Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer forum
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
no to mnie zablokowało na 11 godzin... Icon_confused2 przestaje mi się to podobać... właściwie już przestało.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.03.2011 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):Tylko zastanawiam po jaką cholerę ktoś to robi.
haker to doskonały idiota. Myśli, że mu się uda, a prokuratura i sąd mu w tym pomogą.
02.03.2011 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):no to mnie zablokowało na 11 godzin... Icon_confused2 przestaje mi się to podobać... właściwie już przestało.
ąz tyle ?? a mnie ukarali na 0,5 godziny do momentu ponownego logowania.
02.03.2011 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
teoretycznie też, ale nie dało się zalogować. Dopiero jak spróbowałem z domowego... Teraz z laptopa też mogę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.03.2011 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #25
 
Yacy napisał(a):no to mnie zablokowało na 11 godzin... Icon_confused2 przestaje mi się to podobać... właściwie już przestało.

jakoś mi te jedenaście godzin wydaje mi się bardzo przesadzone bo system jest ustawiony na 40 minut. oczywiście można to zabezpieczenie wyłączyć.

Co do zapytań innych userów po co to ktoś robi? odpowiedz jest prosta żeby namieszać! po wklejać masę linków itd. A to może być jedynie działanie złośliwe jakiegoś idioty bo tak to trzeba nazwać którego rejestracji nie przepuściłem bo konta ze stronami z reklamami np viagry lub super cycków tu nie będą przepuszczane.
03.03.2011 12:28 AM
Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
mail jest z 10:24, wszedłem tu tuż przed 21:33 -> 11 i 09 minut ! Chyba sobie nie wymyśliłem dla podkręcenia atmosfery? Icon_confused2 Dodałem, że zrobiłem to z innego kompa, bo ... no właśnie nie znam się na tym i nie wiem jakie to ma znaczenie, ale z laptopa pewnie do teraz bym sie nie dostał.

Korzystam z kilku forów, w mniejszym lub większym stopniu i chyba jeszcze nigdzie mnie nie zablokowało i nie słyszałem o tak zmasowanych atakach na konta... Może warto w końcu pomyśleć co zrobić, aby takie rzeczy nie miały miejsca?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.03.2011 12:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
A u mnie na poczcie pojawiają się od czasu do czasu informacje o zablokowaniu forum, a nigdy jeszcze zablokowane nie zostało.
03.03.2011 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #28
 
Yacy napisał(a):mail jest z 10:24, wszedłem tu tuż przed 21:33 -> 11 i 09 minut ! Chyba sobie nie wymyśliłem dla podkręcenia atmosfery? Icon_confused2 Dodałem, że zrobiłem to z innego kompa, bo ... no właśnie nie znam się na tym i nie wiem jakie to ma znaczenie, ale z laptopa pewnie do teraz bym sie nie dostał.

Korzystam z kilku forów, w mniejszym lub większym stopniu i chyba jeszcze nigdzie mnie nie zablokowało i nie słyszałem o tak zmasowanych atakach na konta... Może warto w końcu pomyśleć co zrobić, aby takie rzeczy nie miały miejsca?

jesteś młodszym adminem. to dlaczego sobie z tym nie poradzisz ? Tak ode mnie to postaram się coś z tym zrobić, chociaż mam czasem dosyć tego administrowania tego forum.

A przy okazji jaką funkcje pełnią moderatorzy ?
03.03.2011 08:55 PM
Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Moderatorzy sprawują pieczę nad podstawowymi sprawami forum. Przykleją, przenoszą, a także edytują tematy jeśli zachodzi taka potrzeba. Zawsze zabierają głos w ważnych dla funkcjonowania forum sprawach, debatują w momentach kryzysowych oraz starają się wspierać administracje, o ile tylko mają taką możliwość.

Chyba to właśnie robią Icon_wink

W temacie: ja na szczęście nie miałem do tej pory takich problemów jak Wy. Może wystarczy wyłączyć skrypt (tak to się chyba nazywa), który blokuje konto po kilkukrotnym błędnym zalogowaniu? Nawet najlepsze zabezpieczenia nie są w stanie powstrzymać kogoś z zewnątrz od prób logowania się pod nickiem innego usera. No bo jak niby? Lepiej zadbać o tzw. ''siłę hasła''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2011 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Moderatorzy sprawują pieczę nad podstawowymi sprawami forum. Przykleją, przenoszą, a także edytują tematy jeśli zachodzi taka potrzeba. Zawsze zabierają głos w ważnych dla funkcjonowania forum sprawach, debatują w momentach kryzysowych oraz starają się wspierać administracje, o ile tylko mają taką możliwość.

Chyba to właśnie robią Icon_wink

W temacie: ja na szczęście nie miałem do tej pory takich problemów jak Wy. Może wystarczy na pewien czas wyłączyć skrypt (tak to się chyba nazywa), który blokuje konto po kilkukrotnym błędnym zalogowaniu? W tym czasie kompetentne osoby zajęłyby się rozwiązywaniem problemu/zabezpieczaniem forum.

Dziękuje za informacje odnośnie moderatorów, mamy ich tu sporo Icon_smile ciekawe czy każdy ma co robić Icon_smile ale to tylko było pytanie i dostałem odpowiedz za którą dziękuje, Co do problemów to nie są problemy tylko rozmowa, a co do skryptu to już wyjaśniam skrypt co cale to forum, a wyłączyć można dana funkcje
03.03.2011 10:16 PM
Cytowanie selektywne
rado
Unregistered

 
Post: #31
RE: Serwer forum
temat zamykam
23.06.2011 01:02 AM
Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklama w forum rado 86 23 424 26.01.2011 12:29 AM
Ostatni post: rado
  Propozycje Zmian w forum rado 143 26 451 11.07.2010 11:54 AM
Ostatni post: saferłel
  Forum przestaje istnieć tadzio3 59 14 843 07.04.2010 10:44 PM
Ostatni post: Yacy
  Forum awaryjne kajman 24 6 495 13.12.2009 12:47 AM
Ostatni post: furbul
  Już 38 list na forum Konrad 24 7 302 07.04.2008 09:41 PM
Ostatni post: Konrad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości