Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 993 - 21.03.2010
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):smutne, dawno nie byłeś taki zgorzkniały Icon_wink2 .
Nie można całe życie sypać komplementami we wszystkie strony, zresztą wiesz, że szczególnie Muniek działa mi na nerwy. Pech chciał, że go polubiłeś. Kombinacja miejmy nadzieję nie do powtórzenia w przyszłości ;]
Nie chcę być zgorzkniały tylko dlatego, że napiszę mocniej o jakiejś piosence + o Strachach Icon_lol

ku3a napisał(a):postaram się pamiętać, dzięki Icon_smile2 .
Singla już znasz, u mnie radzi sobie świetnie. Sam jeszcze nie przesłuchałem reszty. Tobie polecam, bo widzę, że tytułowy jeszcze się nie pojawił. Ja podejdę do niej raczej rekreacyjnie, bo mam kandydata na czwarty singiel Icon_wink

ku3a napisał(a):nie chcę nic mówić, ale szykuje się arcysensacja!
Icon_wink2 To mocne słowo, nawet gdyby ''Bajka'' wypadła z top 10 nie użyłbym go szczerze mówiąc.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 03:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Tobie polecam, bo widzę, że tytułowy jeszcze się nie pojawił.
nie pojawił. ale należał do najbardziej lubianych kawałków na krążku, więc są szanse, jeśli teraz mocniej go sobie będę słuchać Icon_smile2.
Cytat:Icon_wink2 To mocne słowo, nawet gdyby ''Bajka'' wypadła z top 10 nie użyłbym go szczerze mówiąc.
ale ja wiem co miałem na myśli Icon_wink2
30.03.2010 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Ok, zobaczymy. Ja myślałem, że u ciebie arcysensacja oznacza właśnie taki ruch, patrząc na zawsze statyczne top 10, gdzie ciężko cokolwiek zmodernizować Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2010 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):raczej aż tak długo nie trzeba było czekać chyba Icon_razz .
To jest tak świetny album, że każdy dzień czekania się dłużył. Icon_razz
Nie no a na serio to nie sądziłem, że polubisz ten kawałek i chciałem to jakoś skomentować mimo, że pobiłem wtedy rekord szybkości wejścia na forum i szybkości z niego wyjścia bo miałem straasznie mało czasu. Icon_wink2
30.03.2010 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #25
 
1. doDekafonia - Strachy na Lachy
2. Made In China - Happysad
3. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
4. Bajka o śmierci - Spięty
5. Zima stulecia - Lao Che
6. Her Name Is Alice - Shinedown
7. Chodź tu do mnie - Beri Beri
8. All Nightmare Long - Metallica
9. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
10. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
ku3a napisał(a):A że (kurna, piąty raz Icon_lol )
proponuję używanie formuły "jakoże" Icon_lol
ku3a napisał(a):Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool - Rob Zombie
to muszę sprawdzić!
ku3a napisał(a):39. NN. 01. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
jea. chyba na tym sie ograniczy moja znajomość Strachów nowych Icon_razz (nie licząc singli)
30.03.2010 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
Bajka na 1??? To bardziej realne niż poza top10... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.03.2010 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):i tu również może być sensacja, bo to chyba jak nie teraz, to już za chwilę wyprzedzi wszystkie inne happysady na mojej liście!!
To jest wielki zaskoczenie, bo np w moim odczuciu był to jeden z najsłabszych numerów na płycie, teraz to się poprawiło, ale tylko dlatego, zę wiele piosenek traktuje na równi i nie wykluczam, że jeszcze nie jeden trafi do mego zestawienia ("Made In China" również)
ku3a napisał(a):tyle lat czeka, czeka i nic
Jak na Lao Che to już długo Icon_wink2 Ale wydaje mi się, że będzie to najsłabsza płyta Lao Che spośród tych, które gościły na Twojej liście płyt.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
31.03.2010 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
tadzio3 napisał(a):Jak na Lao Che to już długo Icon_wink2
jeśli brać pod uwagę sam utwór to powiedzmy, że tak, ale gdyby odczytać tekst jako odniesienie do zespołu to wyszłoby śmiesznie i tak właśnie odpisałem Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Ale wydaje mi się, że będzie to najsłabsza płyta Lao Che spośród tych, które gościły na Twojej liście płyt.
poprzeczka jest tak wysoko zawieszona, że i Siergiej Bubka by mógł nie podołać Icon_mrgreen .
31.03.2010 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości