znacznie lepiej sobie poradziła, lecz teraz już też w tendencji spadkowej.
No i zaskoczyłeś tą Anathemą. Ostatnio z resztą nie rzadko zaskakujesz Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.11.2010 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
tadzio3 napisał(a):Chyba niewiele utworów tego zespołu nie było na pierwszym.
z "Death Magnetic" "tylko" 2 były na pierwszym Icon_smile2. "That Was Just Your Life" doszło do dziesiątki, a "The Unforgiven III" gdzieś do trzeciej chyba. ale na pewno liczba przebojów jest olbrzymia Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Teraz tylko można się zastanawiać, czy jest możliwe, że "Wyborowa" pokona "You Really Got Me".
jak nie dziś, to jutro zapostuję nowe notowanie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):U mnie za to wciąż jest inna, starsza "solowa" Metallica. Icon_wink2
jak nie na zlocie, to w inny sposób postaram się ją jakoś wspomóc Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Widzę, że już "Pacific Coast Highway" kończy swój żywot na liście.
tak, ale samo to że weszło jest sporym sukcesem.
tadzio3 napisał(a):No i zaskoczyłeś tą Anathemą. Ostatnio z resztą nie rzadko zaskakujesz Icon_smile2
domyślam się, że nie zawsze pozytywnie Icon_mrgreen .
23.11.2010 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):"That Was Just Your Life" doszło do dziesiątki, a "The Unforgiven III" gdzieś do trzeciej chyba.
To już pamiętam, u mnie też były i podobnie sobie poradziły. Jednakże z poprzednich płyt to już niewiele znajdzie się piosenek, które nie dotarły do pierwszego.
ku3a napisał(a):domyślam się, że nie zawsze pozytywnie
Akurat Anathema to neutralna niespodzianka. Częściej są to jednak pozytywy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.11.2010 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości