Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /04.01.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /04.01.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Witam w Nowym Roku 2008! Życzę sobie i wam, aby zarówno moja, jak i wasze listy wytrwały jak najdłużej!
Z nowym rokiem do niespodzianek wielkim krokiem.
Ku3a! Nareszcie się doczekałeś! Metallica jest pierwsza! A to za sprawą Topu Wszechczasów w Trójce. Wynik powyższego miał również Led Zeppelin, który dzięki temu, że u mnie nie ma blokady czasowej na wchodzenie nagran na listę wszedł sobie pomału i obstawia tyły tejże. Długo nie pobędzie, jednak postanowiłem, że jakimś akcentem zaakcentuje ( Icon_biggrin3 ) Nowy Rok oraz to, że ostatnio dużo klasyków słuchałem, m.in. Metallica, Led Zeppelin i inne.
Karpie spadły na szóste. Na podium Blackfield i Arcticzki. Do udanych mozna zaliczyć dzisiejszą obecność Kaiserów. Jeden utwór bez zmian, drugi awansował o 9 oczek. Brawa również dla nowego TWS!
Zgodnie z zaleceniem suferłela Habakuk sobie poleciał Icon_smile2
No i to chyba tyle.
W piątek przyszły mam zabieg dlatego kolejna lista ukaże się w sobotę lub jak Pan Bóg zechce. Podsumowanie roku 2007 za 2 tyg. Przepraszam, ale naprawdę nie mam jak.
Tyle. Trzymajcie kciuki za mnie w szkolę oraz w szpitalu. Cięzki okres przede mną :/
Pozdrawiam ciepło.

Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ

01. 02. 07. Metallica - Brothers In Arms
02. 03. 07. Blackfield - End of The World
03. 05. 05. Arctic Monkeys - Teddy Picker
04. 08. 03. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
05. 06. 09. Travis - My Eyes
06. 01. 06. Przyjaciele Karpia - Karp '07
07. 04. 11. Maroon 5 - Won't Go Home Without You
08. 18. 02. The White Stripes - Conquest
09. 12. 09. Duran Duran - Falling Down
10. 10. 05. Kaiser Chiefs - Love's Not a Competition (But I'm Winning)

11. 07. 06. Editors - The Racing Rats
12. 09. 16. Linkin Park - Shadow Of The Day
13. NE. 01. Stereophonics - It Means Nothing
14. 16. 02. Sigur Ros - Staralfur
15. 11. 13. Eddie Vedder - Hard Sun
16. 19. 05. Five Finger Death Punch - The Bleeding
17. 13. 04. Hey - Teksański
18. 27. 13. Kaiser Chiefs - The Angry Mob
19. 23. 03. The Hoosiers - Goodbye Mr A
20. 14. 06. Timbaland feat. One Republic - Apologize

21. NE. 01. Good Charlotte - Dance Floor Anthem (I Don't Want To Be In Love)
22. 15. 07. Hurt - Między Pomiędzy Gdzieś
23. 17. 05. Kent - Ensammast I Sverige
24. 22. 06. H-Blockx - Countdown To Insanity
25. 20. 11. Babyshambles - Delivery
26. 21. 13. Santana & Chad Kroeger - Into The Night
27. NE. 01. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
28. 28. 02. Craig David - Hot Stuff
29. 26. 09. Strachy na Lachy - Czerwony Autobus
30. 30. 16. Hard-Fi - Suburban Knights

ODPADLI:

po 17 tyg. The White Stripes - You Don't Know What Love Is
po 13 tyg. Habakuk - Wędrówka z Cieniem
po 9 tyg. Zespół Reprezentacyjny - Król
05.01.2008 12:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Paweł napisał(a):27. NE. 01. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
No, no, z grubej rury nowością i do tego jeszcze najniższą Icon_eek2 pojechałeś z okazji nowego roku. Icon_wink2

Paweł napisał(a):01. 02. 07. Metallica - Brothers In Arms
02. 03. 07. Blackfield - End of The World
Podoba mi się taki układ dwóch pierwszych miejsc. Icon_smile2
05.01.2008 03:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
Gary napisał(a):No, no, z grubej rury nowością i do tego jeszcze najniższą Icon_eek2 pojechałeś z okazji nowego roku. Icon_wink2
Chyba nie sądzisz, że pierwsze miejsce tygodnia zajmie kawałek z daawnych lat :>
Gary napisał(a):Podoba mi się taki układ dwóch pierwszych miejsc. Icon_smile2
Ale i tak u Ciebie wchodzi drugi Blackfield. Icon_razz
05.01.2008 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
27. NE. 01. Led Zeppelin - Stairway to Heaven Icon_eek2 Icon_surprised z jakiej to okazji :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.01.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Paweł napisał(a):Ale i tak u Ciebie wchodzi drugi Blackfield. Icon_razz
Bo ten obecny zajmuje miejsce w pierwszej 10tce, a na liście jest od 18 tygodni. Icon_wink2
05.01.2008 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Skąd u ciebie pomysł na Led Zeppelin na liście? Zdawało mi się czy narzekałeś na ten numer, że wygrał top Icon_razz2 Z tych wszystkich rzeczy z czołówki mogłeś postawić chociaż na Pink Floyd jeszcze Icon_razz2
Metallica na 1...nie podlizuj się Ku3y Icon_razz2 Widziałbym na tym miejscu raczej numer 2 czy też 3. Oczywiście bardzo udane podium. W niesamowitej formie Duran Duran. Chyba muszę ci podesłać inne hity z nowej płyty. Karp spadł z hukiem z 1 i to mnie bardzo cieszy. Stereophonics dopiero teraz? Może warto się zapoznać z My Friends? Good Charlotte to raczej C-liga i 13 miejsce The River na mojej liście to może być ich najlepsze miejsce jakie kiedykolwiek osiągneli i osiągną. U ciebie Stereophonics, a u mnie H-Blockx pojawia się z opóźnieniem, ale to dobry kawałek by się rozluźnić. Przebojowy aż do bólu Icon_wink

PS - cieszę się, że słuchasz się moich zaleceń Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.01.2008 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
Gary napisał(a):No, no, z grubej rury nowością i do tego jeszcze najniższą Icon_eek2 pojechałeś z okazji nowego roku. Icon_wink2
Czytaj wyjaśnienie... A że najniższa bo nie jest to jakaś tam nowość, a chciałem uwzględnić, że dużo słuchałem tego ostatnio.
Konrad napisał(a):27. NE. 01. Led Zeppelin - Stairway to Heaven Icon_eek2 Icon_surprised z jakiej to okazji :?:
Jak wyżej. Icon_smile Czytajcie teksty nad listą.
saferłel napisał(a):Skąd u ciebie pomysł na Led Zeppelin na liście? Zdawało mi się czy narzekałeś na ten numer, że wygrał top Icon_razz2 Z tych wszystkich rzeczy z czołówki mogłeś postawić chociaż na Pink Floyd jeszcze Icon_razz2
Nie narzekałem, wręcz podoba mi się. Pink Floydzi jednak to nie to jak dla mnie.
saferłel napisał(a):Metallica na 1...nie podlizuj się Ku3y Icon_razz2
W życiu... ja to prywatnie oceniłem i prywatnie mi się to bardzo podoba Icon_exclaim
saferłel napisał(a):W niesamowitej formie Duran Duran. Chyba muszę ci podesłać inne hity z nowej płyty.
Wątpie, czy tam jeszcze coś fajnego dla siebie znajdę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Karp spadł z hukiem z 1 i to mnie bardzo cieszy.
Najwyższa pora... święta minęły.
07.01.2008 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
A czemu już z góry zakładasz, że Durani będą ciency Chytry? Nie rozumiem....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.01.2008 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):A czemu już z góry zakładasz, że Durani będą ciency Chytry? Nie rozumiem....
Idę Twoim tokiem myślenia... Icon_wink2
08.01.2008 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Paweł napisał(a):27. NE. 01. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
niezła "nowość" Icon_wink2
mam nadzieję że na miejscu nr 1 nastąpi niedługo zmiana na White Stripes...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.01.2008 10:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):niezła "nowość" Icon_wink2
Nowość na "mojej liście". O tak Icon_wink2
Yacy napisał(a):mam nadzieję że na miejscu nr 1 nastąpi niedługo zmiana na White Stripes...
Oj nie wiem, zobaczymy co będzie, bo póki co ten melodia zaczyna mnie trochę denerwować, a i za dużo się chyba klipu na youtube naoglądałem z bykiem. Icon_razz
09.01.2008 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Świetna pierwsza piątka! Szczególnie podoba mi się miejsce drugie Icon_wink2
Karp spada, ale zdecydowanie za wolno.
"Conquest" bardzo mocno do góry Icon_biggrin3
Paweł napisał(a):bo póki co ten melodia zaczyna mnie trochę denerwować, a i za dużo się chyba klipu na youtube naoglądałem z bykiem
Swoją drogą klip bardzo fajny. Melodia również, dlatego raczej mnie nie zacznie denerwować, chyba że będę miał wyjątkowo zły nastrój.

Led Zeppelin? A może to pomyłka i powinno być LED Icon_mrgreen

Paweł napisał(a):Tyle. Trzymajcie kciuki za mnie w szkolę oraz w szpitalu. Cięzki okres przede mną :/
Ja mocno zaciskam kciuki. Zwłaszcza, że przede mną też bardzo ciężki okres na uczelni... :roll: No ale zawsze to nie to samo, co operacja - coś o wiele bardziej bolesnego niż oblanie egzaminu...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.01.2008 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
mrsap napisał(a):Świetna pierwsza piątka!
Ino dziękuje. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Szczególnie podoba mi się miejsce drugie Icon_wink2
Hm... Mi również się ten kawałek podoba, ale nie sądziłem, ze będzie aż tak długo na mojej liście (długo, bo miał w ogóle nie wchodzić).
mrsap napisał(a):Karp spada, ale zdecydowanie za wolno.
Spoko spoko... jeszcze kilka dni, tygodni i pewnie go w ogóle nie będzie. Icon_razz
mrsap napisał(a):"Conquest" bardzo mocno do góry Icon_biggrin3
Tendencja wzrostowa, ale czy zajmie fotel lidera?
mrsap napisał(a):Ja mocno zaciskam kciuki. Zwłaszcza, że przede mną też bardzo ciężki okres na uczelni... :roll: No ale zawsze to nie to samo, co operacja - coś o wiele bardziej bolesnego niż oblanie egzaminu...
Zabieg mam jutro, a wszelkie nauki już pozaliczałem. Icon_smile2
10.01.2008 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Haaaa! W koncu Icon_exclaim Bo juz sie balem, ze to nigdy nie wejdzie na pierwsze Icon_biggrin3. Bardzo sie ciesze!
"Stairway To Heaven" - to mi sie podoba Icon_biggrin3, zadnych tam sztucznych ograniczajacych wybor zasad Icon_mrgreen .
mrsap napisał(a):Led Zeppelin? A może to pomyłka i powinno być LED
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 moze kiedys... Icon_mrgreen

trzymaj sie!
11.01.2008 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):Haaaa! W koncu Icon_exclaim Bo juz sie balem, ze to nigdy nie wejdzie na pierwsze Icon_biggrin3 . Bardzo sie ciesze!
Jednak Metallica pewnie w dzisiejszym notowaniu spadnie... ale oby nie dużo. Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Stairway To Heaven" - to mi sie podoba Icon_biggrin3 , zadnych tam sztucznych ograniczajacych wybor zasad Icon_mrgreen .
W sumie jestem człowiekiem dość zasadowym i lubię czegoś się trzymać, jednak lista podpowiada, że nie zawsze.
ku3a napisał(a):trzymaj sie!
Przed chwilą ze szpitala wróciłem. Wszystko w porządku na razie. Pozaliczana szkoła. Teraz we wtorek testy próbne. Icon_wink2
12.01.2008 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Paweł napisał(a):Przed chwilą ze szpitala wróciłem. Wszystko w porządku na razie.
super! Icon_biggrin3
12.01.2008 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości