Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scissor Sisters - Night Work
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Scissor Sisters - Night Work
[Obrazek: Nightlifescissorsisters.jpg]

Nowa płyta Scissors Sisters ukaże się 28 czerwca. Poprzedzi ją wydanie singla '"Fire With Fire''. Już teraz na stronie http://www.scissorsisters.com można odsłuchać zamykającej album kompozycji ''Invisible Light''.

Oto spodziewana tracklista:

1. "Night Work"
2. "Whole New Way"
3. "Fire With Fire"
4. "Any Which Way"
5. "Harder You Get"
6. "Running Out"
7. "Something Like This"
8. "Skin This Cat"
9. "Skin Tight"
10. "Sex and Violence"
11. "Night Life"
12. "Invisible Light"

''Insisible Light'' brzmi dosyć enigmatycznie. Nie jest to materiał singlowy, raczej próba epickiego zwieńczenia krążka. Trochę mroczne jak na SS i dosyć ''nieoczywiste''. Gościnie pojawia się w sekcji ''spoken'' Sir Ian McKellen.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.04.2010 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Oni mieli kilka nie najgorszych singli, ale generalnie nie znam za bardzo ich muzyki. Płyty mogę posłuchać, jak się pojawi.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.04.2010 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
po tytułach już można się domyślić co było największą inspiracją do nagrania 3 albumu Icon_lol bardzo lubię ten zespół, mam na cd nawet ich single. nie słyszałem jeszcze nic, ale okładka mi się podoba, najlepsza z wszystkich Icon_lol

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
13.04.2010 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Okładka rządzi (to pewnie Jack Icon_razz2) Icon_wink2 Ale taki to już ich styl. Jadą po krawędzi seksualizmu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.04.2010 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
Ale tytuł płyty ładnyIcon_wink Mi się podoba

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.04.2010 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Dużo ''skin'', dużo ''night'' i ''way''.

PS - pełna okładka już dodana. Jest też promo-photo:

[Obrazek: scis1000.jpg]

A sam utwór jak dla mnie bomba. Dla kogoś kto zna dotychczasowe SS może to być szok, bo zmiana stylu i zmysłu komponowania jest bardzo widoczna. Utwór na pierwszy rzut oka może wydać się mało przebojowy i dosyć dziwnie skonstruowany, ale po kilku razach mocno wkręca. Przypomina trochę ''Skin Divers'' Duran Duran, motyw Iana jakby naśladował kwestie z thrillera, a całość dopełnia prosty, ale w dobrym tego słowa znaczeniu tradycyjny refren, gdzie Jack śpiewa swoich charakterystycznym głosem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.04.2010 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Okładka rządzi (to pewnie Jack Icon_razz2) Icon_wink2 Ale taki to już ich styl. Jadą po krawędzi seksualizmu.

no ja już sobie wyobrażam jak będą wyglądać okładki do singli Icon_mrgreen zawsze są podobne do albumu, właśnie mi się przypomniało jak na teledysku do 'Growing on Me' The Darkness Justin miał podobnie obcisły różowy strój Icon_lol

furbul napisał(a):Ale tytuł płyty ładnyIcon_wink Mi się podoba

bardzo ładny. hehehe Icon_lol i bardzo dwuznaczny, ale takie dwuznaczności pojawiły się już na poprzednim albumie. No nic zapowiada się dobry album na jakąś imprezę Icon_mrgreen

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
13.04.2010 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
 
Typowa dwuznaczność siostrzyczek nożyczek. Singielek ok. Wrzucamy na emigranta. Icon_smile2 Jak się tylko pojawi obrazek.
13.04.2010 11:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
Greg napisał(a):bardzo ładny. hehehe Icon_lol i bardzo dwuznaczny
Prawda.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
14.04.2010 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Utwór na pierwszy rzut oka może wydać się mało przebojowy i dosyć dziwnie skonstruowany, ale po kilku razach mocno wkręca.
Takie coś lubie.

https://radio-orbit.pl/
16.04.2010 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Vaxey Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2010
Post: #11
 
Zespół znam przede wszystkim z "I don't feel like a dancing". Nowy kawałek przesłuchałem kilka dni temu i chciałem nawet dodać go do propozycji mojej listy, ale jego miejsca zajął ktoś inny. Utwór bardzo ok i rzeczywiście wkręca.

[Obrazek: deac51903e76357e.jpg]
17.04.2010 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
http://fontanadaily.files.wordpress.com/...ge0032.jpg

bardzo ciekawa recenzja! Polecam lekturę! Brzmi zachęcająco!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.06.2010 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Zimny prysznic po pierwszym, niepełnym odsłuchu. Za chwilę odpalam całość, bez wyjątków i skippów, a na przełamanie lodów oczekuję czegoś nadzwyczajnego w ''podobno-pet-shop-boys-owym'' ''Sex & Violance''. Oby zaskoczyło. Na razie jest zbyt komputerowo i bezdusznie. Stuart Price nie istnieje Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2010 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
nawet mi się spodobało to "Invisible Light".
16.06.2010 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Posłuchaj lepiej ''Any Which Way'', ''Sex & Violance'' oraz ''Harder You Get''. ''Invisible Light'' to już staroć Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2010 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #16
 
i znów elektronika... eh... mimo wszystko spodziewałem się czegoś lepszego. Lubiłem kabaretowe brzmienie SS ("I Can't Decide"), ale ta płyta jest za bardzo elektroniczna...
18.06.2010 10:50 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
michal91d napisał(a):i znów elektronika... eh...
A czego się po nich spodziewałeś. Zawsze grali electro Icon_razz2
Ja się wkręciłem w ten album. To nie jest łatwy krążek do przyjemnego słuchania od tak se. Ma swoje walory, ale trzeba dać mu więcej niż jedną czy dwie szanse.
Mam już chyba wykrystalizowane dwa przeboje na DLP Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.06.2010 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ku mojej wielkiej uciesze, drugim singlem z płyty będzie ''Any Which Way'' Icon_smile

http://www.youtube.com/watch?v=NnGNQ8DAGrE - po takim występie na Glasto wróżę niezłe miejsca na listach Icon_wink prz-owi powinno się spodobać Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2010 03:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Ku mojej wielkiej uciesze, drugim singlem z płyty będzie ''Any Which Way'' Icon_smile
no nieźle Icon_wink2
19.07.2010 01:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scissor Sisters - Magic Hour Szymek79 20 3 252 29.07.2012 06:56 PM
Ostatni post: saferłel
  U.N.K.L.E - Where Did The Night Fall: Another Night Out bugman 0 1 074 05.03.2011 10:35 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości