Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1019 - 19.09.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1019 - 19.09.2010
Disturbed zdecydowanie było największym bohaterem ubiegłego notowania. Tym razem jednak nie zdołało się obronić w płytach przed ciągle atakującymi Scissor Sisters. Dzięki temu ustrzeliły dublet, bo "Any Which Way" po raz kolejny obroniło pierwsze miejsce. To również dla mnie szok Icon_wink2. Ale Disturbed nie ma czego żałować, bo zaliczyło 2 drugie miejsca z bardzo dobrymi perspektywami na przyszłość. Zresztą Scissor Sisters zaliczają również najwyższą nowość w tym tygodniu. "Running Out" to mój prywatny wybór z płyty. Kręci mnie ten kawałek i "obawiam się", że może być kolejnym ich numerem w pierwszej dziesiątce Icon_razz. Wyglądało na to (i Wasze typy to potwierdzały), że będzie ciężko jeśli chodzi o nowości w pierwszej dziesiątce, ale znakomity tydzień zaliczyło "Say You'll Haunt Me", przebijając się z czwartej do pierwszej dziesiątki. Album Iron Maiden jako całość mnie nie przekonuje, ale przynajmniej single nieźle sobie u mnie radzą. Teraz wchodzi tytułowe "The Final Frontier", którego zdecydowanie lepiej mi się słucha w wersji płytowej z kilkoma minutami rozgrzewki i rozbiegu m.in. na perkusji. Płyta Apocalyptiki w tym tygodniu mocno zyskała, trochę się już uleżała w głowie i osłuchała, a jednocześnie wiele zyskało singlowe "End Of Me". A przecież niemal równo za miesiąc koncert Icon_smile2. I na koniec wcale nie najmniej ważne informacje, o nie Icon_smile2. Serj Tankian! W piątek teoretycznie miała być premiera płyty. Oczywiście miałem nadzieję, że uda mi się album zdobyć już wtedy, ale bardziej skłaniałem się do tego, że zdobędę ją dopiero w tym tygodniu. W piątek będąc w pracy na obiedzie w centrum handlowym zapomniałem zajrzeć do Empiku i do Saturna, przypomniałem sobie o tym później i postanowiłem zajrzeć do tych sklepów po wyjściu z pracy, a przed wyjazdem do Trójki. Niestety okazało się, że musiałem zostać w pracy dłużej, przez co musiałem od razu jechać do Trójki i z Empikiem i Saturnem mogłem się pożegnać... Pożegnałem się więc także do poniedziałku z myślą o płycie. Wchodzę więc do Trójki, rozmawiamy z Sebastianem, czekamy i pojawia się Marek Niedźwiecki. Podchodzi i mówi: "Cześć, masz to już?". I daje mi... płytę Serja Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 "Dla mnie? AAAAAAA!!" Icon_mrgreen . Płyta posłuchana raz w piątek, raz w sobotę, raz w niedzielę. Jeszcze jest dużo do poznania, dużo smaczków do odnalezienie, ale już teraz jest bardzo dobrze, od razu "Imperfect Harmonies" debiuje w dziesiątce! Poza tym "Deserving?" debiutuje w piosenkach. Liczę na to, że i inni się pojawią Icon_smile2.

Notowanie 1019:

01. 01. 05. 05. Any Which Way - Scissor Sisters
02. 08. 02. 02. Another Way To Die - Disturbed
03. 02. 03. 03. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers
04. 04. 09. 09. Nothing - Qube
05. 03. 05. 05. Czarne auto - Cuba De Zoo
06. 06. 27. 27. doDekafonia - Strachy na Lachy
07. 05. 06. 06. Pala Tute - Gogol Bordello
08. 31. 01. 01. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
09. 07. 03. 03. Invisible Light - Scissor Sisters
10. 10. 72. 14. All Nightmare Long - Metallica

11. 11. 13. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
12. 09. 12. Old Mary - The Dead Weather
13. 12. 18. My Companjera - Gogol Bordello
14. 13. 14. Hate Worldwide - Slayer
15. 17. 06. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
16. 14. 18. Grief and Pain - Acute Mind
17. 15. 17. Nightmare - Avenged Sevenfold
18. 18. 18. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
19. 16. 16. Misery - Acute Mind
20. NN. 01. Running Out - Scissor Sisters
21. 22. 12. El Dorado - Iron Maiden
22. 21. 11. You Just Can't Win - The Dead Weather
23. NN. 01. The Final Frontier - Iron Maiden
24. 33. 05. Disowned Inc. - Serj Tankian
25. 19. 08. Buried Alive - Avenged Sevenfold
26. 20. 10. Deep Inside - Terminal
27. 23. 11. Girl I Love You - Massive Attack & Horace Andy
28. 24. 11. Where Did All The Love Go - Kasabian
29. 25. 05. Thick As Thieves - Kasabian
30. 30. 13. Faza delta - Hey
31. 29. 14. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
32. 36. 44. Made In China - Happysad
33. 26. 26. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
34. 27. 09. Być jak Kaziemierz Deyna - Spięty
35. 28. 32. Just Breathe - Pearl Jam
36. 42. 02. Never Again - Disturbed
37. 38. 27. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
38. 32. 14. Trouble Is - Turboweekend
39. NN. 01. End Of Me - Apocalyptica & Gavin Rossdale
40. 35. 19. Chrystus miasta - Buldog
41. 34. 03. Peter Pan R.I.P. - Kula Shaker
42. 37. 14. Ov Fire And The Void - Behemoth
43. 41. 13. Streets Of Heaven - John Illsley & Mark Knopfler
44. NN. 01. Deserving? - Serj Tankian
45. 39. 04. So Long - Franka De Mille
46. 43. 04. The Rat - Dead Confederate
47. 47. 07. Fucking - Scars On Broadway
48. 46. 52. Resistance - Muse
49. 40. 03. Czarno-czarny film - Jean Lubera & Piotr Nalepa
50. 44. 12. Borders Are - Serj Tankian

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

45. 19. Do generałów - Buldog
48. 18. Die By The Drop - The Dead Weather
49. 47. Bad Company - Five Finger Death Punch
50. 26. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1007:

01. 02. 04. 04. Night Work - Scissor Sisters
02. 01. 03. 03. Asylum - Disturbed
03. 03. 08. 08. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
04. 10. 29. 29. Dodekafonia - Strachy na Lachy
05. 05. 12. 12. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
06. 04. 24. 04. To Lose My Life... - White Lies
07. 06. 17. 05. Chrystus miasta - Buldog
08. NN. 01. 01. Imperfect Harmonies - Serj Tankian
09. 07. 70. 14. Load - Metallica
10. 09. 56. 14. Death Magnetic - Metallica

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 08. 08. Incubate - Qube

--------------------------

11. Incubate - Qube
12. Streets of Heaven - John Illsley
13. 7th Symphony - Apocalyptica
14. Women and Children Last - Murderdolls
15. World Painted Blood - Slayer
16. The Final Frontier - Iron Maiden
17. Spox! - Kobranocka
18. Nightmare - Avenged Sevenfold
19. Shotenanny! - Eels
20. Tales - Circle of Bards
22.09.2010 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wyniki Znawcy.

Bardzo wszystkim dziękuję za udział! Icon_biggrin3
Najpierw typ wspólny:

1. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers 10+9+10+9+10+10+9+10+10=87
2. Any Which Way - Scissor Sisters 9+10+9+8+8+8+10+9+8=79
3. Another Way To Die - Disturbed 7+7+8+10+7+6+8+7+9=69
4. Czarne auto - Cuba De Zoo 6+8+7+7+9+9+7+8+7=68
5. Nothing - Qube 8+4+6+5+6+7+6+6+6=54
6. Pala Tute - Gogol Bordello 5+6+4+6+4+5+5+4+4=43
7. doDekafonia - Strachy na Lachy 4+5+5+3+5+3+3+5+5=38
8. Invisible Light - Scissor Sisters 3+3+3+4+3+4+4+3=27
9. Old Mary - The Dead Weather 2+1+1+1+2+2+2+2=13
10. All Nightmare Long - Metallica 1+2+2+1+1+2+1=10

Poza tym:
Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler 2+1=3
Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy 3=3
Radioactive - Kings of Leon 1=1

Cieszę się, że nowości w dziesiątce nikt nie odgadł Icon_wink2. Podoba mi się strzał michala91d, choć jak widać Kings Of Leon na razie nie weszli nawet do 50-ki. Ale jeszcze wejdą Icon_wink2.

Wyniki:
aaktt 12
wspólny 14
Aro 14
furbul 14
michal91d 14
pabloyd 14
miniu 16
Yacy 18
Kertoip 20
Miszon 20

Strzelcy:
pabloyd 4
aaktt 2
furbul 2
Kertoip 2
michal91d 2
miniu 2
Yacy 2
Aro 1
wspólny 0
Miszon 0

Gratulacje dla aaktta za zwycięstwo w głównej klasyfikacji i dla pabloyd za zwycięstwo w strzelcach! Icon_biggrin3 Mam nadzieję, że aaktt mi wybaczy, że jako listę do typowania wskażę teraz listę pabloyd Icon_smile2. Myślę, że fajnie będzie się przenieść na teren, na którym jeszcze nie byliśmy, tym bardziej, że autor zasłużył sobie zwycięstwem w strzelcach i bardzo dobrym wynikiem w głównym zestawieniu.
Jeszcze raz dziękuję za udział Icon_smile2.
22.09.2010 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
Gratulacje dla zwycięzców w obu konkurencjach. Icon_smile2

ku3a napisał(a):Cieszę się, że nowości w dziesiątce nikt nie odgadł Icon_wink2
Icon_mrgreen
Dobrze że ten reprezentant zaskoczył TOP 10 . Jak dla mnie czołówka zaczyna mi już bardziej przypominać klimaty które tutaj zdecydowanie bardziej mi odpowiadają. Icon_wink2 choć ta nowość z 20 nie wróży nic dobrego . Scissor Sisters na poważnie Cię wzięło, płyta na 1 , a ja myślałem ze na pojedynczym utworze się skończy. Icon_razz
Alez to Disturbed skoczyło . Icon_biggrin3 Za tydzień zapowiada się bitwa o zwycięstwo.
Od jubileuszowego 1000 notowania minęło kolejnych 19 a ANL wciąż w TOP 10. Chyba policzę sobie punkty u Ciebie , tak mnie kusi żeby sprawdzić jak to wygląda w tej chwili Icon_wink2
Cieszy mnie widok Iron Maiden Icon_smile2 Mam nadzieje ze zrobi niezła karierę i załapie się do TOP 10 i nazbiera punktów do podsumowania.
ku3a napisał(a):pojawia się Marek Niedźwiecki. Podchodzi i mówi: "Cześć, masz to już?". I daje mi... płytę Serja Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 "Dla mnie? AAAAAAA!!" Icon_mrgreen .
Wow totalne zaskoczenie i niespodzianka. Super Icon_biggrin3 No ale sam Marek zawsze miał klasę Icon_wink2 . to teraz nie możesz odpuścić Icon_wink2
Deserving? posłuchałem i jest u mnie w czołówce utworów z płyty. Ostatni który zamyka album tez mi się zaczyna podobać . więc na razie uznaje 4 za dobre i bardzo dobre utwory.
A u Ciebie to już raczej wszystko wiadomo . Debiut na 8 oznacza ze złapała Cie od razu.
23.09.2010 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Ho ho ho, nie pamiętam kiedy ostatni raz udało mi się wygrać w obliczu tak szerokiej konkurencji Icon_surprised

ku3a napisał(a):Gratulacje dla aaktta za zwycięstwo w głównej klasyfikacji i dla pabloyd za zwycięstwo w strzelcach! Icon_biggrin3 Mam nadzieję, że aaktt mi wybaczy, że jako listę do typowania wskażę teraz listę pabloyd Icon_smile2. Myślę, że fajnie będzie się przenieść na teren, na którym jeszcze nie byliśmy, tym bardziej, że autor zasłużył sobie zwycięstwem w strzelcach i bardzo dobrym wynikiem w głównym zestawieniu.
Pewnie, też tak uważam Icon_smile2

Co do listy - jakoś nie mogę się odnaleźć u Ciebie ostatnio, chyba najbliżej mi do Armii i Hey, ale to dość stare dzieje Icon_smile Mam wrażenie, że mielibyśmy dużo więcej wspólnych nagrań np. w latach 90tych Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.09.2010 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
O Balonik zagrał przed 12 spokojne "Yes, it's genocide" Serja tylko nie usłyszałem (jestem w pracy) z jakiego powodu Icon_wink2
23.09.2010 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Aro napisał(a):tylko nie usłyszałem (jestem w pracy) z jakiego powodu
z tego powodu, że "mają nową płytę w Programie Trzecim" Icon_wink2

Gratulacje dla aaktta i pabloyda! Icon_smile2

SSisters zaskakujące!!! Z czołówki trzymałbym kciuki za Qube, ale pewnie utwory z podium miedzy sobą rozstrzygną kto za tydzień wyląduje na szczycie Icon_wink2 Nawet SSour pewnie nie da rady. [są dwa SS w top10, więc musiałem je rozróżnić Icon_razz].
Myślałem, że więcej zdziałają u Ciebie A7F... Mi się płyta podoba bardziej niż poprzednia. Może dlatego u Ciebie jednak gorzej Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.09.2010 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #7
 
Ojejku, pierwszy raz zatypowałem w tej zabawie i taki wynik Icon_eek2
Dzięki za wskazanie mojej listy do następnej zabawy i za wszystkie gratulacje.

Zapraszam więc do typowania na Miszmaszu Icon_biggrin3

Będę jednak potrzebował pewnej pomocy. Rozumiem punktacje w "strzelcach" i "wynikach", ale nie wiem o co chodzi w "typie wspólnym" - te punkty przy utworach. Nie wiem też do kiedy można typować, a co za tym idzie kiedy mogę opublikować następną listę.

aaktt napisał(a):Ho ho ho, nie pamiętam kiedy ostatni raz udało mi się wygrać w obliczu tak szerokiej konkurencji Icon_surprised
No przecież to Ty wygrałeś w tym tygodniu Icon_biggrin3
Gratulacje !
23.09.2010 02:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #8
Re: notowanie 1019 - 19.09.2010
ku3a napisał(a):01. 01. 05. 05. Any Which Way - Scissor Sisters
01. 02. 04. 04. Night Work - Scissor Sisters

Ten fenomen szaleje u Ciebie.
hmmm, no dobra posłucham tej płyty jeszcze dwa razy, postaram się bez uprzedzeń Icon_wink2
23.09.2010 02:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Przykro mi, że nie zatypowałem Icon_sad Jakoś w tamtym tygodniu nie miałem zbyt czasu na forum, co widać po innych subforach. Nie znalazłem chwili, aby skupić się i posłuchać twojej 10-tki + miejsc okalających. Sorry. Nadrobimy to następnym razem.

ku3a napisał(a):Any Which Way - Scissor Sisters
Przyznam, że chociaż jestem pewnie największym zwolennikiem tego numeru na forum, to jednak nie typowałbym ich po raz kolejny na szczyt zestawu Icon_wink Nie pozostaje mi nic innego jak przyklasnąć po raz kolejny formie amerykanów.

ku3a napisał(a):(It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers
U mnie zaliczyli już kilka solidnych spadków. Tutaj niespodziewanie stali się hitem, chociaż na początku było ''lekko ciężko'' Icon_wink2

ku3a napisał(a):Say You'll Haunt Me - Stone Sour
Zapewne przyszły wicelider Icon_wink2 Wypada poznać. Nic nie wiem o Stone Sour.

ku3a napisał(a):All Nightmare Long - Metallica
Doświadczam tego fenomenu na przykładzie ''While You Wait For The Others'' i rozumiem, że będąc nawet na ostatnim miejscu (tutaj mam na myśli ostatnie punktowane, prestiżowa, 10 miejsce) nie spada się przez wiele tygodni. Ciężko wytłumaczyć osobie postronnej, że to nie jest żadne męczenie wyniku tylko faktyczny zachwyt Icon_smile2

ku3a napisał(a):Running Out - Scissor Sisters
Ciekawy wybór. U mnie nie go w czołówce, na DLP nie pojawi się (chyba mogę to uczciwie zadeklarować), ale nie znaczy to, że nie lubię ''Running Out''. Wręcz przeciwnie, przecież uchodzę za fana SS, prawda Icon_smile?
Rozumiem, że to twój numer jeden lub dwa z płyty. Gdyby coś miało się jeszcze kiedyś pojawić, to zdradzisz jakie są twoje 2-3 następne pozycje z ''Night Work''.

ku3a napisał(a):The Final Frontier - Iron Maiden
Nadal nie przesłuchałem tej płyty. Coś musi we mnie blokować chęć poznania. Chyba te monstrualne rozmiary kompozycji. Mimo wszystko. Iron grali zawsze ciekawie, bo chociaż mocno, to w przebojowy i przyswajalny sposób. Nie oczekiwałem od nich innego podejścia do komponowania. No ale zobaczymy...

ku3a napisał(a):Thick As Thieves - Kasabian
Oba Kasabiany w środku zestawienia. Obawiam się, że ''Thick'' nie wyrobi takich wyników jak poprzednik, ale i tak jestem zadowolony z jego obecności.

ku3a napisał(a):Peter Pan R.I.P. - Kula Shaker
Wielka szkoda z powodu spadku! Właśnie wtedy kiedy po wielu tygodniach obijania się poznałem ten numer i od razu polubiłem.

ku3a napisał(a):The Rat - Dead Confederate
Ci też mogliby gazu dodać.

ku3a napisał(a):Deserving? - Serj Tankian
Właśnie słucham (i słuchałem wczoraj w nocy) płyty Serja i jestem bardzo zdziwiony brzmieniem jakim były frontman SOAD operuje na ''Imperfect Harmonies''. Myślałem, że orkiestrowy wyskok z projektem koncertowym to tylko....no właśnie, wyskok, rzecz jednorazowa, modny w ostatnich latach zabieg ze strony artystów rockowych.
''Imperfect Harmonies'' zdaje się obalać tę tezę. Pewnie zaraz okaże się bardzo kontrowersyjny, ale twierdzę, że to płyta pop w dużej mierze. Zwarta, całkiem melodyjna, bardziej opierającą się na muzyce symfonicznej, ludowej i elektronice ( Icon_eek2 ) niż na mocnym, dudniącym rocku. Bardzo mnie ta zmiana wizerunku zdziwiła.
Takie kawałki jak ''Beatus'' mają w sobie wręcz dynamikę r'n'b. Ciekawe czy fanów również wprawi w podobne zdumienie.

Żeby było śmiesznej. Na razie najbardziej podoba mi się.....najmocniejszy na płycie ''Left of The Center''. Być może dlatego, że wbrew powszechnej opinii nie jestem wybitnym zwolennikiem mieszania nowoczesnych, elektronicznych podkładów z brzmieniem rockowym. Tylko niektórzy potrafią nie zepsuć takich przedsięwzięć....albo muszą nazywać się Depeche Mode ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.09.2010 03:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
SUper historia z NIedźwiedziem Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
23.09.2010 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #11
 
Tak sobie patrzę na Twój Top 5. Każdy kawałek z innej beczki i jest SUPER. No bo o to chodzi.
Icon_biggrin3
24.09.2010 10:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #12
 
Miszon napisał(a):SUper historia z NIedźwiedziem Icon_smile2 .

Pamiętam jak kiedyś były konkursy w Liście. Było pytanie o pierwszy kawałek Jethro Tull na liście.Wysłałem kartkę a Niedźwiedź rzekł na antenie ''Było tylko 17 prawidłowych odpowiedzi, płyta leci do... czyli do mnie''. Zajętą miałem wtedy głowę troszkę czymś innym i zareagowałem z kilkusekundowym opóźnieniem. Ale udało mi się wykrzesić jakiś cichy okrzyk radości.

Potem już poszło łatwiej. Bilety na Jethro Tull, Deep Purple i Freak Of Nature od Kaczkowskiego, mała płytka Underground od Niedźwieckiego. Wszyscy mi się dziwili jak to jest, że Ty zawsze coś wygrasz a my ślemy krzyżówki, smsy i nic. Odpowiedź jest prosta. Jak się kocha bez zdrady od prawie 30 lat to w końcu zostaje się za to wynagrodzonym. Prawda Panie Marku? Icon_wink2

Największa nagrodą było dla mnie jednak spotkanie ( i to 2 razy)z Piotrem Kaczkowskim ( trzeci raz machaliśmy z grupką znajomych do niego jak się czaił z boku sceny przed koncertem Rogera Watersa - tak, żeby go nikt nie widział), wspólne zdjęcie oraz autograf na pierwszej płycie Minimaxu. Piotr z pewnością mnie nie pamięta. Takich Janków pewnie widział wielu ale ja tego nie zapomnę nigdy tak jak nocnych z nim rozmów przez telefon. I tej dedykacji na wspomnianej płycie ''Dla Pana Jana Piotr Kaczkowski''.
26.09.2010 04:20 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #13
 
emigrant napisał(a):( trzeci raz machaliśmy z grupką znajomych do niego jak się czaił z boku sceny przed koncertem Rogera Watersa - tak, żeby go nikt nie widział),
Na stadionie Gwardii ?
26.09.2010 10:37 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
 
Tak tam
26.09.2010 07:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #15
 
emigrant napisał(a):Tak tam
Też miałem przyjemność tam być Icon_biggrin3
26.09.2010 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):Jak dla mnie czołówka zaczyna mi już bardziej przypominać klimaty które tutaj zdecydowanie bardziej mi odpowiadają. Icon_wink2
zobaczymy co powiesz jak opublikuję wyniki następnego notowania Icon_cool2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Cieszy mnie widok Iron Maiden Icon_smile2 Mam nadzieje ze zrobi niezła karierę i załapie się do TOP 10 i nazbiera punktów do podsumowania.
byłby to historyczny wyczyn Icon_smile2.
aaktt napisał(a):jakoś nie mogę się odnaleźć u Ciebie ostatnio, chyba najbliżej mi do Armii i Hey, ale to dość stare dzieje Icon_smile Mam wrażenie, że mielibyśmy dużo więcej wspólnych nagrań np. w latach 90tych Icon_smile2
bardzo możliwe Icon_smile2. pozostaje cieszyć się mniejszymi rzeczami Icon_wink2.
Aro napisał(a):O Balonik zagrał przed 12 spokojne "Yes, it's genocide" Serja tylko nie usłyszałem (jestem w pracy) z jakiego powodu Icon_wink2
teraz w piątek starałem się przekonać, żeby coś wrzucili do zestawu. zobaczymy Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Myślałem, że więcej zdziałają u Ciebie A7F...
nie ma co ukrywać, że ja też...
ale ciągle liczę na jakieś odrodzenie...
Yacy napisał(a):Mi się płyta podoba bardziej niż poprzednia. Może dlatego u Ciebie jednak gorzej Icon_mrgreen
Icon_mrgreen
dla mnie jakoś za mało w niej żaru. wiem jakie były okoliczności nagrywania itd., ale za spokojna ta płyta dla mnie.
pabloyd napisał(a):nie wiem o co chodzi w "typie wspólnym" - te punkty przy utworach.
to punkty zdobyte w każdym z typów - pierwsze miejsce = 10 pkt., dziesiąte = 1 pkt.
saferłel napisał(a):Nie znalazłem chwili, aby skupić się i posłuchać twojej 10-tki + miejsc okalających. Sorry. Nadrobimy to następnym razem.
no nie mów, że Ty musisz znać piosenki, żeby ułożyć typ w Znawcy...
saferłel napisał(a):Przyznam, że chociaż jestem pewnie największym zwolennikiem tego numeru na forum
teraz to już nie byłbym taki pewien Icon_wink2 Icon_lol
saferłel napisał(a):U mnie zaliczyli już kilka solidnych spadków. Tutaj niespodziewanie stali się hitem, chociaż na początku było ''lekko ciężko'' Icon_wink2
na pewno nie pomyślałbym, że dojdą do drugiego miejsca Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Wypada poznać. Nic nie wiem o Stone Sour.
za czasów mychy mieli już u mnie duży przebój - "Through Glass"
saferłel napisał(a):Rozumiem, że to twój numer jeden lub dwa z płyty. Gdyby coś miało się jeszcze kiedyś pojawić, to zdradzisz jakie są twoje 2-3 następne pozycje z ''Night Work''.
no nie numer jeden, bo tym jest "Any Which Way" Icon_wink2. a numer 2 to "Invisible Light".
a co jeszcze mi się podoba? kurczę, nie sprawdzam tytułów jak słucham płyty. przy następnym przesłuchaniu albumu postaram się sprawdzać. na pewno tytułowy numer bardzo mi się też podoba.
a coś się pojawi wtedy na to zasłuży i kiedy na tyle mocno mi się będzie podobać. nie będę teraz ustalać co ma się pojawić za kwartał, kiedy inne już będą spadać.
saferłel napisał(a):Myślałem, że orkiestrowy wyskok z projektem koncertowym to tylko....no właśnie, wyskok, rzecz jednorazowa, modny w ostatnich latach zabieg ze strony artystów rockowych.
od dawna Serj mówił, że druga płyta będzie właśnie tak wyglądać, więc dla mnie nie jest to żadna niespodzianka. a czy jest to wielopłaszczyznowość czy eklektyzm, to już pozostaje do indywidualnej oceny.
saferłel napisał(a):Bardzo mnie ta zmiana wizerunku zdziwiła.
dla mnie to nie jest jakaś wielka zmiana wizerunku. po pierwsze to nie jest SOAD, tylko solowa działalność, po drugie już wcześniej zapędzał się w tych kierunkach, choć może nie tak wyraźnie. bardziej tu mam na myśli jakieś kooperacje z innymi artystami niż "Elect The Dead". przede wszystkim chodzi mi o album swojego taty, w którym wziął udział. no i potem album z orkiestrą mimo wszystko też pokazywał jakiś drogowskaz. więc podsumowując - ja nie jestem zdziwiony ani trochę, dla mnie to nie jest zmiana, tylko kontynuacja pewnej drogi. można nagrywać jak Kobranocka, że słuchasz kawałka po raz pierwszy i jesteś już nim znudzony, jakbyś go słuchał po raz setny, a można nagrywać jak Serj - ciągle próbować eksplorować nowe tereny i się rozwijać.
emigrant napisał(a):Tak sobie patrzę na Twój Top 5. Każdy kawałek z innej beczki i jest SUPER. No bo o to chodzi.
Icon_biggrin3
nie wiem czy o to chodzi, czy nie o to. dla innych to może być mydło i powidło, ale po prostu to są w tej chwili rzeczy które mnie najbardziej kręcą Icon_smile2. i to o to chodzi Icon_wink2. a jak kiedyś było kilka Lao Che w dziesiątce, bo taka była eksplozja, to też było dobrze i też o to chodziło Icon_razz.
emigrant napisał(a):Zajętą miałem wtedy głowę troszkę czymś innym i zareagowałem z kilkusekundowym opóźnieniem. Ale udało mi się wykrzesić jakiś cichy okrzyk radości.
ja nigdy nie zapomnę mojej największej wygranej w czasie Listy. Helen wyczytała moje nazwisko, a emocje wtedy absolutnie przekroczyły bufor i limit jaki byłem w stanie przyjąć i po prostu cały czas siedziałem przy biurku i tylko się gapiłem w firankę i otworzyłem usta. po prostu system mi się zawiesił Icon_wink2.
28.09.2010 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #17
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):nie wiem o co chodzi w "typie wspólnym" - te punkty przy utworach.
to punkty zdobyte w każdym z typów - pierwsze miejsce = 10 pkt., dziesiąte = 1 pkt.
aaa to teraz jasne. Zmyliła mnie nazwa i szukałem jakiejś punktacji utworów które poszczególni uczestnicy odgadli na dokładnej pozycji.
28.09.2010 02:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości