Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 991 - 07.03.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 991 - 07.03.2010
Ruchy, ruchy! Kiedy to ostatnio było u mnie 8 nowości?! Sam nie pamiętam! A i tak mogło być więcej, bo kandydatów nie brakuje, tylko ci co mieli ewentualnie wypaść zgłosili veto. Ale za nim o nich, to o zmianie lidera. Spodziewanej. Strachy na Lachy wprowadziły do mojej pierwszej dziesiątki 7 utworów, każdy z nich doszedł do podium, a teraz trzeci z nich osiąga pierwsze miejsce. Ostatnim do tej pory była "Szklana góra"... 5 tygodni na pierwszym. Ile czasu utrzymają się "Ostatki - nie widzisz stawki"? Strachy to na pewno najwięksi zwycięzcy tego notowania, bo oprócz zdobycia pierwszego miejsca, umieszczają swoją płytę na czwartym miejscu, można by powiedzieć "od razu", bo poprzedni tydzień był niejako takim tylko tygodniem rozgrzewkowym. A jakby tego jeszcze było mało, to nie tylko cała płyta bardzo mi się podoba, ale i kilka utworów na tyle mocno, że 2 kolejne już teraz zadebiutowały - "doDekafonia" i "Nieuchwytni buziakowcy". W tym tygodniu ma też miejsce sytuacja bez precedensu - na liście pojawia się utwór stworzony przez osobę którą znam osobiście i znałem przed poznaniem debiutanckiego utworu. Jakby tego było mało "Juvenile Swept" jest najwyższą nowością notowania! Jeszcze całkiem niedawno pisałem, że album zespołu Dommin średnio mi się podoba, ale że dobrze, że przynajmniej singiel sprawia bardzo dobre wrażenie. Jednakże po 2-3 kolejnych przesłuchaniach sytuacja mocno się zmieniła, bo nie dość, że singiel podoba się coraz bardziej, to jeszcze pozostałe utwory zaczynają chwytać, cała płyta zaczyna nabierać rumieńców i wyrósł drugi utwór który bezpardonowo wbija się na listę. Ciekawe co będzie dalej. W Rockiestrze zagrałem w sumie już 5 utworów z płyty "Almost Alice", czyli zbioru utworów inspirowanych filmem "Alicja w Krainie Czarów" i postaciami z niego. Choć połowa tej płyty jest zupełnie nie dla mnie, to dla tej drugiej połowy warto było tę płytę poznać. Tym bardziej, że nowe piosenki grup Shinedown i Franz Ferdinand tak mocno się spodobały, że już teraz weszły na listę! Oby tak dalej. Z debiutu "Amnezji" Kultu cieszę się bardzo, bo myślałem, że już nic z "Hurra" nie wejdzie. A przecież utwór znam od dawna! W tym przypadku potrzebna była duża liczba przesłuchań. Jeszcze w tym tygodniu poznamy suplement do ostatniej płyty, oby i na nim znalazło się coś, co powalczy o wejście na listę. Czy Serj Tankian będzie bohaterem najbliższych tygodni? Już za kilka dni wreszcie będzie można obejrzeć na DVD koncert z orkiestrą z Auckland i liczę na to, że będzie to wspaniała uczta. Ale jeszcze większa bomba (i jednocześnie jeszcze większa uczta) to informacja o tym, że w czerwcu Serja będziemy mogli zobaczyć na żywo w Warszawie!! Icon_biggrin3 To będzie nieprawdopodobne koncertowe lato!

W piosenkach całe podium polskie, 6 z pierwszej siódemki polskich i 27 z 50-ki, a w płytach polska cała pierwsza piątka i 7 w dziesiątce! Icon_biggrin3

Notowanie 991:

01. 02. 03. 03. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
02. 03. 09. 09. Made In China - Happysad
03. 01. 15. 15. Bajka o śmierci - Spięty
04. 05. 02. 02. Many Of Horror - Biffy Clyro
05. 04. 06. 06. Chodź tu do mnie - Beri Beri
06. 07. 02. 02. Jutro zmienię wszystko - Bracia
07. 06. 14. 14. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
08. 08. 06. 06. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
09. 10. 47. 06. All Nightmare Long - Metallica
10. 09. 07. 07. Your Decision - Alice In Chains

11. 38. 02. Zima stulecia - Lao Che
12. 12. 06. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
13. 11. 19. Ma czar karma - Spięty
14. 14. 17. Morning Sun - Robbie Williams
15. 20. 03. My Heart, Your Hands - Dommin
16. 18. 04. Just Breathe - Pearl Jam
17. 13. 12. You Know Me - Robbie Williams
18. 28. 02. Dominos - The Big Pink
19. NN. 01. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
20. 16. 17. Kalikimaka - Spięty
21. 17. 08. Czas - Lao Che
22. 22. 07. Jesteś mały - Hurt
23. NN. 01. doDekafonia - Strachy na Lachy
24. 23. 20. Bad Company - Five Finger Death Punch
25. 24. 21. Tribute - Tenacious D
26. 25. 05. Cousins - Vampire Weekend
27. 15. 05. Taxidermy - White Lies
28. NN. 01. Dark Holiday - Dommin
29. 26. 07. Przesilenie - Muchy
30. 30. 23. Visionism - Rootwater
31. 31. 14. Trafiony-zatopiony - Spięty
32. 19. 10. Everything - Dr Zoydbergh
33. 21. 14. Frühling In Paris - Rammstein
34. NN. 01. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
35. 32. 23. Maria ma syna - Kult
36. 27. 06. Little Bird - Eels
37. NN. 01. Her Name Is Alice - Shinedown
38. 29. 13. Umieraj stąd - Hey
39. 34. 21. Lęki i fobie - Happysad
40. 45. 02. Low Rising - The Swell Season
41. NN. 01. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
42. 37. 13. Człowiek, którego nie ma - Bielizna
43. 39. 19. Opuszczone porty - Spięty
44. 40. 03. Can't Get Through - Pedro Costa
45. NN. 01. Amnezja - Kult
46. 33. 07. Nic z tego nie będzie - Andy
47. 41. 20. My się nie chcemy bić - Happysad
48. NN. 01. Empty Walls - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
49. 50. 24. Resistance - Muse
50. 44. 25. That Look You Give That Guy - Eels

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

35. 08. Green - Armia
36. 05. Fear And Loathing In Vetlinas - Dr Zoydbergh
42. 03. You Make A Fool Out Of Me - Brendan Benson
43. 20. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
46. 05. Hulluna Humpasta - Eläkeläiset
47. 02. Don't Tell Me That It's Over - Amy Macdonald
48. 16. Squander - Skunk Anansie
49. 13. Wsioryba - Bajzel

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 979:

01. 01. 16. 16. Antyszanty - Spięty
02. 02. 20. 20. Mów mi dobrze - Happysad
03. 04. 06. 06. 100% Girls - Beri Beri
04. NN. 01. 01. Dodekafonia - Strachy na Lachy
05. 03. 06. 06. Handmade Songs - Dr Zoydbergh
06. 07. 02. 02. Strict Joy - The Swell Season
07. 06. 15. 15. Terra Incognita - Juliette Lewis
08. 09. 02. 02. Zapamiętaj - Bracia
09. 08. 09. 09. Reality Killed The Video Star - Robbie Williams
10. 10. 17. 15. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

05. 04. 20. 04. To Lose My Life... - White Lies

--------------------------

11. Prąd stały / Prąd zmienny - Lao Che
12. Elephant - The White Stripes
13. Love Is Gone - Dommin
14. Hellbilly Deluxe 2: Noble Jackals, Penny Dreadfuls and the Systematic Dehumanization of Cool - Rob Zombie
15. End Times - Eels
16. To Lose My Life... - White Lies
17. Only Revolutions - Biffy Clyro
18. Stajlisz & Romantik - Sen Zu
19. Declaration of Dependence - Kings of Convenience
20. Today is a Good Day - New Model Army
10.03.2010 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
ku3a napisał(a):01. 02. 03. 03. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
Aj Icon_smile
ku3a napisał(a):10. 09. 07. 07. Your Decision - Alice In Chains
Prawie jak moja Alice Icon_smile

ku3a napisał(a):18. 28. 02. Dominos - The Big Pink
Tak dobrych wyników się nie spodziewałem.

ku3a napisał(a):19. NN. 01. Juvenile Swept - Carnival Of Bullets
Hehe, już pisałem do Krzyśka i pogratulowałem mu tej kompozycji. Co prawda przetworzony wokal jest spaprany, ale muzycznie...mmmm, super (i napisał, że chyba jednak faktycznie nagra wokale na nowo, heh). Nie podejrzewałem jednak, że ty lubisz taką muzykę!!! Wcześniej nic z takiego new-orderowo-di/visionowego grania tu nie widziałem. A teraz proszę jaki debiut, dodajmy do tego ''Zimę Stulecia'' i już naprawdę możesz tworzyć ''Dyskietkę'' Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):37. NN. 01. Her Name Is Alice - Shinedown
Na początku zrozumiałem ''His Name Is Alive'' i chciałem krzyknąć wow, ale potem emocje trochę opadły. Fanem Shinedown nie jestem, ale to porządna rzecz.

Cytat:34. NN. 01. The Lobster Quadrille - Franz Ferdinand
A tego nie słyszałem. Chętnie poznam.

ku3a napisał(a):36. 27. 06. Little Bird - Eels
Uuuu, i ty narzekasz na moje ''Guy''? Icon_smile

Cytat:48. NN. 01. Empty Walls - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
Icon_wink2
Cytat:41. NN. 01. Nieuchwytni buziakowcy - Strachy na Lachy
Myślałem, że raczej płyta Lao Che będzie atakować, a nie Strachy Icon_sad

ku3a napisał(a):49. 50. 24. Resistance - Muse
Popatrz, a u mnie skończyło się na jednym nagraniu....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2010 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Dobrze, że Muse się odbili o jedno oczko to mamy choc jedno wspólne nagranie na liście Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
10.03.2010 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
Super lider Icon_wink oby jak najdłużej był na czele stawki Icon_wink2
posypało nowościami, ale chyba tylko 2 znam. Poza tym Hey i Muchy słabiutko, a wspólnych tylko 5. Icon_razz
10.03.2010 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #5
 
No to macie teraz wspólne miejsce 1.
11.03.2010 12:09 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Mocno Cię wzięły Strachy widzę. Mnie na razie bardzo minimalnie.
Ostro spadły Rammstein i Andy. pewnie nie długo ich kariera na liście się skończy.
Z nowoście najbardziej cieszy oczywiście "Amnezja". Po Twoich wypowiedziach czułem, że to jednak wejdzie na listę. mam tylko nadzieję, że będzie to systematyczny awans Icon_smile2 Miejsca na LP3 wesprą Cię w tym.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.03.2010 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #7
 
ku3a napisał(a):W Rockiestrze zagrałem w sumie już 5 utworów z płyty "Almost Alice", czyli zbioru utworów inspirowanych filmem "Alicja w Krainie Czarów"
no kurde... teraz się dopiero zorientowałem że to jest inspiracja tym wspaniałym filmem. co prawda byłem na wersji z dubbingiem ale i tak wrażenia bardzo dobre mam. a z tej płyty u mnie oczywiście Robert Smith będzie Icon_biggrin3
podejrzewam że Ksch się u mnie też załapie.
ja Strachy słyszałem trochę u Ciebie, trochę w Empiku i jakoś mnie nie chwytają. jak już to Radio Dalmacija może sie załapie.
ku3a napisał(a):Z debiutu "Amnezji" Kultu cieszę się bardzo
ja też Icon_smile2
11.03.2010 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
No, no, sporo nowości, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja wybieram Strachy Icon_smile2

.
11.03.2010 10:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
Wchodzę na Twoją listę, żeby nieśmiało popatrzeć, czy się załapałem. Patrzę na ostatnią dziesiątkę, potem trochę wyżej i zrezygnowany już przeglądam listę normalnie... a tutaj taka niespodzianka Icon_eek2

ale radocha Icon_biggrin3

Moja prywatna galeria
11.03.2010 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
ksch napisał(a):Patrzę na ostatnią dziesiątkę, potem trochę wyżej i zrezygnowany już przeglądam listę normalnie...
ja to zawsze czytam od góry Icon_wink2

.
11.03.2010 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):Strachy na Lachy wprowadziły do mojej pierwszej dziesiątki 7 utworów, każdy z nich doszedł do podium, a teraz trzeci z nich osiąga pierwsze miejsce.
bardzo bardzo się cieszę! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):Ostatnim do tej pory była "Szklana góra"... 5 tygodni na pierwszym. Ile czasu utrzymają się "Ostatki - nie widzisz stawki"?
już teraz trzymam kciuki Icon_smile2
ku3a napisał(a):Strachy to na pewno najwięksi zwycięzcy tego notowania (...) A jakby tego jeszcze było mało, to nie tylko cała płyta bardzo mi się podoba, ale i kilka utworów na tyle mocno, że 2 kolejne już teraz zadebiutowały - "doDekafonia" i "Nieuchwytni buziakowcy".
suppper! Będę im kibicować! Icon_smile2 ja też mam podobne wrażenia, uważam ze świetnie im sie udała ta płyta Icon_biggrin3 . odnoszę wrażenie ze w swoich autorskich kompozycjach Strachy czują sie lepiej i ta muzyka lepiej im wychodzi i jest inaczej przez nas odbierana. Mam odczaucie, ze po "Zakazanych..." ta nowa płyta to jest taki świeży powiew Strachów Icon_mrgreen

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.03.2010 12:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
No cóż, właściwie przedmówcy powiedzieli już wszystko...ale ja też powiem...świetnie! Icon_smile2
Lider świetny, Strachy świetne, cała płyta świetna...wszystko świetne! Icon_smile2
ku3a napisał(a):45. NN. 01. Amnezja - Kult
A mnie to już nudzi...ale przyznam, tą nowością mnie zaskoczyłeś.
Cytat:48. NN. 01. Empty Walls - Serj Tankian & Auckland Philharmonia Orchestra
Nie myślałem, że aż tak. Icon_wink2

6 mamy wspólnych, w tym 3 są u Ciebie w dziesiątce... chyba nie tak źle nie? Icon_wink2
12.03.2010 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
nie nadążam ... :roll:

Najlepszy utwór a top10 na 1, więc jest dobrze Icon_wink2 Debiutują kolejne Strachy, które i u mnie są w lepszej połowie płyty [te wyższe, bo te niższe chyba nie...] Od kilku dni odpoczywam od płyty, więc dziś nic nowego się nie pojawi, ale za tydzień po koncercie, kto wie... Icon_smile2
Lao wczoraj wylądowało na podium? Stawiam na to, że tak! Icon_smile2
Nasza Lista już owocuje Icon_smile2 U mnie też, ale inaczej Icon_wink2

ku3a napisał(a):45. NN. 01. Amnezja - Kult
ciekawy jestem suplementu. Masz/znasz już?

Edytka:właśnie się dowiedziałem, że płyta jest dostępna tylko przez internet ze strony S.P. Recorads... a już się wybierałem do Empiku. Trzeba czekać...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.03.2010 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Co prawda przetworzony wokal jest spaprany
to znaczy? ja tam nie słyszę nic spapranego. co byś w nim poprawił?
saferłel napisał(a):Nie podejrzewałem jednak, że ty lubisz taką muzykę!!! Wcześniej nic z takiego new-orderowo-di/visionowego grania tu nie widziałem.
ja lubię to, co mnie czymś ujmie Icon_wink2. a że najczęściej dotyczy to mocniejszego gitarowego rocka, to już nie moja wina Icon_wink2. bardzo mi się podoba klimat tego utworu, a moim ulubionym fragmentem jest ten powiedzmy szeptany, w którym tak fajnie głos przenika między lewym a prawym kanałem.
a Joy Division przecież byli z "Love Will Tear Us Apart" Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A tego nie słyszałem. Chętnie poznam.
rewelacyjny moim zdaniem numer. taki surowy w formie i w dodatku króciutki, ale czasem to lepsze niż nie wiadomo jakie popisy instrumentalne Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Uuuu, i ty narzekasz na moje ''Guy''? Icon_smile
ale u mnie "Guy" osiągnął dużo i dlatego mu tak kibicuję u Ciebie Icon_wink2. ostatnia płyta znacznie mniej mnie ujęła niż "Hombre Lobo".
chris975 napisał(a):Dobrze, że Muse się odbili o jedno oczko to mamy choc jedno wspólne nagranie na liście Icon_smile2
w ostatniej chwili się wyratowali, a teraz może jeszcze trochę pobędą, bo zostało im rzucone koło ratunkowe Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Mocno Cię wzięły Strachy widzę. Mnie na razie bardzo minimalnie.
ano mocno. kolejne notowanie już wkrótce Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Z nowoście najbardziej cieszy oczywiście "Amnezja". Po Twoich wypowiedziach czułem, że to jednak wejdzie na listę. mam tylko nadzieję, że będzie to systematyczny awans Icon_smile2 Miejsca na LP3 wesprą Cię w tym.
też mam taką nadzieję Icon_smile2. i taką że na LP3 nie będzie już takich przykrych niespodzianek jak w sobotę Icon_wink2.
Kertoip napisał(a):a z tej płyty u mnie oczywiście Robert Smith będzie Icon_biggrin3
mi ten utwór póki co nie podchodzi. i szkoda, że na płycie są niektóre inne utwory, bo czasem to nawet wstyd mieć jakoś głośniej ustawione mp3 w autobusie Icon_wink2.
stavanger napisał(a):sporo nowości, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja wybieram Strachy Icon_smile2
totalne zaskoczenie Icon_mrgreen .
ksch napisał(a):ale radocha Icon_biggrin3
Icon_smile2
nie masz się z czego cieszyć, wysoko sobie zawiesiłeś poprzeczkę Icon_wink2 Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):Mam odczaucie, ze po "Zakazanych..." ta nowa płyta to jest taki świeży powiew Strachów Icon_mrgreen
też tak to odbieram. Grabaż twierdzi, że "Zakazane" zostały średnio odebrane, bo wyszły bezpośrednio po "Autorze" i że jakby wyszły przed nim, to by inaczej było. a dla mnie "Zakazane" się do "Autora" nie umywają i kolejność wydania nie ma tu nic do rzeczy.
Paweł napisał(a):Nie myślałem, że aż tak. Icon_wink2
że co aż tak? nie myślałeś, że mój ulubiony wykonawca ostatniego 10-lecia pojawi się na liście z okazji wydania płyty koncertowej z wyjątkowego koncertu? hmm...
Paweł napisał(a):6 mamy wspólnych, w tym 3 są u Ciebie w dziesiątce... chyba nie tak źle nie? Icon_wink2
bywało gorzej Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Debiutują kolejne Strachy, które i u mnie są w lepszej połowie płyty [te wyższe, bo te niższe chyba nie...
na pewno u mnie klasyfikacja jeszcze będzie się zmieniać, ale te 2 raczej pozostaną w ścisłej czołówce płyty.
Yacy napisał(a):Lao wczoraj wylądowało na podium? Stawiam na to, że tak! Icon_smile2
no ciekawe... Icon_cool2
Yacy napisał(a):Nasza Lista już owocuje Icon_smile2
Carnival? Sen Zu? CoB znałem wcześniej i NL nie dała mu za dużo, tylko jedno dodatkowe przesłuchanie w momencie kiedy wysoka forma i tak była już zbudowana. z Sen Zu podobnie, choć tutaj wbiło się z cała płytą. ale oczywiście liczę, że jeszcze wejdzie coś tylko i wyłącznie dzięki NL Icon_smile2.
Yacy napisał(a):ciekawy jestem suplementu. Masz/znasz już?
jak czytałem, to jeszcze edycji nie było, ale teraz widzę, że już wiesz to co miałem napisać w odpowiedzi. tylko nie wiem czy to już tak zostanie, czy też tylko przez jakiś czas będzie sprzedaż tylko w ten sposób. mam nadzieję, że nie, dziwny to byłby pomysł. no i z tego względu nie znam jeszcze tego suplementu...
15.03.2010 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):sporo nowości, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ja wybieram Strachy Icon_smile2
totalne zaskoczenie Icon_mrgreen .
Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):6 mamy wspólnych, w tym 3 są u Ciebie w dziesiątce... chyba nie tak źle nie? Icon_wink2
bywało gorzej Icon_wink2 .
a my ile mamy ??? głownie uwiązani z tym jednym konkretnym... Icon_wink2
ooo jak fajnie Doda i Kakofonia debiutuje hurraaaa Icon_wink2 Icon_biggrin3
A nowość od Krzyska szybko mi przemknęła przez winampa jak odsłuchiwałem sobie utwory do NL ze zanim się zorientowałem że to spod jego pióra ..to...obecnie zostało mi top 30. jutro lub pojutrze zaczynają się kolejne sianokosy Icon_wink2
A wogole u Ciebie tez jest wiosna ,patrząc na listę. i to chodzi. tak trzymać.
Uuu Amnezja zadebiutowała. Nie ze nie lubie oczywiście, bo lubie i to bardzo... Tylko trzeba było wspomagania w postaci LP3 żeby zaskoczyło tak jak powinno. Wcześniej nie było to do pomyślenia z taka marka jak Kult.
Słucham sobie koncertowego Serja i kurczę, wokalnie brzmi średnio ze tak powiem prawie klapa , w Empty walls chyba najmniej mi przeszkadza. Nie radzi sobie z orkiestrą ,kurcze no, albo ja jestem głuchy już sam nie wiem. :roll: Na pewno do takich projektów np.Metallici na S&M to nie ma szans. No ale tutaj to prawie nikt nie ma Icon_lol
ten weekend mam koncertowy w piątek Strachy , natomiast w sobotę Żywiołak u szwagra w Szczecinie. Icon_wink2 już jestem przygotowany na to spotkanie... ze szwagrem oczywiście Icon_wink2
16.03.2010 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):a my ile mamy ??? głownie uwiązani z tym jednym konkretnym... Icon_wink2
nie liczy się ilość, tylko jakość Icon_mrgreen .
Aro napisał(a):ooo jak fajnie Doda i Kakofonia debiutuje hurraaaa Icon_wink2 Icon_biggrin3
Kakofoniks byłby zadowolony Icon_smile2.
Aro napisał(a):obecnie zostało mi top 30. jutro lub pojutrze zaczynają się kolejne sianokosy Icon_wink2
hehe, a mi zostało... 31 utworów Icon_smile2. wczoraj skończona druga seria, po której były pierwsze odrzuty, dziś pewnie nie znajdę na to czasu, ale od jutra kolejna runda. na razie nie wiem co jest od kogo, więc nie wiem czy jacyś trenerzy zostali już zwolnieni Icon_wink2.
Aro napisał(a):Uuu Amnezja zadebiutowała. Nie ze nie lubie oczywiście, bo lubie i to bardzo... Tylko trzeba było wspomagania w postaci LP3 żeby zaskoczyło tak jak powinno. Wcześniej nie było to do pomyślenia z taka marka jak Kult.
tak, nie da się nie zgodzić. pisałem też o tym jakiś czasu temu. jest solidna, dobra płyta, ale nie taki hit jaki chciałbym, żeby był.
tyle że akurat LP3 nie jest tu w głównej roli. raczej Antyradio, które mamy ustawione w pracy, i w którym niemal codziennie to słyszę.
Aro napisał(a):Słucham sobie koncertowego Serja i kurczę, wokalnie brzmi średnio ze tak powiem prawie klapa , w Empty walls chyba najmniej mi przeszkadza. Nie radzi sobie z orkiestrą ,kurcze no, albo ja jestem głuchy już sam nie wiem. :roll:
nie strasz... Choć i po "Empty Walls" spodziewałem się więcej, tym bardziej, że klip obejrzany w necie robił dobre wrażenie. a płyty jeszcze nie mam... :roll: ma ktoś już płytę? bo mi z Merlina napisali, że zamówienie się opóźnia... A zgodnie z tym co pisałem i zgodnie z tym co zawsze jest u mnie w przypadku najważniejszych dla mnie wykonawców - pierwsze przesłuchanie jest z oryginalnego nośnika. trzeba czekać...
Aro napisał(a):już jestem przygotowany na to spotkanie... ze szwagrem oczywiście Icon_wink2
od przybytku głowa nie boli? zobaczymy w niedzielę wieczorem Icon_wink2.
udanego weekendu! Icon_smile2
16.03.2010 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):wczoraj skończona druga seria, po której były pierwsze odrzuty, dziś pewnie nie znajdę na to czasu, ale od jutra kolejna runda. na razie nie wiem co jest od kogo, więc nie wiem czy jacyś trenerzy zostali już zwolnieni Icon_wink2 .
ja tez tak robię jak słucham, tylko układam sobie alfabetycznie . i dopiero gdy wyjłania się TOP 16 to na ogół dowiaduje się z komentarzy który utwór jest czyj, . A w ogóle to miałbym taka propozycję w następnej edycji , aby każdy wrzucił utwory do Grycka i o tym który jest od danej osoby wiedziałby tylko prowadzący zabawę.
ku3a napisał(a):Nie strasz... Choć i po "Empty Walls" spodziewałem się więcej, tym bardziej, że klip obejrzany w necie robił dobre wrażenie. a płyty jeszcze nie mam... :roll: ma ktoś już płytę?
ja niestety nie mam , choc także sobie zamówiłem.
po pierwsze płyte słuchałem z peb.pl byc może to wina jakości nagrań, choć 224 k/bit to chyba jest optymalnie.. no nie wiem, nie chce rokować i wymyślać, ale jak słuchałem z dwa razy to dla mnie rzuca się brak pewnej spójności , Orkiestra gra swoje , a Serj śpiewa swoje.. jakby grali w dwóch pomieszczeniach osobno i wzajemnie sobie przeszkadzali. :roll:
ku3a napisał(a):od przybytku głowa nie boli? zobaczymy w niedzielę wieczorem Icon_wink2 .
udanego weekendu! Icon_smile2
e to już nie te lata , człowiek się starzeje... Icon_lol , ja już swoje się nabawiłem , będzie spokojnie z umiarem Icon_wink2 .
16.03.2010 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aro napisał(a):miałbym taka propozycję w następnej edycji , aby każdy wrzucił utwory do Grycka i o tym który jest czyj wiedziałby tylko prowadzący.
dobry pomysł moim zdaniem. na pewno do rozważenia.
Aro napisał(a):dla mnie rzuca się brak pewnej spójności
może też z tego powodu tak ciągle odwlekali datę premiery... może chcieli z tego materiału wyciągnąć więcej niż to wychodziło...
16.03.2010 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Aro napisał(a):ten weekend mam koncertowy w piątek Strachy
jakbyś chciał coś przekazać, to podaj Grabażowi. W sobotę odbierzemy Icon_mrgreen

Aro napisał(a):A w ogóle to miałbym taka propozycję w następnej edycji , aby każdy wrzucił utwory do Grycka i o tym który jest od danej osoby wiedziałby tylko prowadzący zabawę.
mi się też pomysł podoba. może wrzuć go na forum.lp3, zobaczymy co Grycek i inni na to.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.03.2010 12:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):Co prawda przetworzony wokal jest spaprany
to znaczy? ja tam nie słyszę nic spapranego. co byś w nim poprawił?

Nie ''przeciągałbym'' go przez urządzenie, które dodało mu tego metalicznego i vocoderowego brzmienia. Nie przepadam za komputerowymi dźwiękami wkradającymi się w ścieżki wokalne. Lubię głos człowieka, nie robota Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.03.2010 01:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości