Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP30
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP30
Witam!
Już od najbliższego piątku regularnie pojawiac się będzie lista. Zaczynam od początku! Postaram się znalezc czas i chęci, których ostatnio miałem mało.
01.07.2007 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: Paweł TOP30
Paweł napisał(a):Witam!
Już od najbliższego piątku regularnie pojawiac się będzie lista. Zaczynam od początku! Postaram się znalezc czas i chęci, których ostatnio miałem mało.
Szkoda, że jeszcze nie w tym tygodniu forumowym (czyli do środy).
01.07.2007 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
kajman napisał(a):Szkoda, że jeszcze nie w tym tygodniu forumowym (czyli do środy).
Po pierwsze układam ją zupełnie od początku.
Po drugie jutro jadę do Chorzowa na koncert Red Hotów więc wybacz. Icon_smile
02.07.2007 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
Paweł napisał(a):Po drugie jutro jadę do Chorzowa na koncert Red Hotów więc wybacz. Icon_smile

Ja bym wybaczył ale że nie jestem moderatorem to została mi tylko ZAZDROŚĆ Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.07.2007 04:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Cytat:Ja bym wybaczył ale że nie jestem moderatorem to została mi tylko ZAZDROŚĆ Icon_wink2
Powtórka koncertu 20 lipca o 1:05 w TVN chyba.
03.07.2007 07:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Nie narzekaj kajman Icon_smile Dobrze, że chłopak wraca. Ciekawą listę miał. Od początku piszesz? Ciekawe...czyli możemy się 30 nowości spodziewać Icon_biggrin?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.07.2007 09:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Nie narzekaj kajman Icon_smile Dobrze, że chłopak wraca. Ciekawą listę miał. Od początku piszesz? Ciekawe...czyli możemy się 30 nowości spodziewać Icon_biggrin?
Przesadzasz z tym narzekaniem. Ja tylko stwierdziłem, że żal. A czym więcej list, tym bardziej (brak mi słowa) forumowa.
03.07.2007 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
kajman napisał(a):bardziej (brak mi słowa) forumowa.
reprezentatywna

.
03.07.2007 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 473
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Paweł napisał(a):Powtórka koncertu 20 lipca o 1:05 w TVN chyba.
Popołudniu czy po północy. Icon_lol

A tak poza tym czekam na Twoją nową listę.
03.07.2007 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 778
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
stavanger napisał(a):
kajman napisał(a):bardziej (brak mi słowa) forumowa.
reprezentatywna
Dokładnie o to mi chodziło.
03.07.2007 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
piotreklp3 napisał(a):Popołudniu czy po północy. Icon_lol
Po północy. Icon_razz2

Tak. Lista będzie się składała z samych nowości... cóż takie zaległosci ze hej.
Dodatkowo moze się postaram o jakiś Top 10 nagrań Red Hotów (po koncercie) ale jeszcze zobaczę jak z czasem. Icon_smile
05.07.2007 08:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Paweł napisał(a):Dodatkowo moze się postaram o jakiś Top 10 nagrań Red Hotów (po koncercie) ale jeszcze zobaczę jak z czasem. Icon_smile
Świetny pomysł Icon_biggrin3 To ja zacznę i wrzucę swój, tyle że nie top 10, ale top 40 Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
05.07.2007 12:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości