Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
489 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
489 MOJA LISTA
Notowanie nr 489 z 10.05.2010

[ Icon_smile2 I JUŻ PO KONCERCIE ... Icon_smile2 ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 10 . 18 . I CZŁOWIEK I MEBEL - Renata Przemyk
02 . 04 . 29 . ODJAZD - Renata Przemyk
03 . 01 . 05 . GRIEF AND PAIN - Acute Mind
04 . 02 . 11 . RADIO DALMACIJA - Strachy Na Lachy
05 . 03 . 25 . NA NIC TO - Closterkeller
06 . 08 . 10 . TO, ŻE JESTEŚ - Renata Przemyk
07 . 05 . 14 . SMALL MOUNTAIN - Midlake
08 . 06 . 09 . DZIEJE GRZECHU - Muniek & Anna Maria Jopek
09 . 07 . 08 . doDEKAFONIA - Strachy Na Lachy
10 . 13 . 26 . ILE KOSZTUJE MIŁOŚĆ - Renata Przemyk

11 . 12 . 03 . GARDEN - Acute Mind
12 . 09 . 09 . YELLOW RAVEN - Pain Of Salvation
13 . 11 . 05 . IN MEINEM LEBEN - Nena
14 . 14 . 09 . SAM O'TNOSC - Lao Che
15 . 16 . 06 . CHORY NA WSZYSTKO - Strachy Na Lachy
16 . 29 . 03 . ODCHODZĄC - Lena Piękniewska
17 . 26 . 02 . FACTORY - Band Of Horses
18 . 15 . 19 . NACHTS WENN ES WARM IST - Nena
19 . 19 . 07 . BAD HARVEST - New Model Army
20 . 23 . 06 . KARINGA /w wersji z inną solówką/ - Kult

21 . 17 . 10 . PRĄD STAŁY / PRĄD ZMIENNY - Lao Che
22 . 22 . 100 . ONE CARESS - Depeche Mode
23 . 24 . 04 . GALIKU - Geoffrey Gurrumul Yunupingu
24 . 18 . 13 . OSTATKI - NIE WIDZISZ STAWKI - Strachy Na Lachy
25 . 33 . 02 . ENGLAND - The National
26 . 21 . 10 . TEN WIATRAK, TA ŁĄKA - Strachy Na Lachy
27 . 20 . 20 . BEMA PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD - Wojciech Majewski Quintet
28 . 25 . 17 . FADING SILENTLY - Nosund
29 . 45 . 02 . SCARBOROUGH FAIR - My Dying Bride
30 . 30 . 14 . I DON'T WANNA KNOW - Ive Mendes

31 . 31 . 04 . LAREDO - Band Of Horses
32 . 28 . 08 . BEAUTY - Nino Katamadze & Insight
33 . 27 . 17 . CZAS - Lao Che
34 . 37 . 04 . CRESCENT - Brendan Perry
35 . 32 . 14 . IN ANOTHER TIME - Sade
36 . 38 . 06 . DON'T FORGET WHOSE LEGS YOU'RE ON - Arctic Monkeys
37 . 36 . 45 . COME UNDONE - Placebo
38 . NN . 01 . MANY OF HORROR - Biffy Clyro
39 . 35 . 12 . ACTS OF MAN - Midlake
40 . 34 . 10 . TANGO - DAgADAnA

41 . 41 . 13 . OCEAN - Za Zu Zi & Renata Przemyk
42 . 39 . 17 . IN CHAINS - Depeche Mode
43 . 42 . 05 . MILUJU VAS - Raduza
44 . 40 . 25 . TRAFIONY - ZATOPIONY - Spięty
45 . 46 . 03 . YOU CHANGE ME - Anita Lipnicka
46 . NN . 01 . SUMMER NIGHT HORIZON - Anathema
47 . 49 . 07 . LET ME GET MY COLOURS BACK - Disperse
48 . 44 . 03 . PLUNDERED MY SOUL - Rolling Stones
49 . NN . 01 . A DROWNING - How To Destroy Angels
50 . NN . 01 . LOVING YOU IS EASY - Sarah Mclachlan


Statystyka TOP 50:
Nowości: 4 Skoki: 16 Spadki: 24 Pozostało: 6


Moje wypadki z Top50:
z 43 po 05 tyg. JUST LOOK AT US NOW - Badly Drawn Boy
z 47 po 27 tyg. LĘKI I FOBIE - happysad
z 48 po 54 tyg. PEACE - Depeche Mode Icon_cry
z 50 po 18 tyg. FAZA DELTA – Hey


Polska Piosenka Tygodnia
RENATA PRZEMYK – Koncert


[Obrazek: 50ca8abfaaee3ea4med.jpg]
Renata Przemyk i ... ja Icon_mrgreen foto: Lilian


1. Blizna / Zero (Odkochaj nas)
zostały zagrane/zaśpiewane w takiej kolejności jeden po drugim. Łącznikiem była rewelacyjna solówka na gitarze!!! Do tego świetna gra klawiszy i akordeonu. Wszystko zagrane z niesamowicie rockowym pazurem! Zdecydowanie najlepszy moment koncertu!!! I wokal Renaty szczególnie w ZERO – kapitalny!

3. I człowiek i mebel
4. Aż po grób
5. Nie mam żalu
6. Bo jeśli tak ma być
7. Odjazd
8. Kochana
9. To, że jesteś
10. Lulluby
plus 8 utworów

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Marillion – Punch & Judy / Jigsaw


Właściwie ostatnio słucham tylko nowych rzeczy i większość po polsku... Jedynie Marillion jest tu wyraźnym wyjątkiem. A płyta FUGAZI... miodzio Icon_razz I jak tak teraz słuchałem tych ww. utworów, które na płycie następują po sobie to nie wiem czy tytułowy jest tym „naj”... Ale dwa – trzy tygodnie i ... się dowiem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2010 12:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
 
Właśnie miałam napisać pod poprzednim notowaniem, że emocje sięgają zenitu i nie mogę sie doczekać kolejnej listy! Icon_smile2 Icon_mrgreen
No i jest wreszcie! Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.05.2010 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Nowe:
LOVING YOU IS EASY – z nowej płyty Sarah! Mam nadzieję, że złapie mnie o wiele mocniej niż obecnie!

A DROWNING – nigdy nie byłem fanem NIN, ale w takiej wersji – ten utwór brzmi świetnie!

SUMMER NIGHT HORIZON – całości słuchałem kilka razy. Od pierwszego przesłuchania ten kawałek najbardziej zwracał moją uwagę. I tak jest do teraz. Ale myślę, że na płycie jest jeszcze sporo potencjalnych nowości z Mojej Listy Icon_razz

MANY OF HORROR – długo to trwało… ale jednak mnie wzięło, a wzięło mnie bo dopiero teraz sięgnąłem po tę płytę Icon_wink2 Mam nadzieję, że wytrzyma ze mną do Jarocina. Jeśli nie ten utwór to coś innego z płyty.


Stare:

Depeche Mode - sto tygodni!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 i co tu dużo pisać... za 11 tygodni okaże się jak wygląda to w podsumowaniu 500 notowań...

Drugi DM - PEACE - nie dotrwał do roczku... szkoda... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2010 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 

ZNAWCA...


Myślałem, że tytuł poprzedniej listy „Przed koncertem” będzie podpowiedzią... Chyba jednak nie była to zbyt wyraźna podpowiedź Icon_wink2 Koncerty powodują, że na Mojej Liście ruchy są bardzo nieprzewidywalne... Po poprzednim koncercie Acude Mind wskoczyło na 1 miejsce z 17 Icon_wink2 Teraz Renata tylko z 10 Icon_smile2 Ale to było zdecydowanie najlepsze wykonanie utworu z ostatniej płyty! ODJAZD zaczął koncert i może brakowało jeszcze rozgrzania... A lider zaśpiewany do końca z właściwym tekstem Icon_razz Nawet sama Renata tłumaczyła się z użycia „takich słów”, że „słowo w służbie treści” i że „to taki środek artystyczny” Icon_wink2 W końcu koncert odbył się w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „ ... czy to jest kochanie”...

No nic w każdym razie wyniki znawcy są następujące:

Wspólny:

1. 89 GRIEF AND PAIN - Acute Mind
2. 77 RADIO DALMACIJA - Strachy Na Lachy
3. 64 ODJAZD - Renata Przemyk
4. 60 NA NIC TO - Closterkeller
5. 59 SMALL MOUNTAIN - Midlake
6. 36 doDEKAFONIA - Strachy Na Lachy
7. 31 DZIEJE GRZECHU - Muniek & Anna Maria Jopek
8. 24 TO, ŻE JESTEŚ - Renata Przemyk
9. 22 YELLOW RAVEN - Pain Of Salvation
10. 19 GARDEN - Acute Mind
oraz
6 I CZŁOWIEK I MEBEL - Renata Przemyk
4 SAM O'TNOSC - Lao Che
4 IN MEINEM LEBEN - Nena

Znawca – wyniki:

18 Lilian

20 aaktt
26 ku3a
26 Aro


28 wspólny

30 chris975
34 furbul
36 saferłel
38 stavanger
48 michal91d

Strzelec:

4 Lilian

3 Aro
2 aaktt
1 chris975, ku3a

Lilian gratuluję!!! Jednak obserwacja ... koncertu była pomocna Icon_wink2
Ja wcześniej myślałem, że po koncercie ODJAZD będzie na 1 ... W tygodniu zdarza mi się robić symulację. W tym tygodniu zrobiłem w środę. A mój typ zdobyłby 30 punktów i 2 trafienia – czyli cienko Icon_mrgreen

No to kolejny znawca u Lilian Icon_wink2 wbrew pozorom nie będzie łatwo Icon_smile2 tylko pytanie do triumfatorki – typujemy kolejne notowanie na podstawie tego które już jest? Czy mamy czekać na nowe Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2010 12:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):Renata Przemyk i ... ja foto: Lilian
"ja" to znaczy Twoje palce trzymające płyte? Icon_wink2
Fajne Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):22 . 22 . 100 . ONE CARESS - Depeche Mode
wow! jaki piekny jubileusz! Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Depeche Mode - sto tygodni!!! i co tu dużo pisać... za 11 tygodni okaże się jak wygląda to w podsumowaniu 500 notowań...
no właśnie! już nie mogę sie doczekać podsumowania! Icon_smile2

Yacy napisał(a):Drugi DM - PEACE - nie dotrwał do roczku... szkoda...
szkoda że wypadł w notowaniu jubileuszowym dla One Caress Icon_frown

Yacy napisał(a):Koncerty powodują, że na Mojej Liście ruchy są bardzo nieprzewidywalne...
zgadzam się! Icon_wink2 a ja się nawet zastanawiałam czy coś ze starszych płyt ma szanse wskoczyć np. Blizna albo Zero Icon_biggrin3 ale widze ze jednak za bardzo rozmarzyłam sie Icon_mrgreen

Yacy napisał(a):Lilian gratuluję!!!
dziękuję bardzo bardzo! Icon_smile2 ciekawa jestem jak wypadnie Znawca u mnie. Przyznaje się że marzyłam o tym Icon_wink2

Yacy napisał(a):Jednak obserwacja ...
mhm, troszke jak widać pomogło Icon_smile2 aczkolwiek nawet to ze siedziałam tak blisko nie pomogło mi odgadnąć , że "I człowiek i mebel" tak skutecznie zaatakuje miejsce 1! Icon_smile2

Yacy napisał(a):typujemy kolejne notowanie na podstawie tego które już jest? Czy mamy czekać na nowe
typujecie na podstawie tego które jest Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.05.2010 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Łał, jestem drugi Icon_surprised Nigdy jeszcze nie byłem drugi Icon_biggrin3

Co do listy, gratuluję 100 tygodni "One Caress" Icon_smile2
Cieszy mnie awans The National i chętnie sprawdzę nową Sarę, bo kiedyś ją lubiłem Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2010 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Cytat:A DROWNING
Wow, a myślałem, że dopiero wgląd w moją listę pozwoli Ci się zapoznać się z tym nagraniem, nawet specjalnie dodałem w jego opisie wątki DM-Recoilowskie Icon_smile2 A tu proszę, co za refleks. W sumie dzięki temu coraz więcej wspólnych rzeczy na ML i DLP, okres posuchy chwilowo minął (zeszłotygodniowe ''England'' uznaję jako swoje Icon_razz2).

Yacy napisał(a):MANY OF HORROR - Biffy Clyro
Eh, sięgacie po ten britpop raz do roku i akurat na Biffy Clyro padło Icon_smile

Cytat:LOVING YOU IS EASY
Coś tam podsłuchiwałem, ale raczej do mnie nie trafiła, a szkoda, rekomendacje na RYM ma bardzo fajne, również te od moich pokrewnych dusz.

Koncertu Przemyk chyba nie mogłem przewidzieć. Lilian jest lepiej zorientowana, więc ciężko było rywalizować Icon_razz2 Ale gratuluję zwycięstwo w dobrym stylu, ja tym razem znalazłem się zastraszająco nisko.

Yacy napisał(a):ODCHODZĄC - Lena Piękniewska
Patrząc na wyniki ufam, że nie zajechała tego nagrania.

Yacy napisał(a):FACTORY - Band Of Horses
Co utwór, to spisuje się lepiej. Ciekawe dokąd dojdzie czwarty singiel Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2010 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
A gdzie moje miejsce na podium? Miało być miejsce na podium ;P
Gratuluję Lilian ;] Chętnie u Ciebie potypuję, jeśli nie zapomnę.
Jestem pod wrażeniem legendarnego wyniku One Caress.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.05.2010 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Eh, sięgacie po ten britpop raz do roku i akurat na Biffy Clyro padło Icon_smile
nie nazwałbym tego britpopem Icon_mrgreen bardzo dobry rock z akcentem brytyjsko-szkockim Icon_wink2
Factory też mi się spodoba - płyta pierwsza w kolejności do odsłuchu Icon_wink2
10.05.2010 09:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Hmm, a ja nie nazwałbym tego ''brytyjsko-szkockim'' akcentem Icon_wink2

Teraz pojęcie britpopu bardzo się zdewaluowało. W tym wypadku użyłem go pieszczotliwie do określenia muzyki z tamtego rejonu, która bezpośrednio nie podlega takiemu szufladkowaniu, ale z tego co wiem, to dla Jacka bez znaczenia Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2010 09:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):Drugi DM - PEACE - nie dotrwał do roczku... szkoda... Icon_frown
jak to? 54 tygodnie to cały rok i 2 tygodnie! Icon_smile2 Piękny wynik, u mnie takie się nie zdarzają. A co tu jeszcze myśleć o setce "One Caress"...
Podejrzewam, że Renata Przemyk ma poważne szanse na podobne wyczyny. Fajnie jest mieć takiego idola. Icon_smile2

Szkoda, że Badly Drawn Boyowi się nie udało.
11.05.2010 04:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
Lilian napisał(a):Fajne Icon_mrgreen
Icon_wink2 ale fajne zdjęcie to jest ... to którego na forum nie będzie Icon_smile2 dziękuję Icon_smile2
Lilian napisał(a):już nie mogę sie doczekać podsumowania!
ja też Icon_wink2 co jakiś czas zaglądałem na swoje podsumowanie, ale tak od roku już tego nie robię... ciekawe... Icon_wink2
Lilian napisał(a):a ja się nawet zastanawiałam czy coś ze starszych płyt ma szanse wskoczyć np. Blizna albo Zero
tak to raczej nie... musiałaby ujawnić ze starych coś czego nie znam, albo jak pojawi się koncertowe DVD!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.05.2010 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
aaktt napisał(a):chętnie sprawdzę nową Sarę, bo kiedyś ją lubiłem
tak sobie słuchałem Jej wczoraj i dziś i zgadzam się z Tobą - "kiedyś"... Obawiam się, że może nie być 2 tyg. na liście Icon_frown

saferłel napisał(a):Wow, a myślałem, że dopiero wgląd w moją listę pozwoli Ci się zapoznać się z tym nagraniem
chciałbyś Icon_razz ksch czuwa Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):sięgacie po ten britpop
ja nie sięgnąłem po to co Ty piszesz, tylko po świetną płytę... i jest coraz lepsza!!! Icon_wink2
saferłel napisał(a):Koncertu Przemyk chyba nie mogłem przewidzieć.
wystarczyło przeczytać to co pisałem po tamtym notowaniem :
Yacy napisał(a):Ścisk w czołówce niemiłosierny... Gdybym mógł to 1-9 wcisnąłbym na podium A co to będzie po koncercie Renaty...?
jest ścisk? jest Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.05.2010 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
furbul napisał(a):Jestem pod wrażeniem legendarnego wyniku One Caress.
ja też Icon_mrgreen

michal91d napisał(a):bardzo dobry rock z akcentem brytyjsko-szkockim
na to mogę się zgodzić Icon_wink2

saferłel napisał(a):ale z tego co wiem, to dla Jacka bez znaczenia Icon_smile
o a z tym w 100% Icon_smile2 a dla Ciebie ma znaczenie jak sie nazywa to czego słuchasz...? :roll:

Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2
1981 napisał(a):jak to? 54 tygodnie to cały rok i 2 tygodnie!
Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2 nawet nie będę próbował się tłumaczyć Icon_wink2
1981 napisał(a):Szkoda, że Badly Drawn Boyowi się nie udało.
a no szkoda...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.05.2010 08:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):chciałbyś Icon_razz ksch czuwa Icon_mrgreen
A no chyba, że tak. Mi tam nic nie wysłał. Sam musiałem Icon_frown Icon_wink2

Cytat:ja nie sięgnąłem po to co Ty piszesz, tylko po świetną płytę... i jest coraz lepsza!!! Icon_wink2
Przecież wiem, nie musisz na każdym kroku podkreślać swojej niechęci do gatunków ;P

Yacy napisał(a):a dla Ciebie ma znaczenie jak sie nazywa to czego słuchasz...? :roll:
Stawiasz to pytanie w taki sposób, jak gdyby nazewnictwo liczyło się dla mnie bardziej niż muzyka. Dziwne podejście. Ale odpowiem: Tak, ma znaczenie. Już tłumaczyłem kiedyś dlaczego - dla porządku, dla jasności, dla potrzeb konwersacyjnych Icon_cool2 itd.
Po prostu nie rozumiem czemu nie nazywać rzeczy po imieniu. To nie boli.

W przypadku Biffy Clyro chciałem tylko podkreślić swój osobisty niedosyt związany z tym, że osoby, które zwykle nie obcują zbyt często i chętnie z konkretną muzyką zainteresowały się czymś, co w mojej opinii jest dosyć słabym przedstawicielem tych nurtów. To również tylko moje osobiste spostrzeżenie, nie wiem dokładnie czego tam słuchasz (ewentualnie podpatrzeć last.fm mogę) I w końcu to był post z ''Icon_wink2''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2010 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Mi tam nic nie wysłał. Sam musiałem
mi też nie. tylko napisał na lp3, że jest, a ja sam znalazłem, nawet wrzuciłem za niego Icon_wink2 utwór ma szanase dzięki forowiczom pojawić się w zestawie do głosowania Icon_smile2
saferłel napisał(a):nie musisz na każdym kroku podkreślać swojej niechęci do gatunków ;P
aaa czemu? Icon_razz
saferłel napisał(a):Po prostu nie rozumiem czemu nie nazywać rzeczy po imieniu. To nie boli.
no niby tak, tylko że w przypadku muzyki, każdy nazywa to wg "swojego ucha". Dla jednego jest pop, dla innego indie, a dla trzeciego np. disco Icon_smile2 . To tak jakby ktoś na mnie wołał Jacek, ktoś inny Paweł, a jeszcze inny np. Monika Icon_mrgreen Można by się pogubić... [nie musisz odpowiadać, wiem że piszę bzdury, ale już napisałem i nie będę kasował Icon_mrgreen]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2010 12:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Cytat:no niby tak, tylko że w przypadku muzyki, każdy nazywa to wg "swojego ucha".
No też ja nazywam według swego ucha i nie kłócę się, że coś jest inne niż nie (wyobraź sobie próbę przekonania kajmana, że coś nie jest disco Icon_biggrin?).
Przykład z imionami faktycznie trochę dziwny, ale ja bym to raczej przyrównał do sytuacji, gdy ktoś nazywa się w dokumentach Szczepan (i to zobowiązuje w pewnych sytuacjach), a trzy różne osoby wołają na niego wedle swojego uznania (pseudonim, ksywka itd..). To jest chyba to Icon_smile

Yacy napisał(a):utwór ma szanase dzięki forowiczom pojawić się w zestawie do głosowania Icon_smile2
Ja tam się na pewno dołączę do głosowania jak będzie w zestawie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.05.2010 02:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
gratulacje dla Lilian Icon_smile2.
i dla Depeszów Icon_mrgreen .
Yacy napisał(a):Polska Piosenka Tygodnia
RENATA PRZEMYK – Koncert
Icon_mrgreen

dla mnie owszem, "przed koncertem" było podpowiedzią, ale nie spodziewałem się, że aż tak to będzie Icon_smile2.
fajnie, że "Many Of Horror" debiutuje. a które inne utwory z płyty Ci się jeszcze podobają?
"Scarborough Fair" jak skoczyło. ciekawe na co stać ten utwór na forumowej.
ciekawe co będzie na pierwszym na liście płyt Icon_mrgreen .
12.05.2010 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Moja Lista Albumów nr 489 z 10.05.2010

poz . ub . tyg . PŁYTA (rok wyd.) - Wykonawca

01 . 01 . 26 . ODJAZD (2009) - Renata Przemyk
02 . 02 . 07 . ACUTE MIND (2010) - Acute Mind
03 . 03 . 11 . doDEKAFONIA (2010) - Strachy Na Lachy
04 . 08 . 58 . BLIZNA (2001) - Renata Przemyk
05 . 04 . 03 . INFINITE ARMS (2010) - Band Of Horses
06 . 06 . 14 . THE COURAGE OF OTHERS (2010) - Midlake
07 . 13 . 66 . UNIKAT (2006) - Renata Przemyk
08 . 05 . 31 . AURUM (2009) - Closterkeller
09 . 07 . 03 . HIGH VIOLET (2010) - The National
10 . 18 . 02 . ONLY REVOLUTIONS (2009) - Biffy Clyro

11 . 10 . 17 . MADE IN GERMANY (2009) - Nena
12 . 12 . 10 . PRĄD STAŁY / PRĄD ZMIENNY (2010) - Lao Che
13 . 14 . 10 . MAGNETISM (2009) - Ive Mendes
14 . NN . 01 . ROAD SALT ONE (2010) - Pain Of Salvation
15 . 09 . 04 . MIRRORBALL: THE COMPLETE CONCERT (2006) - Sarah Mclachlan
16 . 15 . 06 . MILUJU VAS - Raduza
17 . 11 . 03 . STRONG TOGETHER [LIVE] (2010) - Quidam
18 . 17 . 45 . OCTAHEDRON (2009) - The Mars Volta
19 . NN . 01 . ORANŻADA (2010) - Koniec Świata
20 . NN . 01 . WE’RE HERE BECAUSE WE’RE HERE (2010) - Anathema


.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.05.2010 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
pytanie tylko ile jeszcze Renata będzie Cię pokoncertowo trzymać Icon_smile2
12.05.2010 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości