Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 20 /02.07.10r./
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 20 /02.07.10r./
Wszem i wobec światu ogłaszam jedną nowinę:


[center]
NIE ZAGŁOSUJĘ NA JARKA, BO NIE JEST MI WSZYSTKO JEDNO!
[/center]


Wam jednak radzę, żebyście poszli do urn i zagłosowali na tego, kto wg waszego sumienia zasługuje na urząd najwyższej osoby w państwie. 4 lipca spotykamy się w komisjach wyborczych i głosujemy!



----



No dobrze, teraz do rzeczy. Może z tą agitacją polityczną trochę przesadziłem ale naprawdę podoba mi się jakoś ta piosenka zespołu Palikot Band. O tyle co pomysły Palikota niezbyt jakoś do mnie docierają to ten był strzałem w dziesiątkę. Bardzo fajna piosenka! Icon_smile2

Na liście się jednak nie pojawił tylko dlatego, że po prostu o nim zapomniałem układając notowanie.
Kylie Minogue objęła prowadzenie na liście. Nie rozumiem słów 1981 jakoby Kylie była na wyrost. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Zasłużyła na to super piosenką. Lena musiała jej ustąpić. Męska część podium ucieszy z pewnością Michała.
Nowości w tym tygodniu bardzo sympatyczne, myslę, że kontrowersji budzić nie bedą. Także wracamy do poprzedniej płyty Backspacer z którego wyciągnąłem Amongst The Waves.

No i na koniec pewna nowina.
W najbliższą środę jestem umówiony na spotkanie rekrutacyjne do warszawskiego akademickiego Radia Kampus. Jeśli będzie wolne studio od razu zostanę przeszkolony. Icon_smile2 Trzymajcie za mnie kciuki.

Dodam jeszcze, że Radio Kampus nadaje w Warszawie i w okolicach na częstotliwości 97,1 Mhz oraz w internecie pod adresem http://www.radiokampus.waw.pl

Lp. Poprz. Ilość Tyg. Wykonawca i Utwór

01. 02. 05. Kylie Minogue - All The Lovers
02. 01. 04. Lena Meyer - Landrut - Satellite
03. 06. 04. Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever)
04. 08. 08. Robert Gawliński - Kalejdoskop Bardo
05. 03. 09. Robbie Williams - Morning Sun
06. 07. 05. Gogol Bordello - My Companjera
07. 05. 06. Blur - Fool's Day
08. 09. 02. K'naan - Wavin' Flag (The Celebration Mix)
09. 04. 06. Goldfrapp - Alive
10. 14. 02. Junior Caldera & Sophie Ellis-Bextor - Can't Fight This Feeling

11. 11. 05. Pearl Jam - Just Breathe
12. NE. 01. Morcheeba - Even Though
13. 10. 15. Donkeyboy - Ambitions
14. 16. 02. Katy Perry & Snoop Dogg - California Gurls
15. 13. 07. Macy Gray - Beauty In The World
16. NE. 01. Eliza Doolittle - Skinny Genes
17. 12. 04. Adam Lambert - Whataya Want From Me
18. 17. 05. Black Eyed Peas - Rock That Body
19. NE. 01. Pearl Jam - Amongst The Waves
20. 18. 06. Shakira - Gypsy


WYPADLI:
Muchy - Notoryczni Debiutanci
Train - Hey, Soul Sister
Natalia Kukulska & Michał Dąbrówka - To Jest Komiks


POCZEKALNIA:
Hurt - Jesteś Mały
Feel - Jeśli Czegoś Pragniesz
Agnieszka Chylinska - Wybaczam Ci
Shakira & Freshlyground - Waka Waka (This Time For Africa)
Stromae - Alors On Danse
Lady Gaga - Alejandro
Kombi - Gdzie jesteś Dziś
Pauline - Never Said I Was An Angel
Wildboyz & Ameerah - The Sound Of Missing You
Palikot Band - Nie Zagłosuję na Jarka
02.07.2010 09:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Pierwsza trójka bdb, najwyższa nowość też a i a propo głosowania jestem zgodny Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.07.2010 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Eliza Doolittle - no proszę u mnie też debiutuje. Co do Kombii to jest mega komercha, ale i tak ich lubię Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.07.2010 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #4
Re: Paweł TOP 20 /02.07.10r./
Paweł napisał(a):Wszem i wobec światu ogłaszam jedną nowinę
Cieszę się Twoją radością! 500(2)

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.07.2010 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Kylie na pierwszym? No no, u mnie tak na pewno nie będzie - może uda jej się wejść u mnie do dziesiątki.

Powodzenia na spotkaniu rekrutacyjnym. Icon_smile2
04.07.2010 09:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Dzięki. Icon_wink2
1981 napisał(a):Kylie na pierwszym? No no, u mnie tak na pewno nie będzie - może uda jej się wejść u mnie do dziesiątki.
Nigdy nie mów nigdy. Icon_wink2 Nie wiem czy pamiętasz ale jakiś czas temu pisałem, żę Kylie wydaje nowy album ale pewnie mnie nie porwie bo ja raczej nie przepadam za ta panią. Icon_razz
04.07.2010 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Dzięki za podpowiedź przy głosowaniu Icon_razz2

Kylie na pierwszym to miły widok, chociaż jestem nieco zawiedziony jej nowym albumem. Znalazłem tam 2-3 naprawdę udane kompozycje, ale poza tym średnio :/ Gawlińskiemu życzę podium, a na pewno wyprzedzenia żałosnego Muse (Boże, że też Butch Vig im to zgodził się produkować....) Blur tylko dwa oczka w dół, hehe ;P Nowości w tym tygodniu fajne, nie znam jedynie środkowej, coś kojarzę nazwisko, ale nie utwór. Poczekalnia raczej mało przystępna. Gdzie Arcade Fire? Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.07.2010 03:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #8
 
Mamy wspólny numer jeden. Mam nadzieję, że wkrótce wspólny również z forumową Icon_smile2

Pati Yang
05.07.2010 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
Cytat:Pierwsza trójka bdb, najwyższa nowość też a i a propo głosowania jestem zgodny Icon_razz
To cieszę się z tej zgodności. Icon_razz2
Konrad napisał(a):Eliza Doolittle - no proszę u mnie też debiutuje.
To się powoli zaczyna robić hit. Icon_wink2
Konrad napisał(a):Co do Kombii to jest mega komercha, ale i tak ich lubię Icon_mrgreen
Chyba jesteś jednym z nielicznych na tych forum.
aaktt napisał(a):Cieszę się Twoją radością! 500(2)
Czy przez to mam rozumieć, że także głosowałeś na peeeoooo? Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Kylie na pierwszym to miły widok, chociaż jestem nieco zawiedziony jej nowym albumem.
Ten album chyba jakoś teraz dopiero wychodzi nie? Ja zdążyłem tak najbardziej poznac jedynie "All The Lovers".
saferłel napisał(a):Gawlińskiemu życzę podium
Oj nie wiem, czy da radę. Może podium jeszcze jest w zasięgu, ale czy ja wiem czy fotel lidera...
saferłel napisał(a):Blur tylko dwa oczka w dół, hehe ;P
Staram się go praktycznie nie słuchać ostatnio dlatego aż tak mi się nie nudzi i się jakoś trzyma. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Poczekalnia raczej mało przystępna.
W końcu to tylko poczekalnia. Do listy z poczekalni wchodzą te najlepsze nagrania, gorsze zostają. Icon_razz
saferłel napisał(a):Gdzie Arcade Fire? Icon_razz2
Spadł z poczekalni. Icon_razz
Cytat:Mamy wspólny numer jeden. Mam nadzieję, że wkrótce wspólny również z forumową Icon_smile2
Ja również mam taką nadzieję. Icon_wink2


Ale piękne słońce... Icon_wink2
05.07.2010 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Dostałem się do Radia Kampus. Z audycją ciężko, przynajmniej na razie. Od najbliższego tygodnia będę najprawdopodobniej przygotowywał materiały do codziennej studenckiej audycji.

Dlatego od najbliższego notowania otwieram nowy kącik, gdzie będę co tydzień pisał, gdzie można będzie mnie w najbliższym tygodniu usłyszeć i kiedy.
07.07.2010 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #11
 
nowości bardzo dobre, ale najbardziej podoba mi się chyba ta gwiżdżąca Icon_wink2
poprzedni lider był lepszy Icon_wink2
fajnie, że Donkeyboy się trzymają
mam nadzieję, że kilka utworów z poczekalni nie wejdzie na listę Icon_razz Icon_mrgreen
08.07.2010 10:40 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości