Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 872, 25.11.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 872, 25.11.2007
Czasem jest tak, ze w zyciu dzieje sie cos co zmienia calkowicie nasz nastroj, a to w ogromnym stopniu wplywa na liste. Tak wlasnie sie stalo. Pogrom prawie wszystkich piosenek, ktore przejawiaja znamiona wesolowosci. Wybronily sie Wombats i New Model Army, bo na poczatku tygodnia zdazyly bardzo duzo zyskac na sympatii. Obawiam sie jednak, ze w tym tygodniu nie bede mial najmniejszej ochoty na sluchanie ich i za tydzien moze byc nieróżowo. Dzisiaj bardzo duzo ruchow wynika z nastroju. Zyskuja piosenki ktorych dobrze mi sie sluchalo w drugiej polowie tygodnia, na ktorych moglem odreagowac, a spadaja te ktorych nie moglem sluchac. Tak wiec prosze nie odbierac tych ruchow rozumem.

O piorunujacym wrazeniu jakie zrobil na mnie zespol Totentanz supportujacy w czwartek Irę juz pisalem. Mialem napisac cos wiecej. OK, sprobuje... Wczesniej znalem tylko ich jeden kawalek, "Calkiem sam", jedna z propozycji do Naszej Listy 4. Z kazdym przesluchaniem kawalek coraz bardziej mi sie spodobal. Wiedzialem, ze jako support Iry beda wystepowac jakies 2 zespoly, ale gdy kupowalem bilet kilka tygodni temu, to ich nazwy nic mi nie mowily i nawet ich nie zapamietalem. W czwartek gdy sprawdzalem w necie o ktorej koncert ma sie zaczac zobaczylem, ze jednym z supportow jest Totentanz, co bardzo mnie ucieszylo. Gdy weszli na scene i zaczeli grac wiedzialem juz, ze jestem w domu. To bylo cos! Po pierwszym grzeczniutkim supporciku, w ktorym chlopiec w t-shirciku spiewal wysokim glosem, wyskoczylo na scene czterech facetow i zaczelo pokaz ktory mnie wbil w ziemie. Potezne dzwieki, doskonaly warsztat muzyczny, charyzmatyczny, meski, mocny wokal, wszyscy ubrani na czarno. Po prostu grali, bez pozowania. Rozejrzalem sie dookola, zeby oszacowac ile osob jest na sali (jakby wszystkich scisnac to zajeta bylaby mniej wiecej cwiartka Stodoly, wiec pewnie z 500 osob bylo) i zobaczylem, ze wcale nie wszyscy sa wlasnie w siodmym muzycznym niebie. Pod sciana siedzialy takie bidaki i widzialem po minach, ze modla sie, zeby ten koszmar jak najszybciej sie skonczyl. Cudowny widok. Poza tym jakies wymalowane panienki, dziewczynki poubierane elegancko - widac Ira ma teraz "troche" inny target. Oni wszyscy woleliby raczej uslyszec "Ona jest ze snu" czy inne pierdy. Poza tym jedna para ktora stala przede mna wytrzymala przez jeden kawalek, a potem zniesmaczona wyszla. I bardzo dobrze, nie mialem najmniejszej ochoty na nich patrzec. Juz w trakcie koncertu wiedzialem, ze musze sobie kupic plyte Totentanz. Planowalem to zrobic nastepnego dnia w standardowy ostatnio sposob - Merlin rulez. Sprawy potoczyly sie jednak inaczej, poniewaz gdy Ira skonczyla grac i poszedlem do szatni po kurtke, zobaczylem, ze wciaz sprzedawane sa gadzety w miejscu ktore widzialem przed rozpoczeciem koncertu i... ze sprzedaje je nie kto inny tylko sami czlonkowie zespolu!! Nie moglem tego przegapic! Poszedlem kupic plyte i pomyslalem, ze od razu poprosze ich o autografy. Przede mna staly jeszcze dwie osoby, wiec czekalem na swoja kolej. Bylem jednak tak jeszcze naladowany po ich wystepie, ze gdy moje spojrzenie spotkalo sie ze spojrzeniem jednego z nich, powiedzialem, ze zagrali genialne kawalki. Gosc sie bardzo ucieszyl i podziekowal, ale widac bylo, ze zrobil to szczerze i ze naprawde to bylo dla niego wazne. Potem wstal do mnie i zaczal mi mowic, ze takie opinie sa dla nich wazne i dopytywal sie o rozne rzeczy. Bylem w koszulce Comy i pytal sie mnie jak ja odbieram ich muzyke w porownaniu z Comą, poniewaz niektorzy zarzucaja im, ze wlasnie zespol Piotra Roguckiego kopiuja. Pogadalismy przez kilka minut. Do konca tygodnia plyty posluchalem kilka razy. Material zostal w studio wygladzony i nie jest tak drapiezny jak zabrzmial w czwartek w Stodole, ale i tak slucha sie go wybornie. Efekty? Debiut w plytach na czwartym miejscu i w piosenkach od razu w pierwszej dziesiatce, a "Calkiem sam" to nie jedyny rewelacyjny kawalek na krazku. Mam przynajmniej 2 kolejne typy na kandydatow do mojej listy.

Moja lista to zestaw piosenek ktore najbardziej mi sie podobaly w danym tygodniu, wiec bardzo przepraszam, ale nie bede pomijac utworow z Naszej Listy. Jak ktos nie chce wiedziec co z NL4 najbardziej mi sie podoba, to niech nie oglada mojego notowania. I tyle. O Totentanz juz napisalem. "Goodbye Philadelphia" od wielu tygodni dobijalo sie do trzydziestki. Tym razem sie udalo, a czynnikami sprzyjajacymi bylo "wymuszenie" dodatkowych przesluchan z racji NL4 i obecny nastroj. Zestaw naszolistowych nowosci dopelniaja NRM i na pewno najmniej spodziewany Mohammed Rafi. Sprzyjajace dla siebie okolicznosci wykorzystal Suchy Chleb Dla Konia. Seether wymienia Seether. Pojawienie sie "No Jesus Christ" na liscie przewidywalem juz wczesniej. Udalo sie bez problemow i wyniki juz teraz sa jeszcze lepsze niz "Fake It". Tak wiec tym razem znowu az 6 nowosci.

Notowanie ma numer 872, a 872 to dla mnie bardzo szczegolny numer notowania innej listy przebojow...

Notowanie 872:

01. 01. 03. 03. Brothers In Arms - Metallica
02. 02. 14. 14. M.I.A. - Avenged Sevenfold
03. 07. 02. 02. Let's Dance To Joy Division - The Wombats
04. 06. 02. 02. Wired - New Model Army
05. 03. 03. 03. Król - Zespół Reprezentacyjny
06. 04. 07. 07. Długa droga w dół - Happysad
07. 05. 13. 13. If You Were A Sailboat - Katie Melua
08. 08. 02. 02. Piosenka starych kochanków - Raz Dwa Trzy
09. NN. 01. 01. Całkiem sam - Totentanz
10. 14. 01. 01. Empty Walls - Serj Tankian

11. 29. 06. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad
12. 09. 09. Nieprzygoda - Happysad
13. 16. 11. Sing For Absolution - Muse
14. 13. 05. Jeżozwierz - Lipali
15. NN. 01. Pavietrany šar - NRM
16. 12. 11. Milowy las - Happysad
17. 18. 05. Endlessly - Muse
18. NN. 01. No Jesus Christ - Seether
19. 10. 07. Suicide Is Painless - Manic Street Preachers
20. NN. 01. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
21. 20. 03. Tears Fall - David Knopfler & Jule Neigel
22. 21. 12. Take Her Back - The Pigeon Detectives
23. 11. 25. Map Of The Problematique - Muse
24. 27. 03. Tranquilize - The Killers & Lou Reed
25. 24. 02. The Racing Rats - Editors
26. NN. 01. Jaan Pehechaan Ho - Mohammed Rafi
27. 26. 14. 1973 - James Blunt
28. NN. 01. Wspomnienia - Suchy Chleb Dla Konia
29. 19. 09. Time Is Running Out - Muse
30. 23. 04. Gunslinger - Avenged Sevenfold

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

15. 06. Stokrotka - Radosław Rakocz
17. 15. Bleed It Out - Linkin Park
22. 10. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
25. 08. Wiosna - Zabili Mi Żółwia
28. 03. Fake It - Seether
30. 05. Hallelujah - Jeff Buckley

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w
dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w
trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 860:

01. 03. 03. 03. Elect The Dead - Serj Tankian
02. 02. 03. 03. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
03. 01. 11. 11. Nieprzygoda - Happysad
04. NN. 01. 01. Nieból - Totentanz
05. 04. 07. 07. Ship Of Dreams - David Knopfler
06. 06. 06. 06. Pictures - Katie Melua
07. NN. 06. 01. All The Lost Souls - James Blunt
08. 10. 11. 11. Londyn 08:15 - Ira
09. 07. 11. 11. Absolution - Muse
10. 09. 50. 04. Sailing To Philadelphia - Mark Knopfler
26.11.2007 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Alez komentarz! Ku3a, zawsze czytam wszystko Icon_biggrin3 Potrafisz pisac bardzo interesujaco!
Z listy znam okolo polowe piosenek - napisze tylko ze szkoda spadku "Szczurow" Editors.
Plyta "Absolution" najwyrazniej nie powtorzy sukcesu "Black Holes And Revelations", ale i tak niezle sobie poradzila.
No i swietna wiadomosc na koniec - "Stokrotka" spadla. Icon_cool2
Pozdrowienia. I powodzenia.
26.11.2007 01:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
20. NN. 01. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti - bardzo się cieszę Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

15. NN. 01. Powietrany szar - NRM - ten tytuł chyba jest nie po polsku albo jest to czysta prowokacja

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.11.2007 03:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
3mam kciuki za pozycję 10 i 24 Icon_smile2
26.11.2007 03:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
1981 napisał(a):Alez komentarz! Ku3a, zawsze czytam wszystko Icon_biggrin3 Potrafisz pisac bardzo interesujaco!
dziekuje. bardzo milo takie cos przeczytac.
1981 napisał(a):szkoda spadku "Szczurow" Editors.
ano tak wyszlo w tym tygodniu. sytuacje moze sie jeszcze odwrocic.
Konrad napisał(a):Powietrany szar - NRM - ten tytuł chyba jest nie po polsku albo jest to czysta prowokacja
czemu uwazasz, ze mialaby byc prowokacja? to zespol z Bialorusi. Tadzio3 wie o nim wiecej.
26.11.2007 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):czemu uwazasz, ze mialaby byc prowokacja? to zespol z Bialorusi. Tadzio3 wie o nim wiecej.

a chyba że tak bo myślałem że z Polski Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.11.2007 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #7
 
Brawo za wysoki debiut Petera Cincotti Icon_biggrin3
27.11.2007 09:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
Cytat:O piorunujacym wrazeniu jakie zrobil na mnie zespol Totentanz supportujacy w czwartek Irę juz pisalem. Mialem napisac cos wiecej. OK, sprobuje...
Ciekawa relacja, muszę również zapoznać się z tą płytą - może na gwiazdke Icon_wink2 albo na Mikołajki Icon_razz
A o propozycjach z NL, to mogę jedynie powiedzieć, ze akurat te 3 piosenki nie znalazły się u mnie w grupie tych które odpadły po pierwszym przesłuchaniu Icon_cool2

.
27.11.2007 10:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Równiez się zastanawiałem jak tu wprowadzić piosenki z NL4 aby nikomu niczego nie sugerowac. Być może zrobię tak, że zamiast nazwy piosenki przy miejscu bedzie napisane "ukryty", albo jeszcze troche poczekam.
Ale jezeli już wrzuciłeś kawałki z NL4 to nie ukrywam, że się cieszę! Pawietrany szar -NRM to mój numer 1 z przed 2 lat.
No i jest Mohammed Rafi! Icon_smile2 Nie powiem jednak czy u mnie znalazł się w dziesiądce NL4.
Wypadła "Wiosna" ale już w najblizszym notowaniu w poczeklani nowy ich utwór! Musisz posłuchać. Z reszta ostatnio bardzo często słucham ich płyty, bo bardzo poprawia mi nastrój
"Ludzie chcą usłyszeć wieści złe" Happysadu na płycie brzmi średnio, ale na koncercie... genialnie brzmi. Kończyli nią koncert.
A Akurat również dał znakomity koncert.
Z resztą o wrażeniach z występu tych zespołow pisze na swoim blogu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.11.2007 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Konrad napisał(a):
ku3a napisał(a):czemu uwazasz, ze mialaby byc prowokacja? to zespol z Bialorusi. Tadzio3 wie o nim wiecej.
a chyba że tak bo myślałem że z Polski Icon_smile2 Icon_smile2
NRM to jak wspomniał Ku3a to zespół z Białorusi. U siebie w ojczyźnie grają rzadko, najczęsciej w "podziemiach", lecz są niezwykle popularni. Jest to grupa buntownicza i jak łatwo się domyślic w kraju ich występy są cenzurowane. Najbardziej są znani z festiwalu Basowiszcza koło Gródka, gdzie od kilkunastu lat grają swoje koncerty. Basowiszcza to odpowiednik polskiego Jarocina z czasów komuny, a NRM to juz kultowa kapela coś jak u nas Dezerter.
Festiwal jest nasiąknięty buntem politycznym, ideologią antykomunistyczną przynajmniej ze strony Białorusinów, bo Polacy przyjezdzają tam aby się pobawić.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.11.2007 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. W otagowaniu piosenki jest błąd w tytule i zamiast V wpisano W. Po za tym w drugim słowie tez jest błąd. Chodzi o białoruską literę "Š" która wymawia się jak "SZ" dlatego w tytule taka się znalazła.
Poprawną pisownie odnalazłem ze dwa lata temu, ale kompletnie zapomniałem zmienic ją w nazwie pliku, które były chyba tłumaczone z pisowni białoruskiej i zmienione na tak, aby Polak wiedział jak to się czyta.
Dopiero oglądając Twoją listę przypomniało mi się o tym.
Przepraszam za okropne niedopatrzenie Icon_redface2

Poprawny tytuł (chociaz i tak nie orginalny, bo taki jest w cyrylicy) wygląda tak
PAVIETRANY ŠAR

Orginalny:
ПАВЕТРАНЫ ШАР

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.11.2007 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
tadzio3 napisał(a):Równiez się zastanawiałem jak tu wprowadzić piosenki z NL4 aby nikomu niczego nie sugerowac.
kilka osob juz pisalo o tym sugerowaniu. Kompletnie tego nie rozumiem. Czy jak osoba A powie, ze glosowala na piosenke X to ja:
- pomysle sobie, ze w takim razie to musi byc super kawalek i tez zaglosuje?
- pomysle, ze w takim razie za kare ja nie zaglosuje?
Glosuje na 11 piosenek ktore MI sie najbardziej podoba. A to co komus sie podoba to moge traktowac tylko jako ciekawostke.
tadzio3 napisał(a):Musisz posłuchać.
z przyjemnoscia. Mam nadzieje, ze jakos pomozesz w jej zdobyciu.
tadzio3 napisał(a):"Ludzie chcą usłyszeć wieści złe" Happysadu na płycie brzmi średnio
jak dla mnie brzmi super. Poczatek moze nie jakis rewelacyjny, ale koncowka to dla mnie jeden z najwazniejszych fragmentow ich tworczosci.
tadzio3 napisał(a):W otagowaniu piosenki jest błąd w tytule i zamiast V wpisano W. Po za tym w drugim słowie tez jest błąd. Chodzi o białoruską literę "Š" która wymawia się jak "SZ" dlatego w tytule taka się znalazła.
dzieki, poprawie.
27.11.2007 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Kolejne bardzo udane notowanie Icon_smile2 Lider się nie zmienił i pewnie tak jeszcze będzie przez dłuższy czas Icon_mrgreen Najwyższa nowość bardzo dobra: już dawno miałem przesłuchać i zrobiłem to dopiero dziś, wrażenia zdecydowanie pozytywne: co prawda jednak trochę Comę przypominają, ale przecież to nic złego Icon_wink2 A to co mnie cieszy najbardziej to świetne wyniki Serja T. i to na obu listach Icon_cool2 Z zadowoleniem odbieram też wymianę Seetherów: ten jest dużo ciekawszy i co prawda na razie nie mam potrzeby wstawiania go na moją listę, ale nie wykluczam że się to zmieni w najbliższej przyszłości Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
27.11.2007 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Metallica - spodziewana pozycja przeze mnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):04. 06. 02. 02. Wired - New Model Army
bardzo mi się podoba ruch w wykonaniu tej piosenki. Trochę szkoda, że już dziś los NMA jest presądzony Icon_frown
ku3a napisał(a):09. NN. 01. 01. Całkiem sam - Totentanz
No takiej pozycji absolutnie się nie spodziewalem... A u mnie tylko 30 Icon_wink2
ku3a napisał(a):06. 04. 07. 07. Długa droga w dół - Happysad
w dół??? Icon_eek2
ku3a napisał(a):15. 06. Stokrotka - Radosław Rakocz
nagłe zwiędnięcie Stokrotki... wcale mnie nie dziwi...
ku3a napisał(a):25. 24. 02. The Racing Rats - Editors
jesdnak Wydawcy nie są Twoimi ulubieńcami Icon_frown
ku3a napisał(a):04. NN. 01. 01. Nieból - Totentanz
Ale Cię wzięło Icon_smile2 Sam jestem ciekawy na kórym ten album wyląduje u mnie w podsumowaniu listopada?

tadzio3 napisał(a):Być może zrobię tak, że zamiast nazwy piosenki przy miejscu bedzie napisane "ukryty", albo jeszcze troche poczekam.
przy poprzedniej edycji tak o tym myślałem, ale potem pomyslałem tak jak napisał Ku3a i teraz nie mam już takich oporów.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.11.2007 03:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):kilka osob juz pisalo o tym sugerowaniu. Kompletnie tego nie rozumiem. Czy jak osoba A powie, ze glosowala na piosenke X to ja:
- pomysle sobie, ze w takim razie to musi byc super kawalek i tez zaglosuje?
- pomysle, ze w takim razie za kare ja nie zaglosuje?
Jest cos takiego, że piosenki wyróżniane są popularniejsze przez to że są właśnie wyróznione. Przykładem sa stacje komercyjne, które przez to że katuja piosenkami średniej klasy stają się one popularne mimo, że nie sa lepsze od innych. Drugim krańcem jest własnie działanie na przekór. Np jeżeli takie Ich Troje stało się tak popularne to nie bedę tego czegos słuchał, mimo że w głośnikach leci niemalże identyczna piosenka tylko że innego wykonawcy.
Ale to troche zbyt duże odbieganie od Twojego ujawnienia głosów.
Istnieje coś takiego jak moc autorytetu bądź osoby charyzmatycznej, jak też osoby lubianej. Ludzie tacy mimowolnie narzucają, sugerują coś co jest powielana przez innych.
Pojechałem troche socjologią, ale tak czasem mam. Icon_wink2
W każdym razie z pewnością Tobie byłoby łatwiej mnie przekonac do jakiegoś wykonawcy, piosenki niż innego mniej mi znanego użytkownika.
ku3a napisał(a):z przyjemnoscia. Mam nadzieje, ze jakos pomozesz w jej zdobyciu.
Pomogę, jezeli nie bedziesz mógł jej sam zdobyć.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.11.2007 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):jesdnak Wydawcy nie są Twoimi ulubieńcami Icon_frown
nie odbierajcie rozumem
zreszta to ich pierwszy kawalek na mojej liscie
27.11.2007 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #17
 
tadzio3 napisał(a):I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. W otagowaniu piosenki jest błąd w tytule
...
Poprawny tytuł (chociaz i tak nie orginalny, bo taki jest w cyrylicy) wygląda tak
PAVIETRANY ŠAR

Orginalny:
ПАВЕТРАНЫ ШАР
No z tymi piosenkami zza wschodniej granicy to już tak jest, sam miałem problem z formacją Ulis Icon_razz

.
27.11.2007 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
Re: notowanie 872, 25.11.2007
ku3a napisał(a):Gdy weszli na scene i zaczeli grac wiedzialem juz, ze jestem w domu. To bylo cos! Po pierwszym grzeczniutkim supporciku, w ktorym chlopiec w t-shirciku spiewal wysokim glosem, wyskoczylo na scene czterech facetow i zaczelo pokaz ktory mnie wbil w ziemie. Potezne dzwieki, doskonaly warsztat muzyczny, charyzmatyczny, meski, mocny wokal, wszyscy ubrani na czarno. Po prostu grali, bez pozowania.
skoro tak piszesz, musiał być to naprawde świetny występ! Icon_smile2

ku3a napisał(a):Notowanie ma numer 872, a 872 to dla mnie bardzo szczegolny numer notowania innej listy przebojow...
Notowanie 872:
to była druga rzecz, która rzuciła mi się w oczy, gdy tu zajrzałam...

Strasznie szkoda że tyle świetnych piosenek na Twojej liście spada Icon_frown , ale potrafię zrozumieć to:
ku3a napisał(a):Czasem jest tak, ze w zyciu dzieje sie cos co zmienia calkowicie nasz nastroj, a to w ogromnym stopniu wplywa na liste.
Bądź silny, Kubo. Dolorem dies longa consumit.

Mimo wszystko cieszy jednak to:
ku3a napisał(a):01. 01. 03. 03. Brothers In Arms - Metallica
Icon_biggrin3
28.11.2007 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
Re: notowanie 872, 25.11.2007
ku3a napisał(a):20. NN. 01. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
Jejku, ale się cieszę! Z mojego prywatnego odkrycia zrobił się z Petera całkiem spory przebój w wielu zestawieniach! Oby tak dalej!
Fantastyczny opis koncertu! Piękne są takie spotkania z artystami. Sam kilka takich miałem i zawsze ciepło je wspominam, a już za półtora tygodnia wybieram się na kolejny koncert, więc kto wie - może i tym razem się uda! Pozdrawiam Icon_wink2
29.11.2007 05:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Jopkolog napisał(a):uż za półtora tygodnia wybieram się na kolejny koncert, więc kto wie - może i tym razem się uda!
trzymam kciuki! tak czy inaczej, opisz wrazenia Icon_smile2
30.11.2007 01:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości