Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 986 - 31.01.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 986 - 31.01.2010
Tydzień temu pisałem, że polskich utworów na liście jest już więcej niż zagranicznych. W tym tygodniu te proporcje jeszcze bardziej się poprawiły! Ponadto całe podium jest po polsku, a w płytach cała pierwsza piątka to polskie albumy! To notowanie ma dwóch największych zwycięzców. Pierwszym z nich jest happysad, który od kilku lat należy do absolutnie najściślejszej czołówki moich wykonawców, nie tylko polskich, ale od dawna nie mógł zdobyć wisienki na torcie, czyli wygrać notowania w piosenkach. Nie zdarzyło mu się to od czasu pierwszej płyty i sukcesów "Jeszcze, jeszcze"! Choć później 5 różnych piosenek dochodziło do podium. Nie udało się to aż do teraz! "Made In China" po wejściu na listę przez kilka pierwszych tygodni poruszało sie po niej tak jakby trochę nieśmiało, bez przekonania o swej wielkiej sile. Teraz chyba jednak już w swą siłę nie wątpi, bo stało się trzecim w historii (pierwsze było "Zanim pójdę") numerem jeden happysadu na mojej liście! A kto jest tym drugim największym zwycięzcą? Zespół który szturmem wszedł do pierwszej dziesiątki, od razu w pierwszym tygodniu! Przez cały tydzień zyskiwał niemal z każdym dniem, a słuchałem często, co w tym przypadku znacząco pomogło. Krótko, zwięźle i na temat. I energetycznie, i wciągająco. Ostatnio debiutem w dziesiątce 2 razy mogło się pochwalić Placebo, tym razem to polski zespół i absolutnie nie tak utytułowany, bo te debiutanci, a właściwie... debiutantki! Płyta zespołu Beri Beri złapała mnie na całego od pierwszego przesłuchania, wystarczy wypunktować wyniki osiągnięte w tym tygodniu - "Chodź tu do mnie" debiutuje na miejscu szóstym (!!), "100% Girls Let's Go" w czwartej dziesiątce, a cała płyta pojawia się od razu na miejscu czwartym!

Do najbardziej niesamowitych wydarzeń nie tylko tego tygodnia, ale kilku ostatnich tygodni należy również powrót do dziesiątki "All Nightmare Long"! Powrót po 30 tygodniach przebywania poza pierwszą dziesiątką, ale ciągle w kontakcie z nią. Przyznam, że nie wierzyłem, że to nastąpi, sądziłem raczej, że liczyć można tylko na jak najwolniejszy spadek. W obecnej sytuacji wolę już nie przewidywać, a w szczególności nie przewidywać co będzie na liście w okolicach Sonisphere Festivalu Icon_smile2. Pomimo ładnego skoku tydzień temu, nie spodziewałem się również, że do dziesiątki zdoła się przedrzeć (nie tylko w tym notowaniu, ale w ogóle kiedykolwiek) "Bari Arakeel". Sukces oczywiście dzięki udziałowi Serja, ale ten sukces wcale nie był oczywisty - Serj solowo tak naprawdę nie osiągał zapierających dech w piersiach wyników na mojej liście, to dopiero trzecia piosenką którą wprowadza do dziesiątki.

Poprzedni tydzień do ogromnie udanych na pewno zaliczy też Dr Zoydbergh. Koncert, płyta kupiona prosto od zespołu, krótka pogawędka, no ale przede wszystkim ten koncert, który oglądałem siedząc na krześle jakieś 5 metrów od sceny, nie mając przed sobą nikogo. Potem słuchanie w domu płyty i wspominanie koncertu. Efekty są takie jak można się było spodziewać - "Everything" skoczyło bardzo mocno, zatrzymując się tuż za pierwszą dziesiątką, "Fear And Loathing In Vetlinas" weszło do czwartej dziesiątki, a płyta pojawiła sie od razu w pierwszej piątce. Powody do radości ma również zespół Eels, który przebił się do czołówki w płytach, a w piosenkach pojawił się "Little Bird", na razie mój ulubiony na nowej płycie. Eläkeläiset do tej pory traktowałem jak zespół z którego piosenek można sie pośmiać, bez rozpatrywania ich jako kandydatów do listy. Jednakże ich propozycja do Eurowizji spodobała mi się na tyle, że nie miałem wyboru i na liście musiało się pojawić.

Notowanie 986:

01. 04. 04. 04. Made In China - Happysad
02. 01. 10. 10. Bajka o śmierci - Spięty
03. 02. 09. 09. Żyję w kraju - Strachy na Lachy
04. 03. 06. 06. Frühling In Paris - Rammstein
05. 06. 03. 03. You Know Me - Robbie Williams
06. NN. 01. 01 Chodź tu do mnie - Beri Beri
07. 08. 02. 02. Your Decision - Alice In Chains
08. 05. 08. 08. Morning Sun - Robbie Williams
09. 11. 42. 01. All Nightmare Long - Metallica
10. 19. 01. 01. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian

11. 07. 14. Ma czar karma - Spięty
12. 34. 05. Everything - Dr Zoydbergh
13. 29. 02. Nic z tego nie będzie - Andy
14. 16. 09. Trafiony-zatopiony - Spięty
15. 09. 15. Bad Company - Five Finger Death Punch
16. 10. 18. Visionism - Rootwater
17. 12. 12. Kalikimaka - Spięty
18. 13. 08. Umieraj stąd - Hey
19. 17. 18. Maria ma syna - Kult
20. 43. 02. Przesilenie - Muchy
21. 14. 08. Człowiek, którego nie ma - Bielizna
22. 15. 14. Opuszczone porty - Spięty
23. 18. 16. Ich Verlasse Heut' Dein Herz - Lacrimosa
24. 23. 16. Tribute - Tenacious D
25. 20. 07. A Song For A Son - Smashing Pumpkins
26. 21. 12. Squander - Skunk Anansie
27. 30. 04. Green - Armia
28. 26. 16. Lęki i fobie - Happysad
29. 38. 02. Jesteś mały - Hurt
30. 24. 20. That Look You Give That Guy - Eels
31. 33. 03. Czas - Lao Che
32. NN. 01. Hulluna Humpasta - Eläkeläiset
33. NN. 01. 100% Girls Let's Go - Beri Beri
34. 22. 10. Odjazd - Renata Przemyk
35. 28. 15. My się nie chcemy bić - Happysad
36. 32. 05. Departer - Katatonia
37. 25. 04. U twych stóp składam mój świat - Katarzyna Groniec
38. NN. 01. Fear And Loathing In Vetlinas - Dr Zoydbergh
39. 35. 09. Wsioryba - Bajzel
40. 27. 17. Fuck U - Placebo
41. 31. 09. Zdjęcia - Normalsi
42. NN. 01. Little Bird - Eels
43. 37. 14. Eat Raw Meat = Blood Drool - Editors
44. 36. 19. Resistance - Muse
45. 39. 20. Papillon - Editors
46. 41. 25. Uprising - Muse
47. 42. 25. Time Bomb - Dave Matthews Band
48. 47. 17. Mów mi dobrze - Happysad
49. 44. 17. Got Some - Pearl Jam
50. 45. 32. Ona Movie - Sofa

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

40. 10. Startest - T-Raperzy znad Wisły
46. 21. Border Reiver - Mark Knopfler
48. 07. Nigdy - Dziewczyny
49. 16. Sleepy Shores - Johnny Pearson & His Orchestra
50. 11. Undisclosed Desires - Muse

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 974:

01. 01. 11. 11. Antyszanty - Spięty
02. 02. 15. 15. Mów mi dobrze - Happysad
03. 03. 12. 10. Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! - Hey
04. NN. 01. 01. 100% Girls - Beri Beri
05. NN. 01. 01. Handmade Songs - Dr Zoydbergh
06. 06. 04. 04. Reality Killed The Video Star - Robbie Williams
07. 04. 10. 10. Terra Incognita - Juliette Lewis
08. 05. 05. 05. Liebe ist für alle da - Rammstein
09. 11. 01. 01. End Times - Eels
10. 07. 09. 09. Miłośnij - Bajzel

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 16. 16. Hurra! - Kult
09. 06. 06. Freak - Armia
10. 08. 08. Pokój z widokiem na wojnę - Normalsi

--------------------------

11. Hurra! - Kult
12. Pokój z widokiem na wojnę - Normalsi
13. Freak - Armia
14. Wszystko jedno - Happysad
15. The First Days Of Spring - Noah And The Whale
16. Night Is The New Day - Katatonia
17. Inchbes Moranank - Khatchadour Tankian
18. Have Guitar, Will Travel - Joe Perry
19. Black Gives Way To Blue - Alice In Chains
20. Sailing To Philadelphia - Mark Knopfler
03.02.2010 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wyniki znawcy:

Najpierw typ wspólny:

1. Bajka o śmierci - Spięty 77
2. Żyję w kraju - Strachy na Lachy 72
3. Frühling In Paris - Rammstein 64
4. Made In China - Happysad 58
5. Your Decision - Alice In Chains 44
6. You Know Me - Robbie Williams 43
7. Morning Sun - Robbie Williams 32
8. Ma czar karma - Spięty 25
9. Bari Arakeel - Khatchadour Tankian & Serj Tankian 6
10. All Nightmare Long - Metallica 5

11. Trafiony-zatopiony - Spięty 5
12. Umieraj stąd - Hey 5
13. Bad Company - Five Finger Death Punch 4

Wyniki:

Aro 18
Kertoip 18
wspólny 20
Yoda 20
furbul 22
michal91d 22
PaTToN 22
Yacy 22
saferłel 24

Król strzelców:

Kertoip 3
michal91d 3
PaTToN 2
Yoda 2
Aro 1
saferłel 1
Yacy 1
wspólny 0
furbul 0

Wszystkim dzięki za wzięcie udziału Icon_smile2, a gratulacje największe dla Kertoipa, który zwyciężył w obydwu klasyfikacjach, dzięki czemu zapewnił sobie możliwość zostania gospodarzem następnej gali Icon_smile2.
03.02.2010 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):14. Wszystko jedno - Happysad
Tym razem "promowana" płyta na 13 Icon_wink2
ku3a napisał(a):04. NN. 01. 01. 100% Girls - Beri Beri
No no, może i zapoznam się z całą płyta,a le dopiero wtedy, kiedy chwyci mnie co najmniej jedna piosenka, a na razie to nie nastąpiło
ku3a napisał(a):31. 33. 03. Czas - Lao Che
Tym razem Lao Che nie zachwyciło. Ale z drugiej strony można spojrzeć na to inaczej. Jest lepiej niż przy płycie "Gospel", bo tam pierwszy singiel w ogóle nie trafił do ciebie na listę. Icon_wink2
ku3a napisał(a):29. 38. 02. Jesteś mały - Hurt
ku3a napisał(a):20. 43. 02. Przesilenie - Muchy
Mocne skoki, co mnie zaskoczyło, bo to nie byli Twoi faworyci
ku3a napisał(a):13. 29. 02. Nic z tego nie będzie - Andy
Ale tego już sie spodziewałem, bo wspominałeś, że bardzo spodobał Ci się ten utwór. Ciekawe tylko, czy dojdzie u Ciebie do 2 miejsca tak jak u mnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):09. 11. 42. 01. All Nightmare Long - Metallica
A jednak!
ku3a napisał(a):01. 04. 04. 04. Made In China - Happysad
I wielkie, pozytywne zaskoczenie Icon_biggrin3 Icon_eek2 U mnie w najnowszym notowaniu pojawi się kolejny happysad Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.02.2010 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
ku3a napisał(a):michal91d 3
i znów dobrze mi poszło w strzelcach, ale ogólnie to mogło być lepiej
Aro, Kertoip - gratulacje Icon_wink2
nie spodziewałem się, że Metallica jeszcze wejdzie do dziesiątki Icon_wink2
03.02.2010 05:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaTToN Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 505
Dołączył: Sep 2009
Post: #5
 
ku3a napisał(a):06. NN. 01. 01 Chodź tu do mnie - Beri Beri
No czegoś takiego to się nie spodziwałem Icon_lol
ku3a napisał(a):Tydzień temu pisałem, że polskich utworów na liście jest już więcej niż zagranicznych. W tym tygodniu te proporcje jeszcze bardziej się poprawiły!
Do moich proporcji to Ci jeszcze bardzo daleko Icon_wink2

Chomik Last.fm
03.02.2010 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
 
Wow Icon_biggrin3 Icon_mrgreen Happysad na 1. i to z 'Made in China', spodziewałbym się innych utworów z tego albumu na 1, ale ten też bardzo lubię i bardzo się cieszę Icon_smile2 Liczyłem tylko, że i w płytach (powrócą) na 1.
03.02.2010 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
POLSKA!!! POLSKA!!! Icon_lol

ale najpierw gratulacje dla Kertoipa Icon_smile2

Chodź tu do mnie - to również dla mnie najlepszy utwór na płycie. i najlepsza nowość! Ale u mnie raczej nie będą na liście. Raczej...

Metallica - po prostu wow! Icon_wink2

Spięty trochę odpuścił... ale nie w płytach Icon_wink2

ku3a napisał(a):20. Sailing To Philadelphia - Mark Knopfler
Icon_biggrin3 ciągle dla mnie najlepsza płyta Marka!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.02.2010 11:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
Beri Beri nie słyszałem, ale jak tak wysoko debiutuje, to musi to coś znaczyć Icon_wink2
Metallica wraca do Top 10 Icon_eek2 nie za szybko Icon_razz
a Happysad ze szczytu jest bardzo dobry Icon_exclaim
04.02.2010 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #9
 
ku3a napisał(a):Wyniki:
miło Icon_smile2
co do Beri Beri to jakoś do mnie nie przemawia idea takich zespołów... nie wiem czemu. a mój stosunek do Happysadu znasz Icon_razz
Cytat:12. 34. 05. Everything - Dr Zoydbergh
Icon_eek2 miło
04.02.2010 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
PaTToN napisał(a):Do moich proporcji to Ci jeszcze bardzo daleko
U mnie swego czasu było ponad 70% polskich piosenek w top 45 Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.02.2010 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #11
 
Nie powiem, żeby mnie cieszyła zmiana lidera Icon_wink2

Beri Beri znam tylko z pojedynczych utworów jakie na myspace udostępnili, ale jakoś nie bardzo mi ten zespół pasuje. Może to kwestia nieco zbyt krótkich kompozycji?

Cieszy mnie bardzo natomiast, że spodobała Ci sie płyta Doktorka. Everything mnie co prawda nie zachwyca, ale już Fear and Loathing In Vetlinas jak najbardziej tak.

No coś przeczuwałem, że Metallica wejdzie do 10 Icon_smile2

Z płyty Eels jeżeli coś miałoby szansę na wejście na moją listę to raczej The Beginning.

Już odliczasz dni do 1000 notowania? Icon_wink2
05.02.2010 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Przyznam, że pierwsze słyszę o ''Beri Beri''. Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałem, chociaż samą nazwą już tak Icon_wink2 Sprawdzę. W sumie ostatnio nasza podwórkowa muzyka ma się u mnie fenomenalnie. Dr Zoydbergh to kolejny cel, który przed sobą postawiłem. Ostatnio gdzie się na forum nie zaloguję (nie tylko tym), to widzę jakieś wzmianki o tym facecie. Na osłodę zostaje urocze Eels ;]
Spodziewałem się słabego wyniku w znawcy, bowiem postanowiłem trochę zaryzykować. Rzadko kiedy to jest dobra taktyka. Szkoda, że nawet pozycja Hey się nie sprawdziła Icon_cry2 Z płyty Armii wybrałeś bardzo dobry utwór, mój numer dwa po tytułowym. Ogólnie mam co do ''Freak'' mieszane uczucia, bo różnica między udanymi kompozycjami, a tymi - mówiąc brutalnie - nudnymi jest zauważalna :/
Muchy przebiły się do top 20. I to w jakim stylu. Przewidywałem, że się uda, ale raczej po 10 tygodniach kotłowania się z innymi ;] Taki skok zobowiązuje na przyszłość ;P
Lao Che tylko na 31. Straszne Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.02.2010 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
Mi nowa płyta Eelsa zupełnie się nie podoba. Za to poprzednia jak najbardziej tak Icon_smile2
Z czołówki tradycyjnie (no powiedzmy Icon_razz2) kibicuję Alice in Chains Icon_smile W ogóle nie wiem jakim sposobem przegapiłem znawcę tutaj w zeszłym tygodniu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.02.2010 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Gratulacje dla Piotrka Icon_biggrin3 .
przyznam sie że także ucieszyła mnie forma i wynik w Znawcy .
I podoba mi się notowanie. Wiem że sa potrzebne postojowe notowania, ale w tym tygodniu kilka lokalnych tornad przeszło przez Twoją listę. Icon_smile2
Fajnie ze happysad zaskoczył nas wszystkich skokiem na szczyt. Z naszego punktu siedzenia i widzenia niezapowiadało się na taki spektakularny sukces. Zresztą Bajka Spiętego biła rekordy i widać nie było na nia mocnych.
Moge tez pozazdrościć awansu do TOP 10 Rodzinki Tankianów . Icon_biggrin3 Kurcze a mnie tak nie wzieło., jakbym chciał....
Doktorki także, . na kilku innych listach tez sobie dobrze radzą i osiągaja naprawdę bardzo dobre wyniki, a ja niestety zaniżam ta średnią . Nie do końca rozumiem jaki jest powód tak słabej formy :roll: Icon_wink2 Eels musiał się pojawić. Super.
Myslałem ze Departer więcej coś zdziała u Ciebie.
Beri Beri........... hkmm. Icon_wink2
09.02.2010 10:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
tadzio3 napisał(a):No no, może i zapoznam się z całą płyta,a le dopiero wtedy, kiedy chwyci mnie co najmniej jedna piosenka, a na razie to nie nastąpiło
a które znasz?
tadzio3 napisał(a):Tym razem Lao Che nie zachwyciło. Ale z drugiej strony można spojrzeć na to inaczej. Jest lepiej niż przy płycie "Gospel", bo tam pierwszy singiel w ogóle nie trafił do ciebie na listę. Icon_wink2
w sumie sam trochę się niepokoiłem takimi niezbyt porywającymi wynikami i szukałem czegoś co mnie uspokoi. i Ty chyba właśnie to napisałeś, co chciałem Icon_mrgreen .
tadzio3 napisał(a):Ale tego już sie spodziewałem, bo wspominałeś, że bardzo spodobał Ci się ten utwór. Ciekawe tylko, czy dojdzie u Ciebie do 2 miejsca tak jak u mnie Icon_wink2
gdyby doszło do dziesiątki to byłby szczyt marzeń Icon_smile2. na razie trzeba będzie mocno o to walczyć. ciekawe też jak długo to mi się będzie podobać.
PaTToN napisał(a):A jednak!
michal91d napisał(a):nie spodziewałem się, że Metallica jeszcze wejdzie do dziesiątki Icon_wink2
Yacy napisał(a):Metallica - po prostu wow! Icon_wink2
Tomekk napisał(a):Metallica wraca do Top 10 Icon_eek2
Yoda napisał(a):No coś przeczuwałem, że Metallica wejdzie do 10 Icon_smile2
stało się, a sam w to nie wierzyłem Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):POLSKA!!! POLSKA!!! Icon_lol
takie przygotowanie przed igrzyskami? Icon_smile2
Tomekk napisał(a):Beri Beri nie słyszałem, ale jak tak wysoko debiutuje, to musi to coś znaczyć Icon_wink2
nie wiem jak długo mnie nie trzymać, ale wiem, że złapało błyskawicznie Icon_smile2.
Yoda napisał(a):jakoś nie bardzo mi ten zespół pasuje. Może to kwestia nieco zbyt krótkich kompozycji?
dla mnie to spory plus Icon_mrgreen . pół godziny i płyta przesłuchana Icon_razz. i można się zabierać na następną Icon_razz.
Yoda napisał(a):Cieszy mnie bardzo natomiast, że spodobała Ci sie płyta Doktorka.
wcześniej nie znałem jej w całości, tylko 3 kawałki. spodobała się bardzo, no ale w większości przypadków koncert bardzo dobrze wpływa na odbiór muzyki.
Yoda napisał(a):Z płyty Eels jeżeli coś miałoby szansę na wejście na moją listę to raczej The Beginning.
to moje drugie ulubione i nie jest powiedziane, że się nie pojawi Icon_smile2
Yoda napisał(a):Już odliczasz dni do 1000 notowania? Icon_wink2
Icon_smile2 tak naprawdę to ciągle tyle rzeczy do zrobienia, że nie mam czasu jeszcze porządnie pomyśleć o tym. tylko widzę po numerach notowań jak tygodnie śmigają i że to już naprawdę niedługo Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Sprawdzę. W sumie ostatnio nasza podwórkowa muzyka ma się u mnie fenomenalnie.
gdyby miał obstawiać, to dałbym, że jednak Beri Beri Ci się nie spodoba, no ale zobaczymy Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Dr Zoydbergh to kolejny cel, który przed sobą postawiłem. Ostatnio gdzie się na forum nie zaloguję (nie tylko tym), to widzę jakieś wzmianki o tym facecie.
ale o którego Ci chodzi? o wokalistę, gitarzystę, basistę czy perkusistę? Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Muchy przebiły się do top 20. I to w jakim stylu. Przewidywałem, że się uda, ale raczej po 10 tygodniach kotłowania się z innymi ;]
przyznam, że ja też Icon_wink2. a teraz faktycznie rozbudzili apetyty, że może pierwszy raz w historii wejdą do dziesiątki. no ale mimo wszystko do tego jeszcze długa droga.
saferłel napisał(a):Lao Che tylko na 31. Straszne Icon_wink2
całe szczęście Tadzio rozwiał mój niepokój Icon_wink2.
aaktt napisał(a):Mi nowa płyta Eelsa zupełnie się nie podoba. Za to poprzednia jak najbardziej tak Icon_smile2
mi poprzednia zdecydowanie bardziej, ale i ta jest bardzo fajna.
Aro napisał(a):w tym tygodniu kilka lokalnych tornad przeszło przez Twoją listę. Icon_smile2
ano Icon_smile2. i ciekawe jak one wypadną na długich dystansach.
Aro napisał(a):Fajnie ze happysad zaskoczył nas wszystkich skokiem na szczyt. Z naszego punktu siedzenia i widzenia niezapowiadało się na taki spektakularny sukces.
masz rację. ja to widziałem inaczej, bo tydzień temu było 5 utworów które prezentowały bardzo zbliżony poziom i bardzo niewielkie różnice między nimi, mało brakowało by happysad był trzeci czy może nawet drugi. A teraz o zwycięstwo rywalizowała trójka i znowu bardzo małe różnice, tyle że tym razem happysad był tak minimalnie lepszy. więc to nie jest tak, że nagle wszystkich wyprzedzili Icon_smile2.
Aro napisał(a):Doktorki także
super był ten koncert Icon_smile2
Aro napisał(a):Myslałem ze Departer więcej coś zdziała u Ciebie.
Nie do końca rozumiem jaki jest powód tak słabej formy Icon_wink2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Beri Beri........... hkmm. Icon_wink2
Icon_wink2 Icon_mrgreen
09.02.2010 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):a które znasz?
Te, które prezentowałeś w audycji Icon_smile2 Oglądałem kiedyś trochę na youtube ich piosenki, ale w tej chwili nawet nie pamiętam tytułów. Na razie mnie nie zachwyciło, ale też nie mogę powiedzieć, że znam ten zespół dobrze, żeby go totalnie odrzucić. Czas pokaże, czy coś mnie chwyci, czy nie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.02.2010 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
tadzio3 napisał(a):Te, które prezentowałeś w audycji Icon_smile2
dobra odpowiedź, punkt Icon_wink2 Icon_lol
10.02.2010 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości