Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
365 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
365 MOJA LISTA
Notowanie z 2007-12-24

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 15 . 03 . KARP '07 - Przyjaciele Karpia Icon_biggrin3
02 . 01 . 06 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
03 . 03 . 21 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
04 . 02 . 07 . WE'LL LIVE AND DIE IN THESE TOWNS - The Enemy
05 . 04 . 10 . THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
06 . 06 . 13 . WIRED - New Model Army
07 . 05 . 11 . PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler
08 . 09 . 05 . CAŁKIEM SAM - Totentanz
09 . 10 . 05 . LISTOPAD - Coma
10 . 07 . 09 . THE RACING RATS - Editors

11 . 08 . 28 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
12 . 11 . 34 . ICKY THUMP - The White Stripes
13 . 13 . 47 . THE FUNERAL - Band Of Horses
14 . 16 . 02 . FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
15 . 14 . 22 . GOODBYE - Lionel Richie
16 . 12 . 10 . KARATETYKA - Katarzyna Nosowska
17 . 21 . 04 . WICKED MAN'S REST - Passenger
18 . 18 . 06 . ANGER CAGE - Course Of Nature
19 . NN . 01 . MERRY CHRISTMAS (I DON'T WANT TO FIGHT TONIGHT) - Asobi Seksu
20 . 17 . 12 . LONDON BOMBS - Eskimo Joe

21 . 22 . 05 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
22 . 24 . 04 . JIGSAW FALING INTO PLACE - Radiohead
23 . 19 . 13 . PONIEDZIAŁEK - Katarzyna Groniec
24 . 27 . 02 . LOST IN INFINITY - Animations
25 . 20 . 06 . ZZYZX RD - Stone Sour
26 . 28 . 03 . ORDINARY PEOPLE - Neil Young
27 . NN . 01 . DEAD SOUND - The Raveonettes
28 . 23 . 11 . TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair To Midland
29 . 30 . 02 . THE PLACE - Albion
30 . 25 . 17 . IS THERE A GHOST - Band Of Horses

Nowości: 2 Skoki: 10 Spadki: 14 Pozostało: 4

Moje wypadki z TOP30
z 26 po 03 tyg. ICH WERDE DICH LIEBEN - Nena Icon_exclaim
z 29 po 14 tyg. AN END HAS A START - Editors



MOJA POCZEKALNIA

31 . 31 . I DREAMED THERE WAS NO WAR - Eagles
32 . 32 . MARY PICKFORD - Katie Melua
33 . 33 . ALONE WITH THE SEA - Hurt
34 . 37 . UNFURL - Katatonia
35 . 50 . WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
36 . 34 . LIVE FAST - Pensive
37 . 39 . BUSY BEING FABULOUS - Eagles
38 . 38 . STOP MAKING SPEECHES - Khoma
39 . 41 . WHEREVER THE ANGELS FALL - Hipgnosis
40 . 40 . BLOOD SWEET TEARS - Eight Legs

41 . 36 . TEDDY PICKER - Arctic Monkeys
42 . -- . FOR LOVE - Hinterland
43 . 43 . THE RUNNING FREE - Coheed And Cambria
44 . 45 . DON'T GO AWAY IN SILENCE - Satellite
45 . 44 . EMMA KATE'S ACCIDENT - Bloc Party
46 . 47 . CONQUEST - The White Stripes
47 . 49 . MOJE ZAPOMNIENIE / KINDS OF SOLITUDE AT NIGHT - Quidam
48 . 42 . SEA DREAMER - Anoushka Shankar & Karsh Kale
49 . 48 . LOVE IS LIFE - Strata
50 . 46 . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2007 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Dzisiaj wyjątkowo bardzo Wigilijna Moja Lista bo powstała ok. 1.30 w nocy już w Wigilię.
No i jak przystało na taki termin listy na czele jest najbardziej świąteczna piosenka z tego roku Icon_razz , którą poznałem. A, że poznałem tylko 3 nowe, więc wybór był łatwy – niestety... Tym bardziej, że ostatnią poznałem o 23.05 w niedzielę! Właściwie poznałem wykonawczynię tej piosenki... Jak mawia Piotr Kaczkowski – „nie ma przypadków”. Słuchałem MINIMAXU trochę jednym uchem, bo jestem w domu rodzinnym i rozmawiałem z rodzicami. Jednak po 23 usłyszałem znajome dźwięki... Okazało się, że wśród piosenek świątecznych, które mam z wielu źródeł, było kilka nie opisanych, kilka których nie znałem wykonawców a nawet roku powstania... Icon_neutral2 I właśnie jedną z takich piosenek puścił Pan Piotr. I okazało się, że to Asobi Seksu. Nie jest z ona dzwoneczkami Icon_wink2 ale mi się bardzo spodobała, a dzięki temu, że dowiedziałem się kto to śpiewa mogła trafić na Moją Listę. A można ją ściągnąć z oficjalnej strony Asobi, chociaż ja pewnie mam nieco inną wersję.
I to właściwie tyle w to świąteczne popołudnie.

Pozdrawiam świątecznie i życzę bardzo rodzinnych Świąt.

a gdyby ktoś chciał zobaczyć mój Top Świątecznych Piosenek 2007 to zapraszam 9url=http://yacy.blog.onet.pl/2,ID276273287,index.html][b]TU[/][/utl]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.12.2007 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
To taki ukłon w stronę świątecznej tematyki chyba, ten skok Karpia...Bo wiele lepszych kawałków na liście choćby numer 2 czy 4. Będę widać jedną z niewielu osób, które Karpia nawet do poczekalni listy nie wprowadzą Icon_wink W ogóle u mnie 0 świątecznej muzyki. I dobrze mi z tym bardzo. A wracając do listy...
Dobrze, że w 10 ciągle Editors. Icky będzie pewnie z tym wynikiem w top 3 roku. Radiohead coś cienko przędzie mimo, że do góry...
Najwyżej nowości nie znam, albo nie kojarze (coś tam słuchałem 3 ostatnio i była jakaś ich piosenka puszczona, ale nie wiem czy ta)
Druga nowośc natomiast.....to niewiem dlaczego jeszcze u mnie jej nie ma. Bo płyta Raveonettes to czołówka tego roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.12.2007 03:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
numer 1 tragiczny
ślepe uwielbienie?
tylko dla kogo? dla całej trójki?

hmmm...


i jak ten utwór się ma w porównaniu do takiego utworu np. z pozycji 5, czy choćby już 22?

Chytry

nie rozumiem tych Waszych forumowych list.. ale skoro sprawiają WAM one przyjemność, nie są robione pod publikę, pod innych ślepych fanó Trójki, to ok, na zdrowie! :]



i wesoły_ch świ_ąt!
24.12.2007 06:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Numer jeden sympatyczny, ale ja mogę tego posłuchać zaledwie kilka razy. Po świętach pewnie spadnie z szybkością... karpia? Icon_lol
"Futerko" bardzo nisko! A po spotkaniu z panią Basią mogłoby być sporo wyżej!
Radiohead.. hmm, cały czas mam nadzieję na poważniejsze ruchy. Może jak wejdzie na lp3?
Pozdrowienia!
25.12.2007 12:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Karp na pierwszym Icon_confused2 Wolałbym chyba, żeby to jednak był Happysad...
Dziesiątka wreszcie nieco się odświeżyła. Szczególnie cieszą mnie trzy ostatnie pozycje.
Szkoda, że Stone Sour już spada... U mnie to będzie wielki przebój.
Spada też nowy FTM, ale u mnie jest podobnie...
Bardzo blisko wejścia na listę jest nowy Hurt Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.12.2007 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
hehe, Karp na pierwszym Icon_razz. to bylo prawie pewne Icon_razz.
za to wypadek Neny niemal szokujacy!
mam nadzieje, ze DDWD jeszcze na pierwsze wroci Icon_smile2.
staz czolowki drugiej dziesiatki imponujacy Icon_razz.
Totentanz do gory Icon_smile2.
27.12.2007 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
Re: 365 MOJA LISTA
01 . 15 . 03 . KARP '07 - Przyjaciele Karpia Icon_biggrin3
Mimo że wegetarianin, to niektóre Karpie lubiłem, ale ten się do nich nie zalicza.
12 . 11 . 34 . ICKY THUMP - The White Stripes
13 . 13 . 47 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Dwaj weterani, którzy u mnie też się trzymają. Icky wprawdzie sporo niżej, ale BOH kolejny raz u mnie wyżej. Ale w podsumowaniu wypadnie zdecydowanie gorzej.
14 . 16 . 02 . FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
Futerko od kilku dni lepiej mnie ogrzewa, ale chyba jeszcze nie tak jak Ciebie.
19 . NN . 01 . MERRY CHRISTMAS (I DON'T WANT TO FIGHT TONIGHT) - Asobi Seksu
No cóż, zapoznałem się i dziękuję, ale nie. Lepiej wypadają Truskawki.
28 . 23 . 11 . TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair To Midland
Przykrość.
29 . 30 . 02 . THE PLACE - Albion
Na razie nie dotarłem.
32 . 32 . MARY PICKFORD - Katie Melua
Jakoś bez rewelacji.
33 . 33 . ALONE WITH THE SEA - Hurt
To także, a akurat temu bardzo mocno kibicuję.
34 . 37 . UNFURL - Katatonia
35 . 50 . WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
Tym 2 piosenkom także, chociaż nieco mniej.
27.12.2007 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):1. Będę widać jedną z niewielu osób, które Karpia nawet do poczekalni listy nie wprowadzą Icon_wink
2. W ogóle u mnie 0 świątecznej muzyki. I dobrze mi z tym bardzo.
1. Mam wrażenie, że wbrew pozorom stanowią oni większość. Ja jestem jednym z wielu.
2. Mam podobne odczucia. Dla mnie dobra muzyka jest w ogóle świętem samym w sobie.
27.12.2007 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):1. numer 1 tragiczny
i jak ten utwór się ma w porównaniu do takiego utworu np. z pozycji 5, czy choćby już 22?
2. nie rozumiem tych Waszych forumowych list.. ale skoro sprawiają WAM one przyjemność, nie są robione pod publikę, pod innych ślepych fanó Trójki, to ok, na zdrowie! :]
1. Mi się też numer 1 nie podoba i zgadzam się, że jest znacznie słabszy od 5, ale już w porównaniu z 22 wygląda okazale, bo 22 to u mnie ma szansę na listę koszmarów. Z bodajże 4 znanych mi piosenek z tej płyty tylko House of cards jestem w stanie słuchać.
2. No cóż, każdy ma swoje dziwactwa. Dla mnie niektóre koncepcje rządzące Twoją listą są mocno nielogiczne (chyba że niektóre Twoje komentarze do własnej listy robione są dla jaj).
27.12.2007 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Mam nadzieję, że ten karp to taki "jednorazowy" wyskok. Icon_wink2 De facto można powiedzieć, że Happysad nadal na 1 miejscu.
Poza tym lista dość zastojowa. Icon_smile2 Nowości tym razem nie znam, ale jak Katie & Eva wykonają podobny skok za tydzień to się będę cieszył. Icon_smile2
27.12.2007 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
Listoholik napisał(a):nie rozumiem tych Waszych forumowych list.. ale skoro sprawiają WAM one przyjemność, nie są robione pod publikę, pod innych ślepych fanó Trójki, to ok, na zdrowie! :]
gdybym robił pod publikę to raczej KARP nie byłby nr 1 bo na tym forum wydaje mi sie że jestem w mniejszości... A tu nie ma co rozumieć, bo to po prostu MOJA LISTA Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2007 01:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
1981 napisał(a):"Futerko" bardzo nisko! A po spotkaniu z panią Basią mogłoby być sporo wyżej!
właśnie po spotkaniu jest wyżej o jakieś ... 37 pozycji, bo wcześniej słuchałem raz i ... nic Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2007 01:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
ku3a napisał(a):za to wypadek Neny niemal szokujacy!
dla mnie również ale słuchałem starych nagrań i słuchałem nowej płyty. Poza sentymentem niewiele zostało... Może to wystarczy aby jeszcze coś wrzucić na listę z "Cover me" Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2007 01:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
kajman napisał(a):Mimo że wegetarianin, to niektóre Karpie lubiłem, ale ten się do nich nie zalicza.
no cóż u mnie tradycja... Icon_wink2
kajman napisał(a):No cóż, zapoznałem się i dziękuję, ale nie. Lepiej wypadają Truskawki.
a ja je słyszałem raz i ... właściwie nie wiem Icon_smile2
kajman napisał(a):Futerko od kilku dni lepiej mnie ogrzewa, ale chyba jeszcze nie tak jak Ciebie.
no trochę tego posłuchałem w minionym tygodniu Icon_smile2 ale jakoś tak mi pasują te dźwięki w obecnej chwili...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2007 01:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Gary napisał(a):De facto można powiedzieć, że Happysad nadal na 1 miejscu.
no ja mimo wszystko będę się upierał że na drugim...
Gary napisał(a):Poza tym lista dość zastojowa.
no niestety myśląc o nowej liście wydaje mi się że rewolucji znów nie będzie. Po prostu nie mam zbytnio czasu na poszukiwania i obracam się wśród znanych mi utworów plus piosenki świąteczne...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.12.2007 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Wspólny lider.. jednak raczej już niedługo...
Gratuluje wyniku BOH i TWS. Icon_smile2
28.12.2007 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Najlepszy był pierwszy karp a potem z roku na rok coraz gorzej a ten tegoroczny to już kompletna szmira. Musisz być wielkim fanem Trójki żeby te denne pseudośmieszne tekściki wysłuchiwać. Teksty pisze oczywiście towarzystwo wzajemnej adoracji. A tak w ogóle to popularność tego zespołu spada z roku na rok bo ludzie mają już tego dosyć. Nawet tytułów już wymyślać nie umieją bo ile razy można. Proponuje zawiesić ten projekt

01 . 15 . 03 . KARP '07 - Przyjaciele Karpia

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
28.12.2007 01:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler -szkoda że spada, mam nadzieje że się jeszcze podniesie
Icon_biggrin3
19 . NN . 01 . MERRY CHRISTMAS (I DON'T WANT TO FIGHT TONIGHT) - Asobi Seksu - szczerze pisząc nie znam, ale wykonawca przyciaga juz swoja specyficzną nazwą Icon_mrgreen
30.12.2007 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
 
Nie bede sie wieszal na karpiu bo juz i tak po swietach Icon_wink...Dluga droga ciekawe czy wreszcie sie zdecyduja na singla...ale nalepiej pasowalo na jesien...
06 . 06 . 13 . WIRED - New Model Army tez sie ciagle trzyma...
ale tego The Eagles to wiesz...moglbys sie nie smiac i wyrzucic albo cos... Icon_mrgreen ..cala plyta swietna 20 utworow a on wybral minutke...i jeszcze siedzi na 31 od 10 tygodni...ech Icon_lol Icon_razz Icon_razz Icon_razz

https://radio-orbit.pl/
30.12.2007 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości