Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszmary 2007 roku
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Koszmary 2007 roku
Witam

jak w temacie. Dla mnie koszmar roku to CHARMER Kings Of Leon

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
31.12.2007 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
Ja bym powiedział, ze Icky Thump - White Stripes, ale zaraz mnie fani zjedzą Icon_razz a poza tym nie uważam tego za koszmar, tylko denerwowała mnie popularność tego średniego kawałka Icon_razz

.
31.12.2007 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
stavanger napisał(a):ale zaraz mnie fani zjedzą

Właśnie cghodzi o to żeby każdy podał własne typy a nie sugerował się innymi

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
31.12.2007 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Icky Thump - The White Stripes
Tu i tu - Justyna Steczkowska
Down on My Knees - Ayo

najwyżej jeszcze dopisze :->

.
31.12.2007 01:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Hljomalind - Sigur Rós. co za spadek w porownanainu do saeglopura!
31.12.2007 12:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
"Strach sie bac" i nic innego tak naprawde sie nie liczy,
a jakbym mial cos jeszcze dobrac to oczywiscie "W deszczu malenkich zoltych kwitkow".
31.12.2007 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Charmer, Icky Thump? Co się dzieję? Gdzie ja jestem? Naprawdę nie można się bardziej wysilić Icon_razz2

Koszmarem tego roku były min. Rihanna i jej Parasolka, Strach się bać był też koszmarek tylko mniejszym...moze być koszmarek, było fatalne Ich Troje i ich Bóg co jest miłością, był Mika ze swoim Big Girl (You're Beuatiful) i naprawdę tego by się zebrało sporo...Nie chcę mi się jednak tracić czasy na takie rzeczy tzn ustawianie tego w tabelkach i przypisywanie numerków.

Z płyt totalnym dnem okazało się Kombii i Edyta Górniak Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.01.2008 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #8
 
Wszystkie tegoroczne single Nelly Furtado... Na początku nawet mi się podobało "Say it right", ale potem zaczęły go grać wszystkie możliwe i nie radiostacje, telewizje itp. wszędzie, a przynajmniej od Bałtyku po południową Chorwację (nawet wyjeżdżając na Bałkany nie można się było przed tym uchronić Icon_evil). Nie muszę dodawać, że gdy usłyszałem piosenkę po raz piętnasty w ciągu któregoś dnia, to straciła w moich oczach niemal wszystko... Niestety, bardzo daleko jej do piosenek, których można słuchać po kilka godzin w pętli.

Moja prywatna galeria
02.01.2008 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
stavanger napisał(a):Icky Thump - The White Stripes
Down on My Knees - Ayo

Zgadzam się w 100% - nie rozumiałem tej popularności bardzo przeciętnego Ickyego, a utwór AYO jest strasznie nudny

Dorzucę od siebie:

Nelly Furtado - Say It Right - mimo iż to było nawet nr 1 na mojej liście to do tego stopnia mi się przejadło że znalazło się tu - zresztą ksch napisałem o tym nagraniu takie odczucia jakie i ja mam do tej pory.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.01.2008 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
chris975 napisał(a):Nelly Furtado - Say It Right - mimo iż to było nawet nr 1 na mojej liście to do tego stopnia mi się przejadło że znalazło się tu - zresztą ksch napisałem o tym nagraniu takie odczucia jakie i ja mam do tej pory.
w tym przypadku podpisuję się obiema rękami. Dorzuciłbym jeszcze "Do It". Icon_wink2
02.01.2008 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Tu i tu - Justyna Steczkowska

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
29.01.2008 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
stavanger napisał(a):Ja bym powiedział, ze Icky Thump - White Stripes, ale zaraz mnie fani zjedzą Icon_razz
A ja nie tylko Cię nie zjem, to jeszcze dołożę mój głos! Absolutnie tragiczny utwór! Brrrrrrrr Icon_evil
30.01.2008 10:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Jopkolog napisał(a):Absolutnie tragiczny utwór! Brrrrrrrr
niesamowita jak to się te nasze gusta mieszają Icon_wink2 Dla mnie to przebój roku 2007 i jedno z lepszych nagrań w ogóle! odwrotnie jest z One Republic, którego - delikatnie pisząc - nie lubię. Ale juz np. John Mayer czy Kasia Groniec to nasi wspólni ulubieńcy... Ciekawostka... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.01.2008 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Oj zebrałoby się tego bardzo wiele. Te, które słyszałem tylko raz udało mi się zapomnieć, inne pewnie bym skojarzył, ale musiasłbym mieć jakiś impuls. Więc wymienię tylko te piosenki, które dla mnie były ewidentnymi koszmarami (zwykłe koszmary pominę) i które były na LP3.
Scissor Sisters - I don't feel like dancing
Car Is On Fire - Can't cook who cares
Wilki - Na zawsze i na wieczność
Reni Jusis - Niemy krzyk
Doors & Adam Freeland - Hello I love you
Madonna - Music inferno
Justin Timberlake - What goes around comes around
Goya - W zasięgu twego wzroku
Tatiana Okupnik - Don't hold back
Robbie Williams & Pet Shop Boys - She's madonna
Chemical Brothers - Do it again
Mika - Love today
Roisin Murphy - Overpowered
Kate Nash - Foundations
David Gahan - Kingdoom
Mika - Bad girl you're beautiful
Sugababes - About you now
Bloc Party - Flux
Lady Pank - Dobra konstelacja
Shantal - Disko partizani
Radiohead - Jigsaw falling into place
Wilki - Zostać mistrzem
05.02.2008 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
kajman napisał(a):Mika - Bad girl you're beautiful
Icon_lol
kajman napisał(a):David Gahan - Kingdoom
A może Kingdoooooooooom ! Icon_wink2
kajman napisał(a):Car Is On Fire - Can't cook who cares
Kilka razy oddałem na to głos i nie żałuję. Z większością się zgadzam, a kilka to już 2008 rok.
05.02.2008 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Z większością się zgadzam, a kilka to już 2008 rok.
Na LP3 debiutowały w 2007 (dwa z nich w ostanim notowaniu).
06.02.2008 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mawoj93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Aug 2008
Facebook Last.fm Twitter YouTube
Post: #17
 
Zdaje się, że zapomnieliście o Feelu... Przecież panna Kupicha i spółka to największe negatywne odkrycie 2008.
"Say It Right" mi się przejadło, ale kilka singli było dobrych.
02.09.2008 03:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #18
 
A ja wezmę w obronę Justynę Steczkowską-Tu i tu, bo uważam , ze to jeden z lepszych utworów w jej karierze (chociaz nikt tu nie powiedział, że tak nie jest, ale pewnie tylko ten dostał się do propozycji na lp3 Icon_razz) Uwielbiam muzykę z tego utworu. Tatiana świetna, Justin bardzo dobry, ale z jakiej racji dostał się na lp3, przecież takie piosenki są tam omijane szerokim łukiem
07.05.2009 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):Bloc Party - Flux

u mnie akurat najlepszy singiel 2008 Icon_smile

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
08.05.2009 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
Cytat:Icky Thump - White Stripes
Mój zagraniczny kawałek roku Icon_biggrin3.
I raczej powiedziałbym, że nieco niedoceniany jednak. Szczególnie w Polsce. Ale ogólnie też.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
16.05.2009 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości