Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowa Lista Przebojów Arturo DDZ NOTOWANIE 43 (20.10.2010)
Arturo DDZ Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 179
Dołączył: Aug 2010
Post: #1
Domowa Lista Przebojów Arturo DDZ NOTOWANIE 43 (20.10.2010)
Z lekkim poślizgiem (ale zawsze), październikowe notowanie DLP Arturo DDZ. W tym miesiącu panowała moda na kobiety, (czyli: przez parę dni było fajnie, ale potem szukałem czegoś innego) czyli sezonowce. Tak więc trudno mi było wybrać tego miesięcznego triumfatora. W końcu po długich namysłach numerem jeden październikowej Listy został kawałek: „Club Can't Handle Me” Flo Ridy, wspieranego przez francuskiego DJ'a Davida Guette. Październik upłynął też pod znakiem powrotów (czyżby wpłynęła na to emisja „Powrotu do przyszłości” w Ale Kino?). Znów w mym uchu zagrali: Go West i utwór „Call Me” (#2 w kwietniu b.r.), U2, ze słynnym „New Year's Day” (#8 w kwietniu b.r.) oraz Sidney Pollack, w „Otwieram wino, ze swoja dziewczynąâ€ (u mnie dalej jest to odbierane jako: „Otwieram wino ze swoją konsoląâ€)(#3 w sierpniu b.r.). Największy jednak powrót odnotowała kapela Jacka Huesa, czyli Wang Chung. Chłopaki ostro renesansowali, że aż myślałem, że będzie drugie w historii Listy ex equo, ale niestety nie udało im się utrzymać popularności do końca. Tak więc najbliższe podium „Let's Go” doszło do drugiej pozycji (#7 w styczniu b.r.), a „Everybody Have Fun Tonight” dwa miejsca dalej (#11 w lutym b.r.), natomiast „Fire In The Twillight” zmieściło się jeszcze w pierwszej dzisiątce (#3 w styczniu b.r.). Zeszłomiesięczny zwycięzca spadł na piąte miejsce, co i tak jest sukcesem przy piosence z tak długim stażem i nawałem innych utworów. Niemałe i miłe zaskoczenie sprawił Eminem, który spogląda sobie wraz z Rihanną z szóstej pozycji (choć nie da się ukryć, że gdyby nieregularne katowanie teledysku na wszystkich możliwych kanałach muzycznych to tak dobrze by nie było). Za to przykrą niespodzianka było niesprawdzenie się mojej prognozy z „Teenage Dream”, który miał być na miejscu pierwszym, a znalazł się ledwo co na szesnastym (w dodatku na brudno miało już wpisane obok siebie numer „18”).
Nie będę już zanudzał swoimi wywodami. Resztę lektury prezentuje pod spodem.
Do zobaczenia w okolicach dwudziestego listopada.

1. Flo Rida feat. David Guetta – Club Can't Handle Me N!
2. Wang Chung – Let's Go P
3. Junior Caldera feat. Sophie Ellis Bextor – Can't Just Fight This Feeling W
4. Wang Chung – Everybody Have Fun Tonight P
5. Loverboy – Working For The Weekend S
6. Eminem feat. Rihanna – Love The Way You Lie N!
7. Autograph – Turn Up The Radio S
8. Go West – Call Me P
9. U2 – New Year's Day P
10. Wang Chung – Fire In The Twillight P
11. Monopol – Lans W
12. Puff Daddy – I'll Be Missing U N!
13. Rick Springfield – Dance This World N!
14. Peja – Wszystko Na Mój Koszt N!
15. Monopol – Zodiak Na Melanżu N!
16. Katy Perry – Teenage Dream N!
17. Sidney Pollack feat. Pezet – Otwieram Wino P
18. Robert M feat. Nicco – Dance Hall Track S
25.10.2010 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TOP 51 DLP Arturo DDZ (CAŁOŚĆ) Arturo DDZ 2 1 766 29.03.2013 01:56 PM
Ostatni post: Dobromiera
  TOP 51 50 Notowań Domowej Listy Przebojów Arturo DDZ Arturo DDZ 6 2 211 21.10.2011 12:27 PM
Ostatni post: Arturo DDZ
  Domowa Lista Przebojów Arturo DDZ NOTOWANIE 44 (20.11.2010) Arturo DDZ 0 1 409 22.11.2010 04:07 PM
Ostatni post: Arturo DDZ
  Domowa Lista Przebojów Arturo DDZ NOTOWANIE 42 (20.09.2010) Arturo DDZ 6 2 218 11.10.2010 05:42 PM
Ostatni post: mike
  Domowa Lista Przebojów Arturo DDZ NOTOWANIE 41 (20.08.2010) Arturo DDZ 19 3 587 05.09.2010 12:47 AM
Ostatni post: Konrad
  Domowa Lista Przebojów Arturo DDZ NOTOWANIE 40 (20.07.2010) Arturo DDZ 7 2 319 04.08.2010 11:01 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości