Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 994 - 28.03.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 994 - 28.03.2010
Tydzień temu duży ruch w pierwszej dziesiątce i sytuacja taka, że wyglądało, że każdy będzie iść do góry, ale wiadomo, że tak się nie da. W każdym razie nikt nie wypadł, co oznacza, że tym razem nie ma nowości w najważniejszej dziesiątce. Ale są ważne ruchy. Gdy "Ostatki" wchodziły na pierwsze spodziewałem się, że przynajmniej z miesiąc posiędzą na tym miejscu. Okazało się jednak, że musiały stoczyć bratobójczy pojedynek, który przegrały i nowym liderem stała się "doDekafonia". Pozostały utwory Strachów też radzą sobie coraz lepiej, przez co pozycja płyty jest coraz silniejsza.

W niedzielę miałem przyjemność być na koncercie Lao Che. W końcu! Bo po raz ostatni byłem półtora roku temu i od tamtej pory opuściłem kilka koncertów, głównie dlatego, że były w soboty. Tym razem okoliczności były tym lepsze, że miejscem występu było Studio im. Agnieszki Osieckiej. A że (oho, zaczyna się Icon_wink2 ) listę robiłem już po koncercie, to emocje z nim związane znalazły odzwierciedlenie w zestawieniu. Nawet gdyby koncertu nie było, to i tak "Prąd stały / Prąd zmienny" oraz "Życie jest jak tramwaj" walczyłyby o wejście, ale tak to znalazły się o kilka oczek wyżej. Płyta też tylko mogła zyskać. I trzeba przyznać, że pod tym względem koncert odbył się w idealnym momencie, kiedy to potrzebowałem bodźca, by wykrzesać coś więcej z płyty. Muniek kontynuuje dobrą passę i wprowadza kolejną piosenkę, tym razem dobrze znanego "Świętego". A wcześniejsze piosenki radzą sobie znakomicie. Czesław Śpiewa do tej pory nie miał łatwego życia na mojej liście. Czy teraz będzie lepiej? Wygląda na to, że jest duża szansa, bo "W sam raz" bardzo szybko się spodobało. Może dlatego, że jest bardziej na serio niż wcześniejsze nagrania, a specyficzny klimat pozostał. No i na koniec Serj, ostatnia z dzisiejszych nowości, jedyna zagraniczna (przez co znowu wzrosła liczba polskich na liście!) - może będzie przebój? A wydawało się, że "Gate 21" to tylko taki przerywnik w koncercie, taka chwila wytchnienia, takie proste granie w formie i treści.

Notowanie 994:

01. 04. 02. 02. doDekafonia - Strachy na Lachy
02. 01. 06. 06. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
03. 02. 12. 12. Made In China - Happysad
04. 03. 18. 18. Bajka o śmierci - Spięty
05. 08. 02. 02. Her Name Is Alice - Shinedown
06. 05. 09. 09. Chodź tu do mnie - Beri Beri
07. 06. 50. 09. All Nightmare Long - Metallica
08. 07. 03. 03. Zima stulecia - Lao Che
09. 10. 02. 02. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
10. 09. 03. 03. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets

11. 12. 19. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
12. 20. 04. Amnezja - Kult
13. 11. 07. Many Of Horror - Biffy Clyro
14. 14. 05. Dominos - The Big Pink
15. 28. 03. Co mamy? - Sen Zu
16. 18. 07. Just Breathe - Pearl Jam
17. 31. 02. Stary boy - Muniek
18. 15. 04. Dark Holiday - Dommin
19. 39. 02. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
20. 13. 11. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
21. 46. 02. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
22. 16. 07. Jutro zmienię wszystko - Bracia
23. 19. 06. My Heart, Your Hands - Dommin
24. 22. 04. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
25. 17. 09. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
26. 27. 03. Today Is A Good Day - New Model Army
27. 25. 24. Tribute - Tenacious D
28. 21. 20. Morning Sun - Robbie Williams
29. 24. 23. Bad Company - Five Finger Death Punch
30. 26. 10. Jesteś mały - Hurt
31. 29. 11. Czas - Lao Che
32. 35. 03. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
33. 41. 27. Resistance - Muse
34. NN. 01. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
35. 23. 17. Your Decision - Alice In Chains
36. 33. 20. Kalikimaka - Spięty
37. NN. 01. Życie jest jak tramwaj - Lao Che
38. 32. 15. You Know Me - Robbie Williams
39. 30. 22. Ma czar karma - Spięty
40. NN. 01. Święty - Muniek
41. 36. 26. Maria ma syna - Kult
42. 37. 05. Low Rising - The Swell Season
43. 43. 24. Lęki i fobie - Happysad
44. 38. 26. Visionism - Rootwater
45. NN. 01. Gate 21 - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
46. 34. 08. Cousins - Vampire Weekend
47. NN. 01. W sam raz - Czesław Śpiewa
48. 47. 23. My się nie chcemy bić - Happysad
49. 42. 04. Empty Walls - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
50. 50. 22. Opuszczone porty - Spięty

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

40. 09. Przesilenie - Muchy
44. 12. Everything - Dr Zoydbergh
45. 08. Little Bird - Eels
48. 16. Frühling In Paris - Rammstein
49. 15. Umieraj stąd - Hey

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 982:

01. 01. 04. 04. Dodekafonia - Strachy na Lachy
02. 02. 23. 23. Mów mi dobrze - Happysad
03. 03. 19. 19. Antyszanty - Spięty
04. 07. 03. 03. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
05. 04. 03. 03. Love Is Gone - Dommin
06. 05. 05. 05. Strict Joy - The Swell Season
07. 06. 09. 09. 100% Girls - Beri Beri
08. 10. 02. 02. Muniek - Muniek
09. 09. 18. 18. Terra Incognita - Juliette Lewis
10. 08. 09. 09. Handmade Songs - Dr Zoydbergh

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Sting In The Tail - Scorpions
12. Elect The Dead - Serj Tankian
13. End Times - Eels
14. Elect The Dead Symphony - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
15. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
16. Ironbound - Overkill
17. White Noise Zone - NeLL
18. Today is a Good Day - New Model Army
19. The Evolution of Chaos - Heathen
20. Notoryczni debiutanci - Muchy
31.03.2010 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Znawca.
Dziękuję wszystkim za typowanie Icon_smile2.

Typ wspólny:
01. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy 10+9+9+10+10+8=56
01. doDekafonia - Strachy na Lachy 9+10+10+8+9+10=56
03. Made In China - Happysad 8+7+7+9+7+9=47
04. Bajka o śmierci - Spięty 7+8+5+6+8+7=41
05. Zima stulecia - Lao Che 6+4+8+7+5+6=36
06. Her Name Is Alice - Shinedown 5+6+6+5+6+5=33
07. All Nightmare Long - Metallica 4+5+2+3+3+3=20
08. Chodź tu do mnie - Beri Beri 3+3+1+4+1+4=16
09. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand 1+2+4+2+4+1=14
10. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets 2+3+1+2+2=10
11. Amnezja - Kult 1

Wyniki:
wspólny 7
Aro 8
Yacy 10
Kertoip 10
saferłel 12
stavanger 14
michal91d 18

Król strzelców
wspólny 6
Aro 4
Yacy 3
michal91d 3
saferłel 2
Kertoip 2
stavanger 1

Podwójne zwycięstwo Aro, więc z przyjemnością ogłaszam, że typujemy u niego Icon_smile2.
31.03.2010 11:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):40. 34. 09. Przesilenie - Muchy
ku3a napisał(a):48. 38. 16. Frühling In Paris - Rammstein
Szkoda tych wypadków. A Muchy dosyć nieoczekiwanie spadły, a sama płyta na 20. Jak sam jeszcze nie zapoznawałem się z nią. Strachy i tutaj zdominowały listę - u mnie zdecydowanie nie mogą liczyć na takie wyniki.
Nieoczekiwanie wchodzi "Święty", a u mnie chyba będzie chylił się ku spadkowi z listy.
ku3a napisał(a):02. 02. 23. 23. Mów mi dobrze - Happysad
Poprzednio pisałem o "Made In China" i stwierdziłeś, że to może już być ich największy hit, a teraz zwracam uwagę na płytę, która od wielu tygodni jest w ścisłej czołówce. Chyba już niewiele brakuje do rekordu w tej kategorii.
lai Che chyba tylko z powodu koncertu (słuchałem w radio) awansował w płytach, bo jak widzę to nie będzie łatwo wskoczyć na podium. Chyba, że odda go sam Spięty Icon_wink2
Czesław zapewne i u mnie już zadebiutuje.
PS. Mnie zaskoczyła łatwość pytania za milion w "Milionerach" dotyczący Czesława, ale może rzeczywiście nie jest on tak powszechnie znany.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
31.03.2010 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
tadzio3 napisał(a):Poprzednio pisałem o "Made In China" i stwierdziłeś, że to może już być ich największy hit, a teraz zwracam uwagę na płytę, która od wielu tygodni jest w ścisłej czołówce. Chyba już niewiele brakuje do rekordu w tej kategorii.
mogę napisać teraz coś więcej, a mogę jeszcze przemilczeć temat i wtedy będzie więcej niespodzianek przy podsumowaniu 1000 notowań płyt Icon_smile2. i nawet teraz się cieszę, że nigdy tu na forum nie prezentowałem żadnego podsumowania wszech czasów mojej listy płyt Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Mnie zaskoczyła łatwość pytania za milion w "Milionerach" dotyczący Czesława, ale może rzeczywiście nie jest on tak powszechnie znany.
pierwsza trudność to to, że był wymieniony z nazwiska a nie jako Czesław Śpiewa. poza tym myślę, że nawet jak ktoś kojarzy takiego wykonawcę, to nie musi wiedzieć na jakim instrumencie gra. bo co innego my, którzy mocno siedzimy w temacie, a co innego "normalni" ludzie Icon_wink2.
31.03.2010 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Tak właśnie myślałem, że w top 10 będzie bez zmian Icon_wink W tym momencie chyba dwie ostatnie piosenki z tej strefy trafiają do mnie najbardziej. Spięty i Happysad chyba mi się przejedli już. Nie liczyłem na tak dobre wyniki ''Co Mamy?''. To kolejny elektroniczny numer w czołówce Icon_lol Płyty słuchałeś? ''Stary Boy'' na 17 i boli głowa. Wolałbym tam widzieć ''Świętego'', który jest drugim ''najlepszym'' numerem na płycie Muńka. Patrząc na czołową 20-stkę ciężko sobie wyobrazić spadek Strachów z pierwszego miejsca na forumowej. Cieszę się za to z pojawienia się Lao Che, szczególnie z singla ''Życie Jest Jak Tramwaj''. U mnie jako pierwszy numer Lao Che doszedł do podium, chociaż o fotel lidera będzie ciężko. Ostatniej nowości nie znam, ale nie będę miał nic przeciwko jeśli ktoś mi podeśle ten numer. Z płyt najbardziej ciekawi mnie Swell Season. Czytałem o nich trochę na pitchforku, niby nic wielkiego, ale podobno przyjemne, z pomysłem, który może w ciekawy sposób wyewoluować na kolejnych albumach (o ile je nagrają). Taka chyba romantyczna płyta (?).

PS - Milionerów nie oglądam. Dla mnie ten teleturniej się skończył z 2 sezony temu. Producenci zrobili wszystko, by ktoś w końcu wygrał ten cholerny milion. To już szopka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2010 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
Jedno z lepszych podium w historii listy Icon_wink2
Ten nowy Czesław jakoś tak inaczej brzmi i na razie jestem "delikatnie" na nie Icon_razz
ale za to cieszy mnie debiut Świętego Muńka Icon_cool2

ku3a napisał(a):bo co innego my, którzy mocno siedzimy w temacie, a co innego "normalni" ludzie .
u mnie większość członków rodziny wiedziała Icon_wink2
poza tym reszta pytań też nie była wyjątkowo trudna, ale stres może zrobić swoje...
31.03.2010 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):mogę napisać teraz coś więcej, a mogę jeszcze przemilczeć temat i wtedy będzie więcej niespodzianek przy podsumowaniu 1000 notowań płyt . i nawet teraz się cieszę, że nigdy tu na forum nie prezentowałem żadnego podsumowania wszech czasów mojej listy płyt
Może rzeczywiście nic nie pisz, a będzie ciekawiej, chociaż kojarzy mi się jedna płyta, która chyba wygrywa w Twoim rankingu, o której wspominałeś.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.04.2010 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #8
 
dobry ruch Laośków. i takiż Radia z Dalmaciji.
ku3a napisał(a):A że (oho, zaczyna się Icon_wink2 )
na przyszłość polecam "jakoże" Icon_wink2
01.04.2010 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Cytat:Podwójne zwycięstwo Aro, więc z przyjemnością ogłaszam, że typujemy u niego Icon_smile2 .
hurra ale fajnie, to za chwilkę wklejam listę i można typować. Icon_wink2

A jak liczyłeś Dodekafonie we wspólnym, bo z tego co mi się zdaje, przy identycznej liczbie punktów o wyższym miejscu decydowało miejsce utworu z poprzedniego tygodnia. Icon_smile2 Chyba ze się mylę.
A lider i tak mi się podoba bardziej od poprzedniego Icon_biggrin3
Ciekaw jestem ile utworów może się pochwalić wynikiem 50 lub więcej tygodni przebywania w TOP 10. Może będzie okazja dowiedzieć się takich ciekawostek na Jubileuszowe wydanie.
Łooho.. ale Muniek z Anną zaszaleli. Icon_smile2
Pięknie ze pojawia się nowy Serż Icon_wink2
U mnie też mu się udało choć nie z koncertu Icon_smile2
06.04.2010 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #10
 
Znakomite nowości w tym tygodniu Icon_biggrin3
2 razy Lao Che i to akurat te utwory, które są u mnie na liscie Icon_smile2
Święty jak dla mnie zdecydowanie zostawia daleko w tyle wszystkie pozostałe piosenki z płyty.
Płyta Serja wciąż nieprzesłuchana, chociaż to co słyszałem w Rockiestrze nawet mi się podobało.
Czesław naprawdę w tym utworze jest bardzo dobry i poważnie się zastanawia nad debiutem u mnie.
Szkoda tylko, że przegapiłem znawcę.

A teraz mały test nowych emotikonek: Icon_lol (i przepraszam za offtop Icon_wink2 )

034 x 034 = 503 + 502 + ( 037 ) x 4 + 3
06.04.2010 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
jeszcze zdążyłem Icon_wink2

Aro - gratulacje!!!

Jaka ładna zmiana na 1 Icon_smile2 A u mnie stanęla na drugim i nie drgnie Icon_wink2 I wyrównałem do Ciebie ze Strachami Icon_smile2 I skład podobny Icon_smile2 Różnimy się Buziakowcami i Łąką Icon_smile2

Nowośc najwyższa - najlepsza. Chociaż i tramwaj nie najgorszy Icon_wink2 Mi Czesław podoba się najbardziej ze wszystkich mi znanych! ale czy wystarczy mu sił na debiut ..? Nie wiem...

Dzieje grzechu - świetnie!!! Są już w top10 [dziś] ? Icon_mrgreen E, nie. Bo Radio zajęło im miejsce Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.04.2010 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
ku3a napisał(a):12. 20. 04. Amnezja - Kult
u mnie też blisko pierwszej "10"
ku3a napisał(a):19. 39. 02. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
21. 46. 02. Dzieje grzechu - Muniek & Anna Maria Jopek
Robi się ciekawie Icon_smile2
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Mnie zaskoczyła łatwość pytania za milion w "Milionerach" dotyczący Czesława, ale może rzeczywiście nie jest on tak powszechnie znany.
pierwsza trudność to to, że był wymieniony z nazwiska a nie jako Czesław Śpiewa. poza tym myślę, że nawet jak ktoś kojarzy takiego wykonawcę, to nie musi wiedzieć na jakim instrumencie gra. bo co innego my, którzy mocno siedzimy w temacie, a co innego "normalni" ludzie Icon_wink2.
Jak dla mnie 4 ostatnie pytania były banalne Icon_wink2
w sumie nie znałem odpowiedzi tylko na dwa:
Które ciało stałe ma najmniejszą gęstość: beton; drewno; piasek; szkło
Czego nie ma tetraedr? Sześciu krawędzi; trójkątnych ścian; czterech wierzchołków; kwadratu w podstawie

Komplet pytań i odpowiedzi tutaj: http://www.se.pl/rozrywka/plotki/oto-pie...2.html?p=2

.
06.04.2010 11:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Tak właśnie myślałem, że w top 10 będzie bez zmian Icon_wink
tak wyszło, że większość chciała iść do góry, więc dla niektórych to i tak niedobra wiadomość, że spadli.
saferłel napisał(a):Nie liczyłem na tak dobre wyniki ''Co Mamy?''.
Cytat:szczególnie z singla ''Życie Jest Jak Tramwaj''
w języku polskim tytuły piosenek pisze się z małej litery (nie licząc oczywiście pierwszego wyrazu) Icon_wink2
saferłel napisał(a):To kolejny elektroniczny numer w czołówce Icon_lol
ja tak go nie odbieram Icon_smile2. ale w pewnym sensie faktycznie wpisuje się w Twoją teorię Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Płyty słuchałeś?
ze 3 tygodnie temu była w drugiej dziesiątce. jako całość nie przekonuje, choć są tam fajne numery. jeszcze będę jej słuchać, może bardziej załapie po większej liczbie odsłuchów.
saferłel napisał(a):Z płyt najbardziej ciekawi mnie Swell Season. Czytałem o nich trochę na pitchforku, niby nic wielkiego, ale podobno przyjemne, z pomysłem, który może w ciekawy sposób wyewoluować na kolejnych albumach (o ile je nagrają). Taka chyba romantyczna płyta (?).
i jak, miałeś okazję się zapoznać? puszczałem 3 utwory tydzień temu w audycji.
saferłel napisał(a):PS - Milionerów nie oglądam.
ja nie mówię, że oglądałem Icon_wink2. po prostu czytałem o tym. ale kiedyś bardzo lubiłem oglądać. a gdyby było w nim większe tempo, więcej pytań na odcinek i mniejsza liczba reklam, to lubiłbym jeszcze bardziej.
Tomekk napisał(a):Ten nowy Czesław jakoś tak inaczej brzmi i na razie jestem "delikatnie" na nie Icon_razz
mi się podoba praktycznie od początku. podoba mi się takie poważniejsze oblicze Czesława.
Kertoip napisał(a):kojarzy mi się jedna płyta, która chyba wygrywa w Twoim rankingu, o której wspominałeś.
chyba faktycznie kiedyś pisałem kto prowadzi, ale to było bardzo dawno. cieszę się, że pamiętasz Icon_smile2.
Aro napisał(a):A jak liczyłeś Dodekafonie we wspólnym, bo z tego co mi się zdaje, przy identycznej liczbie punktów o wyższym miejscu decydowało miejsce utworu z poprzedniego tygodnia. Icon_smile2
uznałem, że skoro jest taka sama liczba punktów, dokładnie takie same zdobyte miejsca i remis w bezpośrednich pojedynkach, to będzie ex-aequo. nie chciało mi się wgłębiać. zresztą wynik wspólnego na nic nie wpływa Icon_smile2.
Aro napisał(a):Ciekaw jestem ile utworów może się pochwalić wynikiem 50 lub więcej tygodni przebywania w TOP 10. Może będzie okazja dowiedzieć się takich ciekawostek na Jubileuszowe wydanie.
właśnie, może zostawię sobie na razie tę odpowiedź i później będę ujawniać Icon_smile2. i jakieś statystyki na Wasze życzenie, bo sam pewnie nie wszystko wymyślę Icon_smile2.
Aro napisał(a):Pięknie ze pojawia się nowy Serż Icon_wink2
tak skromniutko się tu pojawił... Icon_cool2 Icon_mrgreen
Cytat:Płyta Serja wciąż nieprzesłuchana, chociaż to co słyszałem w Rockiestrze nawet mi się podobało.
mi się podoba coraz bardziej, co za chwilę będzie można zobaczyć na własne oczy Icon_wink2.
Yacy napisał(a):I wyrównałem do Ciebie ze Strachami Icon_smile2
no wreszcie Icon_wink2
Yacy napisał(a):Mi Czesław podoba się najbardziej ze wszystkich mi znanych!
mi chyba też! co prawda wcześniej już któryś na mojej liście się pojawił (chyba nawet 2 - Mieszko w Wesołym miasteczku), ale nie było olśniewających rezultatów. teraz jest szansa na najwyższe miejsce w historii na mojej liście.
Yacy napisał(a):Dzieje grzechu - świetnie!!! Są już w top10 [dziś] ? Icon_mrgreen E, nie. Bo Radio zajęło im miejsce Icon_wink2
Icon_mrgreen
już za chwileczkę... Icon_smile2
stavanger napisał(a):Robi się ciekawie Icon_smile2
Icon_cool2 Icon_wink2
stavanger napisał(a):w sumie nie znałem odpowiedzi tylko na dwa:
o kurde, faktycznie zestaw po prostu banalny! Icon_eek2
07.04.2010 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):w języku polskim tytuły piosenek pisze się z małej litery (nie licząc oczywiście pierwszego wyrazu) Icon_wink2
Zdaję sobie z tego sprawę, widzę przecież jak prezentuje się sytuacja w innych notowaniach, ale w języku ''listowym'' mi to nie pasuje. Jestem przyzwyczajony do takiej formy. Polski jak zwykle musi wszystko komplikować.

ku3a napisał(a):ja tak go nie odbieram Icon_smile2 . ale w pewnym sensie faktycznie wpisuje się w Twoją teorię Icon_wink2 .
A cóż to za teoria. Wszystko słychać Icon_wink

Cytat:i jak, miałeś okazję się zapoznać? puszczałem 3 utwory tydzień temu w audycji.
Nie, nie słuchałem Rockiestry od dwóch tygodni. Sam też nie wyszukiwałem ich nagrań.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2010 04:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):Polski jak zwykle musi wszystko komplikować.
nie, to angielski wszystko komplikuje Icon_razz.
07.04.2010 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):i jakieś statystyki na Wasze życzenie, bo sam pewnie nie wszystko wymyślę Icon_smile2 .
jesli mozna ;

- Podsumowanie punktowe wykonawców
- Wykonawcy - najwięcej utworów
- Największe awanse
- największe spadki
- najwyższy skok na miejsce 1
- Najdłuższa droga do pierwszego miejsca
- liczba wszystkich nr 1
- Najwyższa nowość
- Najwięcej nowości w notowaniu
- najdłuższy staż na liście
- najwyższy wypadek z listy
- liczba utworów ogółem które przewinęły się przez (TOP 10, TOP 30, TOP 50)
w tym:
- liczba utworów polskich i zagranicznych
- liczba tygodni na 1 : polskie i zagraniczne

kurna, chyba przesadziłem ?? Icon_mrgreen

Wybierz sobie najciekawsze. Icon_wink2
07.04.2010 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
A ja poproszę o statystyki swoich ulubionych zespołów w historii Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2010 06:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aro napisał(a):jesli mozna ;
ale pamiętaj, że pełne statystyki mam tylko dla pierwszej dziesiątki, tzn. tylko pierwsze dziesiątki mam wklepane do kompa i na ich podstawie mogę wyliczyć zestawienia. dopiero niedawno zacząłem wpisywać pozycje poza pierwszą dychą.
Aro napisał(a):kurna, chyba przesadziłem ?? Icon_mrgreen
ja się mogę tylko cieszyć, że jest zainteresowanie Icon_smile2
saferłel napisał(a):A ja poproszę o statystyki swoich ulubionych zespołów w historii Icon_wink2
co masz na myśli przez statystyki? żebym podał ile utworów było od poszczególnych zespołów? ew. ile tygodni i na jakich pozycjach?
07.04.2010 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Zgadza się, wszystkie takie ciekawostki. Mam nadzieję, że to nie sprawi kłopotu skoro będziesz i tak mocno grzebał w archiwum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.04.2010 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
OK.
jakbym zapomniał o tym, to przypomnij please jak będę wszystkie zestawienia potem podawać Icon_smile2.
07.04.2010 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości