Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
482 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
482 MOJA LISTA
Notowanie nr 482 z 22.03.2010

[ Icon_wink2 UKŁADANE WIOSNĄ Icon_wink2 ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 04 . RADIO DALMACIJA - Strachy Na Lachy
02 . 02 . 07 . SMALL MOUNTAIN - Midlake
03 . 03 . 22 . ODJAZD - Renata Przemyk
04 . 06 . 06 . OSTATKI - NIE WIDZISZ STAWKI - Strachy Na Lachy
05 . 04 . 18 . NA NIC TO - Closterkeller
06 . 05 . 11 . I CZŁOWIEK I MEBEL - Renata Przemyk
07 . 08 . 10 . CZAS - Lao Che
08 . 11 . 05 . ACTS OF MAN - Midlake
09 . 09 . 12 . NACHTS WENN ES WARM IST - Nena
10 . NN . 01 . doDEKAFONIA - Strachy Na Lachy

11 . 07 . 10 . IN CHAINS - Depeche Mode
12 . 12 . 19 . ILE KOSZTUJE MIŁOŚĆ - Renata Przemyk
13 . 10 . 13 . BEMA PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD - Wojciech Majewski Quintet
14 . 15 . 07 . IN ANOTHER TIME - Sade
15 . 14 . 18 . TRAFIONY - ZATOPIONY - Spięty
16 . 13 . 12 . FAZA DELTA - Hey
17 . 16 . 93 . ONE CARESS - Depeche Mode
18 . 21 . 03 . PRĄD STAŁY / PRĄD ZMIENNY - Lao Che
19 . 27 . 03 . TEN WIATRAK, TA ŁĄKA - Strachy Na Lachy
20 . 24 . 03 . TO, ŻE JESTEŚ - Renata Przemyk

21 . 18 . 15 . FIRE ON THE MOON - Steve Hackett
22 . 19 . 21 . LĘKI I FOBIE - happysad
23 . 17 . 11 . NA SKRZYDŁACH NUT - Turbo
24 . 25 . 03 . TANGO - DAgADAnA
25 . 22 . 38 . COME UNDONE - Placebo
26 . 26 . 06 . THE MOVEMENT - Christian Basso & Kal Cahoone
27 . 23 . 07 . I DON'T WANNA KNOW - Ive Mendes
28 . 28 . 19 . ŻYJĘ W KRAJU - Strachy Na Lachy
29 . 40 . 02 . DZIEJE GRZECHU - Muniek i Anna Maria Jopek
30 . 31 . 02 . YELLOW RAVEN - Pain Of Salvation

31 . 20 . 09 . DON'T TELL ME THAT IT'S OVER - Amy Macdonald
32 . 32 . 10 . FADING SILENTLY - Nosund
33 . 34 . 06 . OCEAN - Za Zu Zi & Renata Przemyk
34 . 39 . 02 . SAM O'TNOSC - Lao Che
35 . 29 . 20 . BLUESADA - After Blues
36 . 35 . 08 . JUST BREATHE - Pearl Jam
37 . 33 . 16 . BAJKA O ŚMIERCI - Spięty
38 . 30 . 10 . DECEMBER 20TH - Votum
39 . 37 . 42 . GHOST - Depeche Mode
40 . 36 . 48 . PEACE - Depeche Mode

41 . NN . 01 . BEAUTY - Nino Katamadze & Insight
42 . 42 . 03 . DALEJ NIŻ SIĘGA MYŚL - Raz Dwa Trzy
43 . NN . 01 . SZUMILA LISZCZYNA - DAgADAnA
44 . 38 . 05 . STORIES OF OLD /studio session '08/ - Depeche Mode
45 . 44 . 03 . BE CLOSE - Digit All Love
46 . NN . 01 . KUBA - Zbigniew Hołdys
47 . 43 . 04 . ISLANDS - The xx
48 . 41 . 26 . CHECK MY BRAIN - Alice In Chains
49 . 45 . 05 . BROKEN GLASS - Astra
50 . NN . 01 . SEA OF HEARTBREAK - Rosanne Cash & Bruce Springsteen

Statystyka TOP 50:
Nowości: 5 Skoki: 12 Spadki: 24 Pozostało: 9


Moje wypadki z Top50:
z 46 po 11 tyg. OUT OF DOWN - Yello
z 47 po 09 tyg. COPERNICUS - The Mars Volta
z 48 po 06 tyg. 100% GIRLS LET'S GO / 100% GIRLS GO HOME - Beri Beri
z 49 po 06 tyg. POŻAŁUJ MNIE! - Pustki
z 50 po 10 tyg. DEATH MATCH - Chad Smith's Bombastic Meatbats


Polska Piosenka Tygodnia
Hej kobieto (Figazmakiem) – Strachy Na Lachy
/wyśpiewane na UCHO Icon_wink2/

[center][Obrazek: b1c928615daf4308.jpg][/center]
foto ze strony: http://fotogrip.pl/?p=1691

Świetna wersja mojego ulubionego utworu grupy! Topu na forum.lp3 jednak nie będzie. Ale chyba go sobie sam zrobię Icon_wink2 I wtedy się okaże...

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Spring again - Sideway Look

z dzisiejszego Minimaxu i z postu JC na forum.lp3 Icon_wink2 WRESZCIE JEST Icon_biggrin3

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.03.2010 01:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Wiosenne nowości:

SEA OF HEARTBREAK – sympatyczny kawałek, który już w ubiegłym tygodniu wpadł mi w UCHO i nie chciał wypaść. Podoba mi się wokal Pani Róży i klimat lekko-kantrowy Icon_wink2

KUBA – tak naprawdę spodobał mi się w środę jak usłyszałem go kilkakrotnie w Trójce. Szczególnie wsłuchiwałem się w niego po 16-stej... I tak mi zostało... Notowanie powstało dziś rano, a dopiero po południu okazało się, że Zbigniew Hołdys został forowiczem na forum.lp3.pl!!! Icon_lol Może ten fakt jeszcze mocniej pomoże zaistnieć temu utworowi na ML Icon_smile

SZUMILA LISZCZYNA – walka o numer dwa na płycie trwa między utworami śpiewanymi utworami śpiewanymi po ukraińsku! Na razie wygrała LESZCZYNA, ale KOLOR też jest blisko... Ciągle nie mogę się uwolnić od muzyki ДАґАДАнА Icon_smile2

BEAUTY – coś mnie ciągnie na wschód... Ukraina, a tu ... Gruzja!!! Słuchałem sobie ostatnio Manna, a on zamiast bluesa puścił Gruzinkę!!! I to jaką!!! Dla mnie rewelacja!!! Jej muzyka opisywana jest jako jazz, fusion, experimental... Dla mnie po prostu świetne, nietuzinkowe, wciągające granie! Ciekawy jestem jak mocno zaistnieje na Mojej Liście! A nazwisko Pani Nino Katamanadze może być zapisana tak: Ніно́ Катама́дзе lub nawet tak: ნინო ქათამაძე [po gruzińsku, niestety moje programy wstawiają kwadraciki i nie dają rady tak pisać...] Insight pisze się normalnie Icon_wink2


doDEKAFONIA – to musiało nastąpić prędzej czy później. Pewnie gdyby nie koncert to nastąpiłoby za jakieś dwa, trzy tygodnie, a może już za tydzień. Koncert świetny! Zagrali większość z nowej płyty [wszystkie, które są powyżej Icon_wink2, plus to za co ich bardzo lubię czyli m.in. Figazmakiem, Piła, Czarny chleb Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.03.2010 01:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):Zbigniew Hołdys został forowiczem na forum.lp3.pl!!! Icon_lol
masakra .. ja tak naprawdę dowiedziałem się dziś rano gdy ( wczoraj wróciłem z koncertowych wojaży i nie miałem sił już na nic kompletnie) poczytałem sobie zaległe komentarze do listy . niesamowite i piękna sprawa. Icon_biggrin3 A utwór bardzo przyjemny.

Czy ja się robię się taki stary czy tak sporo dzieciarni jeździ ostatnio na koncerty Icon_wink2
Yacy napisał(a):Koncert świetny! Zagrali większość z nowej płyty [wszystkie, które są powyżej Icon_wink2
mi się tez podobało i się choć trochę czułem się jak dinozaur ale widac ze Grabaż w niezłej wciąż formie i to dodało mi otuchy Icon_lol , co np. może potwierdzić utwór Dodekafonia .
musiało się tak stać że wysoko zadebiutuje , a za tydzień pewnie mocno zamiesza w czołówce. Pozostałe nowości chyba nie są mi znane, z wyjątkiem miejsca 50. , bo to jest teraz na lp3 zdaje się…

Natomiast sobotni koncert Zywiołaka na którym było max 100 osób był . magicznie klimatycznie przecudny...
Oczywiście na czoło wysuwa się charyzma Roberta Jaworskiego oraz wg mnie dusza zespołu Ania Piotrowska.

Średnia wieku już wyższa, nastarsi stali niedaleko mnie . małżeństwo ze trzydziestoparoletnim stażem i aż było miło patrzeć jak skakali przed sceną. Icon_mrgreen .
23.03.2010 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
Aro napisał(a):Czy ja się robię się taki stary czy tak sporo dzieciarni jeździ ostatnio na koncerty
to na pewno dzieciarnia Icon_wink2 Ale faktycznie w UCHU było podobnie... Wiem, że to klub, ale papierosy na koncercie jakoś mi przeszkadzają... Może to dlatego, że przeszkadzają mi wszędzie Icon_wink2 I piwo w ręku nastolatki, też mi średnio pasuje. Szczególnie w momencie kiedy ja nie mogę wypić ani łyka Icon_mrgreen a jeszcze bardziej wkurzające jest, gdy część zawartości kubka ląduje na moich spodniach Icon_confused Ale to szczegóły - najważniejsze że Grabaż i spółka byli w formie Icon_smile2

Polecam Ci Nino - bardzo fajny kawałek Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.03.2010 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):Wiem, że to klub, ale papierosy na koncercie jakoś mi przeszkadzają... Może to dlatego, że przeszkadzają mi wszędzie Icon_wink2
W Słowianinie było tak samo, Icon_wink2 tylko ze mnie to nie przeszkadza i w czasie koncertów staram się nie popijać i nie popalać. Icon_wink2 bo wiem ze to przeszkadza innym.
Yacy napisał(a):I piwo w ręku nastolatki, też mi średnio pasuje.
kiedys były inne czasy tak sobie to tłumaczę, (tylko do jasnej ciasnej dlaczego to wszystko skręciło w zła stronę). Rozumiem bezstresowe wychowanie , ale skoro to ma jeszcze większe wady niż zalety. rodzic i nauczyciel miał szacunek a dziś szkoda gadać Icon_confused {choć nie jest to powszechne oczywiście]
Cytat:Polecam Ci Nino - bardzo fajny kawałek Icon_smile2
jak na pierwszy raz to brzmi naprawdę obiecująco. Icon_biggrin3 bardzo mi się podoba !!!!!
trzeba będzie postarać się o "kolorowe" albumy.
A BTW jesli wiki jest wiarygodne to chyba powinno byc Nino Katamadze

http://en.wikipedia.org/wiki/Nino_Katamadze Icon_smile2

EDiT; przepraszam przeczytałem opis i tam tylko jest źle, na liście jest OK Icon_wink2
23.03.2010 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #6
 
Yacy napisał(a):
Aro napisał(a):Czy ja się robię się taki stary czy tak sporo dzieciarni jeździ ostatnio na koncerty
to na pewno dzieciarnia Icon_wink2 Ale faktycznie w UCHU było podobnie... Wiem, że to klub, ale papierosy na koncercie jakoś mi przeszkadzają... Może to dlatego, że przeszkadzają mi wszędzie Icon_wink2
Ano racja, a poza tym Ucho wentylacje ma fatalną. Zresztą pisałem już o tym w relacji z koncertu Dianoyi Icon_wink2
23.03.2010 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Aro napisał(a):w czasie koncertów staram się nie popijać i nie popalać.
dla mnie piwo w czasie koncertu to nie problem. Ale jak dziewczyna stoi 2-3 metry od barierki, pod którą za moment zacznie się pogowanie, bo zapowiedzieli OSTATKI... no to przecież wiadomo, że się nie napije tego piwa Icon_razz
Yoda napisał(a):Zresztą pisałem już o tym w relacji z koncertu Dianoyi
no niestety dopiero teraz widzę to co pisałeś. Szkoda, bo bym nie był zdziwiony Icon_wink2
Aro napisał(a):A BTW jesli wiki jest wiarygodne to chyba powinno byc Nino Katamadze
a dziękuję, nie wiem czemu tak w opisie wpisałem... Cieszę się , że Ci sie spodobało Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.03.2010 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
 
Widzę, że wyszukujesz więcej kawałków z ''Maleńkiej'' Dagadany Icon_smile2
23.03.2010 04:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
ja bym powiedział, że się bronię przed tą płytą jak tylko mogę Icon_smile2 no może nie aż tak, ale jeszcze ze 2-3, może nawet 4 utwory mają szansę zaistnieć! A cała płyta... O tym pewnie jutro Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.03.2010 04:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
Yacy napisał(a):Ale jak dziewczyna stoi 2-3 metry od barierki, pod którą za moment zacznie się pogowanie, bo zapowiedzieli OSTATKI... no to przecież wiadomo, że się nie napije tego piwa Icon_razz
wiadomo Icon_lol . Dobrze ze tak się tylko skończyło, gorzej jakby wpadła na pomysł i rzucała butelkami czy innymi kuflami za siebie Icon_mrgreen
24.03.2010 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
Moja Lista Albumów nr 482 z 22.03.2010

poz . ub . tyg . PŁYTA (rok wyd.) - Wykonawca

01 . 01 . 04 . doDEKAFONIA (2010) - Strachy Na Lachy
02 . 07 . 03 . MALEŃKA (2010) - DAgADAnA
03 . 03 . 19 . ODJAZD (2009) - Renata Przemyk
04 . 02 . 07 . THE COURAGE OF OTHERS (2010) - Midlake
05 . 04 . 03 . PRĄD STAŁY / PRĄD ZMIENNY (2010) - Lao Che
06 . 05 . 24 . AURUM (2009) - Closterkeller
07 . 06 . 18 . OUT OF THE TUNNEL'S MOUTH (2009) - Steve Hackett
08 . 09 . 27 . BLACK GIVES WAY TO BLUE (2009) - Alice In Chains
09 . 08 . 11 . STRAŻNIK ŚWIATŁA (2009) - Turbo
10 . 14 . 03 . SKĄDOKĄD (2010) - Raz Dwa Trzy

11 . 10 . 19 . ANTYSZANTY (2009) - Spięty
12 . RE . 28 . PIŁA TANGO (2005) - Strachy Na Lachy
/ po 55 tygodniach /
13 . RE . 16 . STRACHY NA LACHY (2003) - Strachy Na Lachy / po 64 tygodniach /
14 . 12 . 04 . V [fau] (2010) - Digit All Love
15 . 11 . 13 . MADE IN GERMANY (2009) - Nena
16 . NN . 01 . MUNIEK (2010) - Muniek
17 . 16 . 40 . OCTAHEDRON (2009) - The Mars Volta
18 . 13 . 05 . XX (2009) - The xx
19 . 15 . 04 . LOST TRAILS (2010) - Butterfly Explosion
20 . 17 . 07 . MAGNETISM (2009) - Ive Mendes

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.03.2010 01:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Znam tylko nowość z miejsca 46 i jest ok. Poza tym moi faworyci raczej nie radzą sobie zbyt dobrze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.03.2010 08:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Yacy napisał(a):10 . NN . 01 . doDEKAFONIA - Strachy Na Lachy
mmm, pięknie Icon_biggrin3.
i u Ciebie "Kuba" się pojawia. u mnie póki co się nie szykuje. a szkoda Icon_wink2.

myślałem, że Muniek w płytach będzie wyżej Icon_smile2.
za to "Dzieje grzechu" ładnie Icon_smile2.
u Ciebie "Ten wiatrak, ta łąka" na czwartym miejscu ze Strachów, a u mnie należy do tych utworów które zaniżają średnią płyty, tak samo jak i wszystkie utwory z jej środka. mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni Icon_smile2.
26.03.2010 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Ten wiatrak, ta łąka na czwartym. No tak. W tym tygodniu nastąpi przegrupowanie kolejności Strachów na tę, która jest obecnie czyli tę najlepszą Icon_wink2 Ale czy to dotknie tego kawałka - chyba nie Icon_wink2 W tej chwili tuż za top50 jest jeden Strach. A nieco dalej jeszcze jeden [ze środka płyty Icon_razz]... Sam jestem ciekaw co wskoczy, ewentualnie kiedy Icon_wink2

Muniek ma dobrą pozycję wyjściową, a czy ją wykorzysta to się okaże... Ale przyznam, że ta pozycja to wynik przesłuchań "przedpremierowych" Icon_wink2 Od momentu zakupu CD, słuchałem jej tylko raz... Chociaż to właściwie nic nie znaczy... Może się okazać, że to było "raz a dobrze" Icon_smile2 I niech lepiej korzysta, bo w kwietniu i maju szykują się potencjalne nowości na MLAlbumów.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2010 04:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):Hej kobieto (Figazmakiem) – Strachy Na Lachy /wyśpiewane na UCHO /
świetne wykonanie na świetny koncercie! Icon_smile2 nawet wylane na mnie piwo nie mogło przyćmić wrażeń jakie wywołał Grabaż i spółka swoim występem Icon_mrgreen

Cieszy mnie bardzo mnogość utworów Strachowych na tej liście! Wygląda na to ze ostatnia płyta jest bardzo bardzo udana. I to widać po Twojej liscie, Jacku Icon_biggrin3
Super miejsca 1, 4 i 10 Icon_biggrin3
Fajnie ze "Trafiony-zatopiony" sie w miare trzyma Icon_smile2
I DM nie spadają bardzo tragicznie Icon_razz ale jednak szkoda ze spadają :-> Może trzeba coś z tym zrobić? Icon_mrgreen [pomyślę...]

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
28.03.2010 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Lilian napisał(a):Wygląda na to ze ostatnia płyta jest bardzo bardzo udana.
nie ulega wątpliwości!!!
Lilian napisał(a):Może trzeba coś z tym zrobić? [pomyślę...]
spróbuj Icon_razz ale obawiam się, że trzeba poczekać na nową płytę... W końcu to już rok. Prawie... Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.03.2010 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości