Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1002 - 23.05.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1002 - 23.05.2010
Lista piosenek ma dwa oblicza, bo czołówka bez dużych ruchów, a druga połówka mocno zmieniona, m.in. z siedmioma nowościami. "Qui Êtes-Vous?" potrzebowało tylko bym posłuchał go w lepszych okolicznościach. Myślę, że przy ładnej wiosennej pogodzie ta piosenka będzie sobie radzić całkiem nieźle.Tak samo powinno być z "My Companjera" - wiosna, słońce, to warunki wręcz stworzone do tego, by słuchać tej piosenki i cieszyć się nią i nastrojem w który wprowadza. Orange The Juice to zespół, z którego nagraniami już dawno chciałem się zapoznać. Zaciekawiły mnie recenzje płyty, ale nigdzie nie udawało mi się trafić na płytę. W końcu zapomniałem o tym, ale ostatnio w końcu nadarzyła się okazja poznania kilku utworów i po kilku tygodniach docierania się utwór "Package Deal" wszedł na listę. Nowym polskim zespołem, choć grającym inną muzykę jest Acute Mind. Ciekawy zespół, którego każdy utwór który znam jest z zupełnie innej beczki - jeden to ballada, inny to mocne rockowe grania, inny to rock progresywny. Na razie najbardziej podoba mi się ten środkowy, mocno przypominający mi nagrania Guano Apes. The Dead Weather i Armia spodobały się natychmiast, przy pierwszym przesłuchaniu. Temu pierwszemu dodatkowo towarzyszy bardzo dobra aura wokół płyty, która w zeszłym tygodniu mnie zachwyciła i błyskawicznie dostała się do pierwszej połówki pierwszej dziesiątki. A u Armii może dobrze będzie działać coś odwrotnego czyli brak konkurencji u innych utworów z płyty Icon_wink2. The Dillinger Escape Plan wciąż nie może się przebić w płytach do pierwszej dychy, ale za to wprowadza już drugi utwór na listę piosenek. I wydaje się, że "Widower" może zdziałać więcej niż utwór otwierający płytę, bo to utwór który wolniej się rozpędza, ale i dłużej będzie w wysokiej formie.

Notowanie 1002:

01. 01. 10. 10. doDekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 08. 08. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
03. 03. 03. 03. Amnezja - Kult
04. 07. 02. 02. Karinga - Kult
05. 05. 08. 08. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
06. 04. 07. 07. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
07. 06. 06. 06. Święty - Muniek
08. 08. 07. 07. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
09. 09. 05. 05. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
10. 10. 58. 17. All Nightmare Long - Metallica

11. 12. 35. Resistance - Muse
12. 13. 04. I ja ją - Kult
13. 14. 05. Grzesznicy - Robert Gawliński
14. 11. 27. Made In China - Happysad
15. 16. 15. Just Breathe - Pearl Jam
16. 18. 04. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński
17. 15. 15. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
18. 23. 03. Do generałów - Buldog
19. 46. 02. Die By The Drop - The Dead Weather
20. 17. 27. Bajka o śmierci - Spięty
21. 21. 03. Fool's Day - Blur
22. 20. 17. Chodź tu do mnie - Beri Beri
23. 19. 05. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
24. 22. 09. W sam raz - Czesław Śpiewa
25. 24. 04. Tuareg - Robert Gawliński
26. 25. 08. The Charade - Serj Tankian
27. 27. 08. Lie Lie Lie - Serj Tankian
28. 26. 12. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
29. 28. 11. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
30. 29. 04. Dziewczyna z branży - Czesław Śpiewa & Nergal
31. 30. 10. Stary boy - Muniek
32. 40. 02. Chrystus miasta - Buldog
33. 35. 03. Crescent - Brendan Perry
34. 33. 32. Tribute - Tenacious D
35. 31. 27. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
36. 44. 31. Bad Company - Five Finger Death Punch
37. NN. 01. Qui Êtes-Vous? - Emmanuelle Seigner & Roman Polański
38. NN. 01. Package Deal - Orange The Juice
39. 37. 28. Morning Sun - Robbie Williams
40. 32. 13. Low Rising - The Swell Season
41. 39. 04. Gotten - Slash & Adam Levine
42. NN. 01. Blue Blood Blues - The Dead Weather
43. NN. 01. Jeszcze raz, jeszcze dziś - Armia
44. 34. 12. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
45. NN. 01. Grief and Pain - Acute Mind
46. NN. 01. My Companjera - Gogol Bordello
47. NN. 01. Widower - The Dillinger Escape Plan
48. 36. 03. Scarborough Fair - My Dying Bride
49. 43. 03. Farewell, Mona Lisa - The Dillinger Escape Plan
50. 45. 07. Fell Down A Hole - Wolfmother

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

38. 11. Her Name Is Alice - Shinedown
41. 11. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
42. 18. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
47. 12. Zima stulecia - Lao Che
48. 27. Kalikimaka - Spięty
49. 14. Many Of Horror - Biffy Clyro
50. 18. Czas - Lao Che

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 990:

01. 01. 12. 12. Dodekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 05. 05. Pop - Czesław Śpiewa
03. 03. 19. 03. Hurra! - Kult
04. NN. 01. 01. Sea of Cowards - The Dead Weather
05. 04. 04. 04. Kalejdoskop - Robert Gawliński
06. 07. 02. 02. Chrystus miasta - Buldog
07. 05. 11. 11. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
08. 06. 31. 31. Mów mi dobrze - Happysad
09. 10. 07. 07. Sting In The Tail - Scorpions
10. 09. 27. 27. Antyszanty - Spięty

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 07. 07. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra

--------------------------

11. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
12. Muniek - Muniek
13. Option Paralysis - The Dillinger Escape Plan
14. 100% Girls - Beri Beri
15. Strict Joy - The Swell Season
16. Kill'em All - Metallica
17. The House - Katie Melua
18. Sandaless - Sandaless
19. Metallica - Metallica
20. Beat The Devil's Tattoo - Black Rebel Motorcycle Club
26.05.2010 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Pierwsza trójca wciąż bez zmian , pomimo tego na pewno każdy z każdym zacięcie walczył aby zdobyć jak najwyższe miejsce. Dodekafonia najbardziej jednak zadziwia, wygląda na to że będzie w czołówce roku . I trudno pewnie będzie innym pobić rekord pobytu na 1.
Serj koncertowy za to powoli odpuszcza,. Doszły mnie słuchy ze wypłynęło coś nowego ze studia. Ja tam nie widziałem Icon_wink2 Sam jestem ciekawy co przyniesie ta nowa płyta .
Coraz blizej.. już tylko 3 tygodnie i 10 minut....do Festilwalu .ANL w TOP 10 zarobiło kolejny punkt do podsumowania. Icon_biggrin3
Szkoda ze Mastodona nie budziet na SF. Tak się musiało stać skoro łoili wódę bez opamiętania. Icon_confused2 i nastąpiło zmęczenie materiału.
Doda ma przyjechać i kibicować Nergalowi, może się skusi i wejdzie zaśpiewać parę numerów Icon_razz
A rozkład godzinowy na Sonisphere Festival na dziś a dokładnie na 19 maja wyglądał tak:

14:00 OTWARCIE BRAM
16:30 – 17:00 BEHEMOTH
17:20 – 17:55 ANTHRAX
18:15 – 18:50 WAKAT - MASTODON NIE ZAGRA
19:10 – 19:50 MEGADETH
20:15 – 21:00 SLAYER
21:30 – 23:30 METALLICA

pozostaje jeszcze załatwić sprawę z przewoźnikiem na która godzinę robimy zbiórkę na wyjazd na koncert. Ale pewnie będzie to gdzieś 3- 4 nad ranem Icon_lol

Ruchy i kariera Resistance bardzo przypominają mi to co uczyniła wcześniej M.I.A. . No własnie gdzie ta Maja mam nadzieje ze bedzie bardzo wysoko ...
Na forum ostatnio miałem mniej czasu więc specjalnie nie oglądałem kolejnych odsłon podsumowania 1000 notowań aby zwiększyć sobie dawkę niespodzianek . Dziś odsłonię sobie kolejne miejsca . Icon_smile2
Pamiętam jak Die By The Drop na początku Cię nie wzięło , a teraz wykonało największy skok w zestawieniu .Super. Icon_biggrin3 A kolejny ciekawy przedstawiciel ze zdecydowanie lepszej płyty pojawił się w piątej dziesiątce. Cieszy mnie także debiut w płytach.
U mnie walczy nadal Gasoline i prawie się załapało. Prawie....
No nic pewnie jeszcze nie odpuści i będzie walczyło w kolejnym tygodniu w repasażach.

No i jak dla mnie jeszcze jedna bomba tego tygodnia. W nowościach pojawiły się znakomitości jak Grief and Pain oraz Package Deal a to oznacza że doszły nam mocne akcenty naszych list. Świetnie Icon_biggrin3
A to jeszcze nie wszystko bo się okazało że... Icon_wink2 Icon_mrgreen
26.05.2010 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Aro napisał(a):Dodekafonia najbardziej jednak zadziwia, wygląda na to że będzie w czołówce roku . I trudno pewnie będzie innym pobić rekord pobytu na 1.
wygląda jeszcze na coś, ale póki to nie nastąpi, to nie będę o tym pisać, by nie zapeszać/nie kusić losu/nie dawać fory, zobaczymy...
Aro napisał(a):Sam jestem ciekawy co przyniesie ta nowa płyta .
zleci szybciej niż myślimy, a może i szybciej niż byśmy chcieli Icon_wink2.
Aro napisał(a):ANL w TOP 10 zarobiło kolejny punkt do podsumowania. Icon_biggrin3
a żebyś wiedział jak bardzo ważne może się okazać to ciułanie punkcików Icon_smile2.
Cytat:18:15 – 18:50 WAKAT - MASTODON NIE ZAGRA
no właśnie, ciekawe czy zdążą kogoś załatwić...
najgorzej będzie jak zostawią z takim wakatem, jeśli już to niech rozdzielą te 45 minut na innych, choć pewnie inni mają zapisane w kontraktach ile mają grać i za ile im płącą...
btw - to jest wcześniejsza wersja rozpiski, z błędem, bo Anthrax tu był przed Mastodonem Icon_wink2.
Aro napisał(a):pozostaje jeszcze załatwić sprawę z przewoźnikiem na która godzinę robimy zbiórkę na wyjazd na koncert. Ale pewnie będzie to gdzieś 3- 4 nad ranem Icon_lol
mam nadzieję, że w Warszawie będziecie na tyle wcześnie, żeby... Icon_biggrin3
Aro napisał(a):Pamiętam jak Die By The Drop na początku Cię nie wzięło , a teraz wykonało największy skok w zestawieniu .Super. Icon_biggrin3
cieszę się bardzo z tego, że tak mi się spodobało. wiem, że ten skok jest po prostu zasłużony, a nie że wlazło na listę, bo wypadałoby, żeby na niej było, bo to Jack White. to po prostu super numer, który nagle złapał mnie mocno w swe sidła Icon_smile2.
Aro napisał(a):U mnie walczy nadal Gasoline
to też jeden z najbardziej lubianych przeze mnie utworów na płycie Icon_smile2.
Aro napisał(a):W nowościach pojawiły się znakomitości jak Grief and Pain oraz Package Deal a to oznacza że doszły nam mocne akcenty naszych list. Świetnie Icon_biggrin3
super Icon_smile2
Aro napisał(a):A to jeszcze nie wszystko bo się okazało że... Icon_wink2 Icon_mrgreen
hmm Icon_smile2
26.05.2010 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #4
 
Nowa wersja rozpiski wygląda tak:

14:00
OTWARCIE BRAM
15:50- 16:35
BEHEMOTH
16:55- 17:40
ANTHRAX
18:00- 19:00
MEGADETH
19:30- 20:30
SLAYER
21:00- 23:00
METALLICA

Wydłużyli czas Megadethowi i Slayerowi do godziny Icon_biggrin3
26.05.2010 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
Yoda napisał(a):Wydłużyli czas Megadethowi i Slayerowi do godziny
No, chociaż tyle. Mniej niż godzinę to nie miało najmniejszego sensu. Ja sądziłem, że to będą pełnoprawne koncerty, przynajmniej po 1,5 godziny.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.05.2010 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Polański z żoną :roll: jak dla mnie to jest obojętne ( a to ponoć gorsze od niechęci)
Resistance znowu puka do Top 10 :?: Icon_wink2 w której stagnacja Icon_smile (oprócz Karingi)
26.05.2010 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Qui Êtes-Vous? - Emmanuelle Seigner & Roman Polański
Roman zbiera fundusze na wycieczkę do USA? Icon_wink2 Ciekawa to może być rzecz.

Przyznam, że w tym tygodniu nowości jest dużo, ale niestety znam tylko dwie, w tym jedną bardzo mierną. O chęci poznania Armii już wspominałem u Piotrka, tutaj dodam tylko podobną deklarację dotyczącą Dead Weather. Dwa Lao poza burtą to zdecydowanie za dużo. Czekam na coś nowego. Może nam się pokryje typ Icon_smile
Czołówka się znów uspokoiła, więc nie ma za wiele do analizowania. ''Głupiec'' stanął przed top 20. Niedobrze, był tak blisko. Aj. Za to Dead Weather szaleje, podobnie w płytach. Lepsze to niż album numer 1? Mnie nie porwał. Ostatnio czytałem w TR - tak BTW ''Fool's Day'' - że '"Kelejdoskop Bardo'' brzmi bardzo Blurowo, ale jakoś tego nie zauważyłem chyba. Wrócę więc jeszcze do tego nagrania Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.05.2010 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yoda napisał(a):Wydłużyli czas Megadethowi i Slayerowi do godziny Icon_biggrin3
nie ma się z czego cieszyć, bo wcale nie wydłużyli czasu Megadethowi Slayerowi, bo one już wcześniej miały godzinę. ostatnia rozpiska przed informacją o Mastodonie była taka:

15:00 – 15:30 – Behemoth
15:50 – 16:35 – Mastodon
16:55 – 17:40 – Anthrax
18:00 – 19:00 – Megadeth
19:30 – 20:30 – Slayer
21:00 – 23:00 – Metallica

więc po prostu przesynęli Behemotha i tyle...
26.05.2010 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Szkoda ze wszystko nie zaczyna się tak z godzinkę dwie później . Bo może się okazać że dojedziemy tuz przed otwarciem bram.
A co do naszego spotkania to pewnie sobie uzgodnimy przez Helefon Icon_wink2
Mastodon faktycznie troche popsuł im szyki, jesli kogos mieliby znaleźć to ja bym poszukał kogos z rodzimej sceny .
. Planujesz być na wszystkich koncertach ? Icon_smile2
27.05.2010 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):The Dead Weather
Ten zespół, a w zasadzie nazwa groźnie brzmi przy okazji sytuacji powodziowej.
Sporo nowości, ale na czele bez zmian. Myślę, że to niedługo spowoduje zamieszanie w wyższych rejonach listy. "Qui Êtes-Vous?" był u mnie w poczekalni, ale nie udało się wejśc do top 45. Z nowości, to na razie tylko Armia ma szanse w niej zagościć, chociaz nie wszystkie piosenki kojarzę.
Kult ostatnio mocno przycisnął, ale wciąż za mało, by chociaż jeden dosięgnął szczytu. Myslę jednak, że przy utrzymaniu przez dłuższy czas formy takiej jak teraz może to nastąpić. Strachy i Lao musza w końcu ustapić. Jednak cieszę się, że walka wciąż toczy się między polskimi utworami Icon_smile2
ku3a napisał(a):18. 23. 03. Do generałów - Buldog
Liczę na top 10 Icon_smile2
ku3a napisał(a):47. 12. Zima stulecia - Lao Che
ku3a napisał(a):50. 18. Czas - Lao Che
Lao Che poniosło podwójne straty. Byc moze u mnie będzie podobnie z happysad w przyszłym notowaniu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.05.2010 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #11
 
Widzę, że doDekafonia jest nie do ruszenia. Ja jakoś nie moge znaleźć w tym utworze nic szczególnego.. I ciągle dziwi mnie brak 'dziewczyny o chłopięcych...", pewnie się już nie spodoba Icon_wink Icon_frown Chciałbym by 'Dzieje grzechu' jeszcze podskoczyły, ale do tego potrzeba jakiegoś kopa (może w postaci lp3 Icon_razz ). Nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że czekam na rozwój sytuacji w związku z płytą z miejsca 17. Icon_cool2
28.05.2010 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
Blur zastygł bez ruchu, u mnie też, ale 30 pozycji niżej (więc ostatecznie nie widać go w stawce) Icon_wink2

Cóż to za cudo to "Qui Êtes-Vous?"? Icon_razz

Już na którejś liście w tym tygodniu debiutuje ten sam numer Armii, to jakiś singiel?
"Low Rising" niedługo zmieni nazwę na "Low Decreasing" jak tak dalej będzie brzydko spadać Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.05.2010 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Dzisiaj zrobiłem wyjątek i posłuchałem LP3, w związku z tym słyszałem to cudo Polańskiego. Takie sobie.
Armia rządzi w sondzie TOP-Orbitowej, natomiast mi się najbardziej u Ciebie podoba nowość z wykonawcą, z którego wymówieniem miała problem dziewczyna zapowiadająca w czasie dzisiejszej LP3. Kuba, wiesz o kogo mi chodzi? Icon_wink2
Dodam, że porwała mnie ta piosenka!
29.05.2010 01:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
A właśnie, zapomniałem w poprzednim poście napisać - słuchałeś już nowej płyty Kumki Olik? Na myspace do odsłuchu. Nieco się zdziwiłem poznając już singla ''Podobno Nie Ma Już Francji'', który bardzo zalatuje britpopom. Nawet mi się spodobał. Niestety reszta płyty wcale nie jest indie albo garage (tak się określają na profilu), tylko raczej jest czymś między Czesławem Śpiewa, Strachami z domieszką Happysadu i tego brytyjskiego feelingu. Wyszedł taki typowy ''polo-rockowy'' produkt.....a mieli być drugim Joy Division.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.05.2010 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
saferłel napisał(a):...a mieli być drugim Joy Division.
Aż się roześmiałem Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2010 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
ależ się doDekafonia trzyma... !!!

nowe.
przede wszystkim debiutuje najlepsze Acute Mind! U mnie było liderem po koncercie. Polecam Ci zobaczenie ich na żywo jeśli tylko będziesz mógł!
Być może Armia i Gogol mają u mnie szans. Nie skreślam jeszcze The Dead Weather ale raczej nie z tym utworem. Słyszałeś The Black Keys? Ciekawy jestem co o nich myślisz? Próbka dziś pojawi się na moim chomiku. debiutują Państwo Polańscy Icon_wink2 no cóż... u mnie pani dużo straciła na żywo... Widziałeś ją?
Ależ dziś ciekawski jestem Icon_razz

saferłel o Kumce napisał(a):Strachami z domieszką Happysadu
dobre Icon_mrgreen możesz mi wskazać gdzie najbardziej? Bo pofatygowałem się na myspace i mimo takiego poświęcenia nic tam takiego nie znalazłem ... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.05.2010 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
aaktt napisał(a):Aż się roześmiałem Icon_mrgreen
Oczywiście to było pisane żartem Icon_wink2 Chociaż ich numer o Joy Division był perłą pierwszej płyty.

Jacku - polo-rock dotyczy też Strachów, a ja nie mam teraz okazji wrócić do kawałków i konkretnie rozłożyć tego na czynniki pierwsze. Wiem zresztą, że tego nie lubisz. Nie mam jednak pretensji, że tego nie słyszysz. Każdy inaczej odbiera różny materiał.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.05.2010 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
W Trójce w ten weekend dużo Kumki Olik (jak to Stelka powiedział - nie mylić z gumką). Choćby wczorajsza ich Offsesja. Starają się chłopaki to muszę przyznać. Nie wiem czemu, ale słuchając wczorajszego ich koncertu przypomniał mi się Wilson Square.
29.05.2010 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Nie byłem nigdy wielkim fanem Gawlińskiego, ale ta najnowsza płyta chwyta mnie za serce. Zwłaszcza to 16. 18. 04. Kalejdoskop bardo - Robert Gawliński

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
30.05.2010 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Dwa Lao poza burtą to zdecydowanie za dużo.
a do tego Spięty solowo Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Za to Dead Weather szaleje, podobnie w płytach. Lepsze to niż album numer 1?
oj dla mnie zdecydowanie! pierwszej płyty słuchałem i słuchałem i nic. a tu pierwsze przesłuchanie, drugie i już rewelacja. im więcej przesłuchań tym lepiej. w każdym kawałku różne ciekawe pomysły. bardzo się cieszę, że pojawią się na Open'erze.
Aro napisał(a):Planujesz być na wszystkich koncertach ? Icon_smile2
no ba! Icon_smile2 oczywiście na jednych będę aktywniej uczestniczyć, a na innych pewnie bardziej się tylko przyglądać, ale generalnie to cały czas być w miarę blisko Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Kult ostatnio mocno przycisnął, ale wciąż za mało, by chociaż jeden dosięgnął szczytu.
do pierwszego to dużo brakuje. ale to, że ma 2 utwory w pierwszej czwórce to jest niesamowity wynik jak na to co się zapowiadało po pierwszych tygodniach od ukazania się płyty.
mateusz91 napisał(a):Widzę, że doDekafonia jest nie do ruszenia. Ja jakoś nie moge znaleźć w tym utworze nic szczególnego..
ja niczego nie szukałem, to ono mnie znalazło Icon_wink2.
mateusz91 napisał(a):I ciągle dziwi mnie brak 'dziewczyny o chłopięcych...", pewnie się już nie spodoba Icon_wink Icon_frown
nigdy nie należało do tych najbardziej ulubionych i nigdy nie rozpatrywałem jako kandydata na listę. nie spodziewam się, żeby weszło.
aaktt napisał(a):Cóż to za cudo to "Qui Êtes-Vous?"? Icon_razz
nie wiem skąd to, ale jest na LP3 i bardzo mi się podoba Icon_razz.
aaktt napisał(a):Już na którejś liście w tym tygodniu debiutuje ten sam numer Armii, to jakiś singiel?
tak. to utwór napisany na 600-lecie bitwy pod Grunwaldem.
Cytat:"Low Rising" niedługo zmieni nazwę na "Low Decreasing" jak tak dalej będzie brzydko spadać Icon_sad
ale za to zobacz jaki ładny staż. niewiele utworów ma większy Icon_smile2.
Paweł napisał(a):natomiast mi się najbardziej u Ciebie podoba nowość z wykonawcą, z którego wymówieniem miała problem dziewczyna zapowiadająca w czasie dzisiejszej LP3. Kuba, wiesz o kogo mi chodzi? Icon_wink2
prawdę mówiąc nie słuchałem ich zapowiedzi - widocznie albo rozmawiałem z Helen, albo przez telefon Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A właśnie, zapomniałem w poprzednim poście napisać - słuchałeś już nowej płyty Kumki Olik?
jak to pisałeś to jeszcze nie, a teraz jak ja to piszę to już tak Icon_wink2. ale nie z myspace'a, tylko wczoraj sobie kupiłem i słuchałem w domu oraz dziś w drodze do pracy. pierwsze wrażenia bardzo pozytywne Icon_smile2.
saferłel napisał(a):raczej jest czymś między Czesławem Śpiewa, Strachami z domieszką Happysadu
w życiu bym nie wpadł na takie porównanie Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):a mieli być drugim Joy Division.
a skąd takie informacje? Icon_razz po prostu grają to co lubią i mi się to ogromnie podoba.
Cytat:ależ się doDekafonia trzyma... !!!
a więcej o tym w komentarzu do najnowszego notowania...
Yacy napisał(a):przede wszystkim debiutuje najlepsze Acute Mind!
to był pierwszy ich utwór który poznałem i spodobał się od pierwszego przesłuchania. potem gdzieś zginął wśród dziesiątek nowych utworów które chcą się dostać na listę, ale nie zawsze jest czas, żeby wszystkie przesłuchać, a nawet jak jest czas to nie każdego słucha się w idealnych okolicznościach, stąd trochę czasu minęło aż zadebiutowało. kto wie czy "Misery" nie dołączy, bo z każdym przesłuchaniem coraz bardziej się podoba.
Yacy napisał(a):Słyszałeś The Black Keys?
nowej płyty jeszcze nie słyszałem, ale "Attack & Release" sprzed dwóch lat mi się podobało, więc pewnie i z "Brothers" będę chciał się zapoznać.
Yacy napisał(a):Próbka dziś pojawi się na moim chomiku.
dzięki, skorzystam Icon_smile2.
Yacy napisał(a):debiutują Państwo Polańscy Icon_wink2 no cóż... u mnie pani dużo straciła na żywo... Widziałeś ją?
o, a kiedy ją widziałeś? ja nie miałem okazji. ale pamiętam jak Stelmi przeżywał spotkanie z nią na antenie Icon_wink2.
01.06.2010 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości