Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 55 z 30.11.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 55 z 30.11.07
Myślałem, że tą listę zacznę od epitafium, ale okazuje się, że jeszcze na nie nie pora. A więc po kolei:
1. No cóż, jeżeli największy skok zalicza piosenka z 15-tygodniowym stażem, która do tego jeszcze niedawno po sporej przerwie na listę powróciła to jest to niewątpliwie wydarzenie. A M.I.A. skacze z miejsca 42 na 12, co nawet jak na moją listę jest skokiem olbrzymim. Co ciekawe, przy okazji leci w dół Gunslinger.
2. Arcade Fire nie należy do moich faworytów, bo z 3 poprzednio poznanych piosenek żadna tak naprawdę mi się nie spodobała, a jedna była moim prywatnym koszmarkiem. A tutaj nagle po kilku dniach słuchania debiutuje Neon Bible.
3. Kurt Elling ilościowo redukuje swój stan posiadania, ale za to jakościowo... Wszystkie 3 pozostałe w zestawieniu piosenki awansowały, w tym Tight powrócił do 10, a A new body and soul wdrapało się na 4 miejsce.
4. Song for her powoli mnie do siebie przekonuje awansując w drugim tygodniu o 16 miejsc.
5. Kiedy pierwszy raz usłyszałem tą wersję Sunny afternoon wiedziałem, że jeżeli usłyszę ją w lepszej jakościowo wersji to debiut na mojej liście jest pewny. No i nie myliłem się.
6. Było już o 2 nowościach, ale nie było o najwyższej. No ale to trochę wstyd, żeby mój numer jeden Naszej Listy 3 debiutował u mnie tylko na 20 miejscu. No ale If heartaches were nickles trafił na wielki ścisk w mojej czołowce.
7. The ice hotel to kolejny debiutant sprzed tygodnia, który znakomicie poradził sobie tym razem. Ale cóż się dziwić, to są moje ulubione klimaty.
8. W tym tygodniu mam na liście 2 wysokie powroty. Ale zarówno Prey jak i Ciało i krew poszły do leżakowni i wrócily z niej po spełnieniu wymogów regulaminowych.
9. Tak jak oryginalna wersja sic! nigdy mi się specjalnie nie podobała, to ta unpluggedowa mocno mnie zauroczyła.
10. Tym razem znowu sporo u mnie dużych spadków, a największy kryzys przeżywa Tranquilize.
11. Anna Jopek utrzymała status quo, ale chyba każdy chciałby utrzymać pozycje 1, 2 i 11 naraz. A do tego Zrób co możesz jest już 10 raz na 2 miejscu a To co nienazwane 13 raz na szczycie.
12. Kryzys przechodzą zasłużone dla mojej listy Lights i Me and mrs Jones, ale być może się jeszcze odbiją.
13. Natomiast kolejny raz kryzys przełamały Solar winds, ale do szczytowej formy jeszcze im daleko.
14. Angelique Kidjo może mieć mieszane odczucia, bo znajdujące się niżej Gimmie shelter awansuje, ale Djin djin spada.
15. White Stripesom pozostała tylko jedna piosenka - Rag and bone na mojej liście, a do tego i ona spada.

1. 1. 13 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 9 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 3. 8 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
4. 5. 7 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
5. 6. 42 RIGHT IN TWO - Tool
6. 4. 3 BIRDS - Bic Runga
7. 13. 7 TIGHT - Kurt Elling
8. 7. 14 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
9. 9. 5 INTENSION - Tool
10. 10. 23 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
11. 11. 30 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
12. 42. 15 M.I.A. - Avenged Sevenfold
13. 8. 24 RAG AND BONE - The White Stripes
14. 19. 5 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
15. 30. 2 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
16. 15. 35 THE FUNERAL - Band Of Horses
17. P 8 PREY - Recoil
18. 16. 12 ANGEL - Chaka Khan
19. 27. 7 UNDUN - Kurt Elling
20. N 1 IF HEARTACHES WERE NICKLES - Joe Bonamassa
21. 12. 27 LIGHTS - Archive
22. 14. 10 DJIN DJIN - Anguelique Kidjo & Alicia Keys & Branford Marsalis
23. 24. 5 NIEPRZYGODA - Happysad
24. 17. 30 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
25. N 1 SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
26. 22. 4 WHAT IF - Coldplay
27. 21. 9 UNFURL - Katatonia
28. 31. 23 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
29. 32. 8 GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
30. 26. 6 MATULU MOJA - Digitallove
31. 20. 21 ME AND MRS JONES - Michael Buble
32. 48. 2 SONG FOR HER - Manu Katche
33. 40. 14 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
34. 33. 3 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
35. P 7 CIAŁÓ I KREW - Ceti
36. 18. 6 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
37. 46. 16 SOLAR WINDS - Devin Townsend
38. N 1 SIC! - Hey
39. 25. 9 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
40. 29. 9 CIVILIANS - Joe Henry
41. N 1 NEON BIBLE - Arcade Fire
42. 28. 4 GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
43. 34. 7 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
44. 37. 3 GUNSLINGER - Avenged Sevenfold
45. 35. 9 ARC OF THE CURVE - Fish
46. 39. 5 WAY DOWN IN A HOLE - Tom Waits & Kronos Quartet
47. 43. 18 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
48. 44. 12 NO LLORES - Gloria Estefan
49. P 10 INNOCENCE - Bjork
50. 36. 18 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland


poczekalnia (tutaj dodam, że dwóm nowym piosenkom: Feed us i No world for tomorrow zabrakło bardzo niewiele, żeby załapać się do głownego zestawienia):
FEED US - Serj Tankian
APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
45. ICKY THUMP - The White Stripes
38. PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
49. GARDENS OF LIFE 2 - Ceti
47. ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
SEX CHANGES - The Dresden Dolls
41. DEAR MR PRESIDENT - Pink
DOWN HERE - Stateless
50. FREE - Marcus Miller & Corinne Bailey Rae
GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
TEENAGERS - My Chemical Romance
NANTES - Beirut
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS - The Beatles
WIOSNA - Zabili Mi Żółwia
THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
U-TURN (LILI) - AaRON
DOGS - Damien Rice
NIENASYCENIE - Less Is More
STOKROTKA - Radosław Rakocz
END OF THE WORLD - Ash
HJOMALIND - Sigur Ros
1234 - Feist
LONDYN 8:15 - IRA
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
MESIBAT KITA - HaIvrit
DREAMING WITH A BROKEN HEART - John Mayer
THE BLEEDING - Five Finger Death Punch

leżakownia:
23. 8 NIGHTMOVES - Kurt Elling
THE GRAET DIVIDE - Gino Vanelli
I HAD A DREAM - Gary Moore
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków

nieszcęśliwa 7:
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
30.11.2007 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: kajman30 nr 55 z 30.11.07
Największe plusy: dwa Toole w Top10, awanse TON i Devina Icon_biggrin3

Największe minusy: spadki FTM Icon_confused

Największe zaskoczenie:

kajman napisał(a):FEED US - Serj Tankian
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
Te dwa kawałki (świetne zresztą) jak trafiły na Twoją listę? Czyżby były w zestawie do głosowania na LP3? Icon_eek2 Icon_surprised

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
01.12.2007 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: kajman30 nr 55 z 30.11.07
p.u.r.h. napisał(a):Największe zaskoczenie:
kajman napisał(a):FEED US - Serj Tankian
NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
Te dwa kawałki (świetne zresztą) jak trafiły na Twoją listę? Czyżby były w zestawie do głosowania na LP3? Icon_eek2 Icon_surprised
No cóż, rozszyfrowałeś mnie. Icon_biggrin3
01.12.2007 01:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ale awans M.I.A, a ja jeszcze nie posłuchałem płyty....nie mam chyba ochoty teraz na takie dźwięki...Z top 10 najbardziej lubię oczywiście Broken Promise. Pojawia się świetny Hey, ale nie taki dobry jak u mnie mnie Icon_razz2 (Teksański) Neon Bible? Dziwna decyzja. U mnie wejdzie Windowsill. Neon Bible traktuje jako taki interlude kiedy słucham tej świetnej płytki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.12.2007 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Ale awans M.I.A, a ja jeszcze nie posłuchałem płyty....nie mam chyba ochoty teraz na takie dźwięki...
2. Z top 10 najbardziej lubię oczywiście Broken Promise.
3. Pojawia się świetny Hey, ale nie taki dobry jak u mnie mnie Icon_razz2 (Teksański)
4. Neon Bible? Dziwna decyzja. U mnie wejdzie Windowsill. Neon Bible traktuje jako taki interlude kiedy słucham tej świetnej płytki.
Której płyty? Bo to jest o ile mi wiadomo jeszcze z poprzedniej.
2. Nie wiem dlaczego oczywiście, ale bardzo się cieszę, bo to jedna z moich ulubionych piosenek roku.
3. No cóż, może jeżeli posłucham, to się przekonam. Na razie znam tylko sic! A Teksański jest jednym z najbardziej przeze mnie nielubianych utworów Hey, więc nie wiem, czy w tej wersji mi się spodoba (sic! normalnie też średnio lubię).
4. To akurat decyzja Zbysza, ja tylko podjąłem rękawicę. A nie wiem czy Windowsill mi się spodoba, bo poza NB raczej źle odbieram ten zespół.
02.12.2007 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
Re: kajman30 nr 55 z 30.11.07
kajman napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Te dwa kawałki (świetne zresztą) jak trafiły na Twoją listę? Czyżby były w zestawie do głosowania na LP3? Icon_eek2 Icon_surprised
No cóż, rozszyfrowałeś mnie. Icon_biggrin3
No cóż, nie było to takie trudne Icon_wink2 Fakt pojawienia się tych utworów w zestawie oczywiście bardzo mnie cieszy, ale też trochę dziwi, bo to chyba nie są single, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem Icon_wink2 W każdym razie dodam je też do swojego zestawu do głosowania Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
03.12.2007 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Nie lubisz Teksańskiego? Szkoda Icon_biggrin U mnie numer 1 wśród Hey-owych kompozycji.
A co do Avanged... to nie znam ani tej ani poprzedniej płyty, oprócz tego jednego kawałka co u ciebie właśnie jest Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.12.2007 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
Re: kajman30 nr 55 z 30.11.07
p.u.r.h. napisał(a):Fakt pojawienia się tych utworów w zestawie oczywiście bardzo mnie cieszy, ale też trochę dziwi, bo to chyba nie są single, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem Icon_wink2 W każdym razie dodam je też do swojego zestawu do głosowania Icon_smile2
Może i nie single ale mi się od singli znacznie bardziej podobają (w przypadku Serja dotyczy to ostatniego singla). A że dodasz do zestawu to bardzo mnie cieszy, bo może coś się z tego wykluje.
04.12.2007 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):1. Nie lubisz Teksańskiego? Szkoda Icon_biggrin U mnie numer 1 wśród Hey-owych kompozycji.
2. A co do Avanged... to nie znam ani tej ani poprzedniej płyty, oprócz tego jednego kawałka co u ciebie właśnie jest Icon_smile
1. A dla mnie o ile czegoś nie przeoczyłem, to przedostatni. A wewrsja z ostatniej płyty też mnie nie zachwyciła.
2. Z utworów, które znam, to jest zdecydowanie najlepszy.
04.12.2007 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Dwie najwyższe nowości są mi nieznane a ich wykonawcy tym bardziej :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
04.12.2007 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Konrad napisał(a):Dwie najwyższe nowości są mi nieznane a ich wykonawcy tym bardziej :roll:
Ciekawe stwierdzenie w kontekście tego, że obie piosenki są coverami. Przy czym pewnie jeden nie jest Ci znany, ale może kiedyś natknąłeś się na Sunny afternoon The Kinks.
04.12.2007 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ze 3 tygodnie nie zagladałem na Twoja liste (ale to z braku czasu, a niżeli braku chęci obejrzenia Twojej listy Icon_wink2 )
Na szczycie kolosalnych zmian nie ma za to nizej dużo sie dzieje. Nie będę się rozpisywał co do poszczególnych piosenek, gdyz wiadomo- najbardziej podobaja mi się piosenki, które są i u mnie na liscie Icon_smile2
"Ciało i krew" pojawi się w czwartek na mojej liście, ale chyba jeszcze dosyć nisko.
kajman napisał(a):14. 19. 5 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Ciekawy zapis. Z ta piosenką jest tak, ze defacto jest to utwór The Gruz Brothers Band, który jest na oficjalnej płycie. To niedawnom został wykonany na koncercie (tym samym na którym Rakocz śpiewał "Stokrotkę") i zapisany pod szyldem SDM i ta wersja pojawia się na LP3. To tak jakby Grabaż na koncercie Pidżamy zagrał coś z repertuaru Strachów i został by zapisany jako ten zespół.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.12.2007 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
tadzio3 napisał(a):1. ze 3 tygodnie nie zagladałem na Twoja liste (ale to z braku czasu, a niżeli braku chęci obejrzenia Twojej listy Icon_wink2 )
2. Na szczycie kolosalnych zmian nie ma za to nizej dużo sie dzieje.
3. "Ciało i krew" pojawi się w czwartek na mojej liście, ale chyba jeszcze dosyć nisko.
4.
kajman napisał(a):14. 19. 5 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Ciekawy zapis. Z ta piosenką jest tak, ze defacto jest to utwór The Gruz Brothers Band, który jest na oficjalnej płycie. To niedawnom został wykonany na koncercie (tym samym na którym Rakocz śpiewał "Stokrotkę") i zapisany pod szyldem SDM i ta wersja pojawia się na LP3. To tak jakby Grabaż na koncercie Pidżamy zagrał coś z repertuaru Strachów i został by zapisany jako ten zespół.
1. Ja ostatnio musiałem zaglądać co tydzień na wszystkie listy (i robiłem to z przyjemnością), gdyż jestem liczycielem forumowej. Ale na komentarze nijak czasu znaleźć nie mogłem.
2. I pewnie na szczycie nadal wiele się nie będzie działo, a niżej już widzę 3 wysoko ustawione nowości.
3. Bardzo mnie to cieszy, chociaż u mnie ostatnio nieco słabiej sobie radzi.
4. Gdyby nie SDM i Trójka piosenka pewnie nie trafiłaby na moją listę, ale skoro opieram się głownie na wersji TGBB, to pojawił się taki specyficzny zapis.
05.12.2007 01:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
kajman napisał(a):1. 1. 13 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 9 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 3. 8 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
obstawiam że to jeszcze nie ostatni tydzień tak wygląda u Ciebie "pudło" Icon_smile2
kajman napisał(a):41. N 1 NEON BIBLE - Arcade Fire
mimo wszystko to najlepsza nowość.
kajman napisał(a):16. 15. 35 THE FUNERAL - Band Of Horses
a u mnie dwa oczka do góry!!!
kajman napisał(a):27. 21. 9 UNFURL - Katatonia
9 tygodni??!! a ja się dopiero do tego przekonuje - ale lepiej późno...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.12.2007 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):1. 1. 13 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 9 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 3. 8 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
obstawiam że to jeszcze nie ostatni tydzień tak wygląda u Ciebie "pudło" Icon_smile2
kajman napisał(a):41. N 1 NEON BIBLE - Arcade Fire
mimo wszystko to najlepsza nowość.
kajman napisał(a):16. 15. 35 THE FUNERAL - Band Of Horses
a u mnie dwa oczka do góry!!!
kajman napisał(a):27. 21. 9 UNFURL - Katatonia
9 tygodni??!! a ja się dopiero do tego przekonuje - ale lepiej późno...
Moja lista już jest w zasdzie gotowa, ale czekam, po jeżeli nie zapostują w nocy jotem3, listoholik lub bigmisiek, to może co nieco z niej wypaść. Ale mogę już zdradzić, że:
Najniższy stopień podium zajmie ktoś inny.
Arcade miało 1-tygodniowy wyskok.
Jeżeli u Ciebie poszło 2 oczka w górę, to u mnie pójdzie o 2 2/3 oczka w górę.
9 tygodni tylko dlatego, że spadła na 3 tygodnie do poczekalni.
06.12.2007 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):M.I.A. skacze z miejsca 42 na 12
chlopie, ale mnie uradowales! Icon_biggrin3
juz wyczekuje nastepnego notowania Icon_smile2
kajman napisał(a):tutaj dodam, że dwóm nowym piosenkom: Feed us i No world for tomorrow zabrakło bardzo niewiele, żeby załapać się do głownego zestawienia
oby zabraklo po raz ostatni Icon_smile2

kajman napisał(a):A do tego Zrób co możesz jest już 10 raz na 2 miejscu
:?: :
kajman napisał(a):2. 2. 9 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
"Broken Promise" wciaz w dziesiatce! Nie-sa-mo-wi-te!
06.12.2007 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):M.I.A. skacze z miejsca 42 na 12
chlopie, ale mnie uradowales! Icon_biggrin3
juz wyczekuje nastepnego notowania Icon_smile2
kajman napisał(a):tutaj dodam, że dwóm nowym piosenkom: Feed us i No world for tomorrow zabrakło bardzo niewiele, żeby załapać się do głownego zestawienia
oby zabraklo po raz ostatni Icon_smile2
kajman napisał(a):A do tego Zrób co możesz jest już 10 raz na 2 miejscu
:?: :
kajman napisał(a):2. 2. 9 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
"Broken Promise" wciaz w dziesiatce! Nie-sa-mo-wi-te!
Tak myślałem, że Ty będziesz jednym z tych ucieszonych. A notowanie już bardzo wkrótce (przy okazji dodam, że już byli w 10).
Czy Ty jakiś wróżbiarz jesteś? Faktycznie to był raz ostatni.
Zgapiłem się i obydwu piosenkom AMJ dodałem tydzień na najwyższym miejscu. Ale co się odwlekło...
Co do BP to każda seria się kończy.
06.12.2007 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości