Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-TOPIC
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #261
RE: OFF-TOPIC
Dobry hejtpark był ostatnio z aniołkami matusińskiego

14.01.2022 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #262
RE: OFF-TOPIC
Nie wiem co to jest Hejt Park, nie wiem, kto to jest Robert Mazurek i nie słyszałem o aniołkach Matusińskiego.
14.01.2022 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #263
RE: OFF-TOPIC
Ja słyszałem o aniołkach Matusińskiego, ale nigdy nie słyszałem o Matusińskim. W sensie: nie sądziłem, że te panie można tak głupio nazwać xD

Radio Epsilon
14.01.2022 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #264
RE: OFF-TOPIC
Faktycznie, nigdy Matusińskiego nie widziałem, zawsze tylko trenowane przez niego zawodniczki.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.01.2022 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #265
RE: OFF-TOPIC
Ale wiele razy był wspominany przez komentatorów podczas transmisji... I wydaje mi się, że raz chyba go widziałem nie tak dawno. W każdym razie jednak trenerzy nie są na pierwszym planie, a że ktoś je tak kiedyś nazwał... no cóż, nie wiem czy głupio, ale raczej zasłużenie, patrząc na dokonania Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2022 11:55 PM przez neo01.)
14.01.2022 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #266
RE: OFF-TOPIC
Ale to jednak trochę jakby zamiast Orła z Wisły był Orzeł Tajnera xD

Radio Epsilon
15.01.2022 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #267
RE: OFF-TOPIC
Najwyraźniej w pojawieniu się Małysza więcej było zasługi samego Małysza, niż Tajnera. A Matusiński tych zawodniczek już trochę do światowego poziomu doprowadził.
Tak jak kiedyś byli Lisowczycy (i znowu żal tego złota straconego zapewne przez potknięcie się Maćkowiaka o niesprzątnięte pudło z numerem...).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.01.2022 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #268
RE: OFF-TOPIC
I przede wszystkim Małysz był (jest) jeden, a tu mamy do czynienia z grupą zawodniczek, które w bardzo znaczący sposób niejako połączył jeden trener Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
15.01.2022 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #269
RE: OFF-TOPIC
Tzn. wtedy był jeden. Potem na szczęście było już ich wielu, ale to nie Tajner się nimi zajmował.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.01.2022 10:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #270
RE: OFF-TOPIC
Chodzi mi po prostu o fakt, że Małysz to jednostka, a przy sztafecie siłą rzeczy jest grupa Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
15.01.2022 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #271
RE: OFF-TOPIC
Tak tak. Ale tutaj to nawet nie były 4 zawodniczki, tylko już nie wiem ile tam się przez te około 10 lat przewinęło.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.01.2022 11:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #272
RE: OFF-TOPIC
(14.01.2022 02:20 AM)tomas585 napisał(a):  [Obrazek: Opera-Zrzut-ekranu-2022-01-14-011536-twitter-com.png]
I co był ten program, bo nic mi nie wyświetliło Icon_rolleyes
Za to wczoraj ciekawy HP z Miśkiem Koterskim.

WOLNE MEDIA!!!
26.01.2022 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #273
RE: OFF-TOPIC
Przełożony na inny termin, zespół jest na kwarantannie
27.01.2022 05:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #274
RE: OFF-TOPIC
A dziś wieczorem będzie Bogusław Linda, ale niestety u Pani Domagalik, więc nie potrafię powiedzieć, że polecam.
Szkoda, że potencjał takich gości jak Kazik czy Linda jest tam marnowany na prowadzących, których ego rozsadzi każdy program
Miszon napisał(a):Faktycznie, nigdy Matusińskiego nie widziałem, zawsze tylko trenowane przez niego zawodniczki.
heh, to w sumie ciekawe że ja też pierwszy raz zobaczyłem go na niedawnym balu mistrzów sportu oraz wicemistrzów w jeździe na żużlu. A hejtparku z jego "aniołkami" nie przetrwałem, 4 kobiety na taki program to o 3 za dużo. Ostatecznie odpadłem po "żarcie" o przejmowaniu pałeczki od kolegi w sztafecie mieszanej, gdyby taki tekst rzucił facet to byłaby afera na pół internetu, a tak to śmiechom nie było końca.
27.01.2022 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #275
RE: OFF-TOPIC
Co kanał "Kancelaria Premiera" na YouTube wrzuca teraz:
- propaganda Nowego Ładu
- konferencje prasowe
- życzenia świąteczne

Co kanał "Kancelaria Premiera" wrzucał 9 lat temu:



Radio Epsilon
31.01.2022 01:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #276
RE: OFF-TOPIC
Dziś na kanale sportowym będzie Czesław Michniewicz Icon_smile

01.02.2022 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #277
RE: OFF-TOPIC
Skoro to taki dział to chyba mogę napisać, o moim strasznym śnie. Na Sebastosie był specjalny wątek na ten temat, ale tłumów tam nie ma, a i nie wiem, gdzi go mógłbym znaleźć.
Pamiętam tylko końcówkę. Jestem na imprezie, na której jest Yacy i Martyr, mój kumpel z podstawówki i jeszcze jeden, ale on mi uleciał z pamięci, chociaż jak wyszło w rozmowie, to dzięki niemy Yacy znał się z tamtym kumplem.
W każdym razie wędrowałem po sali z talerzykiem, na którym leżał kawałek ciemnego ciasta ,z wyglądu murzynka (chociaż kurcze, nie wiem czy nie powinienem napisać afroafrykaniana), dochodzę jedząc do stołu, na którym są ciasta. Jest jedno, które wygląda mi na jakąś babkę i drugie, które na coś lepszego. Więc postanawiam zacząć od babki, która jest nakrojona. Ale ten plasterek jest ogromny, więc postanawiam podzielić się z Yacym. Zdejmuję końcówkę mojego murzynka i kładę go na obrus, a połowę babki, kładę na opróżniony talerzyk. Strasznie się kruszy i te okruchy nie mieszczą mi się na talerzyku. Yacy bierze ze stolika talerzyk (i dopiero wtedy orientuję się, że tam są). Widzę tam także łyczeczki, więc biorę jedną i zaczynam jeść. No i właśnie wtedy dzwoni budzik. Budzę się strasznie wkurzony, że nie zdążyłem spróbować tego drugiego ciasta, które wyglądało na taki, które będzie rewelacyjnie smakować. Tak wkurzony, że o ile prawie nigdy kompletnie snów nie pamiętam, to ten bardzo mocno wbił mi się w pamięć.
01.02.2022 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #278
RE: OFF-TOPIC
Ostatnio ze dwa razy śniły mi się duchy i nie było to miłe. Ale i tak spełnia mi się tylko jeden, myślę, że najważniejszy symbol senny.
01.02.2022 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 000
Dołączył: Sep 2017
Post: #279
RE: OFF-TOPIC
thestranglers napisał(a):Ale i tak spełnia mi się tylko jeden, myślę, że najważniejszy symbol senny.
Ayrtona Senny?

Ja sny pamiętam często i jest to materiał na książkę. Wczorajszy był akurat dosyć prymitywny, a i tak nie mam siły, żeby go opisać, jak trzeba. Konkluzja była taka, że obok pobliskiej tankszteli (po polsku: stacja benzynowa) wybudowano Sfinksa. Tak, ogromnego Sfinksa na przedmieściach Siemianowic. Tyle jestem w stanie przytoczyć, bo przed tym zwyczajnie za dużo się działo. Dopowiem jeszcze tylko, że był to jeden ze snów "wtórnych". Lokacje i wydarzenia nawiązywały do poprzednich snów, w tym sam Sfinks, który pojawił się nieopodal pomnika Spyro. Tak, śniło mi się kiedyś, że na moim osiedlu postawiono pomnik postaci z gry video, który przeniósł mnie do innej gry video (konkretnie Crasha Bandicoota).

Ogólnie to kocham swój mózg xD

Radio Epsilon
02.02.2022 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #280
RE: OFF-TOPIC
(01.02.2022 07:08 PM)kajman napisał(a):  Ale ten plasterek jest ogromny, więc postanawiam podzielić się z Yacym.
dzięki, chociaż przepraszam Cię, że Ci się śniłem Icon_razz
fajnie by było tak się najeść ciasta i... się obudzić Icon_wink2
ale obudzić się bez posmakowania - słabe.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.02.2022 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor prz_rulez 64 30 555 11.11.2019 02:48 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości