Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MARO & NASAYA - I DON'T WANT TO FEEL THAT WAY
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 45 437
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
MARO & NASAYA - I DON'T WANT TO FEEL THAT WAY
"I DON'T WANT TO FEEL THAT WAY" to nowy singiel portugalskiego duetu MARO & NASAYA.


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
18.01.2025 08:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
skyy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2024
Post: #2
RE: MARO & NASAYA - I DON'T WANT TO FEEL THAT WAY
Świetny singiel. Koniecznie będę musiał sprawdzić cały nowy album.
18.01.2025 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 50 443
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: MARO & NASAYA - I DON'T WANT TO FEEL THAT WAY
Z opinią mojego przedpiścy się nie zgadzam, ale bałem się, że będzie gorzej.
19.01.2025 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jessie J - FEEL IT ON ME Szymek79 0 96 08.02.2026 01:51 PM
Ostatni post: Szymek79
  MARO - DROWN Szymek79 0 90 06.02.2026 09:02 PM
Ostatni post: Szymek79
  MARO - SO MUCH HAS CHANGED Szymek79 0 83 28.01.2026 09:10 AM
Ostatni post: Szymek79
  MARO - KISS ME Szymek79 1 131 15.01.2026 08:28 PM
Ostatni post: kajman
  MARO - I OWE IT TO YOU Szymek79 1 170 23.10.2025 06:12 PM
Ostatni post: kajman
  Patrick Watson & MARO - The Wandering Szymek79 1 238 24.06.2025 07:15 AM
Ostatni post: kajman
  The Kid LAROI - HOW DOES IT FEEL? Szymek79 1 283 21.06.2025 08:39 PM
Ostatni post: kajman
  Feel & Damian Skoczyk - W blasku słońca Szymek79 2 350 23.02.2025 03:30 PM
Ostatni post: Maciuś
  Cian Ducrot - Who’s Making You Feel It Szymek79 1 299 18.01.2025 02:48 PM
Ostatni post: kajman
  Alexia - I Feel Feelings Szymek79 1 395 16.11.2024 10:01 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości