Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 998 - 25.04.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 998 - 25.04.2010
Blisko, blisko, coraz bliżej Icon_smile2. Coraz bardziej zawęża się lista kandydatów którzy mogą wygrać w absolutnie wyjątkowym tysięcznym notowaniu. Do dziesiątki wchodzi kolejne Lao Che. Odbiór płyty nie taki jak dwóch poprzednich, ale czy można mówić o rozczarowaniu gdy płyta jest na drugim miejscu, a w pierwszej dziesiątce piosenek były już 3 piosenki? Icon_smile2 W pierwszej dziewiątce 8 polskich piosenek Icon_smile2. I nie wygląda na to, żeby statystyki miały się pogorszyć. Być może o czołówkę powalczy Czesław Śpiewa, którego coraz więcej piosenek zaczyna mi się podobać, a "O tych w Krakowie" już teraz wchodzi na listę. Przy zmasowanym ataku piosenek nie jest niczym dziwnym, że płyta od razu w pierwszym tygodniu znajomości wchodzi do dziesiątki, a z pewnością będzie jeszcze o wiele lepiej. Robert Gawliński być może też już za tydzień w dziesiątce. Nie spodziewałem się tak dobrej płyty solowej. Dodatkowo "Grzesznicy" debiutują w piosenkach, a być może już niedługo pojawi się coś następnego.

Notowanie 998:

01. 01. 06. 06. doDekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 03. 03. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
03. 03. 04. 04. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
04. 04. 04. 04. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
05. 08. 02. 02. Święty - Muniek
06. 07. 03. 03. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
07. 05. 16. 16. Made In China - Happysad
08. 06. 10. 10. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
09. 12. 01. 01. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
10. 10. 54. 13. All Nightmare Long - Metallica

11. 09. 23. Bajka o śmierci - Spięty
12. 19. 02. Karinga - Kult
13. 11. 13. Chodź tu do mnie - Beri Beri
14. 14. 11. Just Breathe - Pearl Jam
15. 15. 08. Amnezja - Kult
16. 17. 06. Stary boy - Muniek
17. 18. 08. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
18. 21. 31. Resistance - Muse
19. 13. 08. Her Name Is Alice - Shinedown
20. 23. 04. Lie Lie Lie - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
21. 16. 08. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
22. 30. 05. W sam raz - Czesław Śpiewa
23. 20. 08. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
24. 22. 23. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
25. 24. 09. Zima stulecia - Lao Che
26. 27. 07. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
27. 29. 04. The Charade - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
28. 34. 09. Low Rising - The Swell Season
29. 40. 24. Morning Sun - Robbie Williams
30. 28. 28. Tribute - Tenacious D
31. 26. 09. Dominos - The Big Pink
32. 25. 11. Many Of Horror - Biffy Clyro
33. 32. 03. Fell Down A Hole - Wolfmother
34. 38. 27. Bad Company - Five Finger Death Punch
35. 31. 07. Co mamy? - Sen Zu
36. 36. 15. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
37. 37. 11. Jutro zmienię wszystko - Bracia
38. 39. 24. Kalikimaka - Spięty
39. NN. 01. O tych w Krakowie - Czesław Śpiewa
40. 33. 08. Dark Holiday - Dommin
41. 35. 07. Today Is A Good Day - New Model Army
42. 41. 13. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
43. 44. 08. Empty Walls - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
44. 43. 30. Visionism - Rootwater
45. 45. 15. Czas - Lao Che
46. 49. 27. My się nie chcemy bić - Happysad
47. NN. 01. Grzesznicy - Robert Gawliński
48. 42. 10. My Heart, Your Hands - Dommin
49. 46. 28. Lęki i fobie - Happysad
50. 47. 14. Jesteś mały - Hurt

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

48. 29. Maria ma syna - Kult
50. 20. Your Decision - Alice In Chains

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 986:

01. 01. 08. 08. Dodekafonia - Strachy na Lachy
02. 03. 07. 07. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
03. 04. 04. 04. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
04. 02. 27. 27. Mów mi dobrze - Happysad
05. 05. 23. 23. Antyszanty - Spięty
06. 06. 09. 09. Strict Joy - The Swell Season
07. NN. 01. 01. Pop - Czesław Śpiewa
08. 07. 03. 03. Sting In The Tail - Scorpions
09. 08. 06. 06. Muniek - Muniek
10. 10. 13. 13. 100% Girls - Beri Beri

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 09. 06. 06. Love Is Gone - Dommin

--------------------------

11. Option Paralysis - The Dillinger Escape Plan
12. Love Is Gone - Dommin
13. White Noise Zone - NeLL
14. Kalejdoskop - Robert Gawliński
15. Sandaless - Sandaless
16. Beat The Devil's Tattoo - Black Rebel Motorcycle Club
17. Terra Incognita - Juliette Lewis
18. End Times - Eels
19. No Guts. No Glory. - Airbourne
20. Screamworks: Love in Theory and Practice - HIM
28.04.2010 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Na początek spadki - szkoda, że akurat te piosenki wypadły. u mnie wciąż radzą sobie bardzo dobrze. Za to "Karinga" pewnie niedługo w top 10. Pod koniec stawki też niezłe kawałki, które za tydzień juz się porzegnają z listą
Płyty Czesława jeszcze nie znam, słyszałem pojedyncze kawałki, ale nie całej. Całkiem dobre kawałki, pewnie zapoznam się z tym albumem. Widzę, że Sandaless znowu wraca do łask w płytach Icon_smile2
Happysad powoli osuwa się zarówno w piosenkach jak i albumie. Ćóż, swoje zrobiło, ale niestety to, że mogły by być na pierwszym w 1000 notowaniu spada niemal do zera. Zapewne SNL utrzymają się na pierwszym, albo Serj popraz pierwszy w historii właśnie w tym wyjątkowym notowaniu będzie na pierwszym. Ale to już od Ciebie zależy Icon_mrgreen
"Dzieje grzechu" zaczęły mi się podobać, ale chyba jeszcze nie będą w najbliższym notowaniu na liście.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.04.2010 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
U mnie Gawliński właśnie wypadł z listy no i ode mnie zawitał do Ciebie Icon_mrgreen

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
28.04.2010 03:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Być może o czołówkę powalczy Czesław Śpiewa, którego coraz więcej piosenek zaczyna mi się podobać, a "O tych w Krakowie" już teraz wchodzi na listę.
oj Czesuaf zły wybór... Za to Robert bardzo dobry
Czołówka trochę zastana mógłbyś ją trochę rozruszać Icon_lol

Chomik Last.fm
28.04.2010 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Grzesznicy - Robert Gawliński
wreszcie, mam nadzieję na dobre wyniki teraz Icon_cool2
coraz mniej kandydatów na zwycięzce jubileuszowego notowania. Może będzie to coś polskiego :?:
29.04.2010 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #6
 
Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra fajna płyta ale jakoś nie umiem z niej nic wybrać do listy, w sumie to wszystko już było...
29.04.2010 10:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #7
 
w 1000. notowaniu obstawiam na pierwszym Metallicę Icon_biggrin3
01.05.2010 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
02. 02. 03. 03. Gate 21 - Serj Tankian po pierwszym przesłuchaniu mnie nie wzięło. Będę próbował jeszcze Icon_smile2 chyba jednak wolę LAZARUS ON DOWN.

Cieszę się z debiutu Gawlińskiego

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2010 09:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):Za to "Karinga" pewnie niedługo w top 10.
byłaby to pierwsza piosenka Kultu z "Hurra" w dziesiątce. "Maria ma syna" i "Amnezja" były na początku drugiej dziesiątki.
tadzio3 napisał(a):Widzę, że Sandaless znowu wraca do łask w płytach Icon_smile2
to jest taka płyta której sobie słucham od czasu do czasu. nie chce mi się jej słuchać co tydzień, ale jak już słucham to się podoba i wtedy wchodzi z powrotem na listę Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Happysad powoli osuwa się zarówno w piosenkach jak i albumie. Ćóż, swoje zrobiło, ale niestety to, że mogły by być na pierwszym w 1000 notowaniu spada niemal do zera.
Happysad zdziałał zdecydowanie więcej niż myślałem. spodziewałem się wiele, a oni osiągnęli bardzo wiele Icon_smile2. no ale niestety w sprawie tysięcznego notowania wykazali się słabą strategią, to jak formuła 1 Icon_wink2. a trzeba było zrobić tak jak Serj, który specjalnie opóźniał wydanie płyty koncertowej, żeby w tysięcznym notowaniu walczyć o zwycięstwo Icon_wink2.
chris975 napisał(a):U mnie Gawliński właśnie wypadł z listy no i ode mnie zawitał do Ciebie Icon_mrgreen
z grzeczności sam poczekałem aż u Ciebie wyleci, nie chciałem go sam na siłę wyciągać Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):wreszcie, mam nadzieję na dobre wyniki teraz Icon_cool2
zobaczymy Icon_wink2. o Robercie Gawlińskim więcej w opisie gotowego już notowania 999 Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):coraz mniej kandydatów na zwycięzce jubileuszowego notowania. Może będzie to coś polskiego :?:
jak się patrzy na czołówkę listy, to trudno się nie zgodzić z tym, że faktycznie jest szansa, że będzie to coś polskiego Icon_mrgreen .
emigrant napisał(a):fajna płyta ale jakoś nie umiem z niej nic wybrać do listy, w sumie to wszystko już było...
wszystko?
Kertoip napisał(a):w 1000. notowaniu obstawiam na pierwszym Metallicę Icon_biggrin3
się zobaczy Icon_smile2.
Konrad napisał(a):Gate 21 - Serj Tankian po pierwszym przesłuchaniu mnie nie wzięło. Będę próbował jeszcze Icon_smile2 chyba jednak wolę LAZARUS ON DOWN.
ale jeszcze próbuj. bo nawet mnie nie wzięło po pierwszym czy nawet drugim przesłuchaniu Icon_smile2. bo pamiętając wyniki "Lazarusa" myślę, że właśnie "Gate 21" może Ci się spodobać.
04.05.2010 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
To ja poczekam na 999, bo widzę, że jestem trochę spóźniony. Teraz dodam tylko, że przesłuchałem płytę Gawlińskiego i dobra nie jest, ale łatki ścierwa nie ośmielę się przyczepić. Ogólnie nudzi, chociaż warto zwrócić uwagę na tzw. cody, czyli zakończenia. Zarówno dogrywka do ''Grey'' jak i singla są najlepszymi rzeczami na płycie, zupełnie odbiegającymi od reszty materiału. Szkoda, że całkowicie nie poszedł w tę stronę. Byłoby dużo lepiej.

Świetnie, że Lao wchodzi do top 10. Chyba nigdy nie było tak, byś to ty musiał mnie ''gonić'' z jakimś kawałkiem tej grupy Icon_razz2 Dobrze spisuje się Czesław, aczkolwiek liczyłem na ''Caravan''. Skoro grałeś go u siebie to już jakiś dobry znak, chociaż jeśli nie nazywasz się Metallica albo Placebo, to chyba ciężko będzie sypnąć 3-4 singlami Icon_smile (wtedy ''Caravan'' pewnie by wszedł).
Skąd ten powrót do łask Robbiego?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2010 05:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Zarówno dogrywka do ''Grey'' jak i singla są najlepszymi rzeczami na płycie
dla mnie nie najlepszymi, ale na pewno jednymi z lepszych i bardzo fajnie, że na płycie się znalazły.
Cytat:Świetnie, że Lao wchodzi do top 10. Chyba nigdy nie było tak, byś to ty musiał mnie ''gonić'' z jakimś kawałkiem tej grupy Icon_razz2
chyba rzeczywiście nie Icon_smile2. ale wcale mnie to nie martwi, że teraz tak jest, bo to znaczy, że u Ciebie zapracowali na dobry wynik Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Dobrze spisuje się Czesław, aczkolwiek liczyłem na ''Caravan''.
no i dupcia blada, nie udało się. ale tylko na razie, bo jest w szerokiej kadrze kandydatów Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Skoro grałeś go u siebie to już jakiś dobry znak
no widzisz, sam odpowiedziałeś Icon_wink2. tak właśnie jest - zdecydowana większość tego co gram to bliżsi lub dalsi kandydaci do listy. "Caravan" jest w tej pierwszej grupie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):chociaż jeśli nie nazywasz się Metallica albo Placebo, to chyba ciężko będzie sypnąć 3-4 singlami Icon_smile
Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Skąd ten powrót do łask Robbiego?
piosenka od kilku tygodni jest w zestawie do głosowania na LP3, ale do tej pory nie weszła na Listę. co tydzień mamy tam na forum promocję - czyli zdeklarowane osoby głosują na jedną wybraną piosenkę i w zeszłym tygodniu to ja wybierałem i wybrałem właśnie "Morning Sun". i okazało się, że dało radę załapać się do 50-ki. co więcej to była nasza zlotowa Lista i debiutującego Robbiego miałem okazję słuchać siedząc naprzeciwko Niedźwiedzia, a dookoła wszyscy zlotowicze. piękne to było uczucie i wtedy jakoś tak piosenka znowu mi mocno do głowy uderzyła. i to głównie dzięki temu Icon_smile2.
05.05.2010 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości