Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OFF-TOPIC
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
 
Lepszy taki niż klozetowy Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
11.06.2010 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #22
 
to ja mam takie pytanie (jeżeli są na forum osoby, które znają się na excelu):
czy istnieje taka funkcja, która zwracałaby wartość pierwszej niepustej komórki w wierszu? Icon_biggrin3 będę wdzięczny za odpowiedź Icon_smile2
28.07.2010 08:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
co znaczy "pierwszej komórki"? w jaki sposób rozpatrując kolejność?
29.07.2010 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #24
 
ku3a napisał(a):co znaczy "pierwszej komórki"? w jaki sposób rozpatrując kolejność?
zapomniałem dopisać - chodzi o pierwszą od lewej
a dokładniej - załóżmy, że w wierszu pierwsze dziesięć komórek jest pustych, a 11 zawiera wartość
z tym, że np. w następnym wierszu 11 jest pustych a 12 ma wartość, ale w następnym może być 17 pustych i 18 ma wartość
trochę to skomplikowane Icon_mrgreen
29.07.2010 11:09 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
acha, czyli w każdym wierszu ma być informacja która komórka jest pierwszą niepustą, tak? i gdzie to by się miało wyświetlać?
29.07.2010 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #26
 
ku3a napisał(a):acha, czyli w każdym wierszu ma być informacja która komórka jest pierwszą niepustą, tak? i gdzie to by się miało wyświetlać?
powiedzmy, że prawie Icon_biggrin3
ale: chodzi o to, żeby to wartość tej komórki była wyświetlana, a nie informacja o komórce
a wyświetlałoby się to w miejscu wstawienia funkcji
29.07.2010 11:44 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
zastanowię się nad tym
29.07.2010 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #28
 
ku3a napisał(a):zastanowię się nad tym
dzięki ku3a, ale postanowiłem, że inaczej rozwiążę ten problem Icon_wink2
30.07.2010 02:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #29
 
11.02.2011 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #30
 
Remo napisał(a):hahah świetny kawałek użyli Icon_biggrin
ktoś tam w TVNie ma fajny gust. Modest Mouse, Delphic a teraz Vampire Weekend. Fajnie, choć do tego video bardziej pasowałby utwór OK Go "This Shall Too Pass", z którego wyciągnęli ten pomysł Icon_biggrin3
11.02.2011 10:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Nie wiedziałęm, gdzie to wrzucić:

Icon_mrgreen
02.05.2011 04:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 

Icon_biggrin3
28.05.2011 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #33
RE: OFF-TOPIC
Hej mam taką propozycję zabawy Icon_smile Nie chciałem spamować i tworzyć nowego działu.
A więc tak:

Zabawa koncentrowałaby się na tym, że wybieramy najlepszy utwór danego artysty.
Wspólnie decydujemy czyim dorobkiem się zajmiemy. Najlepiej wytłumaczę to na przykładzie. Załóżmy Robbie Williams, jego twórczość raczej większość zna, a duża część forum lubi Icon_smile
Utworzyłbym temat dla Robbiego a następnie przez tydzień przyjmował wasze propozycje jego piosenek (ilość do ustalenia ale proponuję max. 10 piosenek). Następnie systemem eurowizyjnym (jest dość miarodajny) głosowalibyście na 10 najlepszych piosenek spośród zgłoszonych. Potem bym sumował i w ten sposób wybieralibyśmy najlepszy utwór Robbiego według forumowiczów Icon_biggrin

To taka drobna inicjatywa z mojej strony żeby ożywić forum Icon_wink Ciekawy jestem waszych opinii, mam nadzieję że ktoś tutaj dotrze Icon_biggrin
28.09.2012 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #34
RE: OFF-TOPIC
Widzę, że od wczoraj cisza, a to ciekawy pomysł. Na forum Lp3 odbywają się topy danego wykonawcy. Przy dobrej organizacji ta zabawa może się przyjąć na forum
29.09.2012 01:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #35
RE: OFF-TOPIC
mike napisał(a):Ciekawy jestem waszych opinii, mam nadzieję że ktoś tutaj dotrze
no fajne, tylko co tydzień mógłby kto inny proponować innego wykonawcę. Ale trzeba by było wysyłać info na priv bo ludzie czasem przysypiają Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
29.09.2012 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #36
RE: OFF-TOPIC
Powrót do topów wykonawców? Jestem za, bo sam się nie załapałem na żaden. Icon_wink

@up: Co dwa tygodnie proponuję.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
29.09.2012 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #37
RE: OFF-TOPIC
O, spoko sprawa. Też jestem za.
Tylko faktycznie systemem dwutygodniowym - tydzień na zgłaszanie, a tydzień na głosowanie.

Tylko jak dojść do tego jakich wykonawców byśmy brali na tapet? Albo kto miałby wybierać w danym tygodniu?
Osoba, której utwór wygrałby poprzednią zabawę?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.09.2012 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: OFF-TOPIC
I może, żeby pula była większa i było ciekawiej, warto głosować nie na 10 ulubionych kawałków tylko na 20. Topy wykonawców w stylu Trójkowym nie przejdą, bo to zupełnie inny kaliber - tam się poznaje całą dyskografię. Tutaj mało kto miałby na to ochotę, a i czasowo trwałoby to kilka tygodni.

Ja też nie wiem jak ustalamy wykonawców i zgłaszających. Potem może pomyślę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.09.2012 07:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #39
RE: OFF-TOPIC
Wydaje mi się, że łatwiej jest uszeregować 10 utworów niż 20 Icon_smile
A losowanie mogłoby się odbywać za pomocą programu do losowania, wtedy każdy miałby równe szanse. Po prostu każdy kto chciałby wziąć udział w zabawie deklarowałby się, a ja spośród zgromadzonych chętnych rozlosowywałbym za pomocą serwisu http://www.losowe.pl, osobę która wskazywałaby wykonawcę Icon_smile
30.09.2012 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: OFF-TOPIC
Wiadomo, że łatwiej, ale czy o to chodzi - ma być szybko, łatwo i przyjemnie Icon_wink? Przede wszystkim ciekawie i niech ta zabawa jak każda inna da nam nam możliwość zgłębienia wiedzy o danym wykonawcy, a przynajmniej zachęca do tego. I w tym wypadku im większy top tym lepiej. Jestem realistą, więc nie postuluję zabawy wedle formuły Trójkowego topu, ale na 20 piosenek możemy sobie pozwolić - niektórym będzie mało w zależności od artysty.

Tak czy siak, pewnie poddamy to pod głosowanie - tak jak i inne kwestie, które będziemy musieli omówić w związku z grą i które będą miały więcej niż jedną opcję realizacji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.10.2012 12:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor prz_rulez 64 30 525 11.11.2019 02:48 PM
Ostatni post: neo01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości