Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 988 - 14.02.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 988 - 14.02.2010
W poprzednią niedzielę byłem na koncercie White Lies. Poprzednie notowanie było jak zawsze zrobione w niedzielę, ale jeszcze przed moim wyjściem na koncert, więc emocje koncertowe i pokoncertowo zostałe zawarte dopiero w najnowszym. No i tak musiało być - zarówno płyta, jak i piosenka wykonały bardzo zdecydowany skok. "Taxidermy", choć długo nie mogło się przebić na listę, wykonało fantastyczny skok z czwartej dziesiątki do połowy pierwszej! Ale w kolejnych tygodniach tak łatwo już nie będzie, nie co tydzień widzi się zespół na żywo. Ale też nie co tydzień widzi się tak znakomity koncert. To z pewnością będzie dla mnie jeden z najlepszych tego roku, cokolwiek się nie stanie na Sonisphere, Open'erze i gdzieś indziej.

Tym razem 5 nowości, z których najwyższa aż w drugiej dziesiątce (przy okazji - w drugiej dziesiątce aż 8 polskich utworów!). Nowe Strachy na Lachy spodobały mi się od pierwszego przesłuchania. Nie wiem czy to dobry znak, bo często żywot takich utworów jest krótszy niż tych które długo się rozpędzają, ale ważne, że na razie są w mocnym gazie i obecnie perspektywy są takie, że za 2 tygodnie to będzie walka o zwycięstwo! Tym bardziej, że przyjdzie pomoc w postaci całej płyty. Dotychczas piosenki Biffy Clyro nie bardzo mnie przekonywały. Gdy jednak posłuchałem "Many Of Horror" to się zmieniło, bardzo fajny klimat ma ten utwór. Może więc warto sprawdzić jak brzmi cały, zresztą zachwalany, album? Bracia całkiem dobrze radzili sobie na mojej liście przy okazji coverów Queen, a teraz najwyraźniej chcą kontynuować passę z nowym krążkiem. Jeszcze nie wszystko mnie na tej płycie przekonuje, ale "Jutro zmienię wszystko" jest znakomite! Czy to jest potencjał na pierwszą dziesiątkę, okaże się myślę w ciągu dwóch tygodni. "Just Breathe" to ciekawy przypadek utworu który mimo że się podobał właściwie od początku, to jednak chował się za plecami kolegów z płyty, ale gdy został przez nich wypchnięty na pierwszy plan, to potrafił bardzo ładnie wykorzystać swój potencjał - bardziej podoba się słuchany osobno niż przy odsłuchiwaniu płyty. Brendan Benson najbardziej znany jest jako członek The Raconteurs, ale wydaje też solowe płyty. Na najnowszej mam już kilka ulubionych nagrań, a jedno z nich zdołało się przedrzeć na listę. Tu akurat nie przewiduję spektakularnych sukcesów, tyle że w tym przypadku siła w tkwi w albumie jako całości i bardziej z nim wiążę jakieś nadzieje.

Notowanie 988:

01. 01. 06. 06. Made In China - Happysad
02. 02. 12. 12. Bajka o śmierci - Spięty
03. 04. 03. 03. Chodź tu do mnie - Beri Beri
04. 03. 11. 11. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
05. 07. 04. 04. Your Decision - Alice In Chains
06. 36. 01. 01. Taxidermy - White Lies
07. 05. 05. 05. You Know Me - Robbie Williams
08. 06. 08. 08. Frühling In Paris - Rammstein
09. 10. 03. 03. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian
10. 09. 44. 03. All Nightmare Long - Metallica

11. 18. 03. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
12. 15. 04. Jesteś mały - Hurt
13. 08. 14. Morning Sun - Robbie Williams
14. NN. 01. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
15. 11. 07. Everything - Dr Zoydbergh
16. 13. 04. Przesilenie - Muchy
17. 14. 04. Nic z tego nie będzie - Andy
18. 12. 16. Ma czar karma - Spięty
19. 28. 05. Czas - Lao Che
20. 16. 17. Bad Company - Five Finger Death Punch
21. 17. 10. Umieraj stąd - Hey
22. 19. 11. Trafiony-zatopiony - Spięty
23. 20. 20. Visionism - Rootwater
24. 21. 14. Kalikimaka - Spięty
25. 23. 18. Tribute - Tenacious D
26. 31. 03. Little Bird - Eels
27. 24. 20. Maria ma syna - Kult
28. 22. 10. Człowiek, którego nie ma - Bielizna
29. 33. 03. Fear And Loathing In Vetlinas - Dr Zoydbergh
30. 27. 06. Green - Armia
31. 25. 18. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
32. 26. 16. Opuszczone porty - Spięty
33. 29. 18. Lęki i fobie - Happysad
34. 32. 03. Hulluna Humpasta - Eläkeläiset
35. NN. 01. Many Of Horror - Biffy Clyro
36. 42. 02. Cousins - Vampire Weekend
37. 30. 14. Squander - Skunk Anansie
38. NN. 01. Jutro zmienię wszystko - Bracia
39. 35. 17. My się nie chcemy bić - Happysad
40. 38. 22. That Look You Give That Guy - Eels
41. NN. 01. Just Breathe - Pearl Jam
42. 37. 06. U twych stóp składam mój świat - Katarzyna Groniec
43. 34. 09. A Song For A Son - Smashing Pumpkins
44. 40. 11. Wsioryba - Bajzel
45. 46. 21. Resistance - Muse
46. 39. 07. Departer - Katatonia
47. NN. 01. You Make A Fool Out Of Me - Brendan Benson
48. 41. 12. Odjazd - Renata Przemyk
49. 43. 19. Fuck U - Placebo
50. 49. 19. Mów mi dobrze - Happysad

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

44. 10. Zdjęcia - Normalsi
45. 15. Eat Raw Meat = Blood Drool - Editors
47. 21. Papillon - Editors
48. 33. Ona Movie - Sofa
50. 26. Time Bomb - Dave Matthews Band

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 976:

01. 01. 17. 17. Mów mi dobrze - Happysad
02. 09. 18. 02. To Lose My Life... - White Lies
03. 02. 13. 13. Antyszanty - Spięty
04. 03. 03. 03. 100% Girls - Beri Beri
05. 04. 03. 03. Handmade Songs - Dr Zoydbergh
06. 06. 12. 12. Terra Incognita - Juliette Lewis
07. 05. 14. 12. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
08. 08. 03. 03. End Times - Eels
09. 07. 06. 06. Reality Killed The Video Star - Robbie Williams
10. 10. 11. 11. Miłośnij - Bajzel

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Toxicity - System Of A Down
12. Today is a Good Day - New Model Army
13. Have Guitar, Will Travel - Joe Perry
14. The First Days Of Spring - Noah And The Whale
15. My Old, Familiar Friend - Brendan Benson
16. Declaration of Dependence - Kings of Convenience
17. Liebe ist für alle da - Rammstein
18. Hurra! - Kult
19. Zapamiętaj - Bracia
20. Re-Creation - Carnal
17.02.2010 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
ku3a napisał(a):14. NN. 01. Ostatki - nie widzisz stawki - Strachy na Lachy
ja pisałem coś o debiucie w top czter ... naście? oj chyba ... dzieści Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 mi się też podoba, ale aż tak...? Zobaczymy co będzie dalej.
Najwyższy Spięty jednak sie nie daje. Icon_wink2 A czy coś jeszcze ma szansę na debiut z jego płyty? U mnie raczej nie, chociaż przez krótki czas szansę miały jeszcze dwa utwory...
Beri na podium!!! No nieźle!

i po całym kwartale, żegnamy Renatę Icon_wink2 było nieźle Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.02.2010 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
Strachy wysoko, czy utrzymają formę :?: za tydzień już będzie po ostatkach Icon_wink2
nowi Bracia już się pojawiają, ale dlaczego nie ma "Dlaczego" ? Icon_cool2
17.02.2010 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Many Of Horror - Biffy Clyro
Świetna nowość!
Cytat:41. NN. 01. Just Breathe - Pearl Jam
Ta również Icon_smile2
17.02.2010 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):ja pisałem coś o debiucie w top czter ... naście? oj chyba ... dzieści
aaa, miało być -dzieści! sorry, już poprawiam Icon_mrgreen . tak, korciło mnie żeby jakoś do tego nawiązać jak Ci odpisywałem na poprzedni komentarz, ale nie chciałem nic sugerować Icon_wink2.
Yacy napisał(a):A czy coś jeszcze ma szansę na debiut z jego płyty?
myślę, że nie. co miało wejść, to weszło i super sobie radziło Icon_smile2. ja tam się nie cykam ze wstawieniem po kilka utworów jednego wykonawcy na raz Icon_wink2.
Yacy napisał(a):Beri na podium!!! No nieźle!
na podium podium Icon_wink2. a nie pisałem kilka tygodni temu, że wiosna idzie? Icon_wink2
Yacy napisał(a):i po całym kwartale, żegnamy Renatę Icon_wink2 było nieźle Icon_wink2
Icon_smile2 znacznie lepiej niż się na początku spodziewałem Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):za tydzień już będzie po ostatkach Icon_wink2
ważne, że akurat wczoraj mogłem to zagrać w audycji Icon_wink2
Tomekk napisał(a):nowi Bracia już się pojawiają, ale dlaczego nie ma "Dlaczego" ? Icon_cool2
przypomniała mi się radiowa reklama: "Dlaczego mam czytać magazyn studencki... 'Dlaczego' ?" Icon_smile2
17.02.2010 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 620
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
"Ona movie" dopiero wypadło Icon_surprised No, no, utrzymało się bardzo bardzo długo Icon_smile
A VW awansuje i mamy już wspólny utwór nie tylko w top 50, ale nawet w top 40 Icon_smile2
Twój nowy Pearl Jam u mnie już niestety był dość dawno temu i nie miał wielkich sukcesów, ale to nie znaczy, że tu mu nie kibicuję. Muszę posłuchać tej Groniec i jeszcze kilku innych polskich rzeczy z Twojej listy, bo jestem zupełnie nie na bieżąco z współczesną polską muzyką. Jakoś rzadko coś mi się podoba niestety z naszego pięknego kraju Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.02.2010 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
aaktt napisał(a):"Ona movie" dopiero wypadło Icon_surprised No, no, utrzymało się bardzo bardzo długo Icon_smile
w końcu 6. miejsce w podsumowaniu roku Icon_smile2.
aaktt napisał(a):A VW awansuje i mamy już wspólny utwór nie tylko w top 50, ale nawet w top 40 Icon_smile2
nie wiem czy jestem przygotowany psychicznie na taki szok Icon_wink2. a tak na serio, to dosyć przypadkowo obejrzałem teledysk do tego i na pewno to nie przeszkodziło w tym skoku o kilka oczek Icon_smile2.
aaktt napisał(a):Jakoś rzadko coś mi się podoba niestety z naszego pięknego kraju Icon_sad
szkoda. no ale posłuchaj niektórych i może akurat... Icon_smile2
17.02.2010 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Niezły debiut Strachów. ''Ostatki'' podobają mi się, ale nie wiem czy zdołają się przebić na listę. Podobna sytuacja jest z ''Just Breathe'', dobry wybór na singla. Muzyki Bensona nigdy nie słyszałem, płyta też chyba wyszła bez większego rozgłosu, więc nie miałem pojęcia o jego solowej twórczości. Chętnie coś tam podsłucham, tym bardziej że mam teraz predyspozycje do słuchania takich klimatów Icon_lol Pozycji z 38 miejsca boję się poznać, podejrzewam, że nie spodoba mi się. A ty w końcu już miałeś kilka ich kawałków na liście, więc to nie tak, że teraz oczarowali cię jakimś genialnym numerem. Biffy Clyro też nie dla mnie. Bardzo słaby zespół.
Kurcze, top 4 nadal po polsku. Może uderzy Alice, może White Lies (swoją drogą zaskakujący skok, mimo wszystko). Pamiętam, że Beri Beri włączyłem sobie tak na 20 sekund, ale coś mi wypadło....i na 20 sekundach się skończyło. Muszę podejść do nich jeszcze raz. Masz już może normalną mp3 od Lao Che. Który to już tydzień słucham tego radio ripu :/ Szkoda, że Armia tak szybko odpuściła. Chyba już drogi w górę nie znajdzie. Warty odnotowania jest skok Vampire Weekend Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2010 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #9
 
No jak wysoko Strachy zadebiutowały. Mnie jakoś nie rusza ten utwór. Ale bardzo się cieszę z Pearl Jam i Biffy Clyro! Icon_biggrin3 (na 'Many of horror' głosuję już od kilku tyg na lp3). Mam nadzieję, że poradzą sobie świetnie. Spięty z Bajką, którą uważam za najlepszą na płycie ciągle dobrze sobie radzi. Jeśli chodzi o Braci to z płyty wolę 'Wiem czego chcesz'. No i wesołosmutni Icon_mrgreen Ładnie, ładnie Icon_wink2
17.02.2010 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
 
Cytat:35. NN. 01. Many Of Horror - Biffy Clyro
ten utwór był u mnie w poczekalni, ale nie udało mu się wejść na listę i teraz trochę tego żałuję Icon_wink2 fajnie, że chociaz u Ciebie dostali szansę Icon_wink2
cudowny skok White Lies Icon_wink2 ja już nie mogę doczekać się nowego albumu Icon_razz
dobrze, że VW w górę Icon_smile2
17.02.2010 10:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Alez to White Lies skoczyło. Posłuchałem sobie "Taxidermy" , bo chciałem sie dowiedziec co Cię tak wzieło w tym utworze. W duzej czesci to efekt pokoncertowy mimo to uwazam ze utwor bardziej mi się podoba od Twojego słynnego nr 1 z ubiegłego roku. Icon_smile2
A Bari Arrakeel ponownie oczko w górę. Icon_smile2 Szkoda tylko ze nikt więcej nie zaraził sie tym swietnym numerem. " Czas" Lao Che w ogóle nikomu nie wadzi, nie przeszkadza i po cichutku a zarazem bardzo sprytnie robi kolejny krok do celu jaki sobie zaplanowali czyli do kolejnego nr 1 Icon_wink2 Mam wrażenie że szybko sie uporają , a zapewne pomoze im nowa płyta która lada dzien.
Z nowości to koniecznie chciałbym poznać Brendana Bensona.
Dwie inne mi sie podobają ; PJ oraz Bracia których niedawno mogłem usłyszec w audycji i nawet wspomniałem ze rozwijaja się chlopaki z utworu na utwór i ida jak najbardziej słuszną drogą.
Natomiast za nic nie moge pojąć zachwytu Ostatkami. Jak dla mnie to jeden z najsłabszych Strachów jakie słyszałem , i np. do Zyje w kraju to nie dorastaja do paznokcia u małego palca stopy . Icon_wink2 Icon_razz Icon_mrgreen
18.02.2010 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ty szczęściarzu! Ciągle koncerty i koncerty... U Ciebie łączny bilans jest już pewnie czterocyfrowy Icon_wink2
Czytając ten wstęp miałem dziwne skojarzenie z Markiem Niedźwieckim. Bardzo podobny styl pisania. No, ale już do rzeczy... Strachy sobie wciąż świetnie radzą, a u mnie jakoś straciły impet, więc zdecydowanie czas na zapoznanie się z nowym singlem. Poza tym, nie spodziewałem się u Ciebie utworu z eurowizyjnych preselekcji! A jak podobają Ci się fińscy zwycięzcy, Kuunkuiskaajat?
Ogólnie można komentować i komentować, poza tym paru nieznanych wykonawców, z którymi warto się pewnie zapoznać.
18.02.2010 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #13
 
Pierwszy raz słyszę o tym panu z miejsca 47 Icon_razz
Ostatki, ależ wysoki debiut, jak dla mnie trochę gorsze od Zyję w kraju.
Ciekawi mnie kiedy wprowadzisz coś nowego z płyty Kultu. Jeden utwór (który w dodatku nie doszedł nawet do 10) to trochę mało, zważywszy na to, że płyta doszła aż do 2 miejsca Icon_smile2
19.02.2010 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Jakoś nieszczególnie podoba mi się nowa płyta happysad. Brzmi może całkiem nieźle, ale teksty kompletnie do mnie nie trafiają (są pewne wyjątki, w tym jeden utwór, który od jakiegoś czasu dobija się do mojej listy). Podobnie jest z Twoim czwartym miejscem. Natomiast bardzo cieszy mnie druga nowość od końca, która zmieniła mój stosunek do nowych dokonań zespołu Pearl Jam. Już się cieszę na ich lipcowy koncert Icon_smile2
Widzę sporo utworów, które chciałbym poznać, ale nie wiem jak będzie z motywacją Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.02.2010 02:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
U Ciebie motywacja, a u mnie problemem jest pojemność mojego laptopowego dysku...
20.02.2010 06:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
W płytach happysad obronił się przed White Lies, oraz Beri Beri. Bardzo dobrze Icon_smile2 A same piosenki wciąż się trzymają w top 50. Cóż za walka o utrzymanie. A i "Made In China" wciąż dzielnie trzyma sie na szczycie.
I nawet SOAD nie udało się wejść do top 10, a było blisko.
Z nowości nie znam taj najniższej.
Ten debiut SNL rzeczywiście porażający - tzn bardzo wysoko. Nie pamiętam czy kiedykolwiek coś z SNL tak wysoko u Ciebie debiutowało. U mnie dopiero do poczekalni wejdzie. A "Żyję w kraju" wciąż w znakomitej formie. Co będzie jak pojawi się płyta.
Chyba nic z tego nie będzie i Andy nie trafi do top 10, chociaż i u mnie wczoraj nieoczekiwanie wypadła z dziesiątki.
ku3a napisał(a):28. 22. 10. Człowiek, którego nie ma - Bielizna
Niedługo się pojawi, albo juz jest nowa płyta Czarno-Czarnych Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.02.2010 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Muzyki Bensona nigdy nie słyszałem, płyta też chyba wyszła bez większego rozgłosu, więc nie miałem pojęcia o jego solowej twórczości
tak jakby 80% tego o niczym piszesz wychodziło przy wielkich kampaniach reklamowych Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Chętnie coś tam podsłucham, tym bardziej że mam teraz predyspozycje do słuchania takich klimatów Icon_lol
wczoraj było w audycji Icon_cool2 .
saferłel napisał(a):Pozycji z 38 miejsca boję się poznać, podejrzewam, że nie spodoba mi się. A ty w końcu już miałeś kilka ich kawałków na liście, więc to nie tak, że teraz oczarowali cię jakimś genialnym numerem.
tak, mieli u mnie na liście jeden numer. cover Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):Masz już może normalną mp3 od Lao Che.
mam Icon_cool2 . ciągle chcesz?
mateusz91 napisał(a):Ale bardzo się cieszę z Pearl Jam i Biffy Clyro! Icon_biggrin3 (na 'Many of horror' głosuję już od kilku tyg na lp3). Mam nadzieję, że poradzą sobie świetnie.
na razie jest bardzo obiecująco Icon_smile2.
michal91d napisał(a):cudowny skok White Lies Icon_wink2 ja już nie mogę doczekać się nowego albumu Icon_razz
jeszcze trochę poczekamy Icon_wink2.
Aro napisał(a):" Czas" Lao Che w ogóle nikomu nie wadzi, nie przeszkadza i po cichutku a zarazem bardzo sprytnie robi kolejny krok do celu jaki sobie zaplanowali czyli do kolejnego nr 1 Icon_wink2
hehe Icon_smile2. na razie celem jest pierwsza dziesiątka. dobrze, że premiera płyty już za tydzień, to nadciągną posiłki w postaci kolejnych przesłuchaniach. zobaczymy jak to będzie.
Aro napisał(a):Dwie inne mi sie podobają ; PJ oraz Bracia których niedawno mogłem usłyszec w audycji i nawet wspomniałem ze rozwijaja się chlopaki z utworu na utwór i ida jak najbardziej słuszną drogą.
cała płyta mnie nie zachwyca, choć coraz bardziej się podoba, ale ten numer i coraz bardziej się podoba, i zachwyca Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):Ty szczęściarzu! Ciągle koncerty i koncerty... U Ciebie łączny bilans jest już pewnie czterocyfrowy Icon_wink2
Icon_razz myślę, że 3-cyfrowy to na pewno.
prz_rulez napisał(a):Czytając ten wstęp miałem dziwne skojarzenie z Markiem Niedźwieckim. Bardzo podobny styl pisania.
tak? nie słyszałem nigdy takiego porównania. ale bardzo mnie ono cieszy Icon_smile2.
prz_rulez napisał(a):Poza tym, nie spodziewałem się u Ciebie utworu z eurowizyjnych preselekcji!
Elakelaiset znam od dawna i to że się pojawili, to nie dlatego, że to Eurowizja, tylko dlatego, że to Elakelaiset Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):A jak podobają Ci się fińscy zwycięzcy, Kuunkuiskaajat?
nie znam Icon_wink2.
prz_rulez napisał(a):Ogólnie można komentować i komentować,
jak najbardziej. zachęcam Icon_wink2.
michal91d napisał(a):Ciekawi mnie kiedy wprowadzisz coś nowego z płyty Kultu.
jak się spodoba na odpowiednim poziomie, to na listę wejdzie Icon_wink2.
Yoda napisał(a):Jeden utwór (który w dodatku nie doszedł nawet do 10) to trochę mało, zważywszy na to, że płyta doszła aż do 2 miejsca Icon_smile2
nawet nie chodzi o to. po prostu jeden utwór Kultu z całej płyty na liście, który w dodatku zdołał dojść tylko do drugiej dziesiątki to tragiczny wynik! dobrze, że płyta jako całość się obroniła. choć nie zachwyciła.
mrsap napisał(a):Widzę sporo utworów, które chciałbym poznać, ale nie wiem jak będzie z motywacją Icon_wink2
mam nadzieję, że się znajdzie Icon_wink2. czy mogę w niej jakoś pomóc? Icon_wink2
dzięki za komentarz Icon_smile2.

tadzio3 napisał(a):W płytach happysad obronił się przed White Lies, oraz Beri Beri.
tak, ale wszyscy już tracą impet i jeśli przyjdzie ktoś nowy i naprawdę mocno, to bardzo szybko może dobić do ścisłej czołówki.
tadzio3 napisał(a):Z nowości nie znam taj najniższej.
wczoraj w Rockiestrze Icon_razz.
tadzio3 napisał(a):Nie pamiętam czy kiedykolwiek coś z SNL tak wysoko u Ciebie debiutowało.
też nie pamiętam i nie mogę tego sprawdzić w kompie, ale wydaje mi się, że nie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Chyba nic z tego nie będzie i Andy nie trafi do top 10, chociaż i u mnie wczoraj nieoczekiwanie wypadła z dziesiątki.
wyraźny kryzys.
tadzio3 napisał(a):Niedługo się pojawi, albo juz jest nowa płyta Czarno-Czarnych Icon_smile2
tak, już jest, ale na razie nie miałem okazji się zapoznać.
24.02.2010 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ku3a napisał(a):mam Icon_cool2 . ciągle chcesz?
NO OCZYWIŚCIE! Icon_wink2 '

Cytat:tak jakby 80% tego o niczym piszesz wychodziło przy wielkich kampaniach reklamowych Icon_wink2 .
Ale to nie było nawet promowane na stronach, które regularnie odwiedzam Icon_smile

ku3a napisał(a):wczoraj było w audycji Icon_cool2 .
Nie mogłem wczoraj słuchać RO. Może gdybyś zapowiedział w momencie jak pisałem tego posta, to znalazłbym chwilę, chociaż na jeden kawałek Icon_smile

ku3a napisał(a):tak, mieli u mnie na liście jeden numer. cover Icon_mrgreen .
No tak, pamiętam, Queen, ale myślałem, że jeszcze wcześniej też coś było.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2010 06:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):wczoraj w Rockiestrze
Niestety nie słuchałem, ale zapewne wieczorkiem dobiorę się do nagrania Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.02.2010 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości