Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doda-Bad girls
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #1
Doda-Bad girls
Królowa powraca z nową płytą .W tym tygodniu do stacji radiowych trafiło nagranie "Bad girls" jako pierwszy singiel promujacy. Bardzo zaskakujący ten numer zupełnie nie w jej stylu.Dlatego zakładam temat. Co sadzicie?

http://www.youtube.com/watch?v=4q8wcpsHR...re=related

Pati Yang
30.07.2010 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
och, ja już wiem, co będą sądzić Icon_biggrin3
Może być, ale chyba nie porwało, skoro o nim zapomniałem...
30.07.2010 12:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
Słyszałem to ostatnio w radiu i jestem dość pozytywnie zaskoczony. Pomijając już samą treść piosenki, jest to chyba jeden z jej niewielu melodyjnych i wpadających w ucho kawałków. Zawsze te jej "hity" ciągnęły się niemiłosiernie i nie miały wyraźnej melodii, a tutaj wyszło całkiem fajnie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.07.2010 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Icon_eek2
Nie wierzę w to, co właśnie przeczytałem Icon_mrgreen
30.07.2010 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
prz_rulez napisał(a):och, ja już wiem, co będą sądzić Icon_biggrin3
prz_rulez napisał(a):Nie wierzę w to, co właśnie przeczytałem Icon_mrgreen
Naprawdę myślisz, że każdy kto zobaczy, że to akurat Doda bez słuchania napisze, że piosenka jest zła, a ta piosenkarka to dno? Musisz mieć bardzo złą opinię na temat forumowiczów ogółem;]

A co sądzę o singlu?
Jest lepiej. Zdecydowanie. Inspiracje GaGą odznaczyły się również w muzyce. Tekst (pomimo tego, że jakoś dokładnie go nie analizowałem, a oceniam po dwóch odsłuchach piosenki) niestety nie najlepszy. Ale pomysł na ogólne brzmienie piosenki bardzo dobry. Dorota głos ma i śpiewać potrafi, więc wokal też jest poprawny. Miałbym zastrzeżenia, że wyszło nieco banalnie, ale nie chcę się czepiać. Zmianę oceniam pozytywnie. Postaram się sprawdzić płytę z ciekawości.
Były plotki, że ponoć jeden tekst napisała jej Bartosiewicz. Interesuje mnie, czy to prawda Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.07.2010 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Cytat:Naprawdę myślisz, że każdy kto zobaczy, że to akurat Doda bez słuchania napisze, że piosenka jest zła, a ta piosenkarka to dno?
Może nie tyle, że bez słuchania, co po 20 sekundach stwierdzają, że jest beznadziejnie, bo tak ludziska są uprzedzone.
Po prostu czytam. Czytam i widzę, jakie są reakcje na utwory mainstreamowe i/lub przebojowe, nawet, jeśli nie są komercyjne (taki Shantel chociażby, choć w pewnym sensie należy do swego rodzaju alternatywy). A tutaj jest i tak lżej niż na forum lp3 (tzn. kiedyś było, teraz rzadko tam zaglądam) - jeszcze się tam nie pomyliłem w reakcjach. I tak np. wiadomo było, że gdy weszło "Love, Sex, Magic" Justina i Ciary, to zostanie ostro zjechane. Komercha + przebojowość = podwójna stygma.
30.07.2010 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
 
Nie jest źle, widzę wpływy takich artystek jak: Alexandra Burke, Lady GaGa oraz Ke$ha. Ale jak czerpać to z dobrych i sprawdzonych wzorców Icon_mrgreen
szkoda, że mało dodała od siebie, głos nawet taki inny Icon_razz2
30.07.2010 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
No cóż. Wybierając między nowymi: Dodą a Natalią Lesz, to zdecydowanie wybieram tę drugą. Nawet, jeśli śpiewa ledwie poprawnie.
30.07.2010 10:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #9
 
A ja poczatkowo myslałem, że utwór zostanie oceniony po okładce, a jednak pozytwne komentarze co cieszy Icon_smile2 . Ja równiez oceniam zmianę na lepsze. I Dorota dąży do amerykanskich standardów i dobrze. Nie mówię, że polskie klimaty są złe. Ale tego typu utworów to mozemy w Polsce się spodziewac jedynie od Mariny Łuczenkoi i Natali Lesz. Chyba, że kogoś pominąłem?

Pati Yang
30.07.2010 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
do tkk bolly

http://www.youtube.com/watch?v=ZR7pJhvuK...re=related

kolego-to jest singiel promo. wybrali go fani. "My Way Or No Way"

powiem ze nie jest w sumie zly. pop rockowy numer, doda w koncu torche sie wydziera, przypomina mi to stara dode ktora lubilem na 1 plycie virgin
31.07.2010 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcel Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 154
Dołączył: Jan 2010
Post: #11
 
BEZNADZIEJA...TyleIcon_smile
31.07.2010 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #12
 
Bugmanie "Bad girls" to jest singiel promocyjny. Prześledź stronę Dody. Po za tym już jest grany w radiu Toruń, Kołobrzeg czy Bartoszyce i co najważniejsze choc nie przepadam za ta stacją to w raidu Eska. I do niego powstanie teledysk

Pati Yang
01.08.2010 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
Tkk_Bolly napisał(a):Bugmanie "Bad girls" to jest singiel promocyjny. Prześledź stronę Dody. Po za tym już jest grany w radiu Toruń, Kołobrzeg czy Bartoszyce i co najważniejsze choc nie przepadam za ta stacją to w raidu Eska. I do niego powstanie teledysk

no to doda klamie bo mowila o tym 2 numerze Icon_biggrin
01.08.2010 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
 
Tkk_Bolly napisał(a):Królowa
Nie słuchałem kawałka, jakimś antyfanem twórczości nie jestem, aczkolwiek odrzucają mnie kwestie pozamuzyczne.
Natomiast to określenie - ni przypiął ni przyłatał. Niby z której strony ta królowa i czego? :roll:

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.08.2010 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Doda jak nie Doda. Śpiew jakby nie ten, a i z okładki patrzy jakby zupełnie inna postać. Nie widzę nic pozytywnego w tej piosence. Licha melodia. Nudny electro-dancepop. A skoro brakuje przebojowości, to raczej niczym innym obronić się nie może.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.08.2010 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dawid120292 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jul 2010
Post: #16
 
Musze przyznać że już pogubiłem się w tym co Doda gra albo co chce grać.
Karierę rozpoczęła świetnym singlem "Modlitwa" z ostrymi brzmieniami i to przypadło mi jak jak najbardziej do gustu. Później była "Dżaga", czyli jeżeli chodzi o styl muzyczny to całkiem w inną stronę. Powrót Doroty z singlem "Znak Pokoju" był według mnie wielkim plusem w jej karierze. Później potwierdziła tylko swoją dobra passe oraz pozwoliła mi zaszufladkować ją w czysty pop. Aż tu naraz nie dość że album w wersji angielsko i polskojęzycznej to jeszcze zmiana stylu na jakiś electro- dance i electro-pop. Jak dla mnie nie najlepiej podjęta decyzja.
Szczerze mówiąc to ja Dorotę widzę w ostrych rockowych utworach,a nie w tym co gra teraz.
Czy utwór ma szanse stać się hitem?? Hmmm tego nie wiem ale sądzę że Doda ma już tylu fanów, że pierwsze miejsca na listach przebojów VIVY ma zagwarantowane.
03.08.2010 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #17
 
Właśnie przeczytałem, że to Maria Peszek napisała słowa do polskiej wersji tej piosenki. Jestem w szoku, nie przypuszczałbym nigdy że może stworzyć takiego gniota... Icon_smile
08.09.2010 08:00 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #18
 
Już stworzyła takich wiele na swojej ostatniej płycie, niektóre były nawet gorsze Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.09.2010 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #19
 
A widzieliście teledysk do Bad Girls http://www.youtube.com/watch?v=8XnpNRkFm_Y. Mam nadzieję, że to nowa tendencja w robieniu klipów w Polsce Icon_wink2

Pati Yang
20.01.2011 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Tak? Moim zdaniem to najgorsze video tego roku. Uśmiałem się niesamowicie. Przede wszystkim takie technologiczne klipy to już przeżytek, a ja ich serdecznie nie znoszę, bo to plastik - tak samo jak ta piosenka/rka. Po drugie, wykonanie też nie jest wcale najwyższych lotów, a fabuła....no wiadomo Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.01.2011 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sea Girls - I Want You To Know Me Szymek79 1 270 13.01.2024 12:26 PM
Ostatni post: kajman
  Troye Sivan - One of Your Girls Szymek79 2 309 13.10.2023 06:18 PM
Ostatni post: AKT!
  Scouting For Girls - Glow Szymek79 1 88 07.10.2023 02:47 PM
Ostatni post: kajman
  BLACKPINK - THE GIRLS Szymek79 2 324 27.08.2023 09:50 PM
Ostatni post: kolej_grzesiek
  Reneé Rapp - Pretty Girls Szymek79 1 115 19.08.2023 10:22 AM
Ostatni post: kajman
  Smolasty & Doda - Nim Zajdzie Słońce Szymek79 1 161 11.08.2023 09:41 AM
Ostatni post: kajman
  The Weeknd, JENNIE & Lily-Rose Depp - One Of The Girls Szymek79 2 131 14.07.2023 03:15 PM
Ostatni post: kajman
  Doda - Pewnie już wiesz Szymek79 1 159 26.06.2023 01:37 PM
Ostatni post: kajman
  Rachel Platten - Girls Szymek79 1 144 13.05.2023 10:12 AM
Ostatni post: kajman
  Doda - Zatańczę z aniołami kacper130700 4 649 23.04.2023 10:07 AM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości