Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie 120 notowan
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Aro napisał(a):27 . 482 . 02 . 23 . THE MAN I LOVE - Rokia Traore
zajrzałem tu dziś specjalnie dla tego utworu. Nie to, żebym go bardzo lubił, bo go nawet nie pamiętam Icon_wink2 Wiedziałem, że Rokia miała coś u Ciebie i wczoraj wydawało mi się, że to widziałem. Ale dopiero wczoraj wieczorem mnie to zainteresowało... Tak sobie wczoraj wieczorem jeździłem autem i po 22 w Trójce mówili o festiwalu muzyk frankońskiej. I puścili utwór Tchamantche! Całkiem nieźle mi sie go słuchało. Chyba chcę poznać całą płytę Icon_wink2

Ale żeby nawiązać do tematu wątku, to napiszę że moja trójka z tej "10" to Indukti x 2 i No-Man. Conquest jakoś nigdy mną nie zawładnął jak np. ICKY Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.03.2010 10:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
This I love najwyżej był na miejscu 8 , ale za to w trzydziestce przebywał prawie roczek więc nie dziwi wysoka pozycja w podsumowaniu.
Peter Cincotti to kolejny mój ulubiony nudziarz, o ile można go tak nazwać. Goodbye Philadelphia chyba zrobiło większa furorę na forum , natomiast u mnie przyćmiło go Witch's brew. Niesamowity utwór, który w jednej chwili pobrzmiewa rockowo, a w drugiej ma się wrażenie, jakby cofnęło się kilkaset lat wstecz.
Z innych gigantów myślę że każdy wybierze sobie coś dla siebie. Icon_wink2

Jutro odsłonię TOP 10 , ale gdyby ktoś chciał się zabawić i wytypować minimum top 3 może top 5 to zapraszam serdecznie Icon_smile2




Miejsce, punkty, najwyższe miejsce , tyg. w Top 30 , Tytuł - Wykonawca


20 . 560 . 1x1 . 35 . LUCIFORMS - The Mars Volta
19 . 579 . 02 . 51 . FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
18 . 596 . 08 . 49 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
17 . 606 . 02 . 33 . THE FUNERAL - Band Of Horses
16 . 613 . 1x4 . 34 . GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti

15 . 638 . 02 . 30 . THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
14 . 680 . 1x4 . 30 . LARKSPUR - The Veils
13 . 724 . 1x6 . 37 . WITCH'S BREW - Peter Cincotti
12 . 766 . 02 . 42 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
11 . 872 . 1x8 . 35 . TUSAN HOMICHI TUVOTA - Indukti & Nils Frykdahl
24.03.2010 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
z gigantów ja wybieram "The Day" Icon_wink2. Heh, pamiętam jaką to na początku miało u mnie drogę jak po grudzie, a potem niesamowite wyniki i wielkie sukcesy i piękna historia na liście, wielki przebój.
ósme miejsce najwyższe i aż 18 miejsce w podsumowaniu to niezwykłe osiągnięcie Icon_smile2.

Aro napisał(a):a tu się okazało ze ktoś zechciał zostać ofiarą i bohaterem aby innym zyło się lepiej Icon_wink2
okazuje się, że i w naszych czasach są Samarytanie Icon_wink2.

hurra, można wreszcie typować Icon_smile2.
no to ja bym jakoś tak wytypował:

1. Summer's Hurt
2. All Night This Song
3. Sleepytime Puppet
4. The Companion Gorillas
5. Counting Bigelfs

6. Helpless Gorilla Museum
7. Jeszcze zielone liczymy
8. G.U.C.I.O.
9. Gorilla's Crown
10. Anesthetize a tree
24.03.2010 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
Yacy napisał(a):iedziałem, że Rokia miała coś u Ciebie i wczoraj wydawało mi się, że to widziałem. Ale dopiero wczoraj wieczorem mnie to zainteresowało... Tak sobie wczoraj wieczorem jeździłem autem i po 22 w Trójce mówili o festiwalu muzyk frankońskiej.
Z tego co mi wiadomo Sebastian uciera już ręce i w piątek będzie przezywał jej koncert. Icon_smile2
ku3a napisał(a):z gigantów ja wybieram "The Day" Icon_wink2
pamiętam i to bardzo dobrze, mimo to w końcu się udało i zaliczyli udany okres . Icon_smile2
A The Unforgiven 3 już się tak nie stało, ani u Ciebie ani u mnie. Utwór właściwie ma to co powinien mieć przebój , widać czegoś mu zabrakło. Najbardziej zdziwiłem sie brakiem na LP3 . Ciekawe czy przeoczyli czy stwierdzili ze jest po prostu za słaby. :roll: Icon_wink2 byłem przekonany ze pomimo tego ze nie został singlem , wpuszczą go do zestawu choćby kuchennymi drzwiami.
ku3a napisał(a):hurra, można wreszcie typować Icon_smile2 .
a czemu wczesniej nie było można ? Icon_wink2
ku3a napisał(a):no to ja bym jakoś tak wytypował:

1. Summer's Hurt
2. All Night This Song
3. Sleepytime Puppet
4. The Companion Gorillas
5. Counting Bigelfs
6. Helpless Gorilla Museum
7. Jeszcze zielone liczymy
8. G.U.C.I.O.
9. Gorilla's Crown
10. Anesthetize a tree

Icon_mrgreen dzięki i Gucio Icon_lol
jestem pod wrażeniem Icon_biggrin3
24.03.2010 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
Miało być wczoraj ale się nie wyrobiłem , więc dziś pod wieczór TOP 5 a teraz druga piątka.
Najważniejsze utwory. Ciekawe czy ktoś namiesza za kolejne 80 , 100 tygodni, na pewno będzie cholernie trudno tutaj komukolwiek trafić.

Nikt na razie nie oddał celnego strzału , ale to może i dobrze , jeszcze jest druga połowa. Icon_wink2




Miejsce, punkty, najwyższe miejsce , tyg. w Top 30 , Tytuł - Wykonawca


10 . 0881 . 1x4 . 44 . M.I.A. - Avenged Sevenfold
09 . 0957 . 1x5 . 47 . COUNTING SHEEP - Bigelf
08 . 1041 . 1x14 . 47 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree
07 . 1123 . 1x10 . 55 . SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
06 . 1137 . 02 . 55 . JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy



Z pozdrowieniami dla bractwa forumowego. Icon_biggrin3
26.03.2010 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
może nie odgadłem kto z jakim numerem wybiegnie na boisko, ale skład drużyny odgadłem Icon_wink2.
choć jakby trochę zmodyfikować kolejność, to bym się nie obraził Icon_wink2.
26.03.2010 11:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):może nie odgadłem kto z jakim numerem wybiegnie na boisko, ale skład drużyny odgadłem Icon_wink2 .
no i za to szacun .. jak to mówią młodsi Icon_wink2 Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):choć jakby trochę zmodyfikować kolejność, to bym się nie obraził Icon_wink2 .
u mnie pierwsza dziesiątka tak na moje odczucia, uczucia, emocje chyba by się nie zmieniła, a przynajmniej nie chciałbym jej zmieniać tak na dziś.... natomiast o kolejności mogłaby decydować chwila. Icon_smile2
26.03.2010 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
ajć... uciekło mi typowanie...

Aro napisał(a):17 . 606 . 02 . 33 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol cieszy mnie bardzo ten widok!!!
TIL - tu sie zdziwiłem, że nie było wyżej...
Aro napisał(a):12 . 766 . 02 . 42 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
kolejny wspólny wielki! i kolejny który u Ciebie "tylko" na 2 Icon_wink2

Nie typowałem ale M.I.A. i 1,2,3 widziałbym w top5!

Hurt wygra, a dalej Companions, ANL, Puppet i na 5 HELP Icon_smile2 Nie wierzę, że SGM odda dwa pierwsze miejsca...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2010 04:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
Yacy napisał(a):17 . 606 . 02 . 33 . THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_lol cieszy mnie bardzo ten widok!!!
mógłbym dziękować i dziękować za ten utwór, lecz to i tak t jest kropla wszystkich uczuć .. Icon_wink2
Yacy napisał(a):Nie typowałem ale M.I.A. i 1,2,3 widziałbym w top5!
Ja też...
Yacy napisał(a):Hurt wygra, a dalej Companions, ANL, Puppet i na 5 HELP Icon_smile2 Nie wierzę, że SGM odda dwa pierwsze miejsca...
za chwilke za momencik wszystko będzie jasne. Icon_wink2


I czas zakończyć przedstawienie ;
Goryle pomimo miażdżącej przewagi w konkurencji drużynowej (Postaram się wkleić po weekendzie inne ciekawsze statystyki.) muszą zadowolić się miejscami 3 – 5 oraz 7 w TOP 10. .
Myślę jednak że wśród nich jest minimum jeden kandydat, który jest w stanie dorównać wyżej notowanym przeciwników.
Dla osób które się interesowały moim podsumowaniem , doszło do jednej niespodziewajki. Byłbym ostatnim durniem gdybym przed zliczaniem cyferek i literek mógł wyobrazić sobie innego lidera niż Hurt. .
A jednak, mimo 120 tygodni różnica między dwoma czołowymi utworami wyniosła 3 małe punkciki .
I okazuje się że bitwa na mojej liście pomiędzy Summers i Nightmare trwa nadal…..


ku3a napisał(a):choć jakby trochę zmodyfikować kolejność, to bym się nie obraził Icon_wink2
jesteś tego absolutnie pewien ??? Icon_wink2 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen


Miejsce, punkty, najwyższe miejsce , tyg. w Top 30 , Tytuł - Wykonawca


05 . 1239 . 1x1 . 54 . HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum

04 . 1270 . 03 . 60 . THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum



03 . 1471 . 1x10 . 56 . PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum

02 . 1773 . 1x2 . 96 . SUMMERS LOST - Hurt

01 . 1776 . 1x14 . 79 . ALL NIGHTMARE LONG - Metallica





Dziękuję wszystkim oglądająco-śledzącym i komentującym to dziwne podsumowanie. Icon_wink2

I na z-razie . Do z-r-obaczenia Icon_wink2
26.03.2010 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
Aro napisał(a):02 . 1773 . 1x2 . 96 . SUMMERS LOST - Hurt

01 . 1776 . 1x14 . 79 . ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
ale dowcip... I te 3 punkty w ciągu wspólnych 79 tygodni ktoś miał odgadnąć... Icon_lol jesteś mistrzem napięcia Icon_wink2 Jednak SGM nie dały rady... I jakby to powiedzieć - układ top5 wręcz idealny.

Dzięki i do poczytania za 80, no 78 tygodni... A może wcześniej Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.03.2010 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):I jakby to powiedzieć - układ top5 wręcz idealny.
o to to! Icon_mrgreen

YEEEEAAAH Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
wygrać wśród takich potentatów to ogromny zaszczyt! kurde, piszę jakbym to ja sam wygrał Icon_mrgreen .
powiem tylko jeszcze, że ja wcale nie byłem tak bardzo pewien Hurtu na pierwszym. Tyle że nie kosztem ANL tylko któregoś SGM. Nie pamiętałem po prostu ile dokładnie tygodni było w pierwszej piątce, ile w dziesiątce, ile w dwudziestce i ile dalej. Wiedziałem tylko że w każdym z tych przedziałów ze sto lat Icon_wink2.

no i walka trwa nadal Icon_smile2.
dziękuję za emocje podsumowania i za przyjemność przy każdym notowaniu Icon_smile2.
26.03.2010 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #32
 
Top 5 ma... Icon_wink2 klimat
26.03.2010 11:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #33
 
Yacy napisał(a):ale dowcip... I te 3 punkty w ciągu wspólnych 79 tygodni ktoś miał odgadnąć... Icon_lol
nikt nie miał prawa Icon_cool2
Yacy napisał(a):Dzięki i do poczytania za 80, no 78 tygodni... A może wcześniej Icon_wink2
no chyba że zachce mi się i zrobię za 10 tygodni kolejne Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):wygrać wśród takich potentatów to ogromny zaszczyt! kurde, piszę jakbym to ja sam wygrał Icon_mrgreen .
Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):owiem tylko jeszcze, że ja wcale nie byłem tak bardzo pewien Hurtu na pierwszym
patrząc od drugiej strony to zupełnie mnie już nie dziwi....
Cytat:Tyle że nie kosztem ANL tylko któregoś SGM.
ha no właśnie mogło , przez ostatnie -esci tygodni Hurt śmigał po drugiej i trzeciej dziesiątce, a w TOP 10 nie było tygodnia w którym brakowało Goryli.
ku3a napisał(a):dziękuję za emocje podsumowania i za przyjemność przy każdym notowaniu Icon_smile2 .
Wielkie dzięki chłopaki . I z wzajemnością Icon_biggrin3
29.03.2010 04:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości