Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 190 (25.07.10)
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #21
 
ależ jam tu dawno nie zaglądał...
myślałem że z Arcade Fire wyżej będzie Maj.
widzę że jak zwykle sporo rzeczy których nie znam, nawet z nazwy...
a tak, Flamingi są. Icon_smile2
28.07.2010 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ciekawe kto by trafił taką pierwszą dwójkę Icon_smile2.
nowego lidera jeszcze nie słyszałem, ale pożyczyłem sobie z Twojego chomika. ciekaw jestem co z tego wyjdzie, bo tak jak wcześniej pisałem, jeśli ten utwór mi się spodoba, to prawdopodobnie będzie to oznaczać, że zapoznam się z całą płytą. jest więc o co walczyć Icon_wink2.
1981 napisał(a):Debiut Skunk Anansie tym razem bardzo szybko. Icon_wink2
hehe, faktycznie Icon_smile2.
ale sama piosenka na razie mnie nie przekonuje. poprzednie 3 wszystkie mi się podobały i były na mojej liście. ale może to i dobrze, może trzeba więcej przesłuchań i wtedy przestanę mieć wrażenie, że to jakieś takie bezpłciowe wyszły.
30.07.2010 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #23
 
Wstyd się przyznać ale dopiero dziś pierwszy raz posłuchałem płyty Scissor Sisters i wiesz co? Świetna płyta.
Chyba pozycja Acute Mind w moim topie albumów będzie zagrożona.
31.07.2010 03:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
"Bright Lit Blue Skies" to Twój wybór od Ariela? Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.07.2010 04:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #25
 
Też o to pytałem. Sprawdź pierwsze komentarze Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
31.07.2010 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #26
 
szkoda ze nie ma "anyone's ghost":( u mnie wysoko,słucham całej płyty w kółko.jest BDB a na początku nie chwyciła mnieIcon_smile
31.07.2010 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):ciekaw jestem co z tego wyjdzie, bo tak jak wcześniej pisałem, jeśli ten utwór mi się spodoba, to prawdopodobnie będzie to oznaczać, że zapoznam się z całą płytą. jest więc o co walczyć Icon_wink2 .
emigrant napisał(a):posłuchałem płyty Scissor Sisters i wiesz co? Świetna płyta.
W sumie najbardziej wiarygodne w pewnych kwestiach są opinie osób trzecich w rozmowie Icon_smile

Marek napisał(a):szkoda ze nie ma "anyone's ghost"
To bardzo dobra piosenka, ale mam wrażenie, że ''Wysoki Fiolet'' ma więcej do zaoferowania Icon_wink Na pewno coś jeszcze się z płyty pojawi.

ku3a napisał(a):wtedy przestanę mieć wrażenie, że to jakieś takie bezpłciowe wyszły.
Bezpłciowe wydało mi się ''Because Of You''. Ten numer jest najbardziej wyważony. Ani ballada, ani nadmierny zapieprz (jak w singlu numer 1 ze ''Smashes'').

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.08.2010 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #28
 
No dobra, powracam do aktywności mychartsowej Icon_smile2 (i piszę ten komentarz drugi raz, bo za pierwszym mi się skasowało Icon_evil )
Słuchanie Joanny idzie mi jak po grudzie, więc rozłożyłem sobie te ponad 2 godziny na kilka części. Po wysłuchaniu prawie całego CD1 nie zapowiada się niestety dobra płyta.
Nowy Skunk anansie jakoś nie może do mnie trafić, po znakomitym Squander spodziewałem się czegoś lepszego.
Dopiero teraz zauwazyłem, że masz na swojej liście Rush, nie spodziewałem się tego Icon_smile2 U mnie wciąż blisko debiutu.
Dziwi mnie, że od kilkunastu tygodni nic nowego od The National się n ie pojawiło. Czyżby płyta traciła moc?
01.08.2010 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
saferłel napisał(a):W sumie najbardziej wiarygodne w pewnych kwestiach są opinie osób trzecich w rozmowie Icon_smile
Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Bezpłciowe wydało mi się ''Because Of You''. Ten numer jest najbardziej wyważony. Ani ballada, ani nadmierny zapieprz (jak w singlu numer 1 ze ''Smashes'').
uwielbiam ten "nadmierny zapieprz" w "Tear The Place Up". między innymi dlatego, że jest w sam raz, a nie nadmierny Icon_smile2.
01.08.2010 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yoda napisał(a):(i piszę ten komentarz drugi raz, bo za pierwszym mi się skasowało Icon_evil )
Tym bardziej doceniam, bo wiem jak to jest. Szczególnie, gdy chce się ''wytknąć'' kilka rzeczy na liście, która nie jest usłana szlagierami - patrząc z punktu widzenia komentatora Icon_wink

Yoda napisał(a):Słuchanie Joanny idzie mi jak po grudzie, więc rozłożyłem sobie te ponad 2 godziny na kilka części.
Jak pewnie wiesz, mam tak samo.

Yoda napisał(a):nie zapowiada się niestety dobra płyta.
Ale tutaj już się różnimy.

Yoda napisał(a):po znakomitym Squander spodziewałem się czegoś lepszego.
Naprawdę trochę mnie dziwi (ale w takim pozytywnym sensie) fenomen ''Squander''. Myślałem, że utwór zostanie raczej szybko zaszufladkowany jako ''zbyt grzeczny, acz uczuciowy pop''. Poza tym fenomen Coldplaya wielu ludziom z mycharts.pl (i nie tylko) znudził się zbyt szybko, a Chris Martin mógłby spokojnie uchodzić za kompozytora tego singla. Zamiast tego zrodził się stosunkowo duży hit, który podoba się nawet miłośnikom cięższych dźwięków. No cóż, nawet eksperci mogą się mylić w prognozach Icon_razz Icon_smile2 Jeszcze się okaże, że za kilka lat nikt nie będzie pamiętał o ''Wonderlustre'' i prywatne topy Skunk będą miały jednego lidera.

Yoda napisał(a):Czyżby płyta traciła moc?
Gdzie tam. Po prostu nie słuchałem jej kilka tygodni. Niektórzy znajdują 5-10 świetnych płyt i słuchają ich na okrągło przez cały rok. Ja działam trochę inaczej, ale o genialnych produktach nie zapominam.

Yoda napisał(a):Dopiero teraz zauwazyłem, że masz na swojej liście Rush, nie spodziewałem się tego Icon_smile2
No tak. Nie było cię na forum w czasach wydania ''Snakes And Arrows'' Icon_wink

ku3a napisał(a):uwielbiam ten "nadmierny zapieprz" w "Tear The Place Up".
Po pewnym czasie staje się nużący.

ku3a napisał(a):między innymi dlatego, że jest w sam raz, a nie nadmierny Icon_smile2 .
Dlatego bardziej alternatywne, w szerokim tego słowa znaczeniu ''My Ugly Boy'' trafia bardziej do mnie. Ty wolałbyś pewnie na płycie z 3 balladki oraz 8 naprawdę mocnych, zahaczających o punkowo-metalowe wibracje numery Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.08.2010 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Po pewnym czasie staje się nużący.
nigdy mi się nie znudziło Icon_razz. a słyszany po przerwie na Open'erze był jednym z najlepszych numerów koncertu Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ty wolałbyś pewnie na płycie z 3 balladki oraz 8 naprawdę mocnych, zahaczających o punkowo-metalowe wibracje numery Icon_smile2
wszystko zależy jak by im to wyszło. poczekamy, usłyszymy.
01.08.2010 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości