Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1023 - 17.10.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1023 - 17.10.2010
Scissor Sisters podwójnie spadają z pierwszego miejsca. Tak jak przypuszczałem - jesień to już nie ten czas. Zresztą widać to też na przykładzie Gogol Bordello i Manic Street Preachers. Na pierwsze w piosenkach wbił się Stone Sour, na razie bez wsparcia ze strony kolegów z płyt, na której moim zdaniem zdecydowanie się wybija. Natomiast takich wybijających się utworów więcej jest jak na mojej ucho na płycie Linkin Park, przez co całej jej słucha mi się z wielką przyjemnością. Przerywniki między utworami tylko dodają smaku. Efekt - już w drugim tygodniu w pierwszej dziesiątce zwycięstwo! Ponadto w piosenkach pojawia się druga z tych wybijających się - "Iridescent". Zresztą w tym tygodniu dość bogato jeśli chodzi o nowości. Może nie jeśli chodzi o liczbę, ale o ich miejsca - aż 3 znalazły się od razu w pierwszej trzydziestce. Najwyżej jest "It Doesn't Matter", czyli kolejne Skunk Anansie. To i dla nich znakomity tydzień, bo płyta wkroczyła na podium, a po pięknym skoku do pierwszej dziesiątki wskoczyło "Over The Love". Nie spodziewałbym się, że piosenka Grzegorza Turnaua mocno mnie chwyci, ale tak się stało. Po pierwszych przesłuchaniach nic na to nie wskazywało, ale po kilku kolejnych uległem jej klimatowi. Stawkę nowości uzupełnia "Lubię wrony". Historia jak z Turnauem, tyle że na mniejszą skalę, co widać po wyniku.

Ponieważ tydzień temu zapomniałem, to napiszę teraz - "All Nightmare Long" pobiło rekord liczby tygodni w pierwszej dziesiątce Icon_exclaim A teraz go śrubuje Icon_smile2.

Notowanie 1023:

01. 02. 05. 05. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
02. 01. 04. 04. Running Out - Scissor Sisters
03. 05. 03. 03. Klenot - Vypsana Fixa
04. 03. 06. 06. Another Way To Die - Disturbed
05. 04. 09. 09. Any Which Way - Scissor Sisters
06. 07. 31. 31. doDekafonia - Strachy na Lachy
07. 05. 03. 03. Deserving? - Serj Tankian
08. 30. 01. 01. Over The Love - Skunk Anansie
09. 09. 76. 18. All Nightmare Long - Metallica
10. 08. 07. 07. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers

11. 11. 18. Invisible Light - Scissor Sisters
12. 10. 15. Nothing - Qube
13. 12. 05. End Of Me - Apocalyptica & Gavin Rossdale
14. 23. 02. Burning In The Skies - Linkin Park
15. 13. 05. The Final Frontier - Iron Maiden
16. 21. 16. Old Mary - The Dead Weather
17. 14. 09. Disowned Inc. - Serj Tankian
18. 15. 03. Fallen - Volbeat
19. 17. 18. Hate Worldwide - Slayer
20. 18. 04. Money For Nothing - Plastic
21. 19. 22. My Companjera - Gogol Bordello
22. NN. 01. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
23. 24. 04. Tornado - Kombajn do zbierania kur po wioskach
24. 20. 12. Pala Tute - Gogol Bordello
25. NN. 01. Na plażach Zanzibaru - Grzegorz Turnau & Sebastian Karpiel-Bułecka
26. 16. 10. Czarne auto - Cuba De Zoo
27. 22. 17. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
28. 27. 48. Made In China - Happysad
29. NN. 01. Iridescent - Linkin Park
30. 38. 02. Not Strong Enough - Apocalyptica & Brent Smith
31. 36. 03. Remember - Dommin
32. 25. 22. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
33. 28. 10. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
34. 34. 18. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
35. 31. 04. All Night Long - Buckcherry
36. 29. 16. El Dorado - Iron Maiden
37. 26. 22. Grief and Pain - Acute Mind
38. 33. 15. You Just Can't Win - The Dead Weather
39. 37. 03. For Bitter Or Worse - Anouk
40. 43. 03. Pacific Coast Highway - Hole
41. 32. 20. Misery - Acute Mind
42. 35. 12. Buried Alive - Avenged Sevenfold
43. 42. 31. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
44. 39. 21. Nightmare - Avenged Sevenfold
45. 41. 13. Być jak Kaziemierz Deyna - Spięty
46. 44. 07. Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa
47. NN. 01. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
48. 47. 11. Fucking - Scars On Broadway
49. 49. 36. Just Breathe - Pearl Jam
50. 50. 56. Resistance - Muse

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

40. 14. Where Did All The Love Go - Kasabian
45. 14. Girl I Love You - Massive Attack & Horace Andy
46. 16. Faza delta - Hey
48. 13. Deep Inside - Terminal

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1011:

01. 05. 02. 02. A Thousand Suns - Linkin Park
02. 01. 08. 08. Night Work - Scissor Sisters
03. 04. 04. 04. Wonderlustre - Skunk Anansie
04. 02. 07. 07. Asylum - Disturbed
05. 03. 12. 12. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
06. 07. 04. 04. Audio Secrecy - Stone Sour
07. 08. 03. 03. 7th Symphony - Apocalyptica
08. 06. 05. 05. Imperfect Harmonies - Serj Tankian
09. 10. 33. 33. Dodekafonia - Strachy na Lachy
10. 09. 03. 03. Postcards from a Young Man - Manic Street Preachers

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta - Zacier
12. Chrystus miasta - Buldog
13. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
14. Streets of Heaven - John Illsley
15. Follow The White Mouse - Neuronia
16. Słabo?! - TPN 25
17. World Painted Blood - Slayer
18. Women and Children Last - Murderdolls
19. Nightmare - Avenged Sevenfold
20. The Final Frontier - Iron Maiden
19.10.2010 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 14. 14. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
To już chyba tydzień temu spadło Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.10.2010 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
chciałem podkreślić ten fakt Icon_wink2.
dzięki Icon_smile2.
19.10.2010 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
ku3a napisał(a):03. 05. 03. 03. Klenot - Vypsana Fixa
oczko wyżej niż u mnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
ta nowość najlepsza.
widzę też, że nowy Linkin Park szturmuje notowanie Icon_razz i Skunk również Icon_cool2
19.10.2010 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #5
Re: notowanie 1023 - 17.10.2010
ku3a napisał(a):Skunk Anansie. To i dla nich znakomity tydzień, bo płyta wkroczyła na podium,
Też mi ta płyta przypadła do gustu Icon_wink2

ku3a napisał(a):Ponieważ tydzień temu zapomniałem, to napiszę teraz - "All Nightmare Long" pobiło rekord liczby tygodni w pierwszej dziesiątce Icon_exclaim A teraz go śrubuje Icon_smile2.
Ale dwa tygodnie temu napisałeś, że wyrównało rekord Icon_wink2

ku3a napisał(a):50. 50. 56. Resistance - Muse
Ciekawy zastój na ostatnim, czyżby szykowala się jakaś trampolina ?
19.10.2010 08:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
 
3 z 4 nowości są też na mojej liście - świetnie Icon_biggrin3 Może w końcu coś wyrzuci te okropne siostrzyczki z 10 Icon_razz
19.10.2010 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
ku3a napisał(a):22. NN. 01. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
To, co wybraliśmy do RO jest jeszcez lepsze Icon_smile2 .

Klenot brawo!
Młynarski z Kulką też dam szanse. Fajne.
Miejsce pierwsze nie dla mnie. To low-endowe brzmienie nagrania mnie dobija i strasznie przeszkadza w słuchaniu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.10.2010 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):01. 02. 05. 05. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
Przesłuchałem i w sumie mogę śmiało napisać, że dokładnie takiego grania się spodziewałem. To raczej nie moja bajka.

ku3a napisał(a):08. 30. 01. 01. Over The Love - Skunk Anansie
Bardzo sympatyczny skok Icon_smile U mnie niedługo powinien nastać drugi singiel.

ku3a napisał(a):It Doesn't Matter - Skunk Anansie
Nie będzie nim ''It Doesn't Matter'' (bo to w sumie moja końcówka płyty, jak się okazało), ale przynajmniej nie wybrałeś jednej z tych nużących balladek Icon_smile Swoją drogą zdaje mi się, że wbrew początkowemu wrażeniu związanemu z ''My Ugly Boy'', to ty stałeś się większym sympatykiem nowego Skunk.

ku3a napisał(a):Na plażach Zanzibaru - Grzegorz Turnau & Sebastian Karpiel-Bułecka
Turnau. Bułecka. Plaża. Zanzibar. Już samo to połączenie sprawiło, że z pewnym oporem podszedłem do odsłuchu. Na szczęście efekt końcowy w miarę mnie zadowolił. Może dam im szansę.

Cytat:29. NN. 01. Iridescent - Linkin Park
Hmm, myślałem, że ten album tutaj będzie sobie radził raczej słabo, a jest zupełnie odwrotnie Icon_sad

ku3a napisał(a):50. 50. 56. Resistance - Muse
56 tygodni robi wrażenie...i kto by pomyślał, że u mnie znalazłby się starszy kawałek Icon_smile Dokładnie o jeden tydzień. Fajnie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.10.2010 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 506
Dołączył: Mar 2008
Post: #9
Re: notowanie 1023 - 17.10.2010
ku3a napisał(a):01. 02. 05. 05. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
Super! Chciałbym zapytać czy widziałeś "polski" teledysk Icon_smile2 z Joanną Moskwą! Wczoraj obejrzałem fajny dokument z teledysku "Say You'll Haunt Me" na onet.pl Icon_smile2 W życiu bym się nie domyślił, że to dziewczyna z Polski tam gra!
20.10.2010 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miniu Offline
Account not Activated

Liczba postów: 166
Dołączył: May 2010
Post: #10
 
ku3a napisał(a):01. 02. 05. 05. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
04. 03. 06. 06. Another Way To Die - Disturbed
06. 07. 31. 31. doDekafonia - Strachy na Lachy
08. 30. 01. 01. Over The Love - Skunk Anansie
09. 09. 76. 18. All Nightmare Long - Metallica
10. 08. 07. 07. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers
13. 12. 05. End Of Me - Apocalyptica & Gavin Rossdale
15. 13. 05. The Final Frontier - Iron Maiden
19. 17. 18. Hate Worldwide - Slayer
21. 19. 22. My Companjera - Gogol Bordello
22. NN. 01. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
24. 20. 12. Pala Tute - Gogol Bordello
25. NN. 01. Na plażach Zanzibaru - Grzegorz Turnau & Sebastian Karpiel-Bułecka
26. 16. 10. Czarne auto - Cuba De Zoo
28. 27. 48. Made In China - Happysad
30. 38. 02. Not Strong Enough - Apocalyptica & Brent Smith
32. 25. 22. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
33. 28. 10. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
34. 34. 18. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
36. 29. 16. El Dorado - Iron Maiden
41. 32. 20. Misery - Acute Mind
43. 42. 31. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
47. NN. 01. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
49. 49. 36. Just Breathe - Pearl Jam
Najlepsze kawałki na liście --^ Lider świetny Icon_smile2

[Obrazek: miniu86.gif]
20.10.2010 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Chyba nie znam nowego numeru 1. Stone Sour jako zespół raczej lubiłem, ale nie pamiętam czy coś trafiło na moją listę.
Powiem Ci, że zaskakujące nowości w postaci Turnaua i Gaby Kulki. U mnie pewnie ta druga pojawi się na liście, "Na plażach Zanzibaru" na razie jakoś mi nie podchodzi.
Link Park się rozpędza, w płytach już numer jeden, a pewnie "Burning In The Skies" za kilka tygodni osiągnie szczyt. Może skuszę się na poznanie ich najnowszej płyty, jednakże póki co muszę przyzwyczaić się do nowego singla, niech chociaż wejdzie do mojej Poczeklani.
"Made In China" już raczej spokojnie dotrwa do rocznicy debiutu na Twojej liście.
Muse i Pearl Jam na końcu nieźle się trzymają.
Z Twojej 20 płyt tylko 3 słuchałem w całości. Chyba jestem nie na czasie z nowymi albumami. Już nawet nie chce mi się ściągać z internetu. Cały czas zatapiam się w starych albumach i na nowe nie starcza czasu, a może i nie ma chęci.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.10.2010 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
STO LAT STO LAT Icon_biggrin3
Prawdziwie "trójkowy" chłopaku Icon_wink2
Życzę Ci, aby Twoje pasje nadal kwitły i aby życie osobiste i zawodowe układało się po Twojej myśli. Icon_biggrin3
21.10.2010 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Aro napisał(a):STO LAT STO LAT
przecież to już 23 notowanie listy po jubileuszu... Icon_razz

Kuba wszystkiego NAJ! Icon_smile2

ku3a napisał(a):Notowanie 1022:
plus 1 Icon_wink2

Ja też bardzo lubię wrony Icon_razz Ciekawy jestem jak reszta płyty...
LP przesłuchałem kilka razy i ... nic... ale jeszcze im dam szansę Icon_smile2

muzycznie nie ma Ci raczej czego życzyć, bo lista ma się dobrze, na koncerty też nie narzekasz. Chyba? Icon_smile2
to może Ty napiszesz kogo płyty w tej chwili oczekujesz z wykonawców, którzy milczą od jakiegoś czasu? Jest ktoś taki? Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.10.2010 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):06. 07. 31. 31. doDekafonia - Strachy na Lachy
super że tak dobrze sie trzyma "doDekafonia". Trzymam kciuki za Strachy na Lachy na Twojej liście. Ciekawe czy coś sie zmieni po 29.10...? Icon_smile2

Oczywiście życzę wszystkiego, co najlepsze w tym tak ważnym i świątecznym dla Ciebie dniu, Kubo Icon_biggrin3 Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych które wydają sie mało realne (do zrealizowania) Icon_wink2 Icon_biggrin3 podpisano: Liliantyrka

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
21.10.2010 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Ciekawa rzecz z tym Stone Sour. Mnie w ogóle nie bierze. THROUGH GLASS jest ideałem niedoścignionym Icon_mrgreen . Nota bene kawałek ten poznałem właśnie dzięki liście ku3y

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.10.2010 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
I u mnie był. Nie pamiętam, czy dzięki Ku3ie go poznałem, ale nie wykluczone, że tak było. Wielkich sukcesów nie osiągnął, ale miło wspominam ten utwór.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.10.2010 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Miszon napisał(a):To, co wybraliśmy do RO jest jeszcez lepsze Icon_smile2 .
jak dla kogo Icon_wink2. ja nawet nie będę tamtego grać w trójce utworów z płyty Icon_wink2. ale to jeszcze nie dziś.
Miszon napisał(a):To low-endowe brzmienie nagrania mnie dobija
a co to znaczy? Icon_razz
saferłel napisał(a):Swoją drogą zdaje mi się, że wbrew początkowemu wrażeniu związanemu z ''My Ugly Boy'', to ty stałeś się większym sympatykiem nowego Skunk.
jeszcze czekają ich trudne tygodnie, ale jeśliby przebili się przez nie w dobrej formie to może być bardzo dobrze. zobaczymy.
saferłel napisał(a):Turnau. Bułecka. Plaża. Zanzibar. Już samo to połączenie sprawiło, że z pewnym oporem podszedłem do odsłuchu. Na szczęście efekt końcowy w miarę mnie zadowolił.
tak samo było ze mną Icon_wink2. nie spodziewałbym się, że takie zestawienie tak mi się spodoba.
saferłel napisał(a):Hmm, myślałem, że ten album tutaj będzie sobie radził raczej słabo, a jest zupełnie odwrotnie Icon_sad
owszem, bardzo się cieszę, że pojawiła się płyta, która tak mi się spodobała. mimo tego, że inni psy wieszają.
marsvolta napisał(a):Chciałbym zapytać czy widziałeś "polski" teledysk Icon_smile2 z Joanną Moskwą!
właśnie sobie teraz obejrzałem Icon_smile2. lubię takie teledyski w fabułą.
marsvolta napisał(a):Wczoraj obejrzałem fajny dokument z teledysku "Say You'll Haunt Me" na onet.pl Icon_smile2 W życiu bym się nie domyślił, że to dziewczyna z Polski tam gra!
niestety zgubiłem się w gąszczu materiałów i nie znalazłem tego dokumentu. pamiętasz może jak do niego dotrzeć?
miniu napisał(a):Najlepsze kawałki na liście --^ Lider świetny Icon_smile2
połowa listy, więc chyba nie jest źle Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Chyba nie znam nowego numeru 1.
nie kojarzysz z Poczekalni LP3? marne wyniki, no ale 3 razy było. bardzo lubię takie mocne ballady Icon_smile2.
miniu napisał(a):Powiem Ci, że zaskakujące nowości w postaci Turnaua i Gaby Kulki.
jeśli chodzi o wykonawców to może bardziej zaskakujący jest Turnatu, natomiast biorąc pod uwagę, że Młynarski w wersji Raz, Dwa, Trzy w większości mi nie podchodził, to i druga nowość faktycznie zaskakująca. bo sama Gaba solowa to przecież dobrze sobie u mnie radziła.
tadzio3 napisał(a):Link Park się rozpędza, w płytach już numer jeden, a pewnie "Burning In The Skies" za kilka tygodni osiągnie szczyt.
wydaje mi się, że jeszcze trochę nabroją Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):"Made In China" już raczej spokojnie dotrwa do rocznicy debiutu na Twojej liście.
mimo niezłego stażu, na LP3 ogólnie postawa fatalna Icon_frown. niestety stali się ofiarami dużej frekwencji w głosowaniu.
Aro napisał(a):STO LAT STO LAT Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Kuba wszystkiego NAJ! Icon_smile2
Lilian napisał(a):wszystkiego, co najlepsze w tym tak ważnym i świątecznym dla Ciebie dniu
Icon_biggrin3 bardzo Wam dziękuję! Icon_biggrin3 skąd Wy w ogóle wiedzieliście? Icon_smile2
Yacy napisał(a):muzycznie nie ma Ci raczej czego życzyć, bo lista ma się dobrze, na koncerty też nie narzekasz. Chyba? Icon_smile2
bardzo narzekam Icon_wink2, bo przez swoją głupotę za późno się zakręciłem za biletami na niedzielne The Swell Season i mnie ominęło... A w czwartek nikt nie chciał ze mną iść na Happysad. miało być tak, że w 8 dni będą 4 koncerty Icon_razz, a wyszło tak, że "tylko" 2, czyli wczoraj Apocalyptica, a pojutrze Kult Icon_smile2.
Yacy napisał(a):muzycznie nie ma Ci raczej czego życzyć
zawsze mi się podoba jak różne osoby dając prezent urodzinowy mówią: "wiem, że najbardziej byś się ucieszył z jakiejś płyty, no ale wszystkie które chcesz, to masz" Icon_mrgreen . no i niestety mają rację Icon_mrgreen .
Yacy napisał(a):to może Ty napiszesz kogo płyty w tej chwili oczekujesz z wykonawców, którzy milczą od jakiegoś czasu? Jest ktoś taki? Icon_smile2
hmm, myślę, myślę i chyba nie. to znaczy oczywiście można by wymienić System Of A Down, no ale jakoś pogodziłem się, że już nic nie będzie, poza tym Serj wynagradza solowo. Cała reszta mojego najściślejszego topu ciągle nagrywa, czasem rzadko, ale jednak.
Lilian napisał(a):super że tak dobrze sie trzyma "doDekafonia". Trzymam kciuki za Strachy na Lachy na Twojej liście. Ciekawe czy coś sie zmieni po 29.10...? Icon_smile2
ano, też jestem bardzo ciekaw jak to będzie Icon_smile2. to będzie mój pierwszy ich koncert! Icon_smile2 tak bym chciał, żeby "doDekafonię" zagrali... ale wątpię...
Konrad napisał(a):THROUGH GLASS jest ideałem niedoścignionym Icon_mrgreen . Nota bene kawałek ten poznałem właśnie dzięki liście ku3y
Icon_smile2 pamiętam Icon_smile2. mnie na początku "Say You'll Haunt Me" też jakoś bardzo mocno nie ruszało. potem weszło na listę i nie dawałem za dużych szans na wejście do dziesiątki. a teraz o! Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Stone Sour jako zespół raczej lubiłem, ale nie pamiętam czy coś trafiło na moją listę.
no to się wyjaśniło:
tadzio3 napisał(a):I u mnie był. Nie pamiętam, czy dzięki Ku3ie go poznałem, ale nie wykluczone, że tak było. Wielkich sukcesów nie osiągnął, ale miło wspominam ten utwór.
Icon_wink2
26.10.2010 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 506
Dołączył: Mar 2008
Post: #18
 
ku3a napisał(a):niestety zgubiłem się w gąszczu materiałów i nie znalazłem tego dokumentu. pamiętasz może jak do niego dotrzeć?
Proszę bardzo!
Making Of Say You'll Haunt Me
Miłego oglądania Icon_smile2
26.10.2010 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
dzięki Icon_smile2. fajnie się oglądało Icon_smile2.
27.10.2010 12:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):nie kojarzysz z Poczekalni LP3? marne wyniki, no ale 3 razy było. bardzo lubię takie mocne ballady
Jednak kojarzę. Po tytule nie zapamiętałem, że to o ten "trójkowy" numer chodzi. U mnie nie wzbudził większych zachwytów, może dlatego szybko wypadło mi z pamięci
ku3a napisał(a):mimo niezłego stażu, na LP3 ogólnie postawa fatalna
To prawda, ale wydaje mi się jednak, że jakaś ballada z płyty poradziła by sobie znacznie lepiej. Ale pewnie co do tej płyty to ie ma już na nic liczyć.
ku3a napisał(a):bardzo Wam dziękuję! skąd Wy w ogóle wiedzieliście?
No właśnie. Jak bym wiedział, też bym napisał STO LAT! Icon_smile2
ku3a napisał(a):no to się wyjaśniło:
To prawda. Jak zobaczyłem tytuł to przypomniało mi się, że utwór był na liście.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.10.2010 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości