Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1025 - 31.10.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1025 - 31.10.2010
Może i ja kiedyś dobiję do 1500. notowania prywatnej listy. Przecież gdy zaczynałem, Lista Trójki nie miała jeszcze 500 notowań, a teraz moja lista ma już 2 razy większy staż. Ale w piątek to jubileusz LP3 świętowaliśmy. Piękny dzień, niezapomniany, niepowtarzalny! Dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili, wszystkim, z którymi miałem możliwość i przyjemność spędzić kilka godzin. Strachy na Lachy widziane na żywo pierwszy raz w życiu. Nie nastawiałem się, że zagrają "doDekafonię", a wręcz byłem pewien, że nie zagrają, bo czasu za mało, więc i rozczarowania nie było. Na pewno muszę teraz pójść na ich full-time koncert. Mam za to lekki żal do siebie, że ani razu nie zagadałem po koncercie Grabaża, a była możliwość... Niby za każdym razem gdzieś szedł szybkim krokiem albo z kimś rozmawiał, ale czy kiedykolwiek w życiu jeszcze będę miał tak dobrą okazję, żeby na spokojnie zamienić kilka zdań?... I choćby podziękować za "doDekafonię"... I dołeczki na policzkach...

"It Doesn't Matter" kontynuuje szybką drogę w górę listy. Tym razem już w pierwszej piątce. Ale czy to jest piosenka którą stać na długie przebywanie w czołówce? Póki co wykorzystuje swój potencjał. Myślałem, że Stone Sour już nie obroni swego pierwszego miejsca, ale obejrzenie teledysku i materiału z kręcenia go tchnęło nowe siły w utwór. Kto wie co będzie dalej. Dla zespołu był to dobry tydzień jeszcze z jednego powodu - w zestawie jest już druga piosenka - "Imperfect". Ale dorównać koledze będzie potwornie trudno. Z pewnością jednym z największych zwycięzców jest też Apocalyptica. Ale nie ma się co dziwić, skoro w poniedziałek byłem na ich koncercie. Dzięki temu płyta wskoczyła na podium, a po kilku tygodniach walki "Bring Them To Light" w końcu zadebiutowało wśród piosenek. Jednakże najwyższą nowością jest "Zamrożona wyborowa". Polskie piosenki śpiewane po zagranicznemu to niemal codzienność, ale zagraniczne piosenki śpiewane po polskiemu? Rok temu Die Toten Hosen miało kilka przebojów na mojej liście z ostatniej płyty. Czy teraz nowa piosenka ze składanki przygotowanej specjalnie dla polskich fanów dorówna tamtym wynikom? Melomani taką nowością mogą być zniesmaczeni, ale to na pewno i tak nic w porównaniu z płytą TPN 25 Icon_mrgreen . Ale co zrobić - ja po prostu łykam każdą twórczość Dra Yry Icon_razz.

Notowanie 1025:

01. 01. 07. 07. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
02. 06. 02. 02. Iridescent - Linkin Park
03. 02. 06. 06. Running Out - Scissor Sisters
04. 04. 11. 11. Any Which Way - Scissor Sisters
05. 11. 01. 01. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
06. 05. 33. 33. doDekafonia - Strachy na Lachy
07. 03. 08. 08. Another Way To Die - Disturbed
08. 08. 02. 02. Na plażach Zanzibaru - Grzegorz Turnau & Sebastian Karpiel-Bułecka
09. 07. 03. 03. Over The Love - Skunk Anansie
10. 10. 78. 20. All Nightmare Long - Metallica

11. 09. 06. Klenot - Vypsana Fixa
12. 14. 04. Burning In The Skies - Linkin Park
13. 16. 07. End Of Me - Apocalyptica & Gavin Rossdale
14. 15. 07. Deserving? - Serj Tankian
15. 12. 11. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers
16. 13. 20. Invisible Light - Scissor Sisters
17. 17. 20. Hate Worldwide - Slayer
18. 21. 06. Tornado - Kombajn do zbierania kur po wioskach
19. 19. 07. The Final Frontier - Iron Maiden
20. 20. 18. Old Mary - The Dead Weather
21. 18. 17. Nothing - Qube
22. 26. 04. Not Strong Enough - Apocalyptica & Brent Smith
23. 38. 02. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
24. 22. 24. My Companjera - Gogol Bordello
25. 23. 06. Money For Nothing - Plastic
26. 28. 05. Remember - Dommin
27. 42. 02. Victim - Avenged Sevenfold
28. 24. 14. Pala Tute - Gogol Bordello
29. 25. 11. Disowned Inc. - Serj Tankian
30. 29. 12. Czarne auto - Cuba De Zoo
31. 37. 03. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
32. 35. 02. Well Well Well - Duffy
33. NN. 01. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
34. 27. 05. Fallen - Volbeat
35. 33. 12. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
36. 34. 20. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
37. 30. 19. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
38. 31. 50. Made In China - Happysad
39. 32. 06. All Night Long - Buckcherry
40. 45. 02. Niedźwiedź Janusz - Zacier
41. 36. 05. Pacific Coast Highway - Hole
42. 43. 33. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
43. 41. 24. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
44. NN. 01. Imperfect - Stone Sour
45. 39. 18. El Dorado - Iron Maiden
46. 40. 24. Grief and Pain - Acute Mind
47. NN. 01. Bring Them To Light - Apocalyptica & Joseph Duplantier
48. 44. 17. You Just Can't Win - The Dead Weather
49. 49. 09. Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa
50. 50. 38. Just Breathe - Pearl Jam

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 21. Misery - Acute Mind
47. 13. Buried Alive - Avenged Sevenfold
48. 04. For Bitter Or Worse - Anouk

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1013:

01. 01. 04. 04. A Thousand Suns - Linkin Park
02. 02. 06. 06. Wonderlustre - Skunk Anansie
03. 06. 05. 05. 7th Symphony - Apocalyptica
04. 03. 10. 10. Night Work - Scissor Sisters
05. 05. 14. 14. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
06. 07. 35. 35. Dodekafonia - Strachy na Lachy
07. 04. 09. 09. Asylum - Disturbed
08. NN. 01. 01. Słabo?! - TPN 25
09. 10. 02. 02. Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta - Zacier
10. 08. 06. 06. Audio Secrecy - Stone Sour

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 06. 06. Imperfect Harmonies - Serj Tankian

--------------------------

11. Imperfect Harmonies - Serj Tankian
12. ComeAround Sundown - Kings Of Leon
13. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
14. Nightmare - Avenged Sevenfold
15. Streets of Heaven - John Illsley
16. Postcards from a Young Man - Manic Street Preachers
17. Chrystus miasta - Buldog
18. Follow The White Mouse - Neuronia
19. World Painted Blood - Slayer
20. Women and Children Last - Murderdolls
03.11.2010 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Pozazdrościć tych wspomnień. Mam nadzieję, że na zlocie trochę poopowiadasz o tym dniu. Z resztą nie tylko Ty.
Ostatnio niewiele polskości, a wśród nich zadziwiająco Turnau i Kombajn. Takiego czegoś bym się nie spodziewał.Ale już pisałem o tym w ubiegłym tygodniu. Tym razem umacniają swoją pozycję - Kombajn w górę, Turnau/Bułecka bez zmian.
Ray Davies & Metallica pewnie za dwa tygodnie już w top 10, chociaż jak na udział Metallicy to bardzo wolno. Wszak to nie jest jakieś szczytowe osiągnięcie tego zespołu, więc nawet gdyby jakims cudem top 10 był niezdobyte nie był bym mocno zszokowany.
Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen - słyszałem o tym utworze, ale samego kawałka już nie. Ostatnio czytałem o niemieckim filmie, z którego pochodzi i wspomniano także o tej piosence. Skoro znalazła się na liście, musi nie być taka zła, jak film, któy został fatalnie oceniony Icon_wink
Nieoczekiwanie dwa ostatnie miejsca na liście się zabarykadowały i wypuszczają z niej tylko od 48 Icon_wink Ale fakt - te utwory to solidne marki i chociaż jeden z nich u Ciebie nie poszarżował, to jest raczej powszechnie znany na tym forum i przez wielu mocno ceniony.
Co do płyt to niewiele mogę powiedzieć, bo na dzień dzisiejszy z top 10 słyszałem tylko jedną. z miejsc 11-20 jeszcze 3, ale i tak to mizerny wynik.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.11.2010 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
"Klenot" w odwrocie Icon_neutral2
ku3a napisał(a):31. 37. 03. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
32. 35. 02. Well Well Well - Duffy
ale mam nadzieję zobaczyć te powyższe w Top 10 Icon_mrgreen
03.11.2010 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
ku3a napisał(a):33. NN. 01. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
Hehe, jeśli to nowy kawałek, to chyba to zaproponuję do Top Orbit (jak będę miał nagranie) Icon_mrgreen .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.11.2010 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
ku3a napisał(a):33. NN. 01. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
Icon_biggrin3 właśnie sobie posłuchałem - niezłe Icon_wink2 Instrukcja przyjęcia weselnego Icon_razz

ku3a napisał(a):Niby za każdym razem gdzieś szedł szybkim krokiem albo z kimś rozmawiał,
ja podsłuchałem fragment takiej rozmowy robiąc fotkę Im Icon_wink2 Tak wieczór był niesamowity...

Chory na wszystko już był u Ciebie, ale powroty są, czyż nie? Icon_wink2

Na zdrowie!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.11.2010 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Cytat:(jak będę miał nagranie)
Dzięki Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
04.11.2010 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #7
 
ku3a napisał(a):"Zamrożona wyborowa"
ku3a napisał(a):z płytą TPN 25
ja się boję tych produkcji Icon_razz szczególnie Yrego Icon_wink2
06.11.2010 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):Strachy na Lachy widziane na żywo pierwszy raz w życiu. Nie nastawiałem się, że zagrają "doDekafonię", a wręcz byłem pewien, że nie zagrają, bo czasu za mało, więc i rozczarowania nie było. Na pewno muszę teraz pójść na ich full-time koncert.
Już niedługo Strachy ponownie pojawią się w tym magicznym miejscu - w Trójce! Icon_smile2
Na ich oficjalnej stronie http://www.strachynalachy.art.pl/ napisano: "W środę 17 listopada uświetnimy uroczystość wręczania trójkowych nagród artystycznych - Mateuszy." Czy bedzie można tam wejść to pewnie będziesz wiedział szybciej ode mnie Icon_wink2

ku3a napisał(a):Mam za to lekki żal do siebie, że ani razu nie zagadałem po koncercie Grabaża, a była możliwość... Niby za każdym razem gdzieś szedł szybkim krokiem albo z kimś rozmawiał, ale czy kiedykolwiek w życiu jeszcze będę miał tak dobrą okazję, żeby na spokojnie zamienić kilka zdań?... I choćby podziękować za "doDekafonię"... I dołeczki na policzkach...
myśle że jeśli sie postarasz to dostaniesz taką okazję Icon_smile2
Grabaż w jednej z ostatnich piosenek śpiewa: "Polska przychodzi do mnie tylko po autograf dla miłości zaś jestem złudzeniem". Myśle że lubi rozmawiać po koncertach, zamiast tylko rozdawać autografy. A po koncertach często wychodzi Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
07.11.2010 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):Mam nadzieję, że na zlocie trochę poopowiadasz o tym dniu. Z resztą nie tylko Ty.
chętnie, tylko zacznij temat to myślę, że sporo osób przypomni sobie ten wieczór i będzie chciało się podzielić wrażeniami Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Ostatnio niewiele polskości
tak, jeszcze niedawno pobijane rekordy, a ostatnio lekki odwrót. ale to pewnie chwilowe Icon_wink2.
Cytat:Ray Davies & Metallica pewnie za dwa tygodnie już w top 10
Icon_mrgreen na razie cichosza Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen - słyszałem o tym utworze, ale samego kawałka już nie
czyli przegapiłeś jak grałem 2 tygodnie temu w Rockiestrze Icon_wink2. rozbraja mnie ten kawałek Icon_razz.
tadzio3 napisał(a):Ostatnio czytałem o niemieckim filmie, z którego pochodzi i wspomniano także o tej piosence. Skoro znalazła się na liście, musi nie być taka zła, jak film, któy został fatalnie oceniony Icon_wink
nawet nie wiedziałem nic o filmie Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):ale mam nadzieję zobaczyć te powyższe w Top 10 Icon_mrgreen
na dzień dzisiejszy nie przypuszczam, by doszły tak wysoko, no ale zobaczymy Icon_wink2.
Miszon napisał(a):jeśli to nowy kawałek, to chyba to zaproponuję do Top Orbit
będę dziś czatować Icon_wink2.
Cytat: Icon_biggrin3 właśnie sobie posłuchałem - niezłe Icon_wink2 Instrukcja przyjęcia weselnego Icon_razz
dlatego właśnie 2 tygodnie puszczając w Rockiestrze wspomniałem o weselu Marty i Sebastiana Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Chory na wszystko już był u Ciebie, ale powroty są, czyż nie? Icon_wink2
no ba! Icon_smile2 jak najbardziej!
Kertoip napisał(a):ja się boję tych produkcji Icon_razz szczególnie Yrego Icon_wink2
i w pewnym sensie słusznie Icon_wink2.
Lilian napisał(a):Już niedługo Strachy ponownie pojawią się w tym magicznym miejscu - w Trójce! Icon_smile2
wow, dzięki za info! postaram się być! Icon_biggrin3
Lilian napisał(a):myśle że jeśli sie postarasz to dostaniesz taką okazję Icon_smile2
dzięki za dodanie otuchy Icon_smile2.
08.11.2010 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Kto by pomyślał, że mamy jeden wspólny utwór w top 40, mianowicie Twój numer 31. Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.11.2010 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
oj, bo jeszcze nam sodówka do głowy uderzy Icon_wink2
08.11.2010 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
To dopiero jakby przypadkiem pojawił się jakiś drugi wspólny Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.11.2010 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):czyli przegapiłeś jak grałem 2 tygodnie temu w Rockiestrze . rozbraja mnie ten kawałek
Wcale nie przegapiłem, właśnie on mi bardzo się spodobał. Heheh, nie skojarzyłem, że to właśnie Die Toten Hosen, myśląc że to nowy Zacier Icon_razz
Tyle że nie dosłyszałem zapowiedzi, bądź też wstecznej (pamiętam, że montowałem u siebie rolety Icon_wink2 ), a i muszę uważniej przysłuchiwać się Twojej audycji, a i koniecznie sprawdzać play listę Icon_wink2
A zaraz znowu tego posłucham Icon_mrgreen Świetny kawałek
ku3a napisał(a):nawet nie wiedziałem nic o filmie
Przypadkiem przeczytałem recenzję tego filmu, czyli "Weselna Polka" i zapamiętałem fakt, że do tego filmu Die Toten Hosen nagrali piosenkę po Polsku nie zdając sobie spawy, że to już słyszałem, a byłem tak ciekawy jak to im wyszło Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.11.2010 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):Już niedługo Strachy ponownie pojawią się w tym magicznym miejscu - w Trójce! Icon_smile2
wow, dzięki za info! postaram się być! Icon_biggrin3
nie byłam pewna czy wiesz o tym Icon_smile2
w takim razie ciesze sie, ze mogłam pomóc Icon_biggrin3 jak juz będzie po Mateuszach, to daj znać jak było i czy udało Ci sie dorwać Strachy po imprezie Icon_smile2
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):myśle że jeśli sie postarasz to dostaniesz taką okazję Icon_smile2
dzięki za dodanie otuchy Icon_smile2.
nie ma sprawy Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
09.11.2010 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości