Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1013 - 08.08.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1013 - 08.08.2010
Co jest na pierwszym? Nic nie ma? Nic jest. Zespół Qube szturmem wszedł do dziesiątki, a potem systematycznie stawiał kroki na podium. I zasłużenie wkroczył na fotel lidera. O tym w jaki sposób trafiłem na zespół, już pisałem. Cieszę się, że zespół zdobywa coraz większą popularność na mycharts. Tydzień temu pisałem o tym, że każdy tydzień ma jakiegoś bohatera i zwycięzcę. W tym tygodniu najwięcej powodów do zadowolenia ma chyba Avenged Sevenfold. Drugi utwór z nowej płyty błyskawicznie wskakuje do dziesiątki, a sam album też pojawia się już w pierwszej dziesiątce. W innym miejscu wspominałem, że czuję potencjał, by nowy album został u mnie jeszcze większym przebojem niż 2 poprzednie. Nie będzie to łatwe, bo trochę punktów do zdobycia jest, ale z pewnością jest to możliwe, bo to bardzo dobry i dojrzały materiał. Cieszyć powininni się również Scissor Sisters. Kolejna piosenka w bardzo dobrym stylu debiutuje na liście, a płyta pojawia się na zapleczu. Póki jest lato, ich szanse na skuteczną walkę z przeciwnikami są duże. Z zaskoczenia zaatakował nowy kawałek z ekipy Scars On Broadway. A już się pogodziłem z tym, że oni już nic nowego nie nagrają... Nic w tym numerze nie ma odkrywczego, nie ma rozwoju muzycznego, ale radość z niespodziewanego pojawienia się nowego nagrania zrobiła swoje.

Notowanie 1013:

01. 02. 03. 03. Nothing - Qube
02. 01. 05. 05. Old Mary - The Dead Weather
03. 03. 21. 21. doDekafonia - Strachy na Lachy
04. 04. 02. 02. Grief and Pain - Acute Mind
05. 06. 06. 03. My Companjera - Gogol Bordello
06. 05. 04. 04. Where Did All The Love Go - Kasabian
07. 07. 02. 02. Misery - Acute Mind
08. 09. 66. 08. All Nightmare Long - Metallica
09. 08. 05. 05. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
10. 31. 01. 01. Buried Alive - Avenged Sevenfold

11. 10. 08. Hate Worldwide - Slayer
12. 15. 06. El Dorado - Iron Maiden
13. 11. 11. Nightmare - Avenged Sevenfold
14. 13. 12. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
15. 12. 20. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
16. 14. 13. Chrystus miasta - Buldog
17. 35. 02. Pala Tute - Gogol Bordello
18. 19. 05. Girl I Love You - Massive Attack & Horace Andy
19. 17. 26. Just Breathe - Pearl Jam
20. 20. 08. Invisible Light - Scissor Sisters
21. 16. 08. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
22. 21. 07. Faza delta - Hey
23. 18. 06. Borders Are - Serj Tankian
24. 23. 13. Die By The Drop - The Dead Weather
25. 30. 04. Deep Inside - Terminal
26. 24. 08. Trouble Is - Turboweekend
27. 25. 21. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
28. 26. 03. Być jak Kaziemierz Deyna - Spięty
29. 22. 08. Ov Fire And The Void - Behemoth
30. NN. 01. Any Which Way - Scissor Sisters
31. 27. 14. Do generałów - Buldog
32. 29. 46. Resistance - Muse
33. 28. 20. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
34. 36. 05. You Just Can't Win - The Dead Weather
35. 32. 05. It's Not Over Yet - Klaxons
36. 33. 21. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
37. 34. 08. World Painted Blood - Slayer
38. 37. 38. Made In China - Happysad
39. 40. 07. Streets Of Heaven - John Illsley & Mark Knopfler
40. 45. 02. Another Way To Die - Disturbed
41. 38. 03. Beside You - Simply Red
42. NN. 01. Fucking - Scars On Broadway
43. 39. 15. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
44. 46. 26. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
45. 41. 10. Jak mnie kochasz to mnie puść - Kumka Olik
46. 42. 16. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
47. 44. 42. Bad Company - Five Finger Death Punch
48. 43. 12. Qui Êtes-Vous? - Emmanuelle Seigner & Roman Polański
49. 47. 23. Amnezja - Kult
50. 48. 08. Head Crusher - Megadeth

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

49. 16. Karinga - Kult
50. 09. Niedojrzałość - Kumka Olik

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1001:

01. 01. 06. 06. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
02. 02. 02. 02. Acute Mind - Acute Mind
03. 03. 03. 03. Incubate - Qube
04. 07. 02. 02. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
05. 05. 23. 23. Dodekafonia - Strachy na Lachy
06. 04. 12. 12. Sea of Cowards - The Dead Weather
07. 08. 50. 08. Death Magnetic - Metallica
08. 10. 64. 08. Load - Metallica
09. NN. 01. 01. Nightmare - Avenged Sevenfold
10. 09. 03. 03. White Noise Zone - NeLL

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

06. 12. 12. Chrystus miasta - Buldog

--------------------------

11. Chrystus miasta - Buldog
12. Night Work - Scissor Sisters
13. Podobno nie ma już Francji - Kumka Olik
14. Beautiful Freak - Eels
15. Streets of Heaven - John Illsley
16. Tree Of Lie - Terminal
17. Elect The Dead - Serj Tankian
18. World Painted Blood - Slayer
19. Tales - Circle of Bards
20. Fire - Hey
11.08.2010 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
pierwsze miejsce - nie znam zespołu, nie znam utworu, ale w najbliższym czasie przesłucham, teraz nie mam czasu Icon_razz
ku3a napisał(a):30. NN. 01. Any Which Way - Scissor Sisters
szkoda, że nie "Fire With Fire" Icon_wink2
11.08.2010 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
byłem pewien w 80% takiego podium (i w takiej kolejności). Przy czym miejsca pierwszego - na 98,5% Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.08.2010 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #4
 
U mnie Scissor też atakuje
11.08.2010 11:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):35. 32. 05. It's Not Over Yet - Klaxons
Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec - a właściwie to liczę na debiut "Echoes". Gdzieś się tam kręci w szóstej dziesiątce?
ku3a napisał(a):30. NN. 01. Any Which Way - Scissor Sisters
No to Nożyczki złapały! I jednak nie "Fire With Fire"!
ku3a napisał(a):22. 21. 07. Faza delta - Hey
O. A wynik nieco marny.

Pozdrowienia!
12.08.2010 12:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Z zaskoczenia zaatakował nowy kawałek z ekipy Scars On Broadway.
Musze posłuchać Icon_smile2 Bo poprzednie utwory SOB podobały mi się
ku3a napisał(a):05. 06. 06. 03. My Companjera - Gogol Bordello
Zadziwia. Ciekawe ile jeszcze zdziała
ku3a napisał(a):36. 33. 21. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
I u mnie coraz niżej. Ale swoje zrobiła
ku3a napisał(a):15. Streets of Heaven - John Illsley
Ciekawie jak sobie poradzi ta płyt u Ciebie. Po pierwszym przesłuchaniu płyty wrażenia moje jak najbardziej pozytywne

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.08.2010 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
Tak myślałem . Forma Qube z każdym kolejnym tygodniem wzrastała. Kluczem do zwycięstwa okazała się niesamowita siła i moc jaki drzemie w utworze. mnie ostatnio coraz bardziej podoba się krótsza radioeditowa wersja, która chyba jeszcze bardziej może dokopać. Potencjał jest teraz wystarczy utrzymać jak najdłużej formę.
Chyba dawno się tak nie cieszyłem z TOP 13. Icon_biggrin3 Aż 5 utworów jest i u mnie na liście , + 2 które już były wcześniej i jakiś czas temu z niej wypadły.
U Ciebie ANL dostanie + 1 punkt więcej do podsumowania , więc wspólne saldo wyszło na 0. Icon_wink2
"Buried Alive" skoczyło . Interesująco zapowiada się kariera Avenged Sevenfold. Mysle, że niebawem wyjdzie kolejny Twój ulubiony singel. Icon_wink2 Znakomita płyta która z każdym tygodniem zdobywa kolejnych fanów. Icon_smile2
"Only Time Will tell" jest już u mnie tak blisko , a jednocześnie nadal daleko. Icon_wink2 "El Dorado" tez nieźle sobie radzi. . Mam nadzieje ze nowa płyta Ci się spodoba. Ja na razie jestem po 3 przesłuchaniach i skromnie dodam ze co najmniej 2 biją o głowę rewelacyjnego przecież singla Icon_wink2 Resistance pewnie dociągnie do roku.
Ciesze się że po chwili słabości "You Jus't Can Win" odżyło. Wprawdzie to nie jest rewelacja , mimo to każdy awans daje nadzieję że jeszcze będzie dobrze.
WPB Slayera miało karierę krótką choć efektowną . Icon_wink2
Z nowości to interesuje mnie Fucking Icon_wink2
Nightmare w dziesiątce płyt . Icon_mrgreen
13.08.2010 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Tomekk napisał(a):szkoda, że nie "Fire With Fire" Icon_wink2
ale FWF wciąż ma szansę Icon_smile2.
Miszon napisał(a):byłem pewien w 80% takiego podium (i w takiej kolejności). Przy czym miejsca pierwszego - na 98,5% Icon_wink2 .
ale przewaga wcale nie była aż tak znacząca Icon_smile2. ale jest moc i szansa na kilka ładnych tygodni w czołówce Icon_smile2.
1981 napisał(a):właściwie to liczę na debiut "Echoes". Gdzieś się tam kręci w szóstej dziesiątce?
tak, tak, już z miesiąc Icon_smile2. miało kryzys i już myślałem, że nic z tego nie będzie, ale obecnie znowu mi się wydaje, że wiele nie brakuje Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Ciekawie jak sobie poradzi ta płyt u Ciebie. Po pierwszym przesłuchaniu płyty wrażenia moje jak najbardziej pozytywne
wydaje mi się, że może u mnie zdziałać więcej niż ostatni solowy Mark...
Aro napisał(a):mnie ostatnio coraz bardziej podoba się krótsza radioeditowa wersja, która chyba jeszcze bardziej może dokopać.
mnie się obydwie podobają Icon_smile2. ale chyba jednak dłuższa póki co kręci bardziej. ech, jakby to weszło do zestawu LP3...
Aro napisał(a):U Ciebie ANL dostanie + 1 punkt więcej do podsumowania , więc wspólne saldo wyszło na 0. Icon_wink2
żeby tak jeszcze znowu się załapać do top50 forumowej... Icon_smile2
Aro napisał(a):Mysle, że niebawem wyjdzie kolejny Twój ulubiony singel. Icon_wink2
w wytwórni już się szykują do tłoczenia krążków Icon_wink2. choć jeszcze nie wiedzą z którym utworem, bo kandydatów jest kilku Icon_wink2.
Aro napisał(a):"El Dorado" tez nieźle sobie radzi. . Mam nadzieje ze nowa płyta Ci się spodoba.
jeszcze nie słyszałem. pewnie tradycyjnie dopiero w poniedziałek Icon_wink2.
Aro napisał(a):WPB Slayera miało karierę krótką choć efektowną . Icon_wink2
tak jak i muzyka Slayera - przywalić, skończyć i następny Icon_wink2. i po co tak się tułać po tych drugich dziesiątkach jak i tak z tego punktów nie ma Icon_wink2. debiut w dziesiątce, punkty i można się zwijać na chatę Icon_wink2.
Aro napisał(a):Nightmare w dziesiątce płyt . Icon_mrgreen
no chyba nie myślałeś, że nie wejdzie Icon_wink2.
13.08.2010 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #9
 
Zauważyłeś, że Buried Alive przypomina trochę Fade to Black? W budowie, konstrukcji, balladowym początku i metalowym końcu. Dzisiaj to zauważyłem i nie wiem czy ktoś podziela moje zdanie Icon_wink2
Szkoda trochę wypadku Karingi, ale cieszy, że El Dorado już prawie w 10. Oby z płyty weszło coś jeszcze
15.08.2010 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
O kurczę, to przywaliłeś z tym ''Any Which Way''. Ciekawe czy klip jeszcze bardziej podsyci tę miłość Icon_wink Do zobaczenia w dziele z singlami albo ze strony oficjalnej (w sumie jedno i to samo źródło Icon_razz2). Raz na pół roku trafia się tu takie cudo (to też fenomen, że tak nagle potrafisz wybrać i postawić na grupę pokroju S.Sisters), więc niestety będę automatycznie bardzo pilnie śledził ich poczynania. Ostatni zespół z tego nurtu to chyba PSB w połowie 2009? Przynajmniej ja nie przypominam sobie nic równie dyskotekowego, a może po prostu wynika to z silnego zakorzenia tych dwóch nazw w mojej głowie.
Do twojego lidera nie sposób dotrzeć. Słabej jakości wersja live na youtube wydaje się być całkiem klimatyczna dopóki w okolicach trzeciej minuty nie podnosi się napięcie i zaczyna się to śmieszne ruszanie głowami Icon_lol Potem ciężko wychwycić szczegóły.
Po Avanged Sevenfold spodziewałem się takiego wyrazistego uderzenia. Generalnie jeśli jakiś twój faworyt wchodzi na listę, to bez znaczenia jest gdzie zadebiutował. I tak będzie wysoko. Wyjątkiem może być ostatnie U2 albo niemrawe poczynania Kultu (przynajmniej na początku). ''Burried Life'' jest całkiem ok, ale jak zwykle to bywa brzmi trochę za zwyczajnie na mój gust. Jak każdy numer z ''tej ligi''. Pewnie dlatego nie słucham takiego grania Icon_sad
Iron Maiden uciekł już bardzo wysoko ewentualnemu pościgowi z DLP. Kiedy znajdę w ciągu chwilę na to nagranie? Czy jeszcze IM potrafi mnie zaskoczyć? Chciałbym, aby tak się stało.
Na koniec zostało Simply Red. Z płyty o miłosnych kawałkach, o której dowiedziałem się przez czysty przypadek. Cóż, nie sądziłem, że jeszcze coś wydadzą, a i o samej pozycji kompletnie cicho. Gdyby nie Trójka...eh, teraz dziwnie się czuję, gdy widzę ich u ciebie Icon_smile A co z DLP? Trzeba przesłuchać te dwie nowe (a tak naprawdę jedną nową) kompozycje, mimo że oficjalne pożegnanie u mnie już się odbyło.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.08.2010 09:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #11
 
tytuł Scars On Broadway jest po prostu kapitalny Icon_razz
15.08.2010 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Wszystkiego chyba bym się tu spodziewał, ale nie Scissor Sisters Icon_eek2 I to z takim dyskotekowym numerem! No proszę Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.08.2010 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
Też mnie to dziwi, ale wolę nie komentować Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.08.2010 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
 
Popatrzcie w jakim towarzystwie Scissor Sisters jest u mnie

01 01 05 ACUTE MIND – Grief And Pain
02 10 06 ÓLÖF ARNALDS & BJÖRK - Surrender
03 03 09 BRENDAN PERRY - Babylon
04 06 07 ARNO – Get Up Stand Up
05 11 10 SCISSOR SISTERS – Fire With Fire
06 04 10 ACUTE MIND - Misery
07 02 29 SIGUR ROS – Ara batur

I co Wy na to? Icon_wink2 Icon_biggrin3
16.08.2010 01:13 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
zacznę od dołu... Twój wypadek to mój... Icon_frown szkoda.
Icon_redface2 przesadziłem... myślałem, że Chrystus wypadł z listy piosenek Icon_redface2 Icon_wink2

Podium silne, lider niezły (ciągle nie mam płyty Icon_evil ) . AM będą mieli problem, żeby jeszcze awansować... Może jakiś koncert niedługo? Icon_razz Ale i tak fajnie, że tak wskoczyli .

Mam nadzieję że John i Mark mogą liczyć na wsparcie lp3 i pójść wyżej. Chociaż u Ciebie i tak sa wyżej. Na razie. Icon_wink2
A7F na dobre rozpoczęło ofensywę Icon_smile2 ciekawe jak to się skończy? A może być obficie skoro nawet u mnie jest jak jest...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.08.2010 09:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):żeby tak jeszcze znowu się załapać do top50 forumowej... Icon_smile2
Może w tym tygodniu się uda. tomas zapostował listę Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):jeszcze nie słyszałem. pewnie tradycyjnie dopiero w poniedziałek Icon_wink2 .
no i jak ? Widzę podświadomie żeś mocno przejęty bo aż Cię zatkało Icon_wink2
ku3a napisał(a):i po co tak się tułać po tych drugich dziesiątkach
no no, to nie byle jaka dziesiątka . Powtarzam pewne słowa z innego wątku Icon_wink2
ku3a napisał(a):no chyba nie myślałeś, że nie wejdzie Icon_wink2 .
to wyraz mojego szczerego podziwu i pełnego zadowolenia. (od ucha do ucha) Icon_smile2
17.08.2010 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Cytat:Zauważyłeś, że Buried Alive przypomina trochę Fade to Black?
nie zastanawiałem się wcześniej nad tym, ale teraz jak napisałeś to faktycznie coś w tym jest Icon_smile2.
saferłel napisał(a):O kurczę, to przywaliłeś z tym ''Any Which Way''. Ciekawe czy klip jeszcze bardziej podsyci tę miłość Icon_wink
nie za bardzo mi się klip spodobał Icon_wink2. nie że nie podoba czy odrzuca, ale po prostu niczym nie przyciągnął i nie będę go chciał ponownie oglądać, tym bardziej, że ja teledysków prawie w ogóle nie oglądam.
saferłel napisał(a):Raz na pół roku trafia się tu takie cudo
aaktt napisał(a):Wszystkiego chyba bym się tu spodziewał, ale nie Scissor Sisters Icon_eek2
nie rozumiem Was. przecież:
ku3a napisał(a):20. 20. 08. Invisible Light - Scissor Sisters
Icon_razz
saferłel napisał(a):Ostatni zespół z tego nurtu to chyba PSB w połowie 2009?
jeśli wziąć takie czysto taneczne to masz rację Icon_smile2. ale były też takie które nie wiadomo czy zaliczyć: Ladyhawke, Kasabiany, Vampire Weekend, Lily Allen, Yeah Yeah Yeahs.
saferłel napisał(a):Do twojego lidera nie sposób dotrzeć.
profil wydawcy: http://www.myspace.com/electrumproductionpl
saferłel napisał(a):Generalnie jeśli jakiś twój faworyt wchodzi na listę, to bez znaczenia jest gdzie zadebiutował. I tak będzie wysoko.
nie zgodziłbym się z taką teorią Icon_smile2. wchodzi wysoko tylko jeśli na to zasługuje. a np. taka "Marysia", bo to pierwsze co akurat mi do głowy wpadło, w ogóle na listę nie weszła, mimo że to była pierwsza od lat nowa piosenka ulubionego polskiego zespołu. Mark Knopfler też bardzo słabo sobie radził. Hey - bez szału.
saferłel napisał(a):''Burried Life'' jest całkiem ok, ale jak zwykle to bywa brzmi trochę za zwyczajnie na mój gust. Jak każdy numer z ''tej ligi''. Pewnie dlatego nie słucham takiego grania Icon_sad
a jak dla mnie jest bardzo daleki od zwyczajności i stereotypów Icon_smile2. fajnie się rozwija, ma super klimat. ale to chyba dobrze, że każdy znajduje dla siebie coś innego w muzyce Icon_wink2.
saferłel napisał(a):teraz dziwnie się czuję, gdy widzę ich u ciebie Icon_smile A co z DLP?
no ale oni mieli u mnie kilka przebojów, więc to, że "Beside You" się pojawiło to nie jest coś dziwnego Icon_smile2.
Kertoip napisał(a):tytuł Scars On Broadway jest po prostu kapitalny Icon_razz
co nie? Icon_wink2
Miszon napisał(a):Też mnie to dziwi, ale wolę nie komentować Icon_razz .
jeszcze będziesz miał okazję Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):AM będą mieli problem, żeby jeszcze awansować... Może jakiś koncert niedługo? Icon_razz
podobno na jesieni mają zagrać trasę z... Qube Icon_biggrin3 .
Yacy napisał(a):Ale i tak fajnie, że tak wskoczyli .
tak, to duży sukces Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Mam nadzieję że John i Mark mogą liczyć na wsparcie lp3 i pójść wyżej.
na razie nic nie zdradzę Icon_cool2
Aro napisał(a):no i jak ? Widzę podświadomie żeś mocno przejęty bo aż Cię zatkało Icon_wink2
jestem po dwóch przesłuchaniach. na razie niestety ez fajerwerków...
18.08.2010 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości