Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1008 - 04.07.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1008 - 04.07.2010
Notowanie zrobione w trakcie Open'era, w niedzielne popołudnie, po trzech dniach festiwalu, a przed czwartym. Wpływ festiwalu jest jednak wyraźnie widoczny. Do dziesiątki płyt pierwszy raz w historii przedarł się album grupy Kasabian. Płyta mogłaby być jeszcze wyżej gdyby koncert bardziej mi się podobał, ale być może problemem było to, że stałem za daleko. Wraca Pearl Jam. Najgenialniejszy koncert festiwalu. Gdyby zagrali więcej rzeczy z "Backspacera", to pewnie i pozycja na liście byłaby wyższa. Ale Eddie i spółka i tak osiągnęli wielki sukces - "Just Breathe" przebiło się do dziesiątki! Równa od dawna, jak rzadko, forma i dobra pozycja do ataku zaprocentowały. Przypomnę może dotychczasowe pozycje utworu na liście: 41 - 25 - 18 - 16 - 20 - 18 - 16 - 16 - 14 - 14 - 14 - 16 - 15 - 16 - 15 - 15 - 17 - 18 - 22 - 21. Co więcej, jest to pierwsza zaliczona dziesiątka od czasu "Last Kiss" w wakacje '99!! Koncert Lao Che nie porwał mnie tak jak się spodziewałem i tak jak to miało miejsce przy kilku wcześniejszych ich koncertach, ale i tak był jednym z najlepszych i wystarczyło, by tytułowy utwór z ostatniej płyty wrócił do dziesiątki.

Druga płyta The Dead Weather ogromnie mi się podoba, o tym już pisałem i mówiłem w Rockiestrze. Jest z nią natomiast taki problem, że jest niezwykle równa i ciężko znaleźć utwór który się wybija ponad inne, tak by umieścić go na liście. W ostatnim czasie niespodziewanie, bo wcześniej w ogóle nie wymieniałem go w gronie ulubionych, najbardziej zaczął mi się podobać zamykający album "Old Mary". Szkoda tylko, że nie zagrali tego na niedzielnym koncercie... To podobnie jak z Raconteurs, którzy nie zagrali "Carolina Drama", które właśnie tydzień wcześniej debiutowało na liście. Ale nie samym Open'erem człowiek żyje i trzeba też trzymać rękę na pulsie w nowościach wypuszczanych przez ulubionych wykonawców. Nowa piosenka Serja Tankiana spodobała mi się od razu. I to spodobała się tak w sam raz Icon_wink2. Nie ma szału, który mógłby zwiastować szybką, ale zapewne i któtką karierę. Jest po prostu zaineresowanie i przyjemność ze słuchania. Inaczej było z nowym Iron Maiden, do którego to utworu musiałem się trochę przekonywać i dopiero gdzieś przy dziesiątym przesłuchaniu to mocniej chwyciło. A płyta za półtora miesiąca. Serj miesiąc później, jest na co czekać Icon_smile2. Ale nie ma się co spieszyć, najpierw wakacje Icon_wink2.

Notowanie 1008:

01. 01. 16. 16. doDekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 03. 03. Hate Worldwide - Slayer
03. 03. 02. 02. Chant For Eschaton 2000 - Behemoth
04. 04. 03. 03. Ov Fire And The Void - Behemoth
05. 05. 04. 04. Nightmare - Avenged Sevenfold
06. 21. 01. 01. Just Breathe - Pearl Jam
07. 12. 12. 01. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
08. 06. 61. 03. All Nightmare Long - Metallica
09. 08. 03. 03. World Painted Blood - Slayer
10. 07. 12. 03. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra

11. 09. 07. My Companjera - Gogol Bordello
12. 10. 08. Die By The Drop - The Dead Weather
13. 28. 03. Invisible Light - Scissor Sisters
14. 14. 08. Chrystus miasta - Buldog
15. 11. 09. Do generałów - Buldog
16. 13. 10. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
17. 15. 41. Resistance - Muse
18. 17. 07. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
19. 32. 02. Faza delta - Hey
20. 16. 07. Grief and Pain - Acute Mind
21. 18. 07. Qui Êtes-Vous? - Emmanuelle Seigner & Roman Polański
22. 19. 14. The Charade - Serj Tankian
23. 20. 18. Amnezja - Kult
24. 24. 16. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
25. 22. 05. Jak mnie kochasz to mnie puść - Kumka Olik
26. 23. 12. Karinga - Kult
27. NN. 01. Old Mary - The Dead Weather
28. 39. 02. Only Time Will Tell - John Illsley & Mark Knopfler
29. 33. 03. Trouble Is - Turboweekend
30. 31. 05. Misery - Acute Mind
31. 29. 33. Made In China - Happysad
32. 25. 16. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
33. 26. 11. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
34. 27. 06. Podobno nie ma już Francji - Kumka Olik
35. NN. 01. Borders Are - Serj Tankian
36. 30. 05. Niedojrzałość - Kumka Olik
37. 38. 03. Head Crusher - Megadeth
38. 35. 05. Uprising - Sabaton
39. NN. 01. El Dorado - Iron Maiden
40. 45. 02. Streets Of Heaven - John Illsley & Mark Knopfler
41. 34. 04. Now You See Her - Crash Test Dummies
42. 36. 15. Święty - Muniek
43. 37. 07. Package Deal - Orange The Juice
44. 43. 37. Bad Company - Five Finger Death Punch
45. 40. 07. Widower - The Dillinger Escape Plan
46. 41. 10. I ja ją - Kult
47. 42. 09. Fool's Day - Blur
48. 44. 21. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
49. 50. 38. Tribute - Tenacious D
50. 47. 04. The First Days Of Spring - Noah And The Whale

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 22. Chodź tu do mnie - Beri Beri
48. 10. Grzesznicy - Robert Gawliński
49. 32. Bajka o śmierci - Spięty

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 996:

01. 01. 03. 03. World Painted Blood - Slayer
02. 02. 08. 08. Chrystus miasta - Buldog
03. 03. 18. 18. Dodekafonia - Strachy na Lachy
04. 07. 07. 07. Sea of Cowards - The Dead Weather
05. NN. 11. 01. Backspacer - Pearl Jam
06. NN. 01. 01. West Ryder Pauper Lunatic Asylum - Kasabian
07. 04. 59. 03. Load - Metallica
08. 05. 45. 03. Death Magnetic - Metallica
09. 06. 42. 03. Elect The Dead - Serj Tankian
10. 09. 05. 05. Podobno nie ma już Francji - Kumka Olik

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 02. 02. Evangelion - Behemoth
10. 09. 02. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra

--------------------------

11. Evangelion - Behemoth
12. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
13. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
14. Pop - Czesław Śpiewa
15. Master Of Puppets - Metallica
16. Metallica - Metallica
17. Horehound - The Dead Weather
18. Incubate - Qube
19. Oooh La La! - Crash Test Dummies
20. Mów mi dobrze - Happysad
07.07.2010 10:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):31. 29. 33. Made In China - Happysad
32. 25. 16. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
Te utwory są już w zestawie. Mam nadzieję, ze tak szybko nie spadną z listy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.07.2010 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
ku3a napisał(a):32. 25. 16. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
myślę, że nabiorą wkrótce drugiego oddechu...
ku3a napisał(a):06. 21. 01. 01. Just Breathe - Pearl Jam
pierwszy raz w Top 10 Icon_eek2 Icon_wink2
07.07.2010 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):13. 28. 03. Invisible Light - Scissor Sisters
Hohoho, ależ niespodzianka! Do góry, do góry!

A na pierwszym... pogoń za Martyrem. Icon_razz
08.07.2010 06:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #5
 
Nowego nagrania Serja na razie słuchałem tylko raz, podoba mi się, ale bez szaleństwa. Z pewnością jednak do niego wrócę, bo utwór ma potencjał na moją listę.
Jee, Ironi Icon_biggrin3
Dodekafonia niesamowita Icon_eek2 Ciekawe ile jeszcze tak może.
09.07.2010 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #6
 
ileż te Strachy będą na pierwszym jeszcze? :roll: Icon_razz
ja tam o Oupenerze nie wiem nic bo na 2 tygodnie odizolowałem się od świata (wyłączają mundial i wybory) i zgubiłem rachubę Icon_wink2
10.07.2010 10:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #7
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):eśli jakaś płyta bardzo mi posmakuje, to następuje wysyp na liście utworów z niej pochodzących. Nie odczekuje, nie dziele utworów na te co zadebiutują od razu i te co muszą czekać.
dla mnie to całkowicie normalne i sam mam takie podejście. jeśli kiedyś znajdziesz czas, by sprawdzić moją listę, to zobaczysz, że i u mnie takie sytuacje są normą Icon_smile2.
Hej, skorzystałem z zaproszenia i zajrzałem Icon_smile2 Faktycznie, masz podobne podejście.
Widze poza tym, że u Ciebie pierwsza dycha w większości na ostro. Slayera ostatniego nie znam, chyba przeglądając nowości jak się pojawiał to go pominąłem, bo nie rozumiem przesadnego łojenia, ale teraz go sobie posłucham z ciekawości. Natomiast Behemoth to już chyba za trudny dla mnie Icon_biggrin3 choć przyznam że opinie wyrobiłem sobie na lichej podstawie tego co zasłyszałem przy tzw. okazji.
Metallica 61 razy w najlepszej dysze Icon_eek2 Ale wytrwały jesteś Icon_wink2 Kawałek jednak świetny i zasługuje na zaszczyty. W zależności od listy zaszczyty te zapewne są różnie wyrażane. U mnie byłby ten kawałek około 20-30 tygodni na liście - tak szacuje i oczywiście parę razy nr 1 Icon_smile2
Swoją opinią wyostrzyłeś mi natomiast mocno smaka na Dead Weather, który również czeka na odsłuch w stosie z wysypu przedwakacyjnego.

Od strony technicznej zaciekawiło mnie że wskazujesz ile dany kawałek był w pierwszej dysze, ale czemu tylko aktualna dycha ? Taki:
ku3a napisał(a):17. 15. 41. Resistance - Muse
chyba też był wiele razy w pierwszej dysze ? Pewnie dla śledzących na bieżąco to się nie rzuca w oczy, ale nowicjusz tego nie wie i żeby się tego dowiedzieć musiałby sięgać do historii.
U siebie myślałem by wyróżniać kawałki które były na podium, ale jeszcze pomyśle nad tym.
10.07.2010 12:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
ku3a napisał(a):Just Breathe - Pearl Jam
Fajnie, że skoczyli w górę Icon_smile Ale to podobny był kluczowy punkt Open'era, więc czemu się tu dziwić Icon_wink

Behemoth zamurował drogę na podium, chyba nigdy tak dobrze im tu nie szło. Przynajmniej w czasach, od kiedy śledzę tę listę.

ku3a napisał(a):Die By The Drop - The Dead Weather
Spadek? Nawet nowy utwór nie pomógł?

ku3a napisał(a):Druga płyta The Dead Weather ogromnie mi się podoba, o tym już pisałem i mówiłem w Rockiestrze. Jest z nią natomiast taki problem, że jest niezwykle równa i ciężko znaleźć utwór który się wybija ponad inne, tak by umieścić go na liście.
To w sumie mogłoby tłumaczyć dlaczego nie ma ich u mnie. Płyta ma fajne momenty, nie mogę się na nic zdecydować. A powinienem, bo w klasyfikacji końcoworocznej nie będzie jej w top 50. Wypadałoby jakoś zaistnieć.

ku3a napisał(a):Invisible Light - Scissor Sisters
Taki awans? I nawet na festiwalu nie grali. Chyba musisz posłuchać płyty, co? Icon_wink2

ku3a napisał(a):Fool's Day - Blur
Niech zaliczy chociaż ''10-tkę'' Icon_smile2

Zaskakuje mnie, że Kumka Olik aż trzy razy w odwrocie. Jeśli tak stan się utrzyma, to czekam już na ciekawe alternatywne utwory (w sensie nowe, chociaż gatunkowo też byłoby miło Icon_razz2).

Skoro płyta Kasabian debiutuje, to może jakiś singiel przy okazji na listę?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2010 06:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
1981 napisał(a):A na pierwszym... pogoń za Martyrem. Icon_razz
dystans z każdym tygodniem się zmniejsza, ale tu właściwie nie chodzi o to, żeby dogonić. bo to już teraz zostało zrobione jest rzeczą absolutnie nieprawdopodobną! Icon_biggrin3
pabloyd napisał(a):Widze poza tym, że u Ciebie pierwsza dycha w większości na ostro.
faktycznie teraz jest wyjątkowo ostro, ale to tylko teraz, bo to jeszcze emocje po Sonisphere mnie trzymają. zwykle nie jest aż tak Icon_wink2. Behemoth i Slayer nigdy w historii nie były u mnie tak wysoko.
pabloyd napisał(a):Metallica 61 razy w najlepszej dysze Icon_eek2 Ale wytrwały jesteś Icon_wink2 Kawałek jednak świetny i zasługuje na zaszczyty.
no wiesz, dla mnie to jest najlepszy utwór tego tysiąclecia Icon_smile2.
Cytat:Swoją opinią wyostrzyłeś mi natomiast mocno smaka na Dead Weather, który również czeka na odsłuch w stosie z wysypu przedwakacyjnego.
gorąco polecam! Icon_smile2
pabloyd napisał(a):zaciekawiło mnie że wskazujesz ile dany kawałek był w pierwszej dysze, ale czemu tylko aktualna dycha ?
bo tylko pierwsza dziesiątka punktuje do wszelkich podsumowań. moja lista na początku składała się tylko z dziesięciu pozycji. to trochę jak na LP3 - do podsumowań wszech czasów liczy się tylko pierwsza dwudziestka.
w dalszych dziesiątkach faktycznie nie piszę czy i ile razy piosenka była w pierwszej dziesiątce, ale tak samo w pierwszej dziesiątce nie piszę ile razy dany utwór był w pozostałych dziesiątkach Icon_wink2. można to rozumieć tak, że pierwsza dziesiątka to właściwa lista, a reszta to tylko dodatek i na pierwszą dziesiątkę można patrzeć w oderwaniu od reszty. to było też związane z tym, że jeszcze do zeszłego roku pierwszą dziesiątkę spisywałem do zeszytu. potem jednak była to już tylko sztuka dla sztuki i przestałem to robić, bo nie miałem na to czasu.
Cytat:Behemoth zamurował drogę na podium, chyba nigdy tak dobrze im tu nie szło. Przynajmniej w czasach, od kiedy śledzę tę listę.
nigdy wcześniej nawet nie mieli utworu w dziesiątce Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Spadek? Nawet nowy utwór nie pomógł?
a co ma nowy utwór do starego? co najwyżej koncert mógł pomóc, ale on miał miejsce już po ułożeniu listy, a poza tym DBTD już wyraźnie traci. osiągnęło i tak ogromnie dużo Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Taki awans? I nawet na festiwalu nie grali. Chyba musisz posłuchać płyty, co? Icon_wink2
nie tylko festiwalami człowiek żyje Icon_wink2. żeby chciał poznać w całości płytę z takiego gatunku to naprawdę musi się stać coś wyjątkowego Icon_wink2. ale tutaj już dwie piosenki bardzo mi się podobają, więc prawdopodobnie jeszcze jedna i faktycznie mogę chcieć sobie umilić wakacje takimi lekkimi brzmieniami. więc będę śledzić m.in. Twoją listę Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Niech zaliczy chociaż ''10-tkę'' Icon_smile2
w ostatnich tygodniach już coraz bardziej mi się nudziło, a teraz to już w ogóle mam dość tego kawałka Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Zaskakuje mnie, że Kumka Olik aż trzy razy w odwrocie. Jeśli tak stan się utrzyma, to czekam już na ciekawe alternatywne utwory (w sensie nowe, chociaż gatunkowo też byłoby miło Icon_razz2).
trzęsienie ziemi sonispherowo-openerowe nie wpłynęło dobrze na ten zespół Icon_wink2. ale teraz wszystko powinno się uspokoić i jeszcze będą mieli szansę, by nadrobić Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Skoro płyta Kasabian debiutuje, to może jakiś singiel przy okazji na listę?
na razie nic nie zdradzę Icon_wink2.
12.07.2010 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #10
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Widze poza tym, że u Ciebie pierwsza dycha w większości na ostro.
faktycznie teraz jest wyjątkowo ostro, ale to tylko teraz, bo to jeszcze emocje po Sonisphere mnie trzymają. zwykle nie jest aż tak Icon_wink2. Behemoth i Slayer nigdy w historii nie były u mnie tak wysoko.
tym bardziej chyba warte posłuchania skoro takie wrażenie na Tobie zrobiły Icon_wink2 już niebawem będę wiedział czy mnie też "podeszło"

ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Metallica 61 razy w najlepszej dysze Icon_eek2 Ale wytrwały jesteś Icon_wink2 Kawałek jednak świetny i zasługuje na zaszczyty.
no wiesz, dla mnie to jest najlepszy utwór tego tysiąclecia Icon_smile2.
a to wszystko wyjaśnia Icon_smile2

ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):zaciekawiło mnie że wskazujesz ile dany kawałek był w pierwszej dysze, ale czemu tylko aktualna dycha ?
bo tylko pierwsza dziesiątka punktuje do wszelkich podsumowań. moja lista na początku składała się tylko z dziesięciu pozycji. to trochę jak na LP3 - do podsumowań wszech czasów liczy się tylko pierwsza dwudziestka.
w dalszych dziesiątkach faktycznie nie piszę czy i ile razy piosenka była w pierwszej dziesiątce, ale tak samo w pierwszej dziesiątce nie piszę ile razy dany utwór był w pozostałych dziesiątkach Icon_wink2. można to rozumieć tak, że pierwsza dziesiątka to właściwa lista, a reszta to tylko dodatek i na pierwszą dziesiątkę można patrzeć w oderwaniu od reszty. to było też związane z tym, że jeszcze do zeszłego roku pierwszą dziesiątkę spisywałem do zeszytu. potem jednak była to już tylko sztuka dla sztuki i przestałem to robić, bo nie miałem na to czasu.
aaa, teraz rozumiem. Icon_smile2
jasne też że metallica musi dugo być w pierwszej dysze, a nie np. na 11-13 Icon_wink2
12.07.2010 12:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
pabloyd napisał(a):jasne też że metallica musi dugo być w pierwszej dysze, a nie np. na 11-13 Icon_wink2
w drugiej dziesiątce też się już nasiedziała Icon_wink2. a potem wróciła do pierwszej Icon_smile2.
12.07.2010 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):To w sumie mogłoby tłumaczyć dlaczego nie ma ich u mnie. Płyta ma fajne momenty, nie mogę się na nic zdecydować. A powinienem, bo w klasyfikacji końcoworocznej nie będzie jej w top 50. Wypadałoby jakoś zaistnieć.
Ty wstawiasz nagrania na listę, bo...wypadałoby? Icon_razz

Cytat:06. 21. 01. 01. Just Breathe - Pearl Jam
I Żadne All Nightmare Long nie przeszkodzi mi się cieszyć z Twojej czołówki. Behemothy, Slayery także, bo za nimi też nie przepadam. Ostatnio jakoś 'Just Breathe' jeszcze przyjemniej mi się słucha i u mnie ma szansę na wejście jeszcze bliżej tego magicznego fotela nr 1.

Natomiast Blur też już mi się nudzi, chociaż u mnie niby się nudzi, ale jakoś jeszcze się trzyma. Zobaczymy, co będzie dalej.

A na nową płytę Serja czekam, może i u mnie coś wejdzie... Icon_wink2
13.07.2010 08:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Paweł napisał(a):Behemothy, Slayery także, bo za nimi też nie przepadam.
ANL przynajmniej słyszałeś, a Behemotha i Slayera zapewne nie Icon_razz.
Paweł napisał(a):A na nową płytę Serja czekam, może i u mnie coś wejdzie... Icon_wink2
wow Icon_smile2
13.07.2010 09:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
myślałem ze coś napiszę o raz dwa trzy albo waglu Icon_wink2 a tu ani jednego ani drugiego Icon_neutral2

[Obrazek: kleschko.png]
13.07.2010 10:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
no jakoś ostatnie ich utwory mnie nie porywają.
a jak się udały koncerty? Icon_smile2
13.07.2010 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #16
 
voo voo zdecydowanie lepsze od raz dwa trzy; wspólnie odegrane utwory tez niczego sobie; no i waglewski moze więcej wypić od Nowaka Icon_mrgreen

[Obrazek: kleschko.png]
13.07.2010 10:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości