Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 873 - 02.12.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 873 - 02.12.2007
Kolejne notowanie na wskros przesycone emocjami. Pisalem juz kilka tygodni temu o tym, ze zmieniam prace. Poprzedni tydzien byl moim ostatnim tygodniem w starej firmie. Ciesze sie, ze odcinam sie od pewnych zajec, formalnosci, procedur, ale ludzie... Strasznie bedzie mi ich brakowac Icon_exclaim Cudowne osoby, dzieki ktorym praca to bylo czesto cos wiecej niz tylko miejsce w ktorym spedza sie ponad 1/3 doby. Cudowne osoby, z ktorymi niezliczona ilosc razy rozmawialem o muzyce, o filmach, o sprawach osobistych, o tym jak sobie nazwajem pomoc w pracy i o totalnie nieistotnych sprawach. Caly poprzedni tydzien to bylo jedno wielkie pozegnanie - sprzatanie szaf, szuflad i natrafianie tam na rozne skarby, rozmowy na luzie z ludzmi, mail pozegnalny, odpowiedzi od ludzi na tego maila i wreszcie piatkowe pozegnanie. Pozegnanie... Goodbye... Przez caly tydzien znowu towarzyszyl mi Lionel Richie. Nic innego jak "Goodbye" nie wspolgralo tak doskonale z moim nastrojem! Efekt? Wierzcie lub nie, niech to sie Wam podoba lub nie, ale "Goodbye" wraca na moja liste w najwspanialszym mozliwym stylu Icon_exclaim Od poczatku tygodnia wiedzialem, ze bedzie bardzo wysoko, w piatek wiedzialem, ze tylko Metallica moze zagrozic, a w niedziele zdecydowalem, ze jednak Lionel byl w tamtym tygodniu bezkonkurencyjny!! A teraz slucham sobie muzyki z kompa przez fantastyczne glosniki, ktore dostalem na pozegnanie. Kurcze, w niektorych kawalkach odkrywam dzwieki, ktorych nigdy wczesniej w nich nie slyszalem Icon_razz.

Inne ruchy na liscie to konsekwencje innych nastrojow albo po prostu tego, ze cos mi sie bardzo spodobalo lub juz znudzilo. Zwyciezca tygodnia na pewno jest Totentanz. Fantastyczny skok w piosenkach i juz prawie zwyciestwo w plytach. Nie bedzie przesada, jesli napisze, ze cala pierwsza osemka piosenek to tak cudowne nagrania, ze kazde powinno byc na pierwszym! Tak wysokiego poziomu nie bylo od dawna i choc "Piosenka starych kochankow" podoba mi sie bardziej, niz niejedna piosenka ktora dochodzila do pierwszego miejsca, to jednak musi sie zadowolic jedynie osmym miejscem i zaledwie trzema punktami do podsumowania roku. "If You Were A Sailboat" zdobywajac punkty w zeszlym tygodniu, osiagnelo cos wielkiego - przeskoczylo "Spider's Web" i stalo sie najwyzej notowana piosenka Katie w podsumowaniu mojej listy!

Poza powrotem Lionela, sa dzis 4 nowosci i wszystko to ostrzejsze kawalki, wszystkie poznane dzieki Wam. Teraz jest bardzo duzy scisk w trzydziestce i ciezko mi przewidziec ile one zdolaja zwojowac.

Ogromnie sie ciesze, ze Serj Tankian w koncu tak mi sie spodobal, ze absolutnie zasluzenie drugi raz wygral w plytach. Cala pierwsza czworka to plyty ktorych slucham po kilka razy w tygodniu i az zal, ze tylko jedna moze wygrac. Kilka tygodni temu na promocji w Merlinie kupilem sobie trzecia w mojej kolekcji plyte Dead Can Dance. Wczesniej nie dali rady sie przecisnac do dziesiatki, a teraz w koncu sie udalo, na pewno z duza pomoca ogolnie ostatnio panujacych u mnie nastrojow.

Notowanie 873:

01. NN. 07. 01. Goodbye - Lionel Richie
02. 01. 04. 04. Brothers In Arms - Metallica
03. 09. 02. 02. Całkiem sam - Totentanz
04. 02. 15. 15. M.I.A. - Avenged Sevenfold
05. 03. 03. 03. Let's Dance To Joy Division - The Wombats
06. 06. 08. 08. Długa droga w dół - Happysad
07. 07. 14. 14. If You Were A Sailboat - Katie Melua
08. 08. 03. 03. Piosenka starych kochanków - Raz Dwa Trzy
09. 10. 02. 02. Empty Walls - Serj Tankian
10. 05. 04. 04. Król - Zespół Reprezentacyjny

11. 04. 04. Wired - New Model Army
12. 11. 07. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad
13. 12. 10. Nieprzygoda - Happysad
14. 13. 12. Sing For Absolution - Muse
15. 15. 02. Pavietrany šar - NRM
16. 20. 02. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
17. 17. 06. Endlessly - Muse
18. 18. 02. No Jesus Christ - Seether
19. 16. 12. Milowy las - Happysad
20. NN. 01. Prisoners - Clawfinger
21. 22. 13. Take Her Back - The Pigeon Detectives
22. 21. 04. Tears Fall - David Knopfler & Jule Neigel
23. 23. 26. Map Of The Problematique - Muse
24. NN. 01. Sang Real - Dredg
25. NN. 01. The Bleeding - Five Finger Death Punch
26. NN. 01. Rise River Rise - Corrosion Of Conformity
27. 28. 02. Wspomnienia - Suchy Chleb Dla Konia
28. 14. 06. Jeżozwierz - Lipali
29. 25. 03. The Racing Rats - Editors
30. 26. 02. Jaan Pehechaan Ho - Mohammed Rafi

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

19. 07. Suicide Is Painless - Manic Street Preachers
24. 03. Tranquilize - The Killers & Lou Reed
27. 14. 1973 - James Blunt
29. 09. Time Is Running Out - Muse
30. 04. Gunslinger - Avenged Sevenfold

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 861:

01. 01. 04. 04. Elect The Dead - Serj Tankian
02. 04. 02. 02. Nieból - Totentanz
03. 03. 12. 12. Nieprzygoda - Happysad
04. 02. 04. 04. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
05. 06. 07. 07. Pictures - Katie Melua
06. NN. 01. 01. Into The Labyrinth - Dead Can Dance
07. 05. 08. 08. Ship Of Dreams - David Knopfler
08. 09. 12. 12. Absolution - Muse
09. 07. 07. 02. All The Lost Souls - James Blunt
10. 08. 12. 12. Londyn 08:15 - Ira
05.12.2007 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: notowanie 873 - 02.12.2007
01. NN. 07. 01. Goodbye - Lionel Richie Icon_biggrin3
02. 01. 04. 04. Brothers In Arms - Metallica Icon_biggrin3
03. 09. 02. 02. Całkiem sam - Totentanz Icon_neutral2
04. 02. 15. 15. M.I.A. - Avenged Sevenfold Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
05. 03. 03. 03. Let's Dance To Joy Division - The Wombats Icon_biggrin3
06. 06. 08. 08. Długa droga w dół - Happysad Icon_neutral2
07. 07. 14. 14. If You Were A Sailboat - Katie Melua Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Nie cieszy mnie natomiast fakt wyprzedzenia Spider...
08. 08. 03. 03. Piosenka starych kochanków - Raz Dwa Trzy Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
09. 10. 02. 02. Empty Walls - Serj Tankian Icon_evil
10. 05. 04. 04. Król - Zespół Reprezentacyjny Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
11. 04. 04. Wired - New Model Army Icon_biggrin3
12. 11. 07. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad Icon_neutral2
13. 12. 10. Nieprzygoda - Happysad Icon_biggrin3
Skusiłem się na Ludzi... i nadal jest jedynym utworem z płyty, który mi się podoba.
15. 15. 02. Pavietrany šar - NRM Icon_evil
Przyznam się, że nie kojarzę, ale jeżeli nie przeszło pierwszej rundy przesłuchań do NL to wyżej dostać nie mogło.
16. 20. 02. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Myślałem, że ta piosenka nic nie osiągnie na Forumowej, bo początkowo prawie nikt nie zwracał na nią uwagi, a tu nagle prawie wszędzie w górę.
18. 18. 02. No Jesus Christ - Seether Icon_biggrin3
19. 16. 12. Milowy las - Happysad Icon_neutral2
23. 23. 26. Map Of The Problematique - Muse Icon_biggrin3
24. NN. 01. Sang Real - Dredg
A CÓŻ TO :?:
25. NN. 01. The Bleeding - Five Finger Death Punch Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
26. NN. 01. Rise River Rise - Corrosion Of Conformity
I TO :?:
28. 14. 06. Jeżozwierz - Lipali Icon_evil
29. 25. 03. The Racing Rats - Editors Icon_neutral2
05.12.2007 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
 
Zgodnosc - 0/30, slownie zero. I co tu komentowac...? Icon_cool2
Trzymam kciuki za nowa robote, uda sie, na pewno - a wtedy bedzie mozna powiedziec 'goodbye' lionelowi. Czego sobie i Panstwu zycze Icon_biggrin
05.12.2007 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Dzięki za życzenia Kiefer Icon_wink Z pewnością również sobie życzę by opuścił listę jak najszybciej.
Metallica spadła co mnie trochę rozczarowało, ale nie sądzę, że szybko wypadną z top 10. Ciągle obstaje przy tym, że wypadną wyśmienicie w podsumowaniu 2008 roku. Król spadał Icon_biggrin Jestem teraz dość zajęty nauką, więc nadal odkładam przesłuchanie Raz, Dwa, Trzy - Młynarski. Nie mam pojęcia co to za nowości wytrzasnąłeś. Weź to na chomika daj.
Wśród płyt pojawiają się z tyg. na tydzień coraz to nowe pozycje, których nie znam, tak jest i tym razem...Tego zespołu znam tylko album AION, który dość dokładnie z kasety magnetofonowej przesłuchałem w wakacje (z 5,6 razy) Dobre to było. Może jak posłucham do końca Hey, potem Sonic Youth, Faith No More to znajdzie się czas na ten band.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.12.2007 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Ciągle obstaje przy tym, że wypadną wyśmienicie w podsumowaniu 2008 roku.
mogli to nagrac ze 2 miesiace pozniej Icon_wink2
saferłel napisał(a):Nie mam pojęcia co to za nowości wytrzasnąłeś. Weź to na chomika daj.
dwie juz sa na chomiku, ale nie moim Icon_razz. Pozwalam sobie podac link: http://chomikuj.pl/mrsap/Best+of+mc.
zeby znalezc trzecia nie trzeba szukac daleko Icon_razz : http://chomikuj.pl/mrsap/nowosci.
tak wiec, Kajman, mozesz sie dowiedziec coz to takiego Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Może jak posłucham do końca Hey, potem Sonic Youth, Faith No More to znajdzie się czas na ten band.
niesamowity jestes, naprawde! podziwiam Cie.
pozostaje zyczyc, abys z nauka jak najszybciej sie uporal Icon_smile2.
05.12.2007 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Ojej, ale numer jeden Icon_eek2 No cóż, rozumiem że to tylko tak chwilowo, z okazji specjalnej okazji Icon_cool2 W związku z tym, ja również życzę powodzenia w nowej pracy Icon_mrgreen
Za to wszystkie nowości rewelacyjne Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Co prawda niektóre już trochę stare, ale wciąż jare Icon_smile2 Cieszy też wysoka forma Serja na obu listach Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
05.12.2007 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):01. NN. 07. 01. Goodbye - Lionel Richie
jak przeczytałem pod tytuł to do głowy mi nawet nie przyszło ...! No nieźle

ku3a napisał(a):03. 09. 02. 02. Całkiem sam - Totentanz
Icon_lol Icon_lol Icon_lol

ku3a napisał(a):11. 04. 04. Wired - New Model Army
tak jak zapowiadałeś Icon_frown

ku3a napisał(a):06. 06. 08. 08. Długa droga w dół - Happysad
no znów jestem nieco zdziwiony, ale gdyby nie Lionel to byłoby oczko w góre

nowosci nie znam, a poznam pewnie nieco później.

ku3a napisał(a):Pisalem juz kilka tygodni temu o tym, ze zmieniam prace
mam nadzieję że po pewnym czasie bedzie tak jak w dotychczasowej pracy (oczywiście chodzi mi tylko o pozytywy) Icon_smile2 Ja nie mam doświadczenia bo od 11 lat w tej samej firmie ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2007 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):tak jak zapowiadałeś Icon_frown
bo nic sie nie zmienilo Icon_frown
06.12.2007 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Powiedziałeś "Goodbye" swoim współpracownikom, to jest nie za wesoły moment w życiu, ale przenosząc się poznasz nowych, a ze starymi nie musisz zrywac kontaktu Icon_smile
Bo chyba do nowej pracy nie poszedłeś z tego powodu, że Cię wyrzucili ze starej. Icon_wink2
A co na liście? Cieszę się że Happysad wciąż wysoko (chodzi mi o "DDwD"), inne tez nienajgorzej.
Mnie "If You Were A Sailboat " za bardzo nie ruszyło. Piosenka była tylko tydzien w top 30. Na płycie są na szczęcie lepsze kawałki. najlepszym utworem nieoczekiwanie pozostaje "Just Like Heaven".

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.12.2007 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
tadzio3 napisał(a):ale przenosząc się poznasz nowych
ok, wtedy zadebiutuje "Hello" Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):a ze starymi nie musisz zrywac kontaktu Icon_smile
a pewnie, ze nie, juz na jutro umowilem sie z ok. 20 osobami na piwko Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Bo chyba do nowej pracy nie poszedłeś z tego powodu, że Cię wyrzucili ze starej. Icon_wink2
Icon_smile2 nie
tadzio3 napisał(a):Mnie "If You Were A Sailboat " za bardzo nie ruszyło
dla wiekszosci z Was to wcale nie byl duzy przeboj, moze dlatego tym bardziej sie ciesze Icon_razz
06.12.2007 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):a pewnie, ze nie, juz na jutro umowilem sie z ok. 20 osobami na piwko
Jeszcze kilka miesięcy temu w piątek wieczorem raczej byś nie poszedł. Icon_wink2
ku3a napisał(a):dla wiekszosci z Was to wcale nie byl duzy przeboj, moze dlatego tym bardziej sie ciesze
To mój największy przebój w ogóle nie pojawił się na LP3 i na żadnej innej liście mimo, że był singlem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.12.2007 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
ku3a napisał(a):01. NN. 07. 01. Goodbye - Lionel Richie
02. 01. 04. 04. Brothers In Arms - Metallica
Rozumiem, że za tydzień wszystko wróci do normy Icon_razz ,
no chyba, że...
ku3a napisał(a):03. 09. 02. 02. Całkiem sam - Totentanz
Icon_razz

.
06.12.2007 06:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Wow... Lionel i to tak wysoko :roll:
Zaskoczyłeś mnie.
The Bleeding na 25-tym a mógłby być wyżej. No właśnie, mógłby...
Metallica na podium. Icon_smile
Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłej pracy. Niech Ci profesjonalizm lekkim będzie. Icon_biggrin
07.12.2007 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
yavosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 200
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
Goodbye wraca w niesamowitym stylu! Cóż za powrót Icon_biggrin3
Szkoda, że poza listą Killersi...
Przede wszystkim zaś: udanego przejścia zawodowego!
07.12.2007 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #15
 
Lionel na pierwszym cieszy mnie najbardziej z całego zestawienia Icon_biggrin3
08.12.2007 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Pierwsze miejsce "Goodbye" jest sporą niespodzianką. U mnie taki powrót niebyłby możliwy. Szkoda by mi było utworów, które już od dawna walczą o pierwsze miejsce...
"Całkiem sam" zabrzmiało za pierwszym razem bardzo zachęcająco Icon_biggrin3
"Empty Walls" wspina się coraz wyżej Icon_smile2 Liczę na jeszcze lepszy wynik w następnych tygodniach.
Happysad już powoli zaczyna spadać... Za to Lipali spada zaskakująco szybko Icon_eek2

Seether po tak ładnym debiucie nie był w stanie osiągnąć nic więcej... Mam nadzieję, że to tylko chwilowy zastój.
Za to najbardziej cieszą mnie trzy z czterech nowości. Dwie z nich szczególnie, bo to wielkie hity mojej listy z dawnych lat. Te debiuty dowodzą, że dawanie linków do utworów z podsumowania 200 notowań jednak nie idzie na marne Icon_smile2
"The Bleeding" u mnie już spada, ale może dzięki temu debiutowi to się zmieni...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.12.2007 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
mrsap napisał(a):Pierwsze miejsce "Goodbye" jest sporą niespodzianką. U mnie taki powrót niebyłby możliwy.
no coz, po prostu to byla dla mnie zdecydowanie najwazniejsza piosenka poprzedniego tygodnia.
mrsap napisał(a):"Empty Walls" wspina się coraz wyżej Icon_smile2 Liczę na jeszcze lepszy wynik w następnych tygodniach.
na razie bedzie to malo mozliwe, po prostu pierwsza osemka tworzy mur nie do przebicia.
Serj jednak tez ma potezna sile teraz, wiec sam licze na to, ze uda mu sie pojsc wyzej Icon_smile2.
mrsap napisał(a):Seether po tak ładnym debiucie nie był w stanie osiągnąć nic więcej... Mam nadzieję, że to tylko chwilowy zastój.
jest duza szansa, ze jeszcze bedzie wyzej
mrsap napisał(a):Te debiuty dowodzą, że dawanie linków do utworów z podsumowania 200 notowań jednak nie idzie na marne Icon_smile2
no pewnie! Icon_smile2
staram sie ze wszystkim zapoznawac i nadrabiac zaleglosci, bo niektorych z tych zespolow w ogole nie znam. Dzieki!
08.12.2007 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości