Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piosenki, których się wstydzimy, bądź już nielubimy.
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #41
 
No fakt - festyny. Ale to jednak trochę inne imprezy niż te które pamiętam...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.07.2007 02:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
tadzio3 napisał(a):To w Łomiankach też tak jest? Icon_wink2
Znam je głównie z wyjazdów w różne zakątki Polski. W tym roku w Łomiankach grało De Mono Icon_evil Ja na szczeście w tym samym czasie byłem w górach... A w Sochaczewie podobno w tym roku był The Jet Set.
Może to jeszcze by się dało wytrzymać, ale im bardziej wiejski klimat tym gorszy poziom takiego festynu...
Kiedyś w Międzylesu czekałem na pociąg i widziałem jak cała wieś zbiera się przy wiejskiej dyskotece, na której wybrzmiewają stare przeboje Kombi. Muzykę słychać bylo z prawie każdego zakątka tej mieściny(?)... Nie wiem jak ja bym tam wytrzymał...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.07.2007 02:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
mrsap napisał(a):Znam je głównie z wyjazdów w różne zakątki Polski. W tym roku w Łomiankach grało De Mono
Eee to jeszcze świetnie. De Mono to fajny zespół. Co powiesz, jak do mnie przyjeżdżają bandy discopolowe Icon_evil I wszyscy się bawią :roll:

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.07.2007 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
tadzio3 napisał(a):
mrsap napisał(a):Znam je głównie z wyjazdów w różne zakątki Polski. W tym roku w Łomiankach grało De Mono
Eee to jeszcze świetnie. De Mono to fajny zespół. Co powiesz, jak do mnie przyjeżdżają bandy discopolowe Icon_evil I wszyscy się bawią :roll:
Powiem, że lepiej wyjechać... A na De Mono na szczęście iść nie trzeba. Mają kilka fajnych utworów, ale ich ostatnie dokonania są dosyć przeciętne...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.07.2007 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 381
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
mrsap napisał(a):A na De Mono na szczęście iść nie trzeba. Mają kilka fajnych utworów, ale ich ostatnie dokonania są dosyć przeciętne...
Rzekłbym że to bardzo delikatne określenie.
11.07.2007 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Widzę, że temat chwycił Icon_wink
tadzio3 napisał(a):Lamer (z ang. lame – kulawy) – potoczne i pejoratywne określenie osoby niekompetentnej w określonej dziedzinie lub mało inteligentnej, niedojrzałej, upośledzonej społecznie.

W moim kontekście chodziło o ludzi, którzy zachowywali się, jaby byli świetni, cool, a na zewnątrz wyglądało to żałośnie. Być może to tylko moje odczucie.
No właśnie, mnie też to wkurza, gdy ludzie myślą, że tylko ich muzyka jest najlepsza. Ja w każdym stylu potrafię znaleźć coś ciekawego i dzięki temu nie zamykam się w muzycznej, że tak powiem "skorupce".

tadzio3 napisał(a):A to rzeczywiście jest wieś Icon_wink2 (albo malutkie miasteczko) z tym, że ogromna dyskoteka. Czasem zjawiają się tam "gwiazdy" typu Mandaryna czy Gosia A.
A żeby u nas była Gośka to bym nie narzekał Icon_wink Ostatnio wszysyc się cieszyli, bo byli Lipnicka/Porter i Zakopower w rynku.

A co do tego co pisał mrsap - faktycznie, być może to przez częste powierzchowne słuchanie utworów np. moja lista wygląda tak jak nie inaczej ale jeśli już teraz mam ok. 20 płyt z mp3, gdzie jest przynajmniej po 110 utworów to ciężko nie być powierzchownym. A rynek muzyczny niestety kręci się coraz szybciej...
Dodam, że mam na myśli tylko nowe utwory, jest jeszcze z jakieś 10-15 nieprzesłuchanych lub przesłuchanych tylko raz starszych płyt CD... Jednym słowem te wakacje będa bardzo MUZYCZNE.
11.07.2007 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Ja się żadnej piosenki nie wstydzę Icon_mrgreen Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2007 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Konrad napisał(a):Ja się żadnej piosenki nie wstydzę Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Ja w sumie też nie... hej, hej! Nie pamiętasz już wypowiedzi na swoim pierwszym forum? Było Ci wstyd, że "Powiedz" Ich Troje było na szczycie Twojej listy! Icon_mrgreen
13.07.2007 01:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
prz_rulez, masz rację tak powiedziałem ale to było rok temu a teraz uważam już inaczej. To była całkiem fajna piosenka

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.07.2007 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #50
 
o kurcze duzo takich, choc nigdy sie ich nie wstydzilem, co mi przyszlo do glowy to, ze kiedys lubilem Britney Spears - 'Overprotected' i bawilem sie przy 'I love Rock & Roll' hhahaaa kiedys sie zastanowie nad innymi.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
01.08.2007 01:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości