Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 190 (25.07.10)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 190 (25.07.10)
Joanna Newsom - Easy - Efekt słuchania ''Have One On Me''. Ciągle odkrywam magię krążka, którego na szczęście nie zdecydowałem się połknąć na siłę już w pierwszych dniach po premierze. ''Easy'' uznałem za swego rodzaju przewodnik po tym folkowo-majestatycznym świecie, klucz do prawidłowego odebrania zawartości drugiej płyty Joanny, stąd ostatecznie znalazł się na DLP.

PS - do odsłuchu pozostał tylko dysk numer 3 Icon_smile

Deerhunter - Revival - Moja miłość do Deerhuntera wybuchła w wakacje dwa lata temu i trwa do dzisiaj. Obecnie trzymam kciuki za możliwość przeżycia deja vu, ponieważ premiera następcy ''Microcastle'' planowana jest na koniec września. Wiadomo jednak, że w dzisiejszych czasach taka sytuacja nie jest problemem nie do rozwiązania. Miesiąc w jedną czy drugą stronę nie robi różnicy Icon_wink2
Na razie dostałem mailem miniaturowy, uroczy singiel ''Revival''. Trochę inny od poprzednich kompozycji zespołu. Skierowany w stronę psychodeliczno-akustycznych dźwięków, mocno zaznaczający swój przebojowy potencjał. A to tylko zapowiedź...

Skunk Anansie - My Ugly Boy - Skunk Anansie nie mają naturalnego konkurenta w swoim gatunku, dlatego na każde nagranie tego brytyjskiego zespołu czeka się z dużą niecierpliwością. Od września będzie ich jeszcze więcej. Płyta ''Wonderlustre'' tuż tuż, a kilka dni temu w sieci pojawiła się jej oficjalna zapowiedź.
''My Ugly Boy'' nie pozostawia po sobie niedomówień. Mocne, rytmiczne, gitarowe granie nie odbiega poziomem i stylem od przedmilenijnego Skunk. Z jednym wyjątkiem. Nowe wcielenie Skin i jej zespołu nie ma problemu z aklimatyzacją w moim playerze, w przeciwieństwie do pewnej części dyskografii sprzed rozpadu w 1999 roku.

UNKLE - Follow Me Down - UNKLE tym razem w wersji orientalno-elektronicznej z gościnnym udziałem Sleepy Sun. Warunki głosowe ich wokalistki zbliżone są do Bjork, tak więc kilku fanatyków twórczości art popowej królowej powinno zainteresować się tym kawałkiem.

Ariel Pink's Haunted Graffiti - Bright Lit Blue Skies - ''Round And Round'' okazało się popem najwyższej próby, kompozycyjnym majstersztykiem, otwierającym przed Arielem nowe horyzonty. Wydana pod patronatem 4AD płyta, błyskawicznie wspięła się na czołowe miejsca dotychczasowych podsumowań roku i nie przewiduję, by miała znacząco pogorszyć swoje notowania. Poniekąd spróbuję jej w tym pomóc i zarekomenduję Wam nowy singiel z ''Before Today'', ''Bright Lit Blue Sky''. To bezczelny, wirujący rock n' roll z fantastycznym wykorzystaniem modelowanego w old-schoolowej tradycji brzmienia (organy, trąbki, przenikliwe basy). Petarda, której nie brakuje niczego, by mogła zachwycić w letnie, upalne dni. Damn catchy.

AP. PP. LT.

01. 27. 02. Scissor Sisters - Any Which Way
02. 32. 02. Klaxons - Echoes
03. 01. 09. Arcade Fire - The Suburbs
04. 02. 04. Best Coast - Boyfriend
05. 04. 04. Tricky - Murder Weapon
06. 03. 07. Toro Y Moi - Leave Everywhere
07. 09. 06. Wavves - King Of The Beach
08. 08. 06. Blonde Redhead - Here Sometimes
09. 10. 08. Yeasayer - O.N.E.
10. 06. 12. MGMT - Brian Eno

11. 05. 10. The Pains Of Being Pure At Heart - Say No To Love
12. 14. 03. Stars - Changes
13. 13. 05. Massive Attack - Girl I Love You
14. 19. 03. Panda Bear - Tomboy
15. 07. 10. Tame Impala - Solitude Is Bliss
16. 12. 06. Washed Out & Caroline Polachek - You And I
17. 17. 05. Gorillaz - On Melancholy Hill
18. 16. 10. Menomena - Five Little Rooms
19. 22. 07. Rush - Caravan
20. 21. 09. Janelle Monáe & Saul Williams - Dance Or Die

21. 11. 08. Sun Kil Moon - Australian Winter
22. 25. 07. The Drums - Forever And Ever, Amen
23. 18. 10. DOM - Living In America
24. 15. 09. Scissor Sisters - Fire With Fire
25. 20. 08. !!! - AM/FM
26. 24. 09. Goldfrapp - Alive
27. 23. 13. The National - Afraid Of Everyone
28. 30. 03. Morcheeba - Self Made Man
29. 31. 06. Dum Dum Girls - Rest Of Our Lives
30. NE. 01. Joanna Newsom - Easy

31. 26. 12. Wolf Parade - Ghost Pressure
32. 29. 14. Crystal Castles - Celestica
33. 34. 03. Archive - Come On Get High
34. 37. 04. All Saints Day - You Can't Be Alone
35. 28. 15. Blur - Fool's Day
36. 36. 11. Flying Lotus & Thom Yorke - ...And The World Laughs With You
37. NE. 01. Deerhunter - Revival
38. 40. 03. Tired Pony - Dead American Writers
39. 33. 13. Gorillaz - Plastic Beach
40. NE. 01. Skunk Anansie - My Ugly Boy

41. 41. 04. The Vaselines - I Hate The 80's
42. NE. 01. UNKLE - Follow Me Down
43. 44. 02. Muchy - Notoryczni Debiutanci
44. 49. 02. Crystal Castles - Baptism
45. 45. 15. Ariel Pink's Haunted Graffiti - Round And Round
46. 39. 05. ceo - Come With Me
47. 43. 18. The National - Bloodbuzz Ohio
48. 56. 09. Arcade Fire - Month Of May
49. 47. 15. Stone Temple Pilots - Between The Lines
50. 35. 11. Mitchell Museum - Warning Bells
51. 38. 08. The Veils - Three Sisters
52. NE. 01. Ariel Pink's Haunted Graffiti - Bright Lit Blue Skies
53. 50. 02. of Montreal - Coquet Coquette
54. 52. 04. Kylie Minogue - Aphrodite
55. 42. 12. The Flaming Lips - Convinced Of The Hex
56. 46. 13. CocoRosie - Trinity's Crying
57. 48. 14. Scissor Sisters - Invisible Light
58. 58. 18. Skunk Anansie - Squander
59. 64. 18. Broken Social Scene - Forced To Love
60. 51. 14. James - Ten Below
61. 63. 21. Lao Che - Życie Jest Jak Tramwaj
62. 60. 19. Archie Bronson Outfit - Sharks Tooth
63. 65. 32. Massive Attack - Paradise Circus
64. 53. 06. Suckers - Black Sheeps
65. 57. 11. Morcheeba - Even Tough
66. 62. 45. Grizzly Bear - While You Wait For The Others
67. 59. 07. Devo - Fresh
68. 61. 13. The Big Pink - Count Backwards From Ten
69. 54. 11. Thieves Like Us - Forget Me Not
70. 55. 15. Doves - Andalucia

Z listy wypadły:

z 66 - Band Of Horses - Compliments po 16 tyg. (max: 13)
z 67 - Yello & Heidi Happy - You Better Hide - po 15 tyg. (max: 30)
z 68 - How To Destroy Angels - A Drowning - po 11 tyg. (max: 5)
z 69 - Hey - Faza Delta - po 18 tyg. (max: 22)
z 70 - Tindersticks - Keep You Beautiful - po 15 tyg. (max: 25)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2010 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
saferłel napisał(a):PS - do odsłuchu pozostał tylko dysk numer 3 Icon_smile
Za pół roku ;P
Revival jest dobry. Podoba mi się.
Follow Me Down od bardzo dawna próbuje wejść na LPF. Niestety bezskutecznie.
saferłel napisał(a):nowy singiel z ''Before Today'', ''Bright Lit Blue Sky''
Oficjalne to?

saferłel napisał(a):01. 27. 02. Scissor Sisters - Any Which Way
02. 32. 02. Klaxons - Echoes
Icon_eek2 Brawo!
saferłel napisał(a):40. NE. 01. Skunk Anansie - My Ugly Boy
Juz wtedy wiedziałeś, że to będzie akurat 40. miejsce? Myślałem, że to był pół-żart, pół-przewidywanie ;P

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.07.2010 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
furbul napisał(a):Za pół roku ;P
Akurat w okolicach grudnia skończę i od razu będzie płyta roku Icon_wink

furbul napisał(a):Oficjalne to?
Tak, oficjalne promo 4AD. Tylko do radia.

furbul napisał(a):Juz wtedy wiedziałeś, że to będzie akurat 40. miejsce? Myślałem, że to był pół-żart, pół-przewidywanie ;P
Aaa. fakt. Wcale nie zwróciłem to uwagi. Pierwotnie było miejsce 42, a potem zamieniłem miejscami z UNKLE.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2010 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Eh, a już miałem nadzieję, że będziemy mieć wspólny numer 1, a tu jakieś Scissor Sisters... Icon_sad Klaxons jest pozytywne, ale nie aż tak. U mnie na pewno się pojawią, ale na pewno w innych obszarach.

Cieszy bardzo debiut Joanny i to jako najwyższej nowości Icon_smile2 Mi "Easy" też spodobało się w zasadzie od pierwszych odsłuchów. Cieszy mnie Twoje podejście do tej płyty, mimo początkowego "zniechęcenia" i zaniechania, dzielnie wróciłeś i walczysz Icon_biggrin3

Przewiduje hitowe pozycje dla Panda Beara, bo widzę, że się wspina raźnym tempem, choć mi po kilku odsłuchach "Slow Motion" wydało się ciekawsze od strony A. Nie wiem czy podobnie nie jest z Deerhunterem...

Grizzly Bear nadal dzielnie podbijają rekord, fajnie Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2010 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
aaktt napisał(a):Klaxons jest pozytywne, ale nie aż tak. U mnie na pewno się pojawią, ale na pewno w innych obszarach.
Na 125 miejsce Icon_biggrin?

aaktt napisał(a):a tu jakieś Scissor Sisters..
A znasz już Icon_wink?

aaktt napisał(a):Cieszy mnie Twoje podejście do tej płyty, mimo początkowego "zniechęcenia" i zaniechania, dzielnie wróciłeś i walczysz Icon_biggrin3
Wszystko ok, ale to zniechęcenie........faktycznie powinno być ubrane w cudzysłów, bo ciężko tamten stan bezpośrednio określić w ten sposób. Nie chciałem katować tego krążka na siłę. Sądzę, że teraz lepiej go przyswajam. Może to taki letni numer?

aaktt napisał(a):choć mi po kilku odsłuchach "Slow Motion"
Ciekawe, Łukasz twierdzi tak samo. Ja się jeszcze nie przysłuchałem, mówiąc szczerze Icon_wink

aaktt napisał(a):Nie wiem czy podobnie nie jest z Deerhunterem...
Nie, chyba nie. Oba są udane, ale we ''3D'' trochę zawiodła mnie końcówka. Kawałek świetnie się rozwijał, może nawet lepiej od strony A, ale nagle ta pauza...i plum plum plum do końca Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.07.2010 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
 
aaktt napisał(a):Eh, a już miałem nadzieję, że będziemy mieć wspólny numer 1, a tu jakieś Scissor Sisters... Icon_sad
Gdybyś zapostował wczoraj, mielibyśmy ten sam numer 1 we trzech, co nie zdarza się... nigdy Icon_smile2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.07.2010 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Klaxons jest pozytywne, ale nie aż tak. U mnie na pewno się pojawią, ale na pewno w innych obszarach.
Na 125 miejsce Icon_biggrin?
Nie, myślę, że stać ich spokojnie na top 100 Icon_biggrin3

Cytat:
aaktt napisał(a):a tu jakieś Scissor Sisters..
A znasz już Icon_wink?
Właśnie nie, ale to mi przypomniało, że muszę poznać i podjąłem już odpowiednie kroki Icon_razz

Cytat:Sądzę, że teraz lepiej go przyswajam. Może to taki letni numer?
W sumie nie jestem pewien. Bo o ile zwykle utworom czy płytom jestem w stanie przyporządkować jakąś porę roku czy pogodę, to z tym albumem mam problem. Na pewno "Have One on Me" i "On a Good Day" brzmią zimowo, ale w sumie nie do końca. "Easy" chyba jest bardziej wiosenne, a może i letnie. Nie wiem naprawdę Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2010 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
furbul napisał(a):
aaktt napisał(a):Eh, a już miałem nadzieję, że będziemy mieć wspólny numer 1, a tu jakieś Scissor Sisters... Icon_sad
Gdybyś zapostował wczoraj, mielibyśmy ten sam numer 1 we trzech, co nie zdarza się... nigdy Icon_smile2
No właśnie zawiodłem się mocno, że tak się nie zdarzyło, bo nie spodziewałem się zmian na szczycie u Pawła w tym tygodniu Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2010 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Tym bardziej, że wiadomo płyta w odtwarzaczu, prawda? Icon_wink2 Ale nie raz zdarzało się, że lider wracał na swoje miejsce, a pozorni faworyci nie wytrzymywali. W każdym razie w tym tygodniu niezwykła ekspresja Klaxons i szalone disco Sistersów zrobiły swoje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2010 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Ale nie raz zdarzało się, że lider wracał na swoje miejsce, a pozorni faworyci nie wytrzymywali.
Ale wtedy u mnie na pierwszym będzie "Ready to Start" Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2010 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Może u mnie też zadebiutuje na pierwszym Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2010 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
 
Dobrze. Niech tak się stanie Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2010 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Safer po prostu nie mógł zdzierżyć tego, że Klaxonsi byli u mnie wyżej niż u niego Icon_mrgreen Ale nie martw się, przynajmniej w tym tygodniu nie musisz się o to bać Icon_wink2
26.07.2010 02:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
 
No proszę. Znakomity numer 1. Fajnie buja.
26.07.2010 11:25 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Ooo, ale masz rewolucję na szczycie. Dwa wielkie skoki o 20-30 miejsc na sam szczyt! U mnie Klaxons właśnie zadebiutowali - a i na Scissor Sisters pewnie przyjdzie pora.

Debiut Skunk Anansie tym razem bardzo szybko. Icon_wink2 Żeby tylko szybko nie spadli.
26.07.2010 12:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
emigrant napisał(a):Fajnie buja.
To niech rozbuja mycharts Icon_razz2

1981 napisał(a):Debiut Skunk Anansie tym razem bardzo szybko. Icon_wink2 Żeby tylko szybko nie spadli.
Myślę, że nie mają się czego obawiać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2010 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
taki ładny numer 1. był. wiem co zaraz napiszesz, ale AF wolę 100x od SS.
teraz pewnie będzie wysyp Arcadów... ja jeszcze nie znam płyty... boję się, że nie będzie tam hitu na miarę Intervention czy Keep the car running.
z polskościami znów kiepsko...
z nowości kibicuję Skunk. Chociaż u mnie ma pod górkę... To nie to co kiedyś... ale się będę starał Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.07.2010 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Yacy napisał(a):taki ładny numer 1. był.
Chyba nawet nie tak ładny skoro nie załapuje się nawet do twoich głosów na IMHO (a zawsze masz wolne miejsce) Icon_wink2

Yacy napisał(a):AF wolę 100x od SS.
A co mam pisać? Raczej się tego spodziewałem. SS to zbyt wyrazisty zespół, by nie budził skrajnych emocji.

Yacy napisał(a):teraz pewnie będzie wysyp Arcadów
To raczej koncept, nie fabryka przebojów.

Yacy napisał(a):boję się, że nie będzie tam hitu na miarę Intervention czy Keep the car running.
Mi ciężko cokolwiek napisać. Szczególnie, że nie polubiłeś jednego z najlepszych singli tego roku (''The Suburbs''). Życzę w każdym razie własnego ''hitu''. Może nam się pokryją Icon_smile

Yacy napisał(a):z polskościami znów kiepsko...
Nie mam dostępu do polskiej muzyki. Nie mam źródeł skąd mógłbym jej próbować. Poza tym ciężko mi znaleźć coś ciekawego dla ciebie. W Polsce jest ciężko namierzyć kapele, które z czysto teoretycznego punktu widzenia mogłyby mnie zainteresować. Na forum też jakoś nikt nie promuje polskiej muzyki takich klimatów. Wiesz dobrze, że nie przepadam za Comami, Happysadami i innymi Gumkami Olka i Muńka, a głównie wokół nich się wszystko kręci. Nie mam impulsu, zachęty.
Oczywiście sam również mógłbym być bardziej aktywny.......ale jakoś nie starcza czasu na poznawanie rodzimej muzyki. Tak po prostu.
Szkoda, bo w sumie fani muzyki (jedni podświadomie, drudzy nie) dążą do tego, by rynek muzyczny rozwijał się w kraju. Chcą mieć swoje polskie Radiohead, Abbe czy inny Deerp Purple.

Yacy napisał(a):Chociaż u mnie ma pod górkę... To nie to co kiedyś... ale się będę starał Icon_smile2
U mnie jest właśnie na odwrót Icon_wink2 Ale jak już wspominałem - wrócę, wrócę do tych starszych nagrań by po raz kolejny je zweryfikować. Z tego co się orientuje, to w Polsce dużą popularnością cieszy się ostatni ich longplay. Ja najbardziej lubię praktycznie nieznany debiut.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.07.2010 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
saferłel napisał(a):w Polsce dużą popularnością cieszy się ostatni ich longplay. Ja najbardziej lubię praktycznie nieznany debiut.
nie wiem. u mnie na półce stoją wszystkie łącznie z solową Skin! No chyba, że pisząc o ostaniej masz na myśli Smashes & Trashes. tej nie mam.

saferłel napisał(a):W Polsce jest ciężko namierzyć kapele, które z czysto teoretycznego punktu widzenia mogłyby mnie zainteresować.
a skąd wziąłeś ten Dom Cudów? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.07.2010 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):nie wiem. u mnie na półce stoją wszystkie łącznie z solową Skin!
Miałem na myśli ''POT''. Nie twierdzę, że nikt tej płyty nie ma, ale jednak z obserwacji nadal wynika mi, że to właśnie hity pokroju ''Hedonism'' czy ''Follow'' przysporzyły im największą ilość zwolenników w Polsce.

Yacy napisał(a):a skąd wziąłeś ten Dom Cudów? Icon_wink2
Przeglądałem last.fm w celu wyszukania jakichś zespołów trip hopowych. Trafiłem na grupę ''trip hop po polsku'' i tam był wyróżniony Dom Cudów. Z ciekawością posłucham.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.07.2010 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości